(ne)přehlednost OF - návrh na zlepšení

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Brhel má v tomto případě pravdu. ;-)

Anketa končí za úte dub 10, 2007 12:37

Ano
2
13%
Ne
4
27%
Asi ano
1
7%
Asi ne
4
27%
Nemám názor, nevím
2
13%
Nemám názor, nevím
2
13%
 
Celkem hlasů : 15

Příspěvekod šíp » stř dub 4, 2007 14:02

Klíma píše:
šíp píše:no jo, holt nostalgie za starými dobrými časy
proto se bráním jakékoliv změně /jako tady na OF myslím/

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vis co jsem napsal asi pred 3/4 rokem :wink: jsem to ted nasel...
Citace: A potom az z toho tady bude very big forum a az se budou prat vyrobci outdoor veci o moznost reklamy a prosit ... tak tu bude spousta hovadin a puvodni clenove zacnou forum opoustet...

ale nevidim to zatim tak cerne :mrgreen:


já to tak černě bohužel už vidím. už mě to tady tolik nebaví.
zas na druhou stranu-třeba to spousta lidí přivitá, odpadne spousta OT
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Klíma » stř dub 4, 2007 14:07

tak to to chce ruzove bryle :mrgreen:
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod patentik » stř dub 4, 2007 14:13

OT odpadnou nemuze - od toho fora existuji, navic se nejedna o zadne odborne forum ktere by poskytovalo za uplatu informace. je tu banda lidi co rada chodi ven do prirodya kdo umi trosku pohledat tak si sve najde. pokud se to zacne preorganizovavat a vymazavat OT apod. tak se to stane cele dost anonymnim...
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod šíp » stř dub 4, 2007 14:17

patentik píše:OT odpadnou nemuze - od toho fora existuji, navic se nejedna o zadne odborne forum ktere by poskytovalo za uplatu informace. je tu banda lidi co rada chodi ven do prirodya kdo umi trosku pohledat tak si sve najde. pokud se to zacne preorganizovavat a vymazavat OT apod. tak se to stane cele dost anonymnim...


souhlas
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod chonga » stř dub 4, 2007 14:18

šíp píše:doufám že mě nikdo nebude kamenovat-prostě jen vyjádřím svůj názor,rozhodně to nijak zle nemyslím
prostě se mi nějak tak zastesklo po starých časech, doba tak někdy před rokem, dky jsme byli bezva parta-Véna, Tuso, Rujir, teoretic, Mifr,Vilík,přípluv.... nikdo nikoho nebuzeroval za mě/mně, za shodu podmětu s přísudkem, už vůbec ne za OT...prostě to k tomu patřilo-vše jsme v pohodě vyřešili, každý se dozvěděl co potřebova....
takže suma sumárum-jednak se bráním každé změně, jednak už mě chození na OF tolik netěší---zvžuju že sem asi přestanu chodit-což bych nerada


nějak podobně to cítím taky :cry:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod pripluv » stř dub 4, 2007 14:56

Tak se přestaneme hádat, nebudem se sprdávat za pravopisný chyby a budeme si valit Ot a bude zas dobře, no ne? :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod ups » stř dub 4, 2007 15:09

Přípluv píše:Tak se přestaneme hádat, nebudem se sprdávat za pravopisný chyby a budeme si valit Ot a bude zas dobře, no ne? :ú


:smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023
ups
nováček
nováček
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát úno 2, 2007 12:33

Příspěvekod chonga » stř dub 4, 2007 15:43

Přípluv píše:Tak se přestaneme hádat, nebudem se sprdávat za pravopisný chyby a budeme si valit Ot a bude zas dobře, no ne? :ú


jj :smt023
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » stř dub 4, 2007 15:44

:(( hm, akorát jak to dlouho vydržíme :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Letec » stř dub 4, 2007 16:06

Tak je to se vším: Zprvu malá skupina lidí, "rodinná" pohodová atmosféra a když se to časem začne rozrůstat o další a další členy, tuto krásnou atmosféru to stráci. Je to zcela běžné a nevím, jak tomu zamezit. Třeba nepřibírat nové členy, což mi ale nepřijde jako správné řešení...
Letec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 260
Registrován: sob dub 15, 2006 12:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod djx1 » stř dub 4, 2007 17:43

