Obecná slova

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Obecná slova

Příspěvekod pavelh » pát bře 25, 2022 22:08

Pobavilo mě:

Někdo si například řekne, že tady koukne do bazaru, jestli někdo nenabízí stan. Tak si v příslušným fóru zadá do vyhledávání: "stan" a objeví se tohle:

"Následující zadaná slova byla při vyhledávání vynechána, protože jsou příliš obecná: stan
Musíte zadat minimálně jedno slovo, které chcete vyhledat. Každé slovo musí obsahovat nejméně 3 a maximálně 14 znaků (kromě * )."

Takže hurá do procházení více než 4000 témat... : )
Uživatelský avatar
pavelh
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pon dub 13, 2020 20:40

Re: Obecná slova

Příspěvekod mike » pát bře 25, 2022 22:20

Ale ne, jen to chce trochu modifikovat dotaz. Treba takhle a mas temer presne to, cos chtel (pridat hvezdicku a zuzit vyhledavani na nazev prispevku v sekci Prodej). Pripadne takhle (podobne, ale prohledavat i telo prispevku, ovsem jen prvniho v tematu).

Nebo pouzit Google a pak nejspis vidis duvod, proc to vyhledavani na OF nevzalo (protoze je vysledku opravdu moc)

Proste to chce nevzdavat pri prvnim neuspechu a misto toho si trochu pohrat s nastavenim.

V tomhle pripade by mozna bylo praktictejsi si vypsat sekci Prodej, seradit podle data odeslani (default) proklikat par prvnich stranek a bud prolitnout ocima nebo pouzit vyhledavani v browseru. Protoze inzeraty starsi vic, nez nekolik mesicu, uz jsou nejspis neaktualni.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Obecná slova

Příspěvekod mike » pát bře 25, 2022 22:25

Jinak teda nevim, podle ceho se phpBB rozhoduje, ze slovo je moc obecne. Tipuju (!), ze si prispevky indexuje a kdyz pocet vyskytu nejakeho slova presahne urcite pocet, zaradi ho mezi tyhle pripady.

edit: nedalo mi to a kouknul jsem se. Slovo je obecne, pokud se vyskytuje v nejakem procentu prispevku a to procento se da nastavit. Jak je nastavene OF netusim, default vypada na 3 %.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49287
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!


Zpět na Problémy