Stále mi blbne přihlašování

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod Rujir » pát zář 8, 2006 12:33

pavproch píše:IMHO: kdyby se podobná studie dělala POUZE na řekněme 100 webech s největší (masovou) návštěvností z CZ IP adres, jako jsou idnes.cz, novinky.cz atd - čili provozu "normálních" uživatelů ingternetu - ne -náctiletých počítačovo/webových maniaků, kteří stahujou/patchujou/warezujou ajanevicoještěsedánawebudělat) tak by (znova opakuju IMHO) podíl IE byl nad 95%.


Jasne, ze ano, ale v tom pripade by sme si mohli zadefinovat ako jedinu relevantnu stranku OF (kedze o tu nam v tejto diskusii ide) a ta statistika by vyzerala zase inak - myslim, ze vzhladom na specificke zlozenie navstevnikov OF by IE by nemalo ani tych 50%. :wink: Ale uznavam, ze ked stranka nefunguje korektne pod najrozsirenejsim browserom tak je to trochu vopruz. 8)
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lipon » pát zář 8, 2006 12:37

nu, vono ty statistiky nemušej bejt úplně pravdivý; nevim jak FF, ale u Opery se dá nastavit, jak se má tvářit, jestli jako Opera nebo jako IE; už z toho důvodu, že některý stránky jsou IE Optimized a Operu by dál jinak vůbec nepustily, ale když se Opera zahlásí jako IE, tak frčim dál.

Jinak já IE používam jenom v nouzi nejvyšší - nechce-li se nějaká stránka normálně zobrazit a správné zobrazení je pro mě důležité (třeba Proforma faktura udělaná nějakým účtosoftem a poslaná mailem - vytisknout, založit). Přes Operu používam i internetbanking a něma problema.
Opera mě vyhovuje jak rychlostí, tak větší bezpečností tak i uživ. prostředím - třeba záložky v jednom okně (Opera to má už drahný léta, IE s tim zřrjmě pod tlakem konkurence začal koketovat až u verze 7, která ani neni eště ofiko venku), mouse gestures ...
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4916
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 12:39

Lipon píše:nu, vono ty statistiky nemušej bejt úplně pravdivý; nevim jak FF, ale u Opery se dá nastavit, jak se má tvářit, jestli jako Opera nebo jako IE; už z toho důvodu, že některý stránky jsou IE Optimized a Operu by dál jinak vůbec nepustily, ale když se Opera zahlásí jako IE, tak frčim dál.


opět cituju:
"Zařazování prohlížečů do skupin počítá se známými způsoby maskování prohlížečů."
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28314
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod šíp » pát zář 8, 2006 12:42

hlásím se k menšině, která doma používá Mozillu - fachá to OK. v práci mám IE /musím/ a přihlašování blbne. ale jde to zvládnout
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lipon » pát zář 8, 2006 12:51

pavproch píše:
Lipon píše:nu, vono ty statistiky nemušej bejt úplně pravdivý; nevim jak FF, ale u Opery se dá nastavit, jak se má tvářit, jestli jako Opera nebo jako IE; už z toho důvodu, že některý stránky jsou IE Optimized a Operu by dál jinak vůbec nepustily, ale když se Opera zahlásí jako IE, tak frčim dál.


opět cituju:
"Zařazování prohlížečů do skupin počítá se známými způsoby maskování prohlížečů."

ooops, tom sem ňák přehlíd, beru zpět :oops:
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4916
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Vilík » pát zář 8, 2006 14:25

Ja mam IE6 a jede mi to bez problemu... operu nemam, protze sem linej tam vzdycky vsecko instalovat po formatu, coz byva nekdy i po mesici...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Dena » pát zář 8, 2006 18:07

šíp píše:hlásím se k menšině, která doma používá Mozillu - fachá to OK. v práci mám IE /musím/ a přihlašování blbne. ale jde to zvládnout

mám to úplně stejně jako Šíp- doma MOZZ FF, v práci/ taky musím/ IE- blbne to a blbne a já už blbnu z toho.. :roll:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Rujir » pát zář 8, 2006 18:14

Dena píše:mám to úplně stejně jako Šíp- doma MOZZ FF, v práci/ taky musím/ IE- blbne to a blbne a já už blbnu z toho.. :roll:


Ja viem, ze to je take kocurkovske riesenie, ale preco si do prace nehodite niektory z prehliadacov, ktore netreba instalovat? Bud Portable Firefox alebo to iste Opera. Instalovat ich netreba a a do compu snad nahravat mozte. Ak nie, tak funguju aj z Flash disku. :wink: *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Dena » pát zář 8, 2006 18:23

díky za tipík, v práci ale mám takovou pakárnu že nemůžu téměř nic= kapitalismus- nepřítel totiž naslouchá a nakukuje :smt018
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Klíma » pát zář 8, 2006 18:53

Rujir píše:
Dena píše:mám to úplně stejně jako Šíp- doma MOZZ FF, v práci/ taky musím/ IE- blbne to a blbne a já už blbnu z toho.. :roll:


Ja viem, ze to je take kocurkovske riesenie, ale preco si do prace nehodite niektory z prehliadacov, ktore netreba instalovat? Bud Portable Firefox alebo to iste Opera. Instalovat ich netreba a a do compu snad nahravat mozte. Ak nie, tak funguju aj z Flash disku. :wink: *


nenavadej :mrgreen: zadny kopirovani nebude :smt021 (a kor BFU) - kdo ma pak ten seznam SW furt udrzovat :(( ja jim zvednu mandle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jeste ze sem nikdo vod nas nechodi...
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod Rujir » pát zář 8, 2006 18:59

Dena píše:díky za tipík, v práci ale mám takovou pakárnu že nemůžu téměř nic= kapitalismus- nepřítel totiž naslouchá a nakukuje :smt018


No jooo, ja som si myslel, ze ked tam mozes navstevovat z IE, tak nebude problem robit to iste z niecoho, co neblbne. :wink: Ale ok, you know... *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Dena » pát zář 8, 2006 19:00

Klíma píše:
Rujir píše:
Dena píše:mám to úplně stejně jako Šíp- doma MOZZ FF, v práci/ taky musím/ IE- blbne to a blbne a já už blbnu z toho.. :roll:


Ja viem, ze to je take kocurkovske riesenie, ale preco si do prace nehodite niektory z prehliadacov, ktore netreba instalovat? Bud Portable Firefox alebo to iste Opera. Instalovat ich netreba a a do compu snad nahravat mozte. Ak nie, tak funguju aj z Flash disku. :wink: *


nenavadej :mrgreen: zadny kopirovani nebude :smt021 (a kor BFU) - kdo ma pak ten seznam SW furt udrzovat :(( ja jim zvednu mandle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jeste ze sem nikdo vod nas nechodi...

hihihi- už to tam mám ve flaŠce- pozdě! :mrgreen:
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod Rujir » pát zář 8, 2006 19:03

Klíma píše:nenavadej :mrgreen: zadny kopirovani nebude :smt021 (a kor BFU) - kdo ma pak ten seznam SW furt udrzovat :(( ja jim zvednu mandle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jeste ze sem nikdo vod nas nechodi...


Tak ale nutit ich pouzivat IE to je cire zverstvo. Na to by snad ani gestapo nemalo zaludok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Klíma » pát zář 8, 2006 19:10

Rujir píše:
Klíma píše:nenavadej :mrgreen: zadny kopirovani nebude :smt021 (a kor BFU) - kdo ma pak ten seznam SW furt udrzovat :(( ja jim zvednu mandle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jeste ze sem nikdo vod nas nechodi...


Tak ale nutit ich pouzivat IE to je cire zverstvo. Na to by snad ani gestapo nemalo zaludok. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen: firemni politika a standardy [-X tomu rikaj sefove :mentor:
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod Rujir » pát zář 8, 2006 19:15

Klíma píše: :mrgreen: firemni politika a standardy [-X tomu rikaj sefove :mentor:


Jo, stale znova a znova sa presviedcam, ze budem musiet ist na zivnost, lebo z tejto vecnej buzeracie by som sa asi onedlho picol... Ale to je uz o inom... :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod chonga » čtv říj 12, 2006 10:21

skvělí, celý týden se přihlašuji na poprvé.
:shock: :shock: :shock:

to je poprvé od té doby co jsem tu :((
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod brhel » pon říj 16, 2006 7:08

proč OF nefungovalo celý víkend a nabýhala stránka hostingu-zdarma s chybou 503?
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod krtenek » pon říj 16, 2006 7:28

brhel píše:proč OF nefungovalo celý víkend a nabýhala stránka hostingu-zdarma s chybou 503?
No vždyť tam psali, že web překročil svou kvótu na serveru. Ale mohlo to být i jinak.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod mifr » pon říj 16, 2006 7:31

Mel sis precist tu hlasku pod oznamenim o te chybe...

"Požadovaná stránka nemohla být zobrazena, protože doména překročila serverovou kvótu."

Odpoved od admina hostingu: Tato hlaska znamena, ze jste vycerpal tydenni limit prenosu dat, cili trafficu. Po dasazeni konce tydne, se limit vynuluje, domena se bude znovu zobrazovat a bude se pocitat znovu dalsi tyden. Traffic je 6GB měsíčně (1,5GB týdně).
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod conny » pon říj 16, 2006 7:52

mifr píše:Mel sis precist tu hlasku pod oznamenim o te chybe...

"Požadovaná stránka nemohla být zobrazena, protože doména překročila serverovou kvótu."

Odpoved od admina hostingu: Tato hlaska znamena, ze jste vycerpal tydenni limit prenosu dat, cili trafficu. Po dasazeni konce tydne, se limit vynuluje, domena se bude znovu zobrazovat a bude se pocitat znovu dalsi tyden. Traffic je 6GB měsíčně (1,5GB týdně).


aha, takze sme prilis vela kvakali, co? :wink: asi by bolo riesenie prestat sem davat fotky - hlavne velke.
Every dream was given to us with the power to make it true.
Uživatelský avatar
conny
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3445
Registrován: úte zář 19, 2006 12:34
Bydliště: Praha - zbohom kopecky

Příspěvekod Vena » pon říj 16, 2006 8:04

conny píše:aha, takze sme prilis vela kvakali, co? :wink: asi by bolo riesenie prestat sem davat fotky - hlavne velke.

sem dáváš jen odkazy, fotky sou většinou přes imageshack
spíš to dělá to věčný OT :twisted: , ale to neva :wink:
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod šíp » pon říj 16, 2006 8:51

Vena píše:
conny píše:aha, takze sme prilis vela kvakali, co? :wink: asi by bolo riesenie prestat sem davat fotky - hlavne velke.

sem dáváš jen odkazy, fotky sou většinou přes imageshack
spíš to dělá to věčný OT :twisted: , ale to neva :wink:


takže míň vykecávat? a když budeme hodně kecat tak nám to zase koncem týdne může přestat fungovat? :((
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod mifr » pon říj 16, 2006 9:50

mozna to bude jinak - viz. diskuze na hostingu:

přidal Petr přidán 13.10.2006 v 13:59
Mam uplne stejny problem, muj web ma stejnou podobu jiz nekolik let a nikdy jsem nemel zadne problemy s trafikem. Mam uplne minimum grafiky a zadne downloady. Presto mi to podle statistik na HZ ukazuje cca 600MB stazenych dat denne a ted samozrejme doslo k zablokovani stranky.
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vojtos » pon říj 16, 2006 9:59

brhel píše:proč OF nefungovalo celý víkend a nabýhala stránka hostingu-zdarma s chybou 503?


Protože na hostinguzdarma me pekne vyprudily (zablokovani domenu kvuli trafficu) muzete pocitat do konce mesice s presunem na nejaky ac drazsi ale lepsi hosting.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod šíp » pon říj 16, 2006 13:07

Vojtos píše:
brhel píše:proč OF nefungovalo celý víkend a nabýhala stránka hostingu-zdarma s chybou 503?


Protože na hostinguzdarma me pekne vyprudily (zablokovani domenu kvuli trafficu) muzete pocitat do konce mesice s presunem na nejaky ac drazsi ale lepsi hosting.


super díky
a co se týká mé maličkosti - ráda přispěji na provoz, pokud to bude rozumná suma :ú
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod krtenek » pon říj 16, 2006 17:59

Zaznamenal jsem tento problém: FF 1.5.0.7 - teď večer mi stále a stále nabízí jen web poskytovatele s errorem 503 (F5 vůbec nezabralo). Takže jsem musel vymazat Důvěrná data a už jde v pořádku.
Nevím, možná nějaký bug. :((
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Předchozí

Zpět na Problémy