šíp píše:doufám že mě nikdo nebude kamenovat-prostě jen vyjádřím svůj názor,rozhodně to nijak zle nemyslím
prostě se mi nějak tak zastesklo po starých časech, doba tak někdy před rokem, dky jsme byli bezva parta-Véna, Tuso, Rujir, teoretic, Mifr,Vilík,přípluv.... nikdo nikoho nebuzeroval za mě/mně, za shodu podmětu s přísudkem, už vůbec ne za OT...prostě to k tomu patřilo-vše jsme v pohodě vyřešili, každý se dozvěděl co potřebova....
takže suma sumárum-jednak se bráním každé změně, jednak už mě chození na OF tolik netěší---zvžuju že sem asi přestanu chodit-což bych nerada

Me to budes povidat:-( Sama vis, jak to vypada na jednom cyklistickem fory. Kdysi davno skvela parta lidi a ted....hada se to tam, plno prudicu a kdyz reknes svuj nazor, tak te malem ukamenuji. Pred rokem tam byla taky uzasna parta, ale ted...lide odchazeji a blbci prichazeji. A taky asi tusis, proc jsem se zas vratil sem...prave pro tu zdejsi pohodu.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod pripluv » stř dub 4, 2007 19:50

Letec píše:...třeba nepřibírat nové členy, což mi ale nepřijde jako správné řešení...


V prvé řadě to je fórum, ne rodinnej chat :(( , ale když to stávající členové dokážou usměrnit (jako že jo :twisted: ), tak bych se nějakýho chaosu nebál ... je to vlastně jen na nás :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod kompik » stř dub 4, 2007 21:40

Letec píše:Tak je to se vším: Zprvu malá skupina lidí, "rodinná" pohodová atmosféra a když se to časem začne rozrůstat o další a další členy, tuto krásnou atmosféru to stráci. Je to zcela běžné a nevím, jak tomu zamezit. Třeba nepřibírat nové členy, což mi ale nepřijde jako správné řešení...


To je určitě pravda, ale jak zamezíš přístup nováčkům, tak fórum začne ztrácet původní účel ...
kompik
účastník
účastník
 
Příspěvky: 212
Registrován: čtv led 4, 2007 16:52
Bydliště: královehradecko

Příspěvekod jonza » stř dub 4, 2007 21:54

Ale v nesem musim se Sipkou souhasit, prestava me to bavit (i kdyz nejsem clen domacich, spis jsem takova ubytovna), ale uz se tady resi jenom HADRY= Tilak jo, Hannah ne, tyhle jo a tyhle ne, pravopis a tak, uz jsem si tady fakt dlouho neprecetl nic zajimaveho. Teda naposledy to bylo Pripluvovo dilo, to se mi libilo, ale jinak nic. Proste by jsme se meli zamyslet, protoze forum se sice rozrostlo o ceskou a slovenkou jazykovou kvalitu, a taky kvantitu, ale ztratilo to kouzlo rad ldem co doporucit, co jak funguje a tak. Skoda no.
Uživatelský avatar
jonza
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2267
Registrován: ned kvě 28, 2006 14:37
Bydliště: Brno

Příspěvekod Letec » stř dub 4, 2007 22:14

kompik píše:
Letec píše:Tak je to se vším: Zprvu malá skupina lidí, "rodinná" pohodová atmosféra a když se to časem začne rozrůstat o další a další členy, tuto krásnou atmosféru to stráci. Je to zcela běžné a nevím, jak tomu zamezit. Třeba nepřibírat nové členy, což mi ale nepřijde jako správné řešení...


To je určitě pravda, ale jak zamezíš přístup nováčkům, tak fórum začne ztrácet původní účel ...

