PROFIL - vyplneni vybaveni

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

PROFIL - vyplneni vybaveni

Příspěvekod air » stř črc 2, 2008 21:38

Zdar, mam navrh na vylepseni profilu... mohly by tam byt kolonky na vyplneni vybaveni - treba jaky pouzivame stan, spacak, karimatku, batoh, varic, boty, obleceni apod... mohlo by to pomoct lidem, kteri hledaji nekoho kdo ma konkretni vec a pote treba primo cloveku poslat konkretni dotaz ohledne te veci.
Neni to muj napad, ale pouziva se to na jinych forech (treba zive.cz a pridruzena fora a je to super vec).
U tech veci by mohlo byt primo i hlasovani jak je s ni clovek spokojeny (5 hvezdicek)
Dikec za vyjadreni :ú
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod radovan01 » stř črc 2, 2008 21:42

zaujimavy napad
Uživatelský avatar
radovan01
účastník
účastník
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv bře 27, 2008 23:05

Příspěvekod Blaf » stř črc 2, 2008 21:52

jo proc ne....ale nvm jak komplikovane to je na zprovozneni :wink: :roll:
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod teoretic » stř črc 2, 2008 21:53

nápad zajímavý, spíš jde o to, jak to vyřešit technicky - to si musíme počkat na kompetentní osoby.. ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod radovan01 » stř črc 2, 2008 21:56

Tu alebo tu je nejaky addon.
Uživatelský avatar
radovan01
účastník
účastník
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv bře 27, 2008 23:05

Příspěvekod Vladan » stř črc 2, 2008 22:48

No nezni to spatne. Problem spis vidim v tom, jake vybaveni? Ktereho muze byt mraky. Jenom u obleceni muzes psat: ponozky xy, spodky xy, kalhoty xy, bunda xy atd atd.
Uživatelský avatar
Vladan
účastník
účastník
 
Příspěvky: 658
Registrován: sob kvě 28, 2005 11:32
Bydliště: Opava

Příspěvekod air » stř črc 2, 2008 23:00

ok, at nekomplikujeme adminovi zivot :roll:
staci pridat ke kazdemu profilu jedno velke textove pole, do ktereho si muze kazdy pripsat co uzna za vhodne... muze tam vypsat jen kratky seznam podstatnych veci napr.
Stan: Jurek ATAK2
Spacak: Condor VI DT
Karimatka: Evazotte 10 mm

a napise jen to co uzna za vhodne... nekdo napise 3 nebo 4 veci a kdo chce muze psat i plastenky, ponozky, trenky a podobne veci :)

muzete taky pripsat sami za to vice info napr.
Stan: Jurek ATAK2, vaha 2,768 kg, spokojenost 4/5, pro dva lidi s batohy akorat, neni pro vyssi lidi atd.
Spacak: Condor VI DT, vaha 1890 g, spokojenost 4,5/5
Karimatka: Evazotte 10 mm, nepohodlna, vybiram novou!

nebo neco na tenhle zpusob, hodim sem kdyz me neco napadne, ted mi to uz o pulnoci nemysli :((

Jinak hodilo by se taky do profilu pridat skutecny outdoorovy "profil" cloveka, jako zajmy, treba - delam skialp, trek, lezeni skaly i led, "pohodovy vicedenni akce natezko - Alpy, Tatry, Rumunsko, Kavkaz" nebo jen "1 denni vystupy na lehko" nebo treba jen chodim po horach, jezdim na MTB... podle toho treba najdete cloveka ktery ma podobny profil jako vy a pri vyberu vybaveni se jej treba muzete zeptat jestli je s tim a s tim pri tom a tom spokojeny...
Taky tam muzeme hodit oblibene destinace kam radi cestujete apod...
ale ted me fakt nenapada jakou formou to zapracovat... uz na ten displej ani nevidim, takze rozpoutavam brainstorming a premyslejte zatim. kdyz me neco napadne, hodim to sem :) zatim cus
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod pripluv » čtv črc 3, 2008 5:23

