(ne)přehlednost OF - návrh na zlepšení

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Brhel má v tomto případě pravdu. ;-)

Anketa končí za úte dub 10, 2007 12:37

Ano
2
13%
Ne
4
27%
Asi ano
1
7%
Asi ne
4
27%
Nemám názor, nevím
2
13%
Nemám názor, nevím
2
13%
 
Celkem hlasů : 15

Příspěvekod pavproch » čtv dub 5, 2007 7:36

@p. :mrgreen:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28324
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod šíp » čtv dub 5, 2007 7:37

nechtěla jsem vyvolat nějaké spory---jenom jsem jsem si vylívala srdíčko :roll:
chtěla jsem hlavně vyjádřit že mi chybí ta nádherná atmosféra co tu kdysi panovala...nemám nic proti nováčkům-teda pokud nerozhádají celé forum----ale je fakt že někteří původní členové sem přestali chodit-například Véna-ještě že existuje ICQ
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv dub 5, 2007 7:40

šíp píše:nechtěla jsem vyvolat nějaké spory---jenom jsem jsem si vylívala srdíčko :roll:

Ale dyk v pohodě...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » čtv dub 5, 2007 8:23

Přípluv píše:
šíp píše:nechtěla jsem vyvolat nějaké spory---jenom jsem jsem si vylívala srdíčko :roll:

Ale dyk v pohodě...


vylila jsem si srdíčko svým nejlepším virtuálním kamarádům :ú
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod brhel » čtv dub 5, 2007 8:56

Omlouvám se, že jsem tuhle diskuzi založil, takovouhle reakci jsem nečekal.

Moje původní myšlenka byla zpříjemnit práci s of, aby když přijde někdo nový, mohl rychle najít řešení svého problému ve starších příspěvcích a neřešilo se tu dokola hannah ne, tilak jo. rozhodně nebrojím proti ot nebo prafopysu :-)
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod brhel » čtv dub 5, 2007 8:59

třeba toto téma:
http://www.outdoorforum.cz/viewtopic.php?t=2631
hned druhý příspěvek: zalov v hledat

vlastně tohle téma je tak trochu zbytečné... proto jsem navrhoval změny
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Příspěvekod mifr » čtv dub 5, 2007 11:25

Hafi píše:takovej rozkol sem tady zpusobil :smt022
No ja nevim, nemuzu srovnavat,a le je pravda, ze jsem zde psal ze zacatku vic a ted mi to uz prijde taky jednotvarny (viz komentar hannah ne, tilak ano), uz si ctu jen temata, ktera me zaujmou svym nazvem a ne vsechny, atd. Ale vzhledem k tomu jak dlouho tady jsem, tak to neni tim, ze by se tu neco zmenilo, ale ze se to tu hodne opakuje. problem je v tom, ze bud tady bude total offtopic, takovy outdoor xchat anebo se bavit o vybaveni, cestach atd. (nejcasteji na otazku cloveka ten den zaregistrovanyho a typu jestli si ma koupit na hory tenisky od alpine pro za 699 nebo od vjetví za 350), jenze tam je to uz hodne probrany, stale stejny informace, atd a stejne vsichni reknou, ze to je oboji spatny vyber, ze mnohem lepsi jsou meindly (Garmonty, Asola,...) za 5000 :|
Pak samozrejme nastane situace ze nekdo nekam jede (Rujir do Rumunska, Přýpluf na Altaj,...) a tak se před tím zeptá jestli nekdo neco nevi a pak poreferuje jak tam bylo, mozna napise i cestopis.... Podobna diskuze nastane pokud si nekdo koupi a testuje nejakou zajmavou vec (treba Pavroch gtx ss).
Ale jinak uznavam, ze je to pro matadory outdoorfora (tedy asi vsechny 1000+ a mozna par dalsich krom me a conny) asi ne uz takova zabava jako driv, kdyz se dokonalost corazonu probirala poprvy.

