Technické problémy s fórem - máte někdo?

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Návštěvník » ned led 8, 2006 11:40

norman_64 píše:
šíp píše:mám jenom jednu maličkost, když klikám na jednotlivé vlákna, tak se mi zobrazí, že nejsou žádné nové příspěvky od mé poslední návštěvy, ale na vlákno se nedostanu.

neco podobného mi to dělá ve firefoxu,kdyz jsou nové příspěvky tak to píše že nové příspěvky od posl. navstevy nejsou a na vlákno se pak nedostanmu,musím obnovit stránku a pak to fakčí :((


tak už mi to nedělá. fachčí to dobře
Návštěvník
 

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2006 11:41

Anonymous píše:
norman_64 píše:
šíp píše:mám jenom jednu maličkost, když klikám na jednotlivé vlákna, tak se mi zobrazí, že nejsou žádné nové příspěvky od mé poslední návštěvy, ale na vlákno se nedostanu.

neco podobného mi to dělá ve firefoxu,kdyz jsou nové příspěvky tak to píše že nové příspěvky od posl. navstevy nejsou a na vlákno se pak nedostanmu,musím obnovit stránku a pak to fakčí :((


tak už mi to nedělá. fachčí to dobře


to sjem byla já, pro změnu mi blbne přihlášení
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Návštěvník » ned led 8, 2006 13:45

ha, tak zkouška a uvidíjme :ú
Návštěvník
 

Příspěvekod maykl » ned led 8, 2006 13:52

Ha, takže chyba. Přihlášení na dvakrát je docela opruz. Ale to se dá překousnout. Co mě ale nějak vadí, že jsou stránky krutně pomalé. Nemyslím si, že je chyba u mě, ale server, kde to je umístěné je pomalý. Nebo Vám to jede normálně? :(( Jo a přispěvek před jsem byl já, ovšem nějak mě to odhlásilo :)
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod Vojtos » ned led 8, 2006 14:31

maykl píše:Ha, takže chyba. Přihlášení na dvakrát je docela opruz. Ale to se dá překousnout. Co mě ale nějak vadí, že jsou stránky krutně pomalé. Nemyslím si, že je chyba u mě, ale server, kde to je umístěné je pomalý. Nebo Vám to jede normálně? :(( Jo a přispěvek před jsem byl já, ovšem nějak mě to odhlásilo :)
Tak to nevim mě to jede rychle, co ostatní? Někdo dokonce tvrdil že se to hodně zrychlilo. Přihlášení nadvakrát by mělo být jenom na záčatku, chce to si vymazat cookie.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod uplne jinej martin » ned led 8, 2006 14:33

maykl píše:Ha, takže chyba. Přihlášení na dvakrát je docela opruz. Ale to se dá překousnout. Co mě ale nějak vadí, že jsou stránky krutně pomalé. Nemyslím si, že je chyba u mě, ale server, kde to je umístěné je pomalý. Nebo Vám to jede normálně? :(( Jo a přispěvek před jsem byl já, ovšem nějak mě to odhlásilo :)

rychlejší než webzdarma. s hostingovou spol. kde to je mám celkem dobrý zkušenosti (kromě toho, jak jednou vymazali eshopu databázi s cca 700 produktama a dali jí konkurenci :-/ ).
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod uplne jinej martin » ned led 8, 2006 14:42

jj, prihlasovani blbne. nekdy jo, nekdy ne.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod šíp » ned led 8, 2006 17:10

uplne jinej martin píše:jj, prihlasovani blbne. nekdy jo, nekdy ne.


