Sekce Poslední příspěvky

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Sekce Poslední příspěvky

Příspěvekod James » úte zář 16, 2008 8:18

Prosím. Nešla by rozšířit více do minulosti?
Na Fórum se nedostanu tak často a 10 posledních příspěvků je podle mě málo, za půl dne může sledovaný příspěvek (či příspěvky) "ujet" a je třeba ho (je) dohledávat.
Chápu, že zvýšení počtu by ubralo na přehlednosti, takže třeba odkaz na "delší" historii.
Viz třeba:
http://www.geocaching.cz/forum/index.php a tam Aktivní témata http://www.geocaching.cz/aktivni.php
James
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned zář 14, 2008 13:49

Příspěvekod teoretic » úte zář 16, 2008 8:34

stačí kliknout si na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" napravo nahoře ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vladan » úte zář 16, 2008 9:01

teoretic píše:stačí kliknout si na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" napravo nahoře ;)

t.


No jo , ale to se clovek musi prihlasit. Ja se napr. prihlasuji pouze kdyz chci neco napsat.
Ten napad s delsi historii poslednich prispevku neni vubec spatny. Drive tady myslim i takova funkce byla, ale mam tusaka, ze to nejak nefungovalo.
Nahore byla vedle napisu "posledni prispevky" takova sipka, kterou se melo dat listovat pozpatku.
Nebo aspon normalne cisla stranek jak to slo za sebou by stacilo.
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod teoretic » úte zář 16, 2008 9:11

Vladan píše:No jo , ale to se clovek musi prihlasit. Ja se napr. prihlasuji pouze kdyz chci neco napsat. ...
no jo, to je pak problém :) - ale přihlásit se přece není takový problém, navíc kolikrát jsou to za den 2 stránky nových příspěvků (myslím 2 stránky jako seznam vláken, do kterých se nově přispívalo), občas naopak za víkend třeba jen jedna - ale tendence je roustoucí, takže by se muselo nejdřív stanovit, jak dlouhý má být seznam posledních příspěvků - to už by znamenalo spory - pak to pozměnit a to se již blížíme k tomu, že to nemá teď smysl, když se bude přecházet na novou verzi :mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » úte zář 16, 2008 10:07

ono se to v historii už prodlužovalo z pěti :wink: . Klidně bych ale dalších pět ještě pobral :ú .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod James » úte zář 16, 2008 10:55

Spory - to je to poslední, co bych si jako začátečník dovolil iniciovat :wink:

Jde mi hlavně o možnost alternativy (viz můj příklad výše s www.geocaching.cz) než o změnu stávajícího stavu.

Ale pokud je očekávána nová verze fóra ...
James
nováček
nováček
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned zář 14, 2008 13:49


Zpět na Návrhy