2 admin

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

2 admin

Příspěvekod pav proch » pát lis 25, 2005 12:10

Admine, nefunguje přihlašování, pokud lezu na web přes proxy server (což z kanclu musím!, bohužel). Přihlášení z domu (wifina bez proxiny) běží jak víno.

pavproch
pav proch
 

Re: 2 admin

Příspěvekod pavproch » pát lis 25, 2005 12:13

[quote="pav proch"]Admine, nefunguje přihlašování, pokud lezu na web přes proxy server (což z kanclu musím!, bohužel). Přihlášení z domu (wifina bez proxiny) běží jak víno.

pavproch[/quote]

jeonm doplněk: nefunguje přihlášení přes odkaz nahoře na stránce, když jsem zkusil odkaz dole, tak se to chytlo.... aspoň prozatím... :-)
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: 2 admin

Příspěvekod Vojtos » pát lis 25, 2005 13:15

pavproch píše:
pav proch píše:Admine, nefunguje přihlašování, pokud lezu na web přes proxy server (což z kanclu musím!, bohužel). Přihlášení z domu (wifina bez proxiny) běží jak víno.

pavproch


jeonm doplněk: nefunguje přihlášení přes odkaz nahoře na stránce, když jsem zkusil odkaz dole, tak se to chytlo.... aspoň prozatím... :-)


Mrknu na to kde je chybka
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pavproch » čtv pro 1, 2005 10:33

Admine, tak to přihlašování blbne čím dál víc: včera večer (z domu) jsem psal poslední příspěvek Do "oblečení -Jaké rukavice", byl jsem přihlášen pod svým jménem (permanent cookie -alespoň to tak vypadalo - nahoře pod názvem bylo vidno "odhlášení [pavproch]" ,ale aýž dneska v kanclu jsem zjistil, že jako autor příspěvku je uveden "anonymní" ....

PS: teď jsem v kanclu, taky přihlášenej pod jménem (perm. cookie) a datluju tudle zprávu.... jsem zvědav, pod jakým uživatelským jménem ji systém přijme....

pavproch
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod homerr » čtv pro 1, 2005 12:02

to se mi stávalo taky, když sem používal operu, v IE je to v pohodě
homerr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 166
Registrován: sob říj 16, 2004 20:19
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Rujir » čtv pro 1, 2005 12:13

Napodobne. Ja skusam skoro vsetky prehliadace a toto sa mi naozaj stavalo len pod Operou. Ja mam zase skor problem s celou domenou wz.cz, ktora je na Slovensku uplne priserne dostupna. V robote sme pripojeny panbohvie ako cez zahranicie, ale doma mi jednu stranku natahuje cca 25min (nekecam!!!) :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pavproch » čtv pro 1, 2005 13:11

[quote="homerr"]to se mi stávalo taky, když sem používal operu, v IE je to v pohodě[/quote]

No vidíš a mě nesmí Godzilla ani Fajrfoks ani Opereta blíž než 2 metry od počítače...

Doma i v kanclu I.E6.0/XP SP2....
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Ad prohlizec

Příspěvekod Peter » čtv pro 1, 2005 14:02

Pouzivam hlavne Operu a na tehle adrese zadne problemy. IE pouzivam jen tehdy, kdyz je stranka tzv. optimalizovana na IE. Z Operou si clovek musi trosku pohrat a pak to nema chybu.
Peter
nováček
nováček
 
Příspěvky: 110
Registrován: pát srp 13, 2004 12:20
Bydliště: Ostrava

Re: Ad prohlizec

Příspěvekod Lipon » čtv pro 1, 2005 19:50

Peter píše:Pouzivam hlavne Operu a na tehle adrese zadne problemy. IE pouzivam jen tehdy, kdyz je stranka tzv. optimalizovana na IE. Z Operou si clovek musi trosku pohrat a pak to nema chybu.


pouzivam stejnou kombinaci a naprosto bez problemu s prihlasovanim i psanim prispevku
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Přihlášení

Příspěvekod tuso » pát pro 2, 2005 11:07

Mám I.E 6/XP SP2 a občas se mi stane, že se musím přihlásit 2-3 krát po sobě, protože to prostě "nebere", ale jinak bez potíží. Mozillu ani Operu jsem na tomhle fóru nezkoušel, protože mi dělali v minulosti tolik potíží, že jsem je smazal.
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod teoretic » pát pro 2, 2005 11:08

no ja pouzivam firefox uz hezkejch par mesicu x hodin denne a bez jakyhkoliv problemu. prihlasen jsem na trvalo a jeste nikdy mi to nevypadlo...

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » sob pro 3, 2005 16:26

taky používám Mozillu, funguje bez problémů, přihlášení zde na foru natrvalo a zatím mi to nevypadlo. spíš se bojím toho, až se jednou odhlásím tak už se pak asi nedokážu znovu přihlásít, páč si nepamatuju heslo...
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Re: Přihlášení

Příspěvekod chonga » sob pro 3, 2005 21:16

tuso píše:Mám I.E 6/XP SP2 a občas se mi stane, že se musím přihlásit 2-3 krát po sobě, protože to prostě "nebere", ale jinak bez potíží.



jen doplním. vždy se musím přihlásit 2x. a někdy se mi stane že po odeslání příspěvku se dostanu na stránka nenalezena a je to fuč. :mrgreen: :mrgreen: většinou když je to delší příspěvek sakra.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1


Zpět na Problémy