Stále mi blbne přihlašování

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stále mi blbne přihlašování

Příspěvekod krtenek » stř dub 19, 2006 13:38

Tož sem vlezu, přihlásím se, ale jsem stále nepřihlášen. Tak se přihlásím podruhé a už je to OK. Odhlásím se. Po nějaké době sem zas vlezu a ejhle - jsem přihlášen! Dobrá, chci odpovědět na příspěvek, ale musím se znovu přihlásit!

No tož su z teho blbý. Nepomáhá ani vymazání veškeré internetové cache prohlížeče.

Nehledě na to, že odeslání příspěvku trvá někdy pár sekund, někdy pár minut.

WinXP Prof. SP2, Firefox 1.5.0.2.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Re: Stále mi blbne přihlašování

Příspěvekod leggos » stř dub 19, 2006 13:56

krtenek píše:Tož sem vlezu, přihlásím se, ale jsem stále nepřihlášen. Tak se přihlásím podruhé a už je to OK. Odhlásím se. Po nějaké době sem zas vlezu a ejhle - jsem přihlášen! Dobrá, chci odpovědět na příspěvek, ale musím se znovu přihlásit!

No tož su z teho blbý. Nepomáhá ani vymazání veškeré internetové cache prohlížeče.

Nehledě na to, že odeslání příspěvku trvá někdy pár sekund, někdy pár minut.

WinXP Prof. SP2, Firefox 1.5.0.2.


tak to jsme na tom uplne stejne ](*,)
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod leggos » stř dub 19, 2006 13:56

akorat teda pouzivam IE
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod tuso » stř dub 19, 2006 13:57

Odpověď na tuhle otázku jsem někde četl: 5% počítačových chyb ostatne navždy záhadou i pro autory softwaru. :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Stále mi blbne přihlašování

Příspěvekod krtenek » stř dub 19, 2006 14:01

leggos píše:tak to jsme na tom uplne stejne ](*,)
:(( Ale jinak: Všechno jde skvěle, nemá to chybu, počasí je koupací a lesy plný hřibů... :ú :smt044

IE jsem nezkoušel, to je pro mě zakázaný outsider prohlížeč. :protest:
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod pripluv » stř dub 19, 2006 14:01

Já se neodhlašuju.
Takže až sem někdy budou chodit blbosti z mýho nicku, tak se jedná o nějakou sabotáž :| ...
Jo, ale někdy mne to odhlásí samo :smt022
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Stále mi blbne přihlašování

Příspěvekod leggos » stř dub 19, 2006 14:26

krtenek píše:
leggos píše:tak to jsme na tom uplne stejne ](*,)
:(( Ale jinak: Všechno jde skvěle, nemá to chybu, počasí je koupací a lesy plný hřibů... :ú :smt044

IE jsem nezkoušel, to je pro mě zakázaný outsider prohlížeč. :protest:


neni to spicka, ale ja si na nej uz nejak zvykl :((
leggos
nováček
nováček
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř zář 14, 2005 19:54
Bydliště: Pardubice- Mechov( tudíž HK)

Příspěvekod pavproch » stř dub 19, 2006 14:49

2 leggos: no vidíš, a ně zase nesmí přes virtuální práh ani Godzilla ani Fajrfoks... z mnoha důvodů (ryze osobních - I love (de)Billa Gatese- i čistě technických - třeba FF mi natolik rozhodil internet banking, že jsem po týdenním marném boji a hrabání se v registrech to vzdal a "format C: enter")....

BTW, jaxem tu už psal mockrát, mám s přihlašováním FURT problém - abych byl přesnej:

kancl (XP+SP2+IE6.0+proxy+ohňozeď na proxy)= za půl roku mě to nedobrovolně odhlásilo 1x

doma(XP+SP2+IE6.0+ohňozeď na PC + wifi server+ ohňozeď na servru) = přihlašuju se po každým probuzení noťasu, a to VŽDY MUSÍM 2x -až napodruhé se chytí

Vypozoroval jsem, že to dělá pouze u OF (phpBB 2.0.19) všude jinde (asi 8 pokeců - všechno phpBB 2.0.17) nemám jediný problém. Otevřel jsem na tohle téma thread na pokecu zive.cz (vše o PC) a výsledkem bylo konstatování, že je to asi chyba IE - tomun ale nevěřím, když vám to (některým) dělá i na FF/godzille.

Jo a neodhlásí mě to, když nechám OF stažený na liště před tím, než uspím noťas.