Ja nevim, tot muj nazor, co s etyce reseni, tak podle me neni ve zmene struktury fora, ani v nejakym omezeni novych clenu (maximalne bych smazal vsechny nicky bez prispevku starsi nez teba pul roku, pac to jsou slepe registrace a aspon by se lip videlo kolik lidi tu fakt je, ale to nejak neresi problem), a ani nejake dalsi opateni proste nepomuze. Proste tohle je prirozeny vyvoj a nejspis se to casem zase zlepsi.
Jinak mozna by slo poradat castejs spolecnej akci (ted nemyslim hospody ale opravdu outdoor). Problem je ze se v zivote nedohodnem na terminu a jelioz jsme roztahany po celych dvou republikach, tak je to i drahy jet nekam 500km...


nejvic me sere tady Hafik... :lol: :wink: Kde bere tolik casu a energie na takhle dlouhy prispevky??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ze uz bych byl tak starej-nebot ja uz tak dlouhe nemivam :(( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 5, 2007 12:46

mifr píše:nejvic me sere tady Hafik... :lol: :wink: Kde bere tolik casu a energie na takhle dlouhy prispevky??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ze uz bych byl tak starej-nebot ja uz tak dlouhe nemivam :(( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Holt ukecaný Pražák :P Ty pocházíš z trochu jiného kraje, kde se pečlivě váží každé slovo, aby člověku nenafoukal drsný severák do pusy, ber to tak ;)

A k té atmosféře - já tedy nevím, asi to bude tím, že jsem tu krátce, ale mám podobný pocit jako sobb - že je to tu fajn parta lidí, kteří si rádi popovídají, sem tam se lehce poštenkrují a život plyne v pohodě dál... Možná to je právě to nováčkovství, které ve mně udržuje ten pocit nadšení a užasného těšení se na každý nový příspěvek :)
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Hafi » čtv dub 5, 2007 14:55

schnappi píše:
A k té atmosféře - já tedy nevím, asi to bude tím, že jsem tu krátce, ale mám podobný pocit jako sobb - že je to tu fajn parta lidí, kteří si rádi popovídají, sem tam se lehce poštenkrují a život plyne v pohodě dál... Možná to je právě to nováčkovství, které ve mně udržuje ten pocit nadšení a užasného těšení se na každý nový příspěvek :)

to ja souhlasim a sem v podobne pozici, sice neco vynechavam, ale to je hodne z casovych duvodu), ale na druhou stranu chapu, ze ty stare bardy proste tema hannah a tilak muze (nekoho) lehce nudit.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod Vena » čtv dub 5, 2007 15:21

pavproch píše:Výzva všem ostatním zeleným (a tím nemyslím bursíkovce... :wink: ):

Kolegové moderátoři - a co takle pravidelně, zhusta a nekompromisně využívat svého práva - mazat, přemisťovat, upravovat... A to by bylo, abychom tu "nevychovanou mládež" nenaučili základním návykům - tj. kam co psát, nedělat dusno apod.

Howgh.

jestli to teda není myšleno ironicky, tak toto je právě ten důvod proč se mi tu přestává líbit, to vaše přesouvání, rozdělování a upravování, jediný co uznávám je zkracování odkazů ;)
možná je to tím, že prakticky nic nehledám a většinou se jen bavím pročítáním OT :mrgreen:
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod tuso » čtv dub 5, 2007 15:42

sobb píše:Nejsem tady na foru moc dlouho (takze vlastne jeden z tech novych,ktere az tak moc nemusite :smt022 ), je fakt ze nevim jaka atmosfera tu byla pred rokem ci driv (i kdyz stara vlakna leccos napovi, ale v realnem case to je o necem jinem :mrgreen: ) .... ale libi se mi tu mezi vama, sem tu v podstate kazdy den, na jiny stranky ani uz moc nechodim. Nikoho z vas osobne neznam, ale prijde mi to jak kdybyste byli moji kamaradi .... * Libi se mi, ze se tu lidi navzajem neurazi, nevysmivaji se, snazi se pomoct a je tu sranda, to se asi podari malokde... :wink:

)


Proto se musíš zúčastnit nějaké společné akce. Neuvěříš, jaká je to sranda, někoho znát po netu, vědět co má ve skříni /jednu dobu to tak fakt bylo- za časů, které chybí šipce/ a pak ho konečně poznat.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod sobb » čtv dub 5, 2007 21:00

tuso píše:Proto se musíš zúčastnit nějaké společné akce. Neuvěříš, jaká je to sranda, někoho znát po netu, vědět co má ve skříni /jednu dobu to tak fakt bylo- za časů, které chybí šipce/ a pak ho konečně poznat.


