2 problemky...

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

2 problemky...

Příspěvekod Vilík » úte kvě 9, 2006 18:05

Ahoj, jak stale blbne prihlasovani, tak se mi obcas stane, ze se prihlasim, prectu jeden prispevek a pak me to odhlasi. Problem je v tom, ze pak mam uz vsechny prispevky oznaceny jako precteny a blbe se dohledavaji ty, co sem necetl...

Tim se dostavam k problemu 2: Totiz nefunguje odkaz na dalsich 10 prispevku v nejnovejsich. Proste se jich zobrazi jen 10 a smitec... Treba 20 by bylo lepsi, protoze to by obsahlo vecinu novych za pracovni den (pise se vic) nebo za vikend (vsichni sme pryc, tak toho moc nepribude... :wink: )
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » úte kvě 9, 2006 18:37

tech dalsich deset neslo, co vim, nikdy...muzes si ale kliknout na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy"

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vilík » úte kvě 9, 2006 18:56

Jo, ale kdyz moje posledni navsteva je pred minutou...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » úte kvě 9, 2006 18:59

Vilík píše:Jo, ale kdyz moje posledni navsteva je pred minutou...

???nechapu ted ten tvuj problem - preci proste kdyz net po dlouhy dobe zapnes a je tam vic jak novejch deset prispevku, tak klikni na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy"

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vilík » úte kvě 9, 2006 19:07

teoretic píše:
Vilík píše:Jo, ale kdyz moje posledni navsteva je pred minutou...

???nechapu ted ten tvuj problem - preci proste kdyz net po dlouhy dobe zapnes a je tam vic jak novejch deset prispevku, tak klikni na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy"

t.


To jo, ale kdyz si jeden prectu, tak me to odhlasi... A tim padem kdyz se znova prihlasim, tak to tam neni (posledni navsteva byla pred tim odhlesenim, cili tak 10s)... Navic to zrusi i ty znacky co sou u vlaken...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » úte kvě 9, 2006 23:42

Mhm, tak pouzivaj Firefox, Operu alebo Maxton. Tukni si na Nove prispevky od poslednej navstevy a potom si vsetky otvor v novom okne. Aspon tak to robim ja - nie je to idealne pac si musis pamatat, kde si naposledy cital kazde jedno vlakno, ale lepsie ako hrdzavym drotom do oka.

Ak si chces kontrolovat prispevky casto, tak si nastav e-mail notifikaciu, len musis ratat s tym, ze nove vlakna tam mat nebudes. :wink: Aj ked je to skoda, ze sa neda nastavit notifikacia aj na novo vzniknute vlakna. :((
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pavproch » stř kvě 10, 2006 7:06

2 rujir: taky mám furt problémy se stabilitou přihlášení (jaxem už tu psal víckrát)

tahle upravená 2.0.19 blbne i s FF, Mozzilou nebo Operou

nedávno sem se bavil s IT-íkem, co vidí "dovnitř" phpBB (já su v tomhle tak troche "lama") a ten tvrdí, že je problém v nekorektním skriptu právě pro zobrazování těch 10 nejnovějších příspěvků (nějaká neuzavřená logická smyčka čico...)

Už sem to vojtošovi navrhoval víckrát, vyprdnout se na tuhle nestabilní 2.0.19 (nová 2.0.20 bude asi lautr to samé) a jít zpátky do staré dobré 2.0.18 nebo dokonce 2.0.17 bez "přídavků" (čti bez problémů)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)


Zpět na Problémy