Moje řeč
Letec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 260
Registrován: sob dub 15, 2006 12:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Hafi » stř dub 4, 2007 22:32

takovej rozkol sem tady zpusobil :smt022
No ja nevim, nemuzu srovnavat,a le je pravda, ze jsem zde psal ze zacatku vic a ted mi to uz prijde taky jednotvarny (viz komentar hannah ne, tilak ano), uz si ctu jen temata, ktera me zaujmou svym nazvem a ne vsechny, atd. Ale vzhledem k tomu jak dlouho tady jsem, tak to neni tim, ze by se tu neco zmenilo, ale ze se to tu hodne opakuje. problem je v tom, ze bud tady bude total offtopic, takovy outdoor xchat anebo se bavit o vybaveni, cestach atd. (nejcasteji na otazku cloveka ten den zaregistrovanyho a typu jestli si ma koupit na hory tenisky od alpine pro za 699 nebo od vjetví za 350), jenze tam je to uz hodne probrany, stale stejny informace, atd a stejne vsichni reknou, ze to je oboji spatny vyber, ze mnohem lepsi jsou meindly (Garmonty, Asola,...) za 5000 :|
Pak samozrejme nastane situace ze nekdo nekam jede (Rujir do Rumunska, Přýpluf na Altaj,...) a tak se před tím zeptá jestli nekdo neco nevi a pak poreferuje jak tam bylo, mozna napise i cestopis.... Podobna diskuze nastane pokud si nekdo koupi a testuje nejakou zajmavou vec (treba Pavroch gtx ss).
Ale jinak uznavam, ze je to pro matadory outdoorfora (tedy asi vsechny 1000+ a mozna par dalsich krom me a conny) asi ne uz takova zabava jako driv, kdyz se dokonalost corazonu probirala poprvy.

Ja nevim, tot muj nazor, co s etyce reseni, tak podle me neni ve zmene struktury fora, ani v nejakym omezeni novych clenu (maximalne bych smazal vsechny nicky bez prispevku starsi nez teba pul roku, pac to jsou slepe registrace a aspon by se lip videlo kolik lidi tu fakt je, ale to nejak neresi problem), a ani nejake dalsi opateni proste nepomuze. Proste tohle je prirozeny vyvoj a nejspis se to casem zase zlepsi.
Jinak mozna by slo poradat castejs spolecnej akci (ted nemyslim hospody ale opravdu outdoor). Problem je ze se v zivote nedohodnem na terminu a jelioz jsme roztahany po celych dvou republikach, tak je to i drahy jet nekam 500km...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod djx1 » stř dub 4, 2007 22:46

Neserte meeee :D
Zrovna ted premyslim, ze zdrhnu z jednoho fora, kde jsem byl od zacatku, znam tam spoustu lidi osobne, znam provozovatele fora.... Ale vsichni tam ted na sebe stekaji, kdyz napises svuj nazor a neni to ten pravej tak te smetou, delaji z tebe obcas magora, kdyz poradis tak te zase smetou... to te fakt prestane bavit a opravdu me to mrzi. Drive tam byla super parta, jezdivali jsme na vikendy (cca 50-60lidi) a ted? Stara garda odesla z duvodu, kvuli kterym utikam ted ja.
A prijdu na oudoorforum, stare dobre forum plne fajn lidi a tady se to zacina rozpadat. Chlapi neserte me :D !!!! Zadne takove. Jeste pred mesicem tu byla pohodicka. To se tu za ten mesic tolik znemilo?
Urcita temata budou vybrana, takze se bude dokola mlejt Tilak, Hannah... To uz tak je, kdyz je to uzce zamerene forum. Ale to neznamena, ze to tu pujde do haje!!! To ani nahodou!!!:-)
Takze kliiiiid a nedelejte dusno. A mejte na mysli, ze je to Vojtova srdcovka a ze on je rad, ze zpumprdlikoval takovouhle partu!!!
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod djx1 » stř dub 4, 2007 22:51

