zvyrazneni temat...

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

zvyrazneni temat...

Příspěvekod Hafi » ned led 13, 2008 21:46

takova prosba na mody...zkuste trosku setrit s oznacenimi jako "oznameni" nebo "dulezite"... prijde mi ze to ve vysledku spis zneprehlednuje hlavni stranku a navic, tema je sice na prvnim miste, ale stejne jenom do tehdy nez se najde 10 noveji diskutovanych temat. chapu to jako sikovny oznaceni tematu, ktere je vysoce aktualni, popripade se v nem obevila dulezita nova informace (treb zmena mista/casu srazu na posledni chvili, atd.), popripade je to neco co upoutava pozornost na velmi blizkou akci(aktualne treba sraz v karavanseraji v utery), anebo samozrejme temata kde se moc nediskutuje, ale jsou tam dulezite informace a postupy (popis vkladani obrazku a vytvoreni citaci), ale upoutavka na akci za mesic a pul (Mala Fatra) mi ted prijde zbytecna (a v nedavne minulosti tu bylo nekolik dalsich, dle me zbytecne, zvyraznenych temat, tak ze zaroven byli v deseti poslednich i 4 (!) zaroven).
pro rejpaly: ten vykricnik neznaci faktoriál :mrgreen:

a kdyz uz sme u toho, napadlo me zkopirovat, presunout nebo hodit odkaz do vlakna s manualem aspon klicove casti popisu o citacich, zkracovani odkazu a jak vkladat obrazky pres imageshack ( hlavne ty obrazky jsou v manualu dost vynechane). A podle me by to melo byt u sebe...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » pon led 14, 2008 7:14

To už nějakou dobu odznačuju ... není-li to aktuální
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: zvyrazneni temat...

Příspěvekod teoretic » pon led 14, 2008 7:36

Hafi píše:a kdyz uz sme u toho, napadlo me zkopirovat, presunout nebo hodit odkaz do vlakna s manualem aspon klicove casti popisu o citacich, zkracovani odkazu a jak vkladat obrazky pres imageshack ( hlavne ty obrazky jsou v manualu dost vynechane). A podle me by to melo byt u sebe...
to je dobrý nápad :smt023

ale může to jen admin ;)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pon led 14, 2008 7:38

vkladani obrazku pres imageshack asi dodelam, vlastne sem to mel v planu uz kdysi :)
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » pon led 14, 2008 7:41

Přípluv píše:vkladani obrazku pres imageshack asi dodelam, vlastne sem to mel v planu uz kdysi :)
to už ale všechno je (někde.. :)) - jen to hodit do toho vlákna

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod teoretic » pon led 14, 2008 7:45

tady jsou nějaký vlákna s obecnou tématikou pro fórum:

Jak zkratit dlouhy link a nechat zobrazit jen jeho popisek?

jak vlozit obrazek do prispevku

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod pripluv » pon led 14, 2008 7:53

to jo, ale do manualu, at to je pohromade...

btw, poslal jsem ti mejla :wink:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod teoretic » pon led 14, 2008 8:25

hotovo

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Re: zvyrazneni temat...

Příspěvekod tuso » pon led 14, 2008 9:47

Hafi píše:... ale upoutavka na akci za mesic a pul (Mala Fatra) mi ted prijde zbytecna ...


Hafi, nevím jak si na tom s časem, ale ne každý je student. Já si třeba musím plánovat akce minimálně měsíc předem. A takových je tu víc.
To samé platí třeba o zdr. srazu. Potřebuju si připravit nějaké pomůcky- třeba anču. Taky mi ji nemusí půjčit ze dne na den. Navíc potřebuju objednat adekvátní prostory.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Re: zvyrazneni temat...

Příspěvekod Hafi » pon led 14, 2008 10:44

tuso píše:Hafi, nevím jak si na tom s časem, ale ne každý je student. Já si třeba musím plánovat akce minimálně měsíc předem. A takových je tu víc.
To samé platí třeba o zdr. srazu. Potřebuju si připravit nějaké pomůcky- třeba anču. Taky mi ji nemusí půjčit ze dne na den. Navíc potřebuju objednat adekvátní prostory.

s časem sem na tom spatne, nebo spis jak kdy, obcas uz pul roku i vic dopredu vim ze nemuzu, jindy na otazku "jedes zitra...." odpovidam "ano". Ale to nebyla myslim podstata tve reakce. Jenže ja nenamitam nic proti existenci vlakna, ale jen proti zvyrazneni...este rekni (kdybys to vlakno nezalozil ty), ze bys jeho existenci prehlid???
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: zvyrazneni temat...

Příspěvekod tuso » pon led 14, 2008 10:51

Hafi píše:. Jenže ja nenamitam nic proti existenci vlakna, ale jen proti zvyrazneni...este rekni (kdybys to vlakno nezalozil ty), ze bys jeho existenci prehlid???


