Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

týkající se technického rázu fóra

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

Příspěvekod pavproch » sob úno 25, 2006 20:00

Já (z domu) teda hodně bídně... přihlašuju se i 10x denně.... už mě to moc neba....
(doma: XP SP2/IE 6/ohňozeď/wifi(druhá ohňozeď na servru)

(V práci XP SP2/IE6/proxy s ohňozdí= přihlašování tak 1x týdně)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28495
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod zitka » sob úno 25, 2006 20:03

já tak jednou týdně, takže vcelku v pohodě :wink:
z domova, IE a pak nějaký ty zdi a tak
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod pripluv » sob úno 25, 2006 20:18

V kolbence IE, doma FF, tam i tu se přihlašuju tak jednou za 1/4 roku. Takže to jde :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » sob úno 25, 2006 20:31

Vsade (dva compy a notebook) FF a ohniva stena. V praci to ide cez proxy. Doma aDSL, v praci optika a notebook Edge a zatial ma odhlasilo asi raz. No nic moc... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lipon » sob úno 25, 2006 22:04

Opera 8.52, winXP prof SP2, ohňozeď, 1x přihlásim a až do promazání cookies drží přihlášení absolutně bez problémů; to samý když jsem občas u rodičů na vytáčenym připojení 56k, win 2000 sp4
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod strider » sob úno 25, 2006 23:17

ja mam teda problemy docela fest, musim se prihlasovat dvakrat abych pak mohl pod sebou posilat zpravy, ale tim padem ztratim prehled co jsem necetl
mam FF
Uživatelský avatar
strider
účastník
účastník
 
Příspěvky: 463
Registrován: pát úno 3, 2006 21:21
Bydliště: Nové Město na Moravě, Brno

Příspěvekod norman_64 » ned úno 26, 2006 2:36

Bojuju s tím poslední dobou hodně----ale řešit se mi to nechce :oops: :ú :wink:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod tuso » ned úno 26, 2006 8:44

Doma jsem s tím problémy neměl, ale už mě to poslední dobou odhlašuje- jenom na klíč podle kterého to dělá jsem ještě nepřišel. V práci se odhlašuju sám, takže nemůžu porovnat.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » ned úno 26, 2006 10:27

norman_64 píše:Bojuju s tím poslední dobou hodně----ale řešit se mi to nechce :oops: :ú :wink:


já s tím taky bojuju, ale nemám to až v takové míře jako Norman :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod norman_64 » ned úno 26, 2006 12:29

šíp píše:
norman_64 píše:Bojuju s tím poslední dobou hodně----ale řešit se mi to nechce :oops: :ú :wink:


já s tím taky bojuju, ale nemám to až v takové míře jako Norman :lol: :lol: :lol: :lol:
jo...taky mi blbne odesílání (viz. 6x jeden dotaz)---ale to az v poslední době... :(( ---a to jak doma tak v práci-možná je to firefoxem :?
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod šíp » ned úno 26, 2006 14:13

mě to blbne doma i v práci, doma Mozilla, v práci IE.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ježo » ned úno 26, 2006 15:21

uplne v pohode, linux 2.6.15 + vsechny mozilly, win 2000 + opera, mozilla
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

Příspěvekod pavproch » ned úno 26, 2006 17:19

pavproch píše:Já (z domu) teda hodně bídně... přihlašuju se i 10x denně.... už mě to moc neba....
(doma: XP SP2/IE 6/ohňozeď/wifi(druhá ohňozeď na servru)

(V práci XP SP2/IE6/proxy s ohňozdí= přihlašování tak 1x týdně)


UPDATE:
od fčerejška sem si dal (doma) tu práci a snažil se vypozorovat nějakou zákonitost - za fčera večer aneska odpo mě to odhlásilo celkem 4x, a to vždycky při provedení následující akce:

probudím spící noťas, počkám, až se přihlásí wifina, nastartuju IE, vyberu v oblíbených OF, titulní stránka se načte v poho (jsem přihlášen), poklepáním otevřu některý z nových přáspěvků a po jeho přečtení klepnu na odkaz "obsah fóra OF" a tu chvíli mě to odhlásí - sice se znova načte titulní strana OF, ale už nejsem přihlášen. A potom mě to vždycky přihlásí až na 2. pokus....Ach jo...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28495
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

Příspěvekod tuso » ned úno 26, 2006 17:56

pavproch píše:
pavproch píše:Já (z domu) teda hodně bídně... přihlašuju se i 10x denně.... už mě to moc neba....
(doma: XP SP2/IE 6/ohňozeď/wifi(druhá ohňozeď na servru)

(V práci XP SP2/IE6/proxy s ohňozdí= přihlašování tak 1x týdně)


UPDATE:
od fčerejška sem si dal (doma) tu práci a snažil se vypozorovat nějakou zákonitost - za fčera večer aneska odpo mě to odhlásilo celkem 4x, a to vždycky při provedení následující akce:

probudím spící noťas, počkám, až se přihlásí wifina, nastartuju IE, vyberu v oblíbených OF, titulní stránka se načte v poho (jsem přihlášen), poklepáním otevřu některý z nových přáspěvků a po jeho přečtení klepnu na odkaz "obsah fóra OF" a tu chvíli mě to odhlásí - sice se znova načte titulní strana OF, ale už nejsem přihlášen. A potom mě to vždycky přihlásí až na 2. pokus....Ach jo...


Tak to jsem na tom podobně, až na několik detailů- neprobouzím noťas, nestartuju wifinu, zbytek je stejný /mám desktop a připojení přes kabel/. Nejvíc mě štve, že ještě cca před týdnem to frčelo v poho- i když jsem zapnul komp po víkendu, tak jsem byl přihlášen, zvýrazněné nepřečtené zprávy- prostě labůžo. Teď se musím orientovat jenom podle časů a dat příspěvků.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6608
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

Příspěvekod pavproch » ned bře 5, 2006 21:46

pavproch píše:
pavproch píše:Já (z domu) teda hodně bídně... přihlašuju se i 10x denně.... už mě to moc neba....
(doma: XP SP2/IE 6/ohňozeď/wifi(druhá ohňozeď na servru)

(V práci XP SP2/IE6/proxy s ohňozdí= přihlašování tak 1x týdně)


UPDATE:
od fčerejška sem si dal (doma) tu práci a snažil se vypozorovat nějakou zákonitost - za fčera večer aneska odpo mě to odhlásilo celkem 4x, a to vždycky při provedení následující akce:

probudím spící noťas, počkám, až se přihlásí wifina, nastartuju IE, vyberu v oblíbených OF, titulní stránka se načte v poho (jsem přihlášen), poklepáním otevřu některý z nových přáspěvků a po jeho přečtení klepnu na odkaz "obsah fóra OF" a tu chvíli mě to odhlásí - sice se znova načte titulní strana OF, ale už nejsem přihlášen. A potom mě to vždycky přihlásí až na 2. pokus....Ach jo...


UPDATE 2: Všechno při starém, přihlašuju denně moclikráte.... Tak sem si prolezl všechny fóra (auta, mobily, počítadla, haxny...), na který se přihlašuju a otestoval stabilitu přihlášení. Z těch, co jsou postavený na phpBB (je jich osum) , pouze OF je verze 2.0.19, všechna ostatní jsou 2.0.17 nebo dokonce starší. A páč OF je JEDINÉ, kde mám problém se stabilitou přihlášení, začínám věřit tomu, že problém není v tom 2-násobným firewallu, přes kerej lezu na web z domu (moje PC + server wifi), ale právě v tý verzi 2.0.19 nebo, jak už sem tady taky někde psal (v souvislosti s problémy při vkládání příspěvků), v nekorektní komunikaci uvnitř diskových polí providera, u kterýho OF běží....
Ach jo, podruhé...
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28495
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

Příspěvekod chonga » ned bře 5, 2006 22:05

[quote="pavproch nastartuju IE, vyberu v oblíbených OF, titulní stránka se načte v poho (jsem přihlášen), poklepáním otevřu některý z nových přáspěvků a po jeho přečtení klepnu na odkaz "obsah fóra OF" a tu chvíli mě to odhlásí - sice se znova načte titulní strana OF, ale už nejsem přihlášen. A potom mě to vždycky přihlásí až na 2. pokus....Ach jo...[/quote]
protože s tím mám problém od začátku co sem tu (cca.rok) tak se rovnou přihlašuju dvakrát. už to beru automaticky a nepřekvapujeme to
přihlásím se-aktualizuju- přihlásím podruhý-drží :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Re: Stabilita přihlášení - jak jste na tom?

