Logicky nejasna funkce citace

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod apuka » úte pro 15, 2015 10:23

Nevim, jestli to je primo chyba, nebo vlastnost.... Kdyz pisu prispevek a na spodku v prehledu jinych prispevku si kdekoliv oznacim text a kliknu na tlacitko Citace u jineho prispevku, tak se domeho prispevku prenese citace s nadpisem "XY pise", kde XY je autor prispevku, u ktereho jsem kliknul na tlacitko Citace ale text je ten oznaceny text z jineho prispevku.
Pro mne by logicke bylo, kdyby se v pripade, ze kliknu na Citace bez oznaceni textu v danem prispevku, tak se bud odcituje cely prislusny prispevek nebo jenom prazdny citat s nadpisem "Pise XZ".
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod mike » úte pro 15, 2015 15:47

Nejspis chyba phpBB. Smyslem je, abys mohl snadno vyrobit citaci z oznaceneho bloku. Asi neni spravne osetrene, kdyz kliknes na tlacitko citace u jineho prispevku, nez je ten oznaceny blok. Tlacitko se sice zpracuje spravne a vygeneruje spravneho uzivatele, ale uz se nezkouma, jestli k nemu ten oznaceny blok doopravdy patri.

Tady to nespravime, muzes to nareportovat vyvojarum phpBB. Predtim se ale koukni, jestli to uz nahodu nespravili, OF nebezi na nejnovejsi verzi.

Neprijde mi to jako zasadni problem. Kdyz oznacim blok v prispevcich nize, tak je to prave proto, ze z nej chci udelat citaci a zrovna kliknu na tlacitko u prispevku. Blok se v tom okamziku zrusi, takze ani nehrozi, ze zustane oznaceny omylem a pouzije se priste. Proste je potreba davat pozor, kam klikas, ale to vzdycky ;-) Coz samozrejme neznamena, ze to neni chyba, ale evidentne se na ni neprislo ani pri testovani.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod pavproch » úte pro 15, 2015 15:52

zapoměl si ten dotaz rozkouskovat do dílčích citací.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod mike » úte pro 15, 2015 15:56

Prestan blbnout.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod pavproch » úte pro 15, 2015 15:57

neblbnu, mně a psí prdel ty vaše roztáhlé dílčí citace neskutečně serou
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod mike » úte pro 15, 2015 16:02

Jenze na rozdil od nej mas aspon na to pochopit, proc to delame. Mne zas serou slovni prujmy na pul stranky bez odstavcu a lidi, co pisou svou vlastni parodii na jazyk ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod apuka » úte pro 15, 2015 16:30

@PP: Myslis si, ze by sralo min lidi (a psych prdeli), kdyby nikdo necitoval, na co reaguje, jen si napsal dokopy vsechny sve reakce na x prispevku nekolik stranek predtim? Podle mne, kdyz nekoho radoby serou smysluplne citace, tak ho sere ze ma cist delsi text, nema vsechno "instantni" - ale v tom pripade majit na Twitter nebosi cist SMSky, chyba nebude v citacich. Opakuji, ve smysluplnych a to i kdyby se citovala cast predchoziho prispevku.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod mike » úte pro 15, 2015 17:03

Tak nejak, jde o rozdil mezi chatem a diskusi. pp je holt spis na ten chat, a tak nechapu, proc si radej nezalozi Facebook :twisted: Zit muze klidne oboji vedle sebe, chce to jen trochu tolerance. A zrovna ppstyl ji vyzaduje hodne skoro od kazdeho, takze by zas mohl tolerovat to, co nevyhovuje jemu ;-)

A jo, i citace casti predchoziho prispevku muze mit smysl.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod pavproch » úte pro 15, 2015 17:22

@apuka: nemám nic proti jedné nebo max. dvou citacím + reakce na ně v jednom příspěvku.... ale to co někteří nejmenovaní předvedli ve vlákně o reflexních prvcích (8, 10 citací v jednom příspěvku), to už je fakt moc i na otrlé jedince.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Logicky nejasna funkce citace

Příspěvekod mike » úte pro 15, 2015 17:32

A tos jeste nevidel, co mi obcas vznikne v mailu, tam je jich nekdy 20 i vic :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27


Zpět na Problémy