:smt023
Ja jsem sice clovicek plachy a nesmely, ale rada vas "na zivo" poznam. Jen ten vhodny termin a misto .... :(( ale urcite se nejake akce zucastnim :ú
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Vilík » čtv dub 5, 2007 21:17

Tos v Brne neco udelame... Bych to dal zatim predbezne na druhej cervnovej vikend. Sobota 9?
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod sobb » čtv dub 5, 2007 21:26

Co se tyce me, tak je dost tezky se se mnou domlouvat, vubec nevim co bude pristi tyden natoz v cervnu (jen vim ze to bude to pred odjezdem do Norska, tudiz pracovne dost hekticno), ale kdyz to vyjde, tak se rada pridam - jsem pro jakoukoliv spatnost :wink:
To budes mit po mature vid? :mrgreen:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Vilík » čtv dub 5, 2007 21:39

sobb píše:Co se tyce me, tak je dost tezky se se mnou domlouvat, vubec nevim co bude pristi tyden natoz v cervnu (jen vim ze to bude to pred odjezdem do Norska, tudiz pracovne dost hekticno), ale kdyz to vyjde, tak se rada pridam - jsem pro jakoukoliv spatnost :wink:
To budes mit po mature vid? :mrgreen:


a po prijimackach... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod sobb » čtv dub 5, 2007 21:41

to nastanou krasne dny volna a svobody!!! :weedman: (na chvilku :wink: )
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Vilík » čtv dub 5, 2007 21:44

Presne.... :drinkers: :weedman: :climb: :slota: :taboracek: :partyman: :smt024 :ú :smt035 :bike: (chybi mi smajlik na lodi)
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 5, 2007 22:19

Potvoro, plánuje vypíjendy schválně na dobu, kdy je zkouškové v plném proudu :mrgreen: Ale kdybych si dal zkoušku na 9. 6., tak bych se možná večer zašel mrknout :ú
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 5, 2007 22:24

tuso píše:Proto se musíš zúčastnit nějaké společné akce. Neuvěříš, jaká je to sranda, někoho znát po netu, vědět co má ve skříni /jednu dobu to tak fakt bylo- za časů, které chybí šipce/ a pak ho konečně poznat.

Jo, ten hospodský večer byl fakt fajn - nejdřív jsem vůbec netušil, jestli ten mafián je oravdu tuso, pak se zjistilo, že je, pak se najednou vedle něj zjevila Dena, odjinud přišla Lenka a pak už to šlo nějak samo :D Jen jsem nevěděl, že Jonza má Latoka :P
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod Vilík » čtv dub 5, 2007 22:24

9.6 je pokud vim sobota :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To si asi zkousku nedas...
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod Schnappi » čtv dub 5, 2007 22:25

A ještě na mě líčí takové chňapáky :P Ale na druhou stranu - aspoň není co řešit *
Uživatelský avatar
Schnappi
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3349
Registrován: pát lis 24, 2006 10:51
Bydliště: Jihovýchod ČR

Příspěvekod pripluv » pát dub 6, 2007 5:17

Vilík píše:(chybi mi smajlik na lodi)

Za ten tady lobuju snad ještě dýl, než za smajla s cepínama...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » pát dub 6, 2007 6:26

sobb píše:Co se tyce me, tak je dost tezky se se mnou domlouvat, vubec nevim co bude pristi tyden natoz v cervnu (jen vim ze to bude to pred odjezdem do Norska, tudiz pracovne dost hekticno), ale kdyz to vyjde, tak se rada pridam - jsem pro jakoukoliv spatnost :wink:
To budes mit po mature vid? :mrgreen:


doraž na srazík, a já ti poreferuju jak bylo v Norsku- byli jsme tam minulý rok a super
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chasi » pát dub 6, 2007 9:05

