Suunta

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Suunta

Příspěvekod Drojd » sob led 21, 2006 22:41

Ciao mam dneska cernej den výrazně sem si skrabl sklicko na suuntech. Nemate zkusenosti na kolik vyjde vymena pokud je vubec mozna???

(odpovedi, at hledam na jejich domovsky,....neberu;hledam, jenze tam ti nic nereknou anebo ti reknou at je posles do Finska a tam te to vyde tak na 200 eur(bez cesty) a to je lepsi si koupit novy, snad ste nekdo tenhle problem resili a doufam i vyresili)

BTW.: mam S6, ale to by melo bejt fse stejny

Jo a este neco pekne me nasrali, to jejich MINERAL GLASS teda moc nevydrzi(repektive ani dobihani Prazskyho metra)
Nejsem moudrý jen tak vypadám
Drojd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 17, 2006 22:42

Příspěvekod pripluv » ned led 22, 2006 8:40

Jim to jejich MINERAL GLASS omlať o hlavu a ať ti to vyměněj zadara...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Drojd » ned led 22, 2006 9:49

To bych chtel videt jak se do toho hrnou, se na mne 100% vyserou, i kdyz ty hodky jeste v zaruce sou, ale voni mi reknou ze to neni vada zpusobena vyrobou a ze je to moje chyba :(
Nejsem moudrý jen tak vypadám
Drojd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 17, 2006 22:42

Příspěvekod pripluv » ned led 22, 2006 9:53

No jo, ale minerální sklo by snad něco vydržet mělo...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Ježo » ned led 22, 2006 9:57

Přípluv píše:No jo, ale minerální sklo by snad něco vydržet mělo...


Mineralni sklicko vydrzi vic, ale ne vsechno. To uz bys musel jit do safiroveho sklicka, ktere uz je cenove zase nekde trosku jinde...
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » ned led 22, 2006 9:57

Aha :(( .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Ježo » ned led 22, 2006 10:01

2 Drojd: Nicmene zajimalo by me, co sklicko Suunta nevydrzi...
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Drojd » ned led 22, 2006 14:18

To je prosty dobihani metra na florenci(z prestupu) a vyhybani se lidem co vystupujou, a tak sem s nima jen jemne skrabl o ty sloupy a pak na ne koukam a sou na nich 4 rejhy do pulky dipleje. Docela me fesaci zklamali nebral sem je jako nesmrtelny, ale tohle by vydrzet meli, resp. kdyz bracha ma na "obycejnych" Certinach psany taky mineral a pres to kdyz silou prejedes kruzitkem tak nic a ty nejsou delany ani na polovinu toho co by meli vydrzet Suunta.
Nejsem moudrý jen tak vypadám
Drojd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 17, 2006 22:42

Příspěvekod uplne jinej martin » ned led 22, 2006 15:02

Drojd píše:To je prosty dobihani metra na florenci(z prestupu) a vyhybani se lidem co vystupujou, a tak sem s nima jen jemne skrabl o ty sloupy a pak na ne koukam a sou na nich 4 rejhy do pulky dipleje. Docela me fesaci zklamali nebral sem je jako nesmrtelny, ale tohle by vydrzet meli, resp. kdyz bracha ma na "obycejnych" Certinach psany taky mineral a pres to kdyz silou prejedes kruzitkem tak nic a ty nejsou delany ani na polovinu toho co by meli vydrzet Suunta.

kdysi jsem měl an hodinkách jakési značky taky škrábanec (o futro) no a tak po roce zmizel...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod chonga » ned led 22, 2006 15:30

uplne jinej martin píše:
Drojd píše:To je prosty dobihani metra na florenci(z prestupu) a vyhybani se lidem co vystupujou, a tak sem s nima jen jemne skrabl o ty sloupy a pak na ne koukam a sou na nich 4 rejhy do pulky dipleje. Docela me fesaci zklamali nebral sem je jako nesmrtelny, ale tohle by vydrzet meli, resp. kdyz bracha ma na "obycejnych" Certinach psany taky mineral a pres to kdyz silou prejedes kruzitkem tak nic a ty nejsou delany ani na polovinu toho co by meli vydrzet Suunta.

kdysi jsem měl an hodinkách jakési značky taky škrábanec (o futro) no a tak po roce zmizel...

:(( no vidíš, :mrgreen: zkus počkat rok :mrgreen: třeba taky zmizí :finga:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod pripluv » ned led 22, 2006 15:48

uplne jinej martin píše:kdysi jsem měl na hodinkách jakési značky taky škrábanec (o futro) no a tak po roce zmizel...

chonga píše: :(( no vidíš, :mrgreen: zkus počkat rok :mrgreen: třeba taky zmizí :finga:

...až se vysype sklíčko úplně :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod uplne jinej martin » ned led 22, 2006 16:07

FINN SUB s.r.o. disponuje prvotřídním servisním zařízením, které umožňuje provádět veškeré úkony na všech typech přístrojů SUUNTO. Z toho důvodu jsou veškeré opravy prováděny v rámci 1 týdne. V případech, kdy je produkt zasílán do Finska, je vrácen zákazníkovi ve lhůtě 30 dnů.
suunto.cz , pozáruční servis, nejdřív bych jim zavolal a zeptal se, kolik to bude stát.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod Ježo » ned led 22, 2006 16:14

no jo, FINN SUB, take me to melo napadnout. Ale kdyz uz jsme u tech Suntu: mam od nich take hodinky a zda se mi, ze se mirne zpozduji (cca 1s/tyden) coz mi prijde privela. Ma nekdo podobne zkusenosti?
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod ONDRA » ned led 22, 2006 18:44

jezo píše:no jo, FINN SUB, take me to melo napadnout. Ale kdyz uz jsme u tech Suntu: mam od nich take hodinky a zda se mi, ze se mirne zpozduji (cca 1s/tyden) coz mi prijde privela. Ma nekdo podobne zkusenosti?

1s/tyden je moc?! co stim chces merit? mechanicke hodinky udelaji treba 2s/den. jedine pak atomove hodiny :mrgreen:
Uživatelský avatar
ONDRA
účastník
účastník
 
Příspěvky: 664
Registrován: úte pro 7, 2004 12:16
Bydliště: OV

Příspěvekod Drojd » ned led 22, 2006 21:10

uplne jinej martin píše:FINN SUB s.r.o. disponuje prvotřídním servisním zařízením, které umožňuje provádět veškeré úkony na všech typech přístrojů SUUNTO. Z toho důvodu jsou veškeré opravy prováděny v rámci 1 týdne. V případech, kdy je produkt zasílán do Finska, je vrácen zákazníkovi ve lhůtě 30 dnů.
suunto.cz , pozáruční servis, nejdřív bych jim zavolal a zeptal se, kolik to bude stát.

Dik presne neco takovyho sem chtel vedet.
Nejsem moudrý jen tak vypadám
Drojd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 17, 2006 22:42

Příspěvekod Drojd » ned led 22, 2006 21:14

jezo píše:no jo, FINN SUB, take me to melo napadnout. Ale kdyz uz jsme u tech Suntu: mam od nich take hodinky a zda se mi, ze se mirne zpozduji (cca 1s/tyden) coz mi prijde privela. Ma nekdo podobne zkusenosti?

Tak s timhle prob. nemam jak sem si je v cervenci naridil dle bedny, tak mi na sekundu bezi do ted(a to bez kecu), az na sklicko jsem s nima 100% spokojenej(mnoo teda jeste bych mel vyhrady k mereni rychlosti sjezdu, ale to nebylo to hlavni proc sem si je kupoval, takze neva)
Nejsem moudrý jen tak vypadám
Drojd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: úte led 17, 2006 22:42


Zpět na Horolezectví