takže rekapitulace, přihlášeníblbne, někdy jo, někdy ne, i když se přhlásím tak jsem stejně nepřihlášena. ad příspěvky-znovu mi nefachá otevírání přes pravé tlačíko-otevřít v novém okně,objeví se mi že od mé návštěvy nejsou nové příspěvky (přitom to není pravda, otevířala jsem právě vlákna kde jsou nové příspěvky). zajímavé je že jedno vlákno jde otevřtí tímto způsobem, zbytek už má to hlášení. takže musím otevírat postupně, a to mě nebaví, byla jsem zbyklá otevřít forum, pootevírat všdhny vlákna kde jsou nové příspěvky. takhle musím po jednom.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » ned led 8, 2006 17:21

šíp píše:
uplne jinej martin píše:jj, prihlasovani blbne. nekdy jo, nekdy ne.


takže rekapitulace, přihlášeníblbne, někdy jo, někdy ne, i když se přhlásím tak jsem stejně nepřihlášena. ad příspěvky-znovu mi nefachá otevírání přes pravé tlačíko-otevřít v novém okně,objeví se mi že od mé návštěvy nejsou nové příspěvky (přitom to není pravda, otevířala jsem právě vlákna kde jsou nové příspěvky). zajímavé je že jedno vlákno jde otevřtí tímto způsobem, zbytek už má to hlášení. takže musím otevírat postupně, a to mě nebaví, byla jsem zbyklá otevřít forum, pootevírat všdhny vlákna kde jsou nové příspěvky. takhle musím po jednom.


přihlášení blbne vždy, ale jak jsem psal to dělalo i předtím
také pootvírám všechny příspěvky(pravím) najednou a jde to

mne běží a fachá vše stejně :(( :(( :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » ned led 8, 2006 17:23

chonga píše:
šíp píše:
uplne jinej martin píše:jj, prihlasovani blbne. nekdy jo, nekdy ne.


takže rekapitulace, přihlášeníblbne, někdy jo, někdy ne, i když se přhlásím tak jsem stejně nepřihlášena. ad příspěvky-znovu mi nefachá otevírání přes pravé tlačíko-otevřít v novém okně,objeví se mi že od mé návštěvy nejsou nové příspěvky (přitom to není pravda, otevířala jsem právě vlákna kde jsou nové příspěvky). zajímavé je že jedno vlákno jde otevřtí tímto způsobem, zbytek už má to hlášení. takže musím otevírat postupně, a to mě nebaví, byla jsem zbyklá otevřít forum, pootevírat všdhny vlákna kde jsou nové příspěvky. takhle musím po jednom.


přihlášení blbne vždy, ale jak jsem psal to dělalo i předtím
také pootvírám všechny příspěvky(pravým) najednou a jde to

mne běží a fachá vše stejně :(( :(( :((


no, stalo se :oops: :oops:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Rujir » pon led 9, 2006 9:43

No to prihlasenie je mierne chaoticke, ale staci si dat na to pozor. Inak je rychlost asi 1000nasobna a ine chyby som nenasiel. Suma sumarum - vdaka ti Vojtosi za prestahovanie! :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lipon » pon led 9, 2006 9:51

používám Operu (v. 8.51) a přihlašování bez problémů. resp. zůstanu přihlášen pořád, pokud to zaškrtnu.
Rychlost je opravdu podstatně větší než byla
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4910
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod pav proch » pon led 9, 2006 13:26

tady pavproch - 2 vojtos: naprosto nestabilní přihlašování (permanent cookie) a to jak z domu, tak z office (XP SP2/IE6.0) - někdy se vůbec nepřihlásím, někdy se přihlásím a při prvním refresh stránky se ztratím, někdy přihlášení vydrží i půl hodiny!!!

Fčíl zrovna mě to tvrdošíjně odmítá přihlásit (cpu tam zaručeně správný username/passwoed (a to jak nahoře na stránce - odkaz, tak i dole - vplňovací chlívky)

Jinak přístup a rychlost odezvy je lepčí - pochvala.... JJ doména 2 stupně...
pav proch
 

Příspěvekod pavproch » pon led 9, 2006 13:28

Tak mě to pustilo přes ty spodní chlívky (na pokus č 68)

sem zvjedaf, na jak dlůůůůůho
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Vojtos » pon led 9, 2006 13:41

pav proch píše:tady pavproch - 2 vojtos: naprosto nestabilní přihlašování (permanent cookie) a to jak z domu, tak z office (XP SP2/IE6.0) - někdy se vůbec nepřihlásím, někdy se přihlásím a při prvním refresh stránky se ztratím, někdy přihlášení vydrží i půl hodiny!!!

Fčíl zrovna mě to tvrdošíjně odmítá přihlásit (cpu tam zaručeně správný username/passwoed (a to jak nahoře na stránce - odkaz, tak i dole - vplňovací chlívky)

Jinak přístup a rychlost odezvy je lepčí - pochvala.... JJ doména 2 stupně...


zkusim na to mrknout možná je to problém toho upgradu fora nevim pokud najdu zakopaneho psa pokusim se opraviti.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » pon led 9, 2006 13:57

Já zase, když otevřu jedno vlákno třeba z 5ti nových a vrátím se (zpět na obsah OF), tak ty ostatní už nemám oranžový a když na ně vlezu, tak nejdu na poslední mnou přečtenej, ale od začátku. A to jak na FF, tak na IE :cry:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod maykl » pon led 9, 2006 16:18

Přípluv píše:Já zase, když otevřu jedno vlákno třeba z 5ti nových a vrátím se (zpět na obsah OF), tak ty ostatní už nemám oranžový a když na ně vlezu, tak nejdu na poslední mnou přečtenej, ale od začátku. A to jak na FF, tak na IE :cry:


jj. to je ono. od začátku a oranžová ztracená :(
maykl
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: úte črc 26, 2005 14:03

Příspěvekod uplne jinej martin » pon led 9, 2006 16:55

Přípluv píše:Já zase, když otevřu jedno vlákno třeba z 5ti nových a vrátím se (zpět na obsah OF), tak ty ostatní už nemám oranžový a když na ně vlezu, tak nejdu na poslední mnou přečtenej, ale od začátku. A to jak na FF, tak na IE :cry:

jo, ty jsou totiž oranžový od poslední návštěvy. doporučuju, tak to dělám já, vše si otevřít do nových tabů...
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod norman_64 » pon led 9, 2006 18:36

to dělám a tu a tam se mi napíše v nové zalozce,ze :
Žádné nové příspěvky od vaší poslední návštěvy---kupříkladu ted... :cry:---jo pouzivam firefox
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Vojtos » pon led 9, 2006 18:45

norman_64 píše:to dělám a tu a tam se mi napíše v nové zalozce,ze :
Žádné nové příspěvky od vaší poslední návštěvy---kupříkladu ted... :cry:---jo pouzivam firefox
Tohle asi nevyřeším, můžu to zkusit ale nic negarantuju hold nic není dokonalé :wink:
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod norman_64 » pon led 9, 2006 19:04

Vojtos píše:
norman_64 píše:to dělám a tu a tam se mi napíše v nové zalozce,ze :
Žádné nové příspěvky od vaší poslední návštěvy---kupříkladu ted... :cry:---jo pouzivam firefox
Tohle asi nevyřeším, můžu to zkusit ale nic negarantuju hold nic není dokonalé :wink:
mě to nevadí...zvyknu si na to,,,jen píšu věci co fakčili a ted nefakčí tak jak mají :wink:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod šíp » pon led 9, 2006 19:43

já se na spoustu vláken nedostanu vůbec. at to otevírám levým, nebo pravým přes "otevřít v novémokne", stále se mi tam objevuje že od mé návštěvy nejsou nové příspěvky. ale na vlákno se nedostanu. nemá to žádný systém, je to třeba ob jedno vlákno. kurník :cry:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » pon led 9, 2006 19:48