Vybavení mám za ty roky kotel, jenom spacáků máme v domácnosti přes deset ... kam rád cestuju, to bych mohl taky vypsat dle atlasu všechno, ale ty zájmy by jsme si vyplnit mohli :ú (a že jich taky je).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod air » čtv črc 3, 2008 9:11

no asi jsem toho vcera naplacal moc a tezko by se to tam cele vlezlo :)
ale ty zajmy jsou pomerne kratke a podle toho poznate jakym outdoorovym aktivitam se clovek venuje
ty destinace jsem myslel ale spise jako upresneni kam clovek miri na treky - je treba rozdil jestli chodi jen do Beskyd apod. nebo jezdi do Himalaji, na Kavkaz apod. :)
z toho vybaveni - muze to byt na kazdem co tam napise - treba napsat nejaktualnejsi vybaveni ktere mas a na zaklade ktereho se te muze nekdo cilene zeptat protoze prave uvazuje o jeho koupi (nebudu tam napr. treba psat 10 let stary stan ale napisu tam svou rok starou samonafukovacku, jejiz reference by nekoho mohly zajimat)... tak nejak asi jsem to myslel. A obzvlast bych tam vypsal vybaveni ktere se tady casto resi - napr. membranovou bundu pokud mam, batoh, stan, karimatku, spacak... na tohle se leckdy hledaji reference hure nez na ponozky a podobne spotrebni zbozi (na to obvykle aspon ti prodavaci v OD shopech jsou schopni odpovedet, ale u stanu vetsinou krouti hlavou protoze osobni zkusenost s tim nemaji)
Proste celou tu zmenu v profilu bych miril na to, aby to lepe pomohlo lidem kteri sem jdou pro radu, aby tu radu taky nasli :wink: Mnohdy je tezke patrat u nejakeho cloveka ktery o necem ve foru o stanech debatuje jaky treba stan vlastne ma
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod pripluv » čtv črc 3, 2008 9:18

Některé části mého vybavení jsou staré patnáct i víc let a neměnil bych je. Ale už je taky nikdo nikde nesežene. Pak mám v+ěci, které jsou dobré a rád je doporučím, ale sám si koupím něco jiného (zkrátka o level výš), zatím jsem to neudělal proto, že prostě čekám, až jim skončí životnost.
Jezdím i do Beskyd a i na Kavkaz :mrgreen:
Spíš se připojuji za ty zájmy a to v pořadí od nejoblíbenějších/nejprovozovanějších po méně oblíbené/provozované.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod poldík » čtv črc 3, 2008 9:21

Zas byla by to srand kdyby pak některé profily měli popis několik stránek :mrgreen: a u něktrerých by popis vypadal třeba takto:

dojtr
dojtr
dojtr
.
.
.
dojtr
a zase dojtr
:mrgreen: :twisted:
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod teoretic » čtv črc 3, 2008 9:31

@poldík: Deuter už dělá i boty? :((

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Blaf » čtv črc 3, 2008 10:25

Pripluve moc to resis :mrgreen: proste myslenka je napsat tam to co uznas za vhodne...takze to, co nesezenes tam nepis;) ale vis jak treba podle me u tebe se cekaji rady ohledne ledolezeni a horolezeni...takze svou vybavu tam budes krom obecneho (spacak - urcite zvladnes vybrat z tech 10 2/3 ktere uvedes;)) hlavne teda vybava na toto :ú
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod air » čtv črc 3, 2008 10:29

@teoretic> boty nedela, ale nekteri nadsenci by si je asi usili ze starych dojtr batohu nebo spacaku :mrgreen:

@pripluv> tak jasne, ze kdyz jezdis na Kavkaz, tak asi nepohrdnes i ceskyma horama, ale myslel jsem to tak, ze jezdis i na narocnejsi akce

@blaf> tak jsem to myslel, dik :wink:
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod teoretic » čtv črc 3, 2008 10:37

air píše:@teoretic> boty nedela..
vím, to byl fórek ;)
ale je pravda, že nějaké mokasíny ze batohu by mohly bejt good :smt023

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Vojtos » pát črc 4, 2008 15:04

No můžem to udělat tak že rozšířím pole pro podpis a když bychom dodrželi jednotný štýl tak akorád pod váš podpis můžete ještě přidat text ve formátu:
--------------------------------------------------------------------------------
Výbava:
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod air » pát črc 4, 2008 15:38

jasne a bych dal ty zajmy urcite... to by mohlo treba byt i vyberove (zaskrtnutim ze seznamu) - treba kategorie MTB, VHT/trekking, turistika, lezeni, vodactvi, skialp, bezky, speleologie apod. :) nebo taky proste nechat na kazdeho rozhodnuti jestli se mu to bude chtit psat nebo ne... :)
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod chuffu » pát črc 4, 2008 18:16

dobrej nápad =D>
chuffu
 

Příspěvekod radovan01 » pát črc 4, 2008 20:04

air: Checkboxy su fajn napad, hlavne to nerozhodi formatovanie, v pripade ze by sa zaujmy ci vybava zobrazovali pod podpisom, pretoze by boli jednotne definovane.
Uživatelský avatar
radovan01
účastník
účastník
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv bře 27, 2008 23:05

Příspěvekod teoretic » pát črc 4, 2008 21:13

akorát to ale prodlouží jednotlivé příspěvky a uscrollujeme se k smrti :ú

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod air » pát črc 4, 2008 21:42

ja myslim, ze neni nutne aby to bylo pod podpisem... staci kdyz si clovek bude moct kliknout na profil nejakeho clena a zjistit jakym typum akci holduje
ale pokud to nebude prilis dlouhe a bude to malym pismem, tak proc ne...
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod uplne jinej martin » ned črc 6, 2008 23:34

Myslím si, že je to trochu onanie, asi jako když se puberťáci na živě v podpisech předhánějí kdo má přetaktovanější megavýkonnej počítač anebo machýrci, kdo má líp "vylepšený" auto.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » pon črc 7, 2008 4:53

Když, tak jsem pro ty zájmy.

Když pak v topicu "poprvé na vodu" bude radit hromada horolezců, šialpistů a ledařů, tak to bude aspoň prdel :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod sx02 » pon črc 7, 2008 6:58

uplne jinej martin píše:Myslím si, že je to trochu onanie, asi jako když se puberťáci na živě v podpisech předhánějí kdo má přetaktovanější megavýkonnej počítač anebo machýrci, kdo má líp "vylepšený" auto.

přesně můj nazor.
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod teoretic » pon črc 7, 2008 7:00

mně to nějak nevadí - pokud bude ta možnost, tak kdo chce, ten si to vyplní, kdo nechce, nechá to prázdný - easy, ne: ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod sx02 » pon črc 7, 2008 7:02

teoretic píše:mně to nějak nevadí - pokud bude ta možnost, tak kdo chce, ten si to vyplní, kdo nechce, nechá to prázdný - easy, ne: ;)

Kdo nechce se stejne bude muset koukat na cervene tilaky v podpisu, umelecka Dcka pana deutera a v te hromade blbosti se ztrati (casto jednoslovna) odpoved. Verte mi ze takovyhle podpisy jsou cestou do pekel :twisted:
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod teoretic » pon črc 7, 2008 7:15

sx02 píše:Kdo nechce se stejne bude muset koukat na cervene tilaky v podpisu, umelecka Dcka pana deutera a v te hromade blbosti se ztrati (casto jednoslovna) odpoved. Verte mi ze takovyhle podpisy jsou cestou do pekel :twisted:
mnt, teď si nerozumíme - nemluvím o podpisu - tam bych to nedával určitě, protože by to mimo jiné hodně prodloužilo příspěvky. Mluvil jsem o původním návrhu - o profilu

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod sx02 » pon črc 7, 2008 7:52

Teoretic: jezkovy tak to se omlouvam :oops: , v profilu je mi to burt, ja panikaril proti podpisum, bo tohle jedno z mala prehlednych for.
sx02
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1570
Registrován: pát úno 16, 2007 13:23
Bydliště: Nastesti v civilizaci

Příspěvekod air » pon črc 7, 2008 9:27

sx02 píše:
uplne jinej martin píše:Myslím si, že je to trochu onanie, asi jako když se puberťáci na živě v podpisech předhánějí kdo má přetaktovanější megavýkonnej počítač anebo machýrci, kdo má líp "vylepšený" auto.

přesně můj nazor.

hele panove, ja jsem sice nezduraznil, ze muj navrh NENI davat to do podpisu pod kazdy prispevek (to bysme si fakt uzili pri cteni fora :evil: )
ale do profilu, tedy to co se zobrazi kdyz kliknete na "profil uzivatele" aby se sem tam nekdo hledajici lidi s urcitym konkretnim vybavenim mohl zeptat na nejake detaily, ktere mnozi "dobre vyskoleni a zkuseni" prodavaci v outdoor shopech proste nevi... nejde o zadnou onanii nad vlastnim vybavenim a chlubeni se, ale o zkusenosti! To je prece jeden z duvodu proc chodime na tohle forum ne?!
Uživatelský avatar
air
účastník
účastník
 
Příspěvky: 340
Registrován: pon kvě 19, 2008 9:49
Bydliště: Klimkovice (pobliz Ostravy)

Příspěvekod teoretic » pon črc 7, 2008 9:31

ono zase pokud to bude v profilu, tak se to těžko bude hledat, když tě bude zajímat cíleně nějaký druh vybavení, protože na to není žádná možnost vyhledávání apod..

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Další

Zpět na Návrhy