2 vojtos: - nechceš to přeládovat (přetáhnout d-bázi) na starej dobrej phpBB 2.0.17?!?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Lipon » stř dub 19, 2006 15:49

uz jsem to tu nekde taky psal, me to na opere (aktualni verze i verze predchozi) nedela zadny problemy, XP PROF, firewall (nevim jaky), pevna lajna a drzi fest, tech promennecjh bude asi vic (verze PHP BB fora, pouzivany prohlizec atd.) IE pouzivam akorat jako zalozni prohlizec na internetove bankovnictvi a na stranky, ktere nejsou tvoreny univerzalne ale specielne pro IE.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4912
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Filltos » stř dub 19, 2006 18:18

mam operu a xpcka home a taky to obcas zazlobi
Uživatelský avatar
Filltos
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: pon pro 26, 2005 11:26

Příspěvekod algar » čtv dub 20, 2006 8:14

Mě to blbne taky, ale už jsem se smířil s tím, že je to asi nad Vojtosovy síly. No zase nějaké kritické to není. Jen dva kliky na vic.
algar
účastník
účastník
 
Příspěvky: 496
Registrován: stř bře 8, 2006 4:38
Bydliště: Havířov (to je u Ostravy:o))

Příspěvekod krtenek » čtv dub 20, 2006 9:18

algar píše:No zase nějaké kritické to není.
Jasně, že ne. :wink: Jen jsem to sepsal, ale nápravu nebudu požadovat. :lol:
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod pavproch » čtv dub 20, 2006 11:30

kancl (XP+SP2+IE6.0+proxy+ohňozeď na proxy)= za půl roku mě to nedobrovolně odhlásilo 1x


Update: Já BLBEC sem neska na PC v kanclu promazal temps a cookies (což sem už neudělal bratru 3/4 roku) a.... hraju na klikanou už i tady v kanclu... od rána sem se už přihlašoval asi 5x..... ale většinou napoprvý...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Vilík » čtv dub 20, 2006 12:33

Ma to blbne taky a celkem mi to vadi, ale sem smirenej...

Chyba totiz vyjimecne neni mezi klavesnici a zidli, ale nekde v tajemnych a mikroskopickych propojeni uvnitr nasich pocitacu... :wink: :wink: :wink:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Re: Stále mi blbne přihlašování

Příspěvekod Dena » sob srp 26, 2006 12:09

krtenek píše:Tož sem vlezu, přihlásím se, ale jsem stále nepřihlášen. Tak se přihlásím podruhé a už je to OK. Odhlásím se. Po nějaké době sem zas vlezu a ejhle - jsem přihlášen! Dobrá, chci odpovědět na příspěvek, ale musím se znovu přihlásit!

No tož su z teho blbý. Nepomáhá ani vymazání veškeré internetové cache prohlížeče.

Nehledě na to, že odeslání příspěvku trvá někdy pár sekund, někdy pár minut.

WinXP Prof. SP2, Firefox 1.5.0.2.
:roll: ... taky su z teho blbá jak píšeš i ty, že by sme byli oba až tak blbí?? Mám stejné nesrovnalosti s přihlášením a odpovědí. :((
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

Příspěvekod uplne jinej martin » sob srp 26, 2006 22:02

Mě to jakž takž běhá, akorát když si přečtu nejnovější příspěvek u prvního z dejmetomu pěti témat, ve čtyřech dalších mi to řekne, že není nic novýho,

bash-2.05b$ uname --all
Linux roger 2.6.11.8 #1 Tue May 31 20:20:28 CEST 2005 i686 unknown unknown GNU/Linux

Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; cs; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 7:30

Update (ref přihlašování):

zapnu sčodlo (jak doma tak v práci) , zapnu IE, klepnu v oblíbených na OF a NEJSEM PŘIHLÁŠEN (i když jsem i předchozím přihlášení potvrdil možnost automatického přihlášení).

Klepnu na JAKÉKOLI téma, klepnu na "post reply" a... V TU CHVÍLI MĚ TO AUTOMATICKY PŘIHLÁSÍ!!!

(Čili: jednoznačná chyba skriptu - a vsadím se že v tý nadstavbě - zobrazení nových příspěvků v samostatné tabulce...- už sem to tu psal víckrát: hlasuju za zrušení nadstaveb)

(doma i v práci: XPSP2, IE6, v práci proxy+firewall, doma firewall na PC+firewall na serveru wifiny)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod teoretic » pát zář 8, 2006 8:32

ja mam firefox (furt starsi verzi, pac jsem linej :) ) - a s nechtenym odhlasovanim apod. absolutne zadny problemy

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pát zář 8, 2006 8:49

teoretic píše:ja mam firefox (furt starsi verzi, pac jsem linej :) ) - a s nechtenym odhlasovanim apod. absolutne zadny problemy

me too...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 9:00

Přípluv píše:
teoretic píše:ja mam firefox (furt starsi verzi, pac jsem linej :) ) - a s nechtenym odhlasovanim apod. absolutne zadny problemy

me too...


Jenomže websajny by měly být HLAVNĚ odladněny na to ,co se NEJVÍC používá.... (pozor!!: neporovnám kvalitu Godzilly, Fajrfoksu a Eksploreru, mluvím o rozšířenosti mezi uživateli internetu: různé statistiky provozu hovoří až o 75-95% zastoupení IE.....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod teoretic » pát zář 8, 2006 9:06

pavproch píše:Jenomže websajny by měly být HLAVNĚ odladněny na to ,co se NEJVÍC používá.... (pozor!!: neporovnám kvalitu Godzilly, Fajrfoksu a Eksploreru, mluvím o rozšířenosti mezi uživateli internetu: různé statistiky provozu hovoří až o 75-95% zastoupení IE.....)

to mas sice recht, ale kdyz to pod ff funguje a vis to, tak proc ho nepouzivas? nebo v praci nesmis?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 9:15

teoretic píše:
pavproch píše:Jenomže websajny by měly být HLAVNĚ odladněny na to ,co se NEJVÍC používá.... (pozor!!: neporovnám kvalitu Godzilly, Fajrfoksu a Eksploreru, mluvím o rozšířenosti mezi uživateli internetu: různé statistiky provozu hovoří až o 75-95% zastoupení IE.....)

to mas sice recht, ale kdyz to pod ff funguje a vis to, tak proc ho nepouzivas? nebo v praci nesmis?

t.

nechcu - nemám rád menšiny.... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod teoretic » pát zář 8, 2006 9:17

pavproch píše:nechcu - nemám rád menšiny.... :wink:

tak to jo :ú

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pát zář 8, 2006 9:47

Však jako uživatel s FF se vždycky vztekám na stránkách, který jsou dělaný jen pro IE. Třeba změna hesel na různých bankovních účtech :twisted: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pát zář 8, 2006 11:22

pavproch píše: různé statistiky provozu hovoří až o 75-95% zastoupení IE.....)


No jooo, ale prave v CR a na SK to vraj uz nie je ani tych 75%. Liska sa pohybuje na cca 25%, nieco ma Opera a nieco pod percento ostatne. Co vsak nic nemeni na tom, ze IE je stale vacsina. :protest:

Inak pouzivam najnovsi FF a prihlasovanie bez problemov. Zrusenie addonu s novymi prispevkami by ma asi prilis netesilo... :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Klíma » pát zář 8, 2006 11:26

Rujir píše:Zrusenie addonu s novymi prispevkami by ma asi prilis netesilo... :shock:

dtto, uz kvuli OT :mrgreen: kdo to pak ma nekde hledat...
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 11:51

souhlas viz třeba tady. ale pes je zakopán jinde - cituju:

"Data pocházejí z měření více než 20 tisíc webů registrovaných službou NAVRCHOLU.cz a byla získávána na základě identifikace prohlížeče v hlavičce User-Agent protokolu HTTP. "


IMHO: kdyby se podobná studie dělala POUZE na řekněme 100 webech s největší (masovou) návštěvností z CZ IP adres, jako jsou idnes.cz, novinky.cz atd - čili provozu "normálních" uživatelů ingternetu - ne -náctiletých počítačovo/webových maniaků, kteří stahujou/patchujou/warezujou ajanevicoještěsedánawebudělat) tak by (znova opakuju IMHO) podíl IE byl nad 95%.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 11:52

Klíma píše:
Rujir píše:Zrusenie addonu s novymi prispevkami by ma asi prilis netesilo... :shock:

dtto, uz kvuli OT :mrgreen: kdo to pak ma nekde hledat...


Zobrazení nových příspěvků v těle phpBB (nikolivěk v add-onu) funguje i tady v OF (phpBB 2.0.18 ) na 100% takže není co řešit .... :wink:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod pripluv » pát zář 8, 2006 12:11

Protože málokdo z "normálních" uživatelů (tedy ne -náctiletých) vlastně tuší, že existuje něco jinýho než IE a když už to tuší, tak doma je k tomu děcka nepustí a v práci firemní politika zakazuje používat něco jinýho :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » pát zář 8, 2006 12:19

Přípluv píše:Protože málokdo z "normálních" uživatelů (tedy ne -náctiletých) vlastně tuší, že existuje něco jinýho než IE a když už to tuší, tak doma je k tomu děcka nepustí a v práci firemní politika zakazuje používat něco jinýho :mrgreen: ...


Já mám jiný vysvětlení:
(normální uživatel)
1. protože pro potřeby normálního uživatele je IE plně dostačující....
2. protože ho (skoro) každý už dostane s woknama (tipuju že 95 prodaných PC je s předinstalovanýma woknama) a nemusí nic (pro někoho složitě) instalovat atd.

(profik)
3. protože moc dobře ví, jakej je to opruz vyhledávat a promazávat v registrech pozůstatky po DEinstalaci FF/Godzilly (které jinak způsobujou časté padání woken...)
4. protože mu FF a godzila (nainstalovaný paralelně k IE) působí problémy třeba v bance (@přípluv... potvrzuju)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28310
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Další

Zpět na Problémy