Příspěvekod pavproch » čtv dub 6, 2006 7:01

pavproch píše:
pavproch píše:Já (z domu) teda hodně bídně... přihlašuju se i 10x denně.... už mě to moc neba....
(doma: XP SP2/IE 6/ohňozeď/wifi(druhá ohňozeď na servru)

(V práci XP SP2/IE6/proxy s ohňozdí= přihlašování tak 1x týdně)


UPDATE:
od fčerejška sem si dal (doma) tu práci a snažil se vypozorovat nějakou zákonitost - za fčera večer aneska odpo mě to odhlásilo celkem 4x, a to vždycky při provedení následující akce:

probudím spící noťas, počkám, až se přihlásí wifina, nastartuju IE, vyberu v oblíbených OF, titulní stránka se načte v poho (jsem přihlášen), poklepáním otevřu některý z nových přáspěvků a po jeho přečtení klepnu na odkaz "obsah fóra OF" a tu chvíli mě to odhlásí - sice se znova načte titulní strana OF, ale už nejsem přihlášen. A potom mě to vždycky přihlásí až na 2. pokus....Ach jo...


UPDATE 2:

když nechám IE s tím POKECEM stažený na liště v okamžiku, kdy uspávám noťas, (i.e. neukončím IE), tak po "probuzení" noťasu, přihlášení wifiny a maximalizaci okna POKECU přihlášení ZŮSTÁVÁ STABILNÍ!! a nespadne...... už druhej den DRŽÍ.... žebysemi podařilo najít postup?!?.... pravda poněkud nestandartní....

Podle diskusí na serveru o PC/internetu/tvorbě php stránek si myslím, že hlavní problém způsobuje nějaká drobná chyba ve skriptu, který definuje vybírání nejčestvějších příspěvků a jejich zobrazování v tabulce nad seznamem témat - ona to totiž není standartní součást phpBB... (2Vojtos: neuvažuješ tudle nadstavbu odinstalovat? - podle reakcí asi nejsem jediný, komu ta stabilita přihlášení dělá problémy.... vždyť nové příspěvky se stejně zobrazují v přehledu témat - halt by tam bylo o jedno kliknutí víc, ale to zas není taková tragedie, že....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28495
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod algar » čtv dub 6, 2006 8:05

Mě to dělá ty samé problémy, ale už jsem si zvykl, že na outdoorforum se dycky hraje klikaná. *
algar
účastník
účastník
 
Příspěvky: 496
Registrován: stř bře 8, 2006 4:38
Bydliště: Havířov (to je u Ostravy:o))

Příspěvekod norman_64 » čtv dub 6, 2006 8:35

algar píše:Mě to dělá ty samé problémy, ale už jsem si zvykl, že na outdoorforum se dycky hraje klikaná. *
jojo... :mrgreen:
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Lipon » čtv dub 6, 2006 9:42

ale dyby to dělalo phpBB tak by to nefachčilo nikomu, ne?

A ja nemam probem s prihlasovanim nikdy. Dokud si nevymazu susenky (posledni dobou radsi promazavam rucne) tak mi to drzi jak zidovska vira.

Vecer vypnu v praci comp, rano nahodim, pustim operu, OF a sem prihlasenej; jedinej problem mam, ze se mi napoprvy neukazujou ikonky vedle jednotlivych prispevku, takze hned nevim co je novy a co uz precteny, ale kdyz kliknu na "Zobrazit nové příspěvky ...", tak bez problémů :roll:

Opera
Version information
Version 8.52
Build 7721
Platform Win32
System Windows XP

Java Sun Java Runtime Environment version 1.5
XHTML+Voice Plug-in not loaded

jedu na XP Profi+SP2, nejaka ohnozed tu bude taky na serveru a jinak sedime na pevny lajne
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4945
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod krtenek » čtv dub 6, 2006 21:16

Přihlásím se, a když otvírám Soukromé zprávy musím se přihlásit znovu.

Doplněno: Firefox 1.5.0.1, XP SP2. Na jiných phpBB fórech se mi toto neděje.
Naposledy upravil krtenek dne pát dub 7, 2006 7:38, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod svacko » čtv dub 6, 2006 22:03

ja pouzivam firefox a gentoo linux,a nejake problemy s prihlasovim resp. odosielanim som nezaznamenal .. :roll:
s.
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40


Zpět na Problémy