šíp píše:já se na spoustu vláken nedostanu vůbec. at to otevírám levým, nebo pravým přes "otevřít v novémokne", stále se mi tam objevuje že od mé návštěvy nejsou nové příspěvky. ale na vlákno se nedostanu. nemá to žádný systém, je to třeba ob jedno vlákno. kurník :cry:
musís obnovit tu hlavní stránku ze které to otevíráš - a pak to pujde *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod šíp » pon led 9, 2006 19:51

norman_64 píše:
šíp píše:já se na spoustu vláken nedostanu vůbec. at to otevírám levým, nebo pravým přes "otevřít v novémokne", stále se mi tam objevuje že od mé návštěvy nejsou nové příspěvky. ale na vlákno se nedostanu. nemá to žádný systém, je to třeba ob jedno vlákno. kurník :cry:
musís obnovit tu hlavní stránku ze které to otevíráš - a pak to pujde *


to už jsem udělala, stejně to nefunguje. přitom to jsou vlákna, kde jsem prokazatalně nebyla
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » pon led 9, 2006 19:54

nesmí být žluté - jak jsou značené nové příspěvky - musí ti zbělat *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod šíp » pon led 9, 2006 19:55

norman_64 píše:nesmí být žluté - jak jsou značené nové příspěvky - musí ti zbělat *


aha-na barvy jsem se nekoukala. :(( ale postupně se mi povedlo všechno nějak otevřít a pročíst *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pavproch » pon led 9, 2006 20:26

Tady pavproch: takže fčíl mě to zase tvrdošíjně odmítalo přihlásit z domu (taktéž P SP2/IE6.0) Pokus č 45 vyšel (spodní lišta) Ach jo.... Možná blbej dotaz: nebylo by nejlepší celej pokec postavit na STANDARTNÍM phpBB (bez všech těch dodělanejch "vyfikaností")?!? (Taky provozuju jeden pokec - postavenej na "komerčním" phpBB a nemám nejmenší technickej problém (teda kromě občasné nedostupnosti zaviněné providerem - halt web zadara....).

(PS: to Vojtos - pls, neber si to osobně, snažím se tu aplikovat Murphyho: "věci, kerý fungujou není radno vylepšovat, jedině snad za účelem zhroucení celého systému..." )
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28279
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod teoretic » pon led 9, 2006 20:28

no ja asi vsechny nastvu, ale me to funguje vsechno bez jiedinyho problemu - stejne jako driv, jenom holt rychleji :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » pon led 9, 2006 20:29

:lol: to zase já musím Vojtoše za jeho píli pochválit :lol: co on se na tom nadřel, dokonce od dvou do rána :lol:
ale ještě je potřeba vychytat mušky :(( někdy i masařky :ú
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vojtos » pon led 9, 2006 20:32

pavproch píše:Tady pavproch: takže fčíl mě to zase tvrdošíjně odmítalo přihlásit z domu (taktéž P SP2/IE6.0) Pokus č 45 vyšel (spodní lišta) Ach jo.... Možná blbej dotaz: nebylo by nejlepší celej pokec postavit na STANDARTNÍM phpBB (bez všech těch dodělanejch "vyfikaností")?!? (Taky provozuju jeden pokec - postavenej na "komerčním" phpBB a nemám nejmenší technickej problém (teda kromě občasné nedostupnosti zaviněné providerem - halt web zadara....).

(PS: to Vojtos - pls, neber si to osobně, snažím se tu aplikovat Murphyho: "věci, kerý fungujou není radno vylepšovat, jedině snad za účelem zhroucení celého systému..." )


Tohle je standardní phpbb, akorád verze 2.0.19 což znamená 19 zaplátovaných bezpečnostních děr od vzniku. Je to daň za menší šanci, hacknutí fóra jak už se jednou stalo. Co se týč bugů pokusím se je co nejlépe vychytat. Jediná dodělaná vyfikanost zde je to zobrazení posledních příspěvků jinak je ten kód v podstatě čistej;)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PředchozíDalší

Zpět na Problémy