Hafi píše:jsme roztahany po celych dvou republikach
No ja to mam sakra z ruky:-( Ale o vikendu chystame vejlet na Ben Nevis (nejvyssi kopecek UK). Ale zalezi na pocasi. Byva tam docela hnusne a pri spatnem pocasi se to moc nedoporucuje. No na to, ze je to cca 1300m vysoka hrouda:-) Ale je fakt, ze je tu za mlhy neuveritelne bidna orientace. Pred par dny jsme byli na Ben Wevis (1045) a kdyz nas nahore chytla mlha, byl to docela zazitek....sirokej hreben bez stop...fakt fajne:-)
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Vilík » stř dub 4, 2007 23:25

djx1 píše:
Hafi píše:jsme roztahany po celych dvou republikach
No ja to mam sakra z ruky:-( Ale o vikendu chystame vejlet na Ben Nevis (nejvyssi kopecek UK). Ale zalezi na pocasi. Byva tam docela hnusne a pri spatnem pocasi se to moc nedoporucuje. No na to, ze je to cca 1300m vysoka hrouda:-) Ale je fakt, ze je tu za mlhy neuveritelne bidna orientace. Pred par dny jsme byli na Ben Wevis (1045) a kdyz nas nahore chytla mlha, byl to docela zazitek....sirokej hreben bez stop...fakt fajne:-)


Tak sme teda roztahani po celym svete :wink: Ale cestujeme, takze vzdalenosti nam tu atmosferu nezkazi...

Ja bych tedka trosku omezil psani o hadrech a botach (je to stale stejny) ale spis bych tedka jak zacina sezona psal zazitky z cest, OT pokec k tem zazitkum a bude to jako driv, ne? A zakazeme si rypani... Snad jen to, ze si jako Brnak rypnu do Prazaku bych nechal povolene... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Však mě znáte...
Uživatelský avatar
Vilík
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4206
Registrován: pát čer 17, 2005 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » čtv dub 5, 2007 5:33

Vilík píše:Snad jen to, ze si jako Brnak rypnu do Prazaku bych nechal povolene... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ale ne naopak :mrgreen: .
Musíme brát v potaz, že když to je fórum, tak se někdo bude furt na něco ptát, jsou to pořád dokola boty, batohy, hadry. No a co, fórum od toho je. A když dotyčnej neumí nic vyhledat ve starších příspoěvcích, tak se nesmí divit, že mu neodpoví nikdo nebo dostane jen strohé informace, protože nejlíp a nejpečlivěji se o tom píše poprvý, přece. Na druhou stranu by jsme se možná měli zamyslet nad tím, trochu to pročistit, začít třeba tak, že vymažeme otázky bez odpovědí.
Už mne kdysi napadlo umístit nějak na titulku stabilní odkaz na to, jak se tady chovat (v tomto případě jsem to popsal v topicu o pravopisných chybách), doplnímě tam něco o urážení a aby se všichni chovali čestně a sportovně a tak.
Členy bych nemazal, maximálně ty, kteří mají jako svou www něco xxx extra (všimli jste si, že je ti teď od nich klid?), pár jich tam je. Toto je ale práce pro admina.

Doufám, že se fórum udrží, dyk je tu s vama docela prdel, no ni? A taky, jsem tu přes 2a1/2 roku a vlastně už jiný stránky nenavštěvuju (krom klasik jako lezec, horyinfo a podobně...), to bych si doma ten net mohl rovnou zrušit :twisted: !

Měl jsem toho na srdci víc, ale nějak to vždycky při psaní zapomenu...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » čtv dub 5, 2007 5:35

Jo vlastně ... kdysi tady fungovalo to, že většina OT se psala do topicu co nemá ani hlavu a ani patu a taky to docela fungovalo :wink: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod patentik » čtv dub 5, 2007 6:01

Uz jsem to tu psal jednou - hlavne ze je mir; a ty obcasne hadky? Co to je proti vecnosti 8)
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod patentik » čtv dub 5, 2007 6:14

Tak me jeste napadlo - tady se neposouva cas +1h ? U meho prispevku vyse je cas 6 hod - to jsem byl jeste ve vlaku - anebo je chyba na mem prijmaci? :((
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod pavproch » čtv dub 5, 2007 6:16

Výzva všem ostatním zeleným (a tím nemyslím bursíkovce... :wink: ):

Kolegové moderátoři - a co takle pravidelně, zhusta a nekompromisně využívat svého práva - mazat, přemisťovat, upravovat... A to by bylo, abychom tu "nevychovanou mládež" nenaučili základním návykům - tj. kam co psát, nedělat dusno apod.

Howgh.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28346
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Chasi » čtv dub 5, 2007 6:16

patentik píše:Tak me jeste napadlo - tady se neposouva cas +1h ? U meho prispevku vyse je cas 6 hod - to jsem byl jeste ve vlaku - anebo je chyba na mem prijmaci? :((


tý brďo ani jsem si nevšiml... :((
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod zbuddy » čtv dub 5, 2007 6:41

Chasi píše:
patentik píše:Tak me jeste napadlo - tady se neposouva cas +1h ? U meho prispevku vyse je cas 6 hod - to jsem byl jeste ve vlaku - anebo je chyba na mem prijmaci? :((


tý brďo ani jsem si nevšiml... :((


Totok jsem řešil s adminem již před světovou válkou...tj. v den změny času... neumí to ovlivnit...blbý admin hostingu...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Hafi » čtv dub 5, 2007 6:56

zbuddy píše:
Chasi píše:
patentik píše:Tak me jeste napadlo - tady se neposouva cas +1h ? U meho prispevku vyse je cas 6 hod - to jsem byl jeste ve vlaku - anebo je chyba na mem prijmaci? :((


tý brďo ani jsem si nevšiml... :((


Totok jsem řešil s adminem již před světovou válkou...tj. v den změny času... neumí to ovlivnit...blbý admin hostingu...

ale no tak panove, nemuzou vsechno udelat za vas...proste si ve vlastnim profilu zvolte casove pasmo helsinky, kyjev,... a mate to, ne? už se to nekde jednou psal...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Příspěvekod patentik » čtv dub 5, 2007 7:01

zbuddy píše:Totok jsem řešil s adminem již před světovou válkou...tj. v den změny času... neumí to ovlivnit...blbý admin hostingu...


V den zmeny casu jsem poctive :skialp: cely den a noc mimo dosah outdoorfora - toz mi to nejak uniklo...
Uživatelský avatar
patentik
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1323
Registrován: pon lis 6, 2006 11:48
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod sobb » čtv dub 5, 2007 7:29

Nejsem tady na foru moc dlouho (takze vlastne jeden z tech novych,ktere az tak moc nemusite :smt022 ), je fakt ze nevim jaka atmosfera tu byla pred rokem ci driv (i kdyz stara vlakna leccos napovi, ale v realnem case to je o necem jinem :mrgreen: ) .... ale libi se mi tu mezi vama, sem tu v podstate kazdy den, na jiny stranky ani uz moc nechodim. Nikoho z vas osobne neznam, ale prijde mi to jak kdybyste byli moji kamaradi .... * Libi se mi, ze se tu lidi navzajem neurazi, nevysmivaji se, snazi se pomoct a je tu sranda, to se asi podari malokde... :wink:

Jak tu zminujete,tak musi byt nudne, ze se tu s novymi lidmi opakuji porad stejna temata, ale to k tomu asi patri ....
A i proto by ten manual ktery zminuje Pripluv byl dobry - nejen jak se chovat, ale taky jak vyhledavat (aby se vsecko furt neopakovalo), pouzivat vhodne nazvy vlaken, zkracovat a tak - ze by to byly souhrnny informace pohromade hned na titulni strance 8)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Příspěvekod pripluv » čtv dub 5, 2007 7:34

sobb píše:A i proto by ten manual ktery zminuje Pripluv byl dobry - nejen jak se chovat, ale taky jak vyhledavat (aby se vsecko furt neopakovalo), pouzivat vhodne nazvy vlaken, zkracovat a tak - ze by to byly souhrnny informace pohromade hned na titulni strance 8)


Nechť se k tomu vyjádří nejvyšší :prayer: ...

@Pavproch: Aji by ses divil, kolik toho vymažu a upravím, jenže to většinou dělám ráno před šestou, tak uznání se asi nedočkám :wink: . A pak, nějaký to OT mezi příspěvky taky patří, to je to, co dělá OF rodinnou záležitostí (neřkuli poutem :mrgreen: - televizi nemám a nikdy jsem to neviděl), fakt je, že někdy tio ujede víc než by mělo.

Plánované OT patří proto do topicu bez hlavy ni paty, neplánované je neřiditelné.

Tak a teď jdu projet složku SKI, jestli tam máš uklizeno :wink: :mrgreen: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy