hledám někoho na alpské čtyřtisícovky v roce 2014

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

hledám někoho na alpské čtyřtisícovky v roce 2014

Příspěvekod david777david » čtv říj 10, 2013 19:55

Jsem z Prahy, bývám i často v Brně. Rád se k někomu přidám kdyby bylo volné místo v autě směr Alpy, Vysoké Tatry...Líbí se mi Walliské Alpy: Liskam, Pollux, Parrotspitze, Zumsteinspitze, Piramide vincent, Jungfrau, Monch, Matterhorn, Doffourspitze, Dom...Lezu maximálně tak obtížnost II., jako druholezec max. III.. UIAA, spíš ferraty a VHT. Rád bych na nějakou čtyřtisícovku. Zatím jsem byl na Grossglockneru, Marmoladě, Gerlachovském Štítě a jiných tatranských kopcích...Jsem každý den na emailu: david777david (zavináč) seznam.cz
david777david
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv říj 10, 2013 17:42
Bydliště: Praha, občas Brno

Re: hledám někoho na alpské čtyřtisícovky v roce 2014

Příspěvekod luki » pát lis 15, 2013 14:33

Ahoj, Davide
Taky bych rád vyrazil na nějákou čyřtísícovku a láká mě jako tebe Liskam,Monte Rosa,Materhorn a nemám s kým vyrazit.Pobývám poblíž Prahy.Nejvíš jsem Byl na Ortlesu,a pak hlavně v Dolomity ty mám dost prolezlé (Antanelo,Pelmo,Civetta,Tofana,Marmolada).V zimě rád slovensko na sněžnicích mám prolezlou Malou fatru ,Nizké tatry.Můžeme někde v Praze pokecat
čus Lukáš
luki
nováček
nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned čer 9, 2013 21:54

Re: hledám někoho na alpské čtyřtisícovky v roce 2014

Příspěvekod grco » pát lis 15, 2013 15:11

Mozno by som sa pridal, tiez som v Prahe. Co sa tyka skusenosti, bol som v zime na skialpoch na Wildspitze a Piz Buin, v lete pesi na Weissmies, Allalinhorn a Monte Rose (Signalkuppe). Osobne sa rad vyhybam nejakemu tomu lezeniu po skalach, radsej mam pekny chodak po ladovci, takze na Matterhorn nejedu. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: hledám někoho na alpské čtyřtisícovky v roce 2014

Příspěvekod progym » pát lis 15, 2013 17:36

Posílám SZ..
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba


Zpět na Horolezectví