Přidání pravomoci každému členovi, již dnes a zdarma!!! :)

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Přidání pravomoci každému členovi, již dnes a zdarma!!! :)

Příspěvekod Umiaki » ned úno 3, 2008 14:23

Nešlo by, aby ten kdo založí vlákno jej mohl i uzamkout či zase odemknout? Jako je to na jiných BB fórech, která znám?
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod brhel » ned úno 3, 2008 14:32

to není blbý nápad. jestli to není technicky náročné, jsem pro!
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: Přidání pravomoci každému členovi, již dnes a zdarma!!!

Příspěvekod Hafi » ned úno 3, 2008 14:36

Umiaki píše:Nešlo by, aby ten kdo založí vlákno jej mohl i uzamkout či zase odemknout? Jako je to na jiných BB fórech, která znám?

jako ze bych ve vlastnim vlakne byl jakoby moderator? nevimm jestli to jde, melo by to vyhodu ze by pavproch mohl vlakno o srazu zalozit ve srazech a ne nelogicky jinde :-) ale jinou vyhodu asi nevidim, spis by v tom byl bordel, typu kdo co udelal, zvlast vzhledem k tomu jak tu modi zamykanm setri a pokud to neni uple akutni tak to delajpo vzajemmne konultaci. To bych spis prihodil nekolik dalsich modu, aby tubyl opravdu FURT nekdo...
pri tve variante by se i zakladalo mozna o dost vic vlaken, protoze hlavne novacci by radsi zalozili novy vlakno, nez to psat do jiz existijiciho podobnyho.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » ned úno 3, 2008 14:42

ja v tom nevidim zadnou vyhodu, kdyz uz se neco zamyka tak jen proto, ze to presahne unosnou mez, co si pamatuju, tak zamceny byly jen hadky s Alici a Polkym.
Kdyz si kazdej bude to svoje odemykat a zamykat podle nalady, tak v tom bude mrdnik, nehlede na to, ze si vazne kazdej bude zakladat svoje.
Ja jsem proti.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » ned úno 3, 2008 14:47

ja predpokladam, ze by pravdepodobne mel i moznost mazat prispevky, coz by mohlo mit vyhodu pokud by nekdo chtel tema bez OT, tak vam nemusel psat, usetril by vam praci a zaridil si to sam. jenze ja sem proti mazani i OT, takze jak jsem jiz napsal vyse, a tedy souhlas s pripluvem...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Umiaki » ned úno 3, 2008 14:49

Přípluv píše:Ja jsem proti.

Nejsem tady az tak dlouho, ale v tech slozkach, ktere sleduju (hlavne vybaveni) to vypada vetsinou nasledovne:

A: Jak se jmenuju?
B: Jmenujes se Marek.
C: Jmenujes se Marek.
edit: sakra zase druhy :((
D: Tvoje jmeno zacina na M, ale Michal to neni. Ma pet pismen a rymuje se slovem darek. Kdyz taky vymenis jedno pismeno ve slove darek ziskas svoje jmeno.
B: to D: rekls totez co ja, jen mnohem sloziteji!!
.......... a pak spousta OT prispevku, mezi kterymi je semtam prispevek k tematu, ale ten zapadne mezi ostatni.

To ze si kazdy muze zavrit svuj dotaz podle mne povede spise k omezeni OT, protoze na to jsou tady jine topicy. Nerikam at kazdy muze smazat prispevky. Jen zamknout nebo odemknout topic, nic vice.
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod Hafi » ned úno 3, 2008 14:55

ale jak tomu pomue zamceni? kdyz to zamkne po otazce, tak se nikdy nedovi jak se jmenuje, a trefit to po prvni odpovedi nerealne....rvona z tohoto duvodu je to neúčelé. melo by cenu kdyby jsme meli za cil udelat vsechna temata bez OT, tak dat autorovi vlakna moznost mazat, ale jinak ne.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Umiaki » ned úno 3, 2008 15:11

Hafi píše:ale jak tomu pomue zamceni? kdyz to zamkne po otazce, tak se nikdy nedovi jak se jmenuje, a trefit to po prvni odpovedi nerealne....rvona z tohoto duvodu je to neúčelé. melo by cenu kdyby jsme meli za cil udelat vsechna temata bez OT, tak dat autorovi vlakna moznost mazat, ale jinak ne.

Samozrejme, ze v tom prikladu jsem to prehnal, ale stava se dost casto, ze odpoved je dana uz mezi prvnimi cca peti prispevky a pak se prejde treba k tomu, ze se upravuje otazka a ti co tam prispivaji ani tu puvodni necetli.

Pak se nekdo muze ptat, jaky si koupit batoh a po peti stranach odejde s radou, ze windsurfing je nejlepsi v Norsku.
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod pripluv » ned úno 3, 2008 15:24

Když je původní otázka zodpovězená nevidím problém v tom, že se dále bude téma rozvíjet (i jiným směrem). Já jsem si hromadu rad a informací odnesl právě díky tomu. A pak, jistý OT tady k tomu zkrátka patří, dopustil se jej snad každý a vadí opravdu v případech, kdy je téma nedořešený (což může trvat dva dny nebo taky dva měsíce).
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » ned úno 3, 2008 15:25

Umiaki ve vlákně o kolech píše:Už to mohlo být dávno locklé...

a nedozvedela by se vubec nic.....kdyby to lockla pri prvnim naznaku OT, tak tam vcelku nedavno vubec neprobehla dulezita informace o rozdilu mezi crossovym a trekovym kolem
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Umiaki » ned úno 3, 2008 15:45

Hafi píše:
Umiaki ve vlákně o kolech píše:Už to mohlo být dávno locklé...

a nedozvedela by se vubec nic.....kdyby to lockla pri prvnim naznaku OT, tak tam vcelku nedavno vubec neprobehla dulezita informace o rozdilu mezi crossovym a trekovym kolem

To ze to locknout muzeme neznamena, ze to kazdy lockne hned po prvnim naznaku OT. Ja taky casto nedodrzuju tema, ale tamto o kolech zrovna mohlo byt lockle uz od prispevku
jonza píše:
Black píše:

Tak to jsi asi videl hodne malo kol, ty cykloservisaku!

zbytek puvodni otazce ani vzdalene neodpovedel.
Uživatelský avatar
Umiaki
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1240
Registrován: stř říj 31, 2007 18:47
Bydliště: Příbor

Příspěvekod Hafi » ned úno 3, 2008 15:49

ale vedel si to predem...co kdyz prijde k foru nahle nekdo, kdo bude mit odpoved na otazku, bude ji chtit sdelit....a hle: lock. a psat sz aby mi to odemkla je vcelku neprakticke. proste nesouhlasim s jakymkoli "prevntivnim protioftopíčnym zamykani vlakna"
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod poldík » ned úno 3, 2008 16:37

Na OT nám na OF nesahej bez toho by to neblyo OF. :lol: :smt100 :protest: :smt018
S humorem jde všechno líp :smt044
Uživatelský avatar
poldík
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5737
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:06
Bydliště: Zastávka u Brna (lont kósek vod štatlu)

Příspěvekod chonda » ned úno 3, 2008 16:39

Vzhledem k tomu, že většina odpovědí na dotazy ani zdaleka nedosahuje kvality a informační bohatosti OT, tak bych to rozhodně nedělal. Zamykají se tu jen extrémně hádavá témata, tam to má jistý smysl (například cholerici mého typu vychladnou, podívají se z okna a zjistí, že svítí slunko a jdou radši na procházku:) )
Každý den člověku přinese novou možnost, jak ze sebe udělat ještě většího vola.
chonda
účastník
účastník
 
Příspěvky: 763
Registrován: pát srp 11, 2006 22:44

Příspěvekod teoretic » ned úno 3, 2008 18:44

obávám se, že by to vedlo k tomu, že by pak přibývalo hodně vláken, jen aby každý měl tu možnost do toho zasáhnout - navíc se už totáolně znepřehlední, kdo do vláken jakým způsobem zasahuje.

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Yopo » ned úno 3, 2008 19:12

Zamykanie a odomykanie vlákien autorom vlákna podľa mňa prinesie iba problémy. Vhodnejší by bolo, keby mal každý užívateľ fóra blacklistu, resp. možnosť blokovať zobrazovanie príspevkov od osoby ktorá mu nevyhovuje. niečo podobné je súčasťou ICQ a videl som to aj na fórach (funguje to napr. na www.sme.sk). Príspevky od nežiadúceho autora na fóre ostávajú a zobrazujú sa všetkým, ktorý si dotyčného nezablokovali. Ten kto si ho zablokoval, tomu sa pri prihlásení zapne filter, ktorý využíva súkromný blacklist a ten zabráni zobrazeniu sa príspevkov. Možno že existuje nejaký podobný prídavný modul pre PHPBB, ktorý by to tu vyriešil.
Uživatelský avatar
Yopo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 455
Registrován: ned pro 11, 2005 18:56

Příspěvekod Hafi » ned úno 3, 2008 19:15

2yopo: napad to neni spatny, ovsem nepomuze (moc) ve chvili, kdy nekdo bude osobu, kterou mam na blaclistu citovat.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Yopo » ned úno 3, 2008 19:20

Hafi píše:2yopo: napad to neni spatny, ovsem nepomuze (moc) ve chvili, kdy nekdo bude osobu, kterou mam na blaclistu citovat.


to je pravda :((
dáš si do listu aj citujúceho a je to :D
Uživatelský avatar
Yopo
účastník
účastník
 
Příspěvky: 455
Registrován: ned pro 11, 2005 18:56

Příspěvekod pavproch » ned úno 3, 2008 20:38

@umiaki: esli sceš moderovat nebo adminovat - pořiď si vlastní pokec.... a nebudeš mít problém
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28136
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Blaf » ned úno 3, 2008 20:42

nene tohle bych nedelal, jen at to maji v rucickach jen modi;) jsou to dobri modi;)

mozna bych jejich rady tak o jednoho/2 rozsiril,ale ani to neni nejdulezitejsi, neb se tady vystridaji vcelku prubezne po celych 24hod
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava


Zpět na Návrhy