(Téměř) nefunkční OF

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

(Téměř) nefunkční OF

Příspěvekod pavproch » úte srp 15, 2006 12:06

Přátelé, máte stejnou zkušenost?! V posledních 72 hodinách se mi podařilo se dostat na OF pouze dvakrát (v neděli dopo a fčíl) - phpBB jinak hlásí error v databázi. Mno, a přihlašování a vkládání příspěvků.... škoda mluvit....

Mám návrh: začněme NĚKDE JINDE (u lepšího providera - už to tady bylo: KLIDNĚ PŘISPĚJU NĚJAKOU STOVKOU NA PROVOZ!) a ZNOVU (na klasickým phpBB 2.0.17 nebo třeba 2.0.20, tahle 2.0.19 se zdá být začarovaná....)

Update: vložení tohodle příspěvku trvalo jen asi 2 mniuty!.... :shock:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28312
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod teoretic » úte srp 15, 2006 12:15

vlozeni prispevku slo vyjimecne ihned, ale jinak souhlasim

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod svetcest » úte srp 15, 2006 12:17

ahoj, koukal jsem, že totady nějak neběhalo...mužu vam nabidnout prostor na www.svetcest.cz ...pokud bude mit vojtos zajem tak napis info@svetcest.cz
Uživatelský avatar
svetcest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 94
Registrován: ned bře 26, 2006 20:03
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vojtos » úte srp 15, 2006 14:49

Problém byl v tom že hostingu se zhroutilo diskové pole u serveru takže se přecházelo na novej stroj a díky tomu ty výpadky. Teď by to snad mělo jet už normálně. U přechodu silně uvažuju ale momentálěn je to spíš o čase přiznávám se že se nějak nezvládám tomu věnovat tak jak bych chtěl. Musim doma rozjet na lokále upravenou verzi oudoorfora a otestovat a následně třeba spusti na novém hostingu.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy


Zpět na Problémy