Já ne. Jenže já jsem na OF skoro denně. Ale jsou tady lidi, co nemají čas, možnosti nebo chuť číst všechno. A pak prostě něco uteče. Sám několik takových z OF znám- vím, že akce se chtějí zúčastnit, ale občas jim to uteče. Netvrdím, že v principu nemáš pravdu, jenom ohledně některých vláken je to otázka úhlu pohledu.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » pon led 14, 2008 10:54

@ Hafi: Srazy se zvýrazňovat musí a když je nesvolává moderátor, tak stejně musí organizátor požádat moderátora. Takže nehrozí zaplevelení mnoha "důležitými" zvýrazněními najednou.
A co se týká srazů, tak jsou pro nás Kolbenkáře někdy i 2 měsíce málo - je to nejen otázka dovolených, hlídání dětí, půjčení či dokoupení výbavy, koupení lístků ve slevě (e-liška), neboť každý není nádražák nebo dítě nádražáka, že :twisted: a já nevím co. Prostě Tvůj způsob plánování nemůže být normou pro nás ostatní, když jej nazvu slušně :twisted: :mrgreen:
P.S. Co je se srazem "Tatranka" a kde je to vlákno resp. v kterém vláknu ho najdu? :((
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » pon led 14, 2008 10:57

dulezite udalosti maj vesmes vlastni a trefne pojmenovana vlakna, a tak ikdyz prijdu k OF po dlouhe dobe (treba kdyz sem byl pres mesic pryc) tak sem kliknul na temata diskutovana od me posledni navstevy a z tech cca 200 si vybral asi 10, ktere me zaujali a nechtel jsem prijit o obsah...a kdyz tam uvidim vlakno "sraz MF x.y.-u.v.200z" tak vim vse dulezite aniz bych do toho vlakna vlez....
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod tuso » pon led 14, 2008 10:58

zbuddy píše:P.S. Co je se srazem "Tatranka" a kde je to vlákno resp. v kterém vláknu ho najdu? :((


Je to pavprochova akce. Slíbil, že to tam dá.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod zbuddy » pon led 14, 2008 11:04

Já vím, ale čas kvapí. A jak jsem napsal výše, pro mne to není otázka ze dne na den nebo jako u -pp- jedné půlhodiny, než se tam vybaven dostane.
Přemýšlím, zda, jak a s čím tam jet :(( (myšleno to, co budu mít na nohách :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Ježo » pon led 14, 2008 11:47

Jestli by to bylo možné, tak bych navrhoval rozšířit počet aktuálních témat z 10 na 12 (15?), případně 10+aktuální. Co vy na to?

M.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pon led 14, 2008 12:07

jezo píše:Jestli by to bylo možné, tak bych navrhoval rozšířit počet aktuálních témat z 10 na 12 (15?), případně 10+aktuální. Co vy na to?
M.
stačí když si klikneš na "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy", ne?

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Hafi » pon led 14, 2008 12:45

stejne nevidim nejakou vyraznejsi vyhodu toho oznaceni. pokud je to v poslednich deseti, tak to je videt, (ano, tam je rozdil, ze je to nahore, ale to neni zas tak vyrazy, ne?). ve chvili kdy se objevi deset aktualneji diskutovanych temat, tak to zmizne tak jako tak. v "diskuzich od posledni navstevy" je to v poradi dle posledniho prispevku, tedy oznaceni nema vliv a v ramci jednotlivych kategorii je to sice nahore, ale kdo sem nechodi pravidelne (jak psal tuso) tak takove to "diry" stejne neprolejza a nejspis si prohlidne bud jen poslednich deset nebo zbezne vsechny od posledni navstevy. ..
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » pon led 14, 2008 12:57

@Hafi: Takze zmysel to nema ziadny, aj tak to zmizne a tebe vadi, ze sa to pouziva, lebo! :mrgreen: Pozri, ti co sem chodia pravidelne si aj tak kliknu na zobrazenie vsetkych novych prispevkov a ostatni aj tak tapu a maju v tom bordel. Ci sa znacka dolezite pouziva, alebo nie, je tak jedno. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Hafi » pon led 14, 2008 13:15

Rujir píše:@Hafi: Takze zmysel to nema ziadny, ...

je to jedno, prave proto bych to nepouzival, protoze mi to je lehce nepohodlne, kdyz prijdu k OF a je mene nez deset diskuzi s novymi prispevky (a nejsou to ty s oznacenim) tak nejsou serazeny od shora ale az od prostred ze tech deseti. Coz mi prijde nepohodlny :ú
a navic to neumoznuje dalsi stupnovani dulezitosti, treba kdyby se ted tuso rozhod ze Mala Fatra bude az o tyden pozdeji, tak je dobry to oznacit jako dulezite aby to lepe prasklo do oci, ale kdyz se s tim plytva, tak to pozbyva tu upozornovaci hodnotu...(kdyz jako ucitel das vsem zakum jednicky tak si jich taky nebudou vazit tak jako kdyby ji melo jen par z nich....)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Rujir » pon led 14, 2008 13:34

Hafi píše:...kdyz jako ucitel das vsem zakum jednicky tak si jich taky nebudou vazit tak jako kdyby ji melo jen par z nich....


Nevidel si Dangerous minds? Tam dostali vsetci hned na zaciatku jednotku, ktoru si museli udrzat! :mrgreen:

Inak rob to ako ja - tukni vzdy na zobrazenie novych prispevkov a tam ti to zoraduje chronologicky a nie podla dolezitosti. Ja tak mam nastaveny bookmark, takze titulnu stranu OF som nevidel uz ani nepamatam. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Hafi » pon led 14, 2008 13:44

Rujir píše:Inak rob to ako ja - tukni vzdy na zobrazenie novych prispevkov a tam ti to zoraduje chronologicky a nie podla dolezitosti. Ja tak mam nastaveny bookmark, takze titulnu stranu OF som nevidel uz ani nepamatam. :wink:

chtel sem protestovat ze toje kliknuti navic cemuz se pri me rychlosti netu vyhybam, ale ta druha cast vety me uzemnila....ze me to nenapadlo :oops: jdu zmenit zalozku...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(


Zpět na Návrhy

cron