šíp píše:
sobb píše:Co se tyce me, tak je dost tezky se se mnou domlouvat, vubec nevim co bude pristi tyden natoz v cervnu (jen vim ze to bude to pred odjezdem do Norska, tudiz pracovne dost hekticno), ale kdyz to vyjde, tak se rada pridam - jsem pro jakoukoliv spatnost :wink:
To budes mit po mature vid? :mrgreen:


doraž na srazík, a já ti poreferuju jak bylo v Norsku- byli jsme tam minulý rok a super


to bych si taky rád poslechl *
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod sobb » sob dub 7, 2007 16:40

šíp píše:doraž na srazík, a já ti poreferuju jak bylo v Norsku- byli jsme tam minulý rok a super


To by bylo skvely :ú
Akorat do Cekyho Raje to moc nevidim, kdyz jedem takhle daleko tak vetsinou na dyl a tou dobou asi nebudu mit dost volna udelat si delsi vejlet. Snad by to mohlo vyjit v tom Brne (pokud nebudem zavaleni praci :? )
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod Hafi » pon kvě 14, 2007 16:56

djx1 píše:Skoda, ze to nejde jako u SMF fora, kde je mozne zridit i podsekce. Co jsem tak koukal, tak u phpBB to nejde a ani jsem na to nenasel zadny modul...

nevim jak, ale na nasem nove zrozenem skolnim foru ty podkategorie jsou
viz tu
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod pripluv » pon kvě 14, 2007 18:01

Otázkou je, jestli ještě ty jdou dělit. Po rozkliknutí to vypadá stejně jak tady, když rozklikneš kapitolu :(( .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Hafi » pon kvě 14, 2007 18:19

tam teda zatim nejsou zadny prispevky, pac to zatim jen testujou a forum je zatim jinde, takze to nemuzu moc ukazat, ale treba tam mas 1.ročník, pod nim jsou matematické předměty-pod tim jsou vypsany predmety, s tim ze ja tam muzu pridavat klidne dalsi a kdyz kliknu na dany predmet tak tam muzu pridavat temata a do temat prispevky...takze dohromady o uroven vic...ale nevim jak a nevim jestli by to melo cenu tady...jen jsem chtel upozornit ze to jde...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod šíp » pon kvě 14, 2007 18:24

Hafi píše:tam teda zatim nejsou zadny prispevky, pac to zatim jen testujou a forum je zatim jinde, takze to nemuzu moc ukazat, ale treba tam mas 1.ročník, pod nim jsou matematické předměty-pod tim jsou vypsany predmety, s tim ze ja tam muzu pridavat klidne dalsi a kdyz kliknu na dany predmet tak tam muzu pridavat temata a do temat prispevky...takze dohromady o uroven vic...ale nevim jak a nevim jestli by to melo cenu tady...jen jsem chtel upozornit ze to jde...


to pak ale bude totálně nepřehledné tehdy, když si budu chtít přečíst příspěvky od mé poslední návštěvy. když to bude rozfrcané v několika kategorích a podkategoríích
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hafi » pon kvě 14, 2007 18:56

šíp píše:
Hafi píše:tam teda zatim nejsou zadny prispevky, pac to zatim jen testujou a forum je zatim jinde, takze to nemuzu moc ukazat, ale treba tam mas 1.ročník, pod nim jsou matematické předměty-pod tim jsou vypsany predmety, s tim ze ja tam muzu pridavat klidne dalsi a kdyz kliknu na dany predmet tak tam muzu pridavat temata a do temat prispevky...takze dohromady o uroven vic...ale nevim jak a nevim jestli by to melo cenu tady...jen jsem chtel upozornit ze to jde...


to pak ale bude totálně nepřehledné tehdy, když si budu chtít přečíst příspěvky od mé poslední návštěvy. když to bude rozfrcané v několika kategorích a podkategoríích

ja teda nevim jak ty, ale ja v principu do tech kategorii lezu jen ve dvou pripadech
    1) kdyz zakladam nove tema (coz neni tak casto)
    2) kdyz neco hledam (coz ale stejne vetsinou delam pres google)

Kdyz prijdu a chci si precist prispevky od posledni navstevy, tak kliknu, necham si vypsat vsechny zivy temata, kde se neco delo od me posledni navstevy a prostrednim tlacitkem proklikam vsechny zluty ctverecky u poslednich prispevku ono se mi to vse otevre v panelech a pak v klidku procitam...do kategorii vubec nelezu.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy