Rozpor mezi moderátory

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Koho suspendovat z funkce moderátora

1. pavproch
10
59%
2. mike
7
41%
 
Celkem hlasů : 17

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 13:10

To si tady může každý založit anketu v jakékoliv záležitosti, dát prostor pro hlasování pár hodin a pak nařidit moderátorům, aby podle výsledků konali?
Jestli to tady tak funguje, tak to jsi mohl anketu založit až budou online Quido a spol a až odhlasují pro vyhazov Mika, tak anketu za 15minut pro jistotu ukončit.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4387
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod zonn » čtv zář 14, 2023 13:10

pavproch píše:Ano, ja ho už učinil = tato anketa. Hlasuj v ní.
Nepochopils. No nic.
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 957
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 13:15

A do kdy / jak dlouho bych teda měl počkat na výsledek hlasování? (Já mám ráth rychlá řešení.)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod irem » čtv zář 14, 2023 13:16

@Etheric Moderator je malokdy uplne nezaujaty (lidi nejsou roboti), ale mel by byt schopny si to pripustit a povznest se nad to. A ne, ja urcite ne. Par aktivnich lidi tu snad je, ale to je na moderatorech, aby vyhodnotili. Snazila jsem se jen poukazat na mozny zpusob zlepseni situace.

@Quido Zda se mi trochu manipulativni interpretovat pavprochuv postoj ke spolupusobeni s mikem v roli moderatora a tuto anketu jako nejake referendum mezi rozumnosti a fanklubem. Vec neni tak cernobila a zrovna tenhle zpusob reseni osobniho problemu mi, pavproch snad promine, uplne rozumny nepripada. Nejde o zadne fankluby ani o dramaticke volby o smerovani OF az do skonani sveta.
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 13:28

1) soukroma anketa pavprocha je soukroma anketa pavprocha ... mike se vubec nemusi citit nejakym hlasovanim v tomhle nesmyslu zavazan .. u pavprocha je to jina vec, kdyz si to takhle sam zalozil ... navic jak jsem psal drive, tahle nevkusna a nedustojna verejna exhibice je sama o sobe spatnej priklad uplne pro vsechny a naprostej faul ... mike to muze s klidnym svedomim ignorovat ..

2) Quido si tady presne podle sveho naturelu akorat zbabele a zakerne prihriva polivcicku, aby dosahl nejakeho zadostiuceni a osobni pomsty, kdyz dostal pres prsty za sve predchozi cineni ... jeho nechutne knuceni a domahani se v poslednich 14 dnech zpusobilo presne tenhle bordel, co se tady ted deje ... pokud tady nekdo skodi na foru, kope prikopy a rozestvava lidi proti sobe, tak je to Quido ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2072
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 13:30

NENÍ to má soukromá anketa, je to večejné hlasování. Ano, já budu jeho výsledek 100% respektovat, co udělá / jak se zachová ten druhý mě už nezajímá.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 13:33

ne, neni to verejne hlasovani .. verejne hlasovani vyhlasuje verejnost na zaklade nejakejch pravidel a konsenzu .. je to tvoje soukroma aktivita ... uplne stejne jako kdyz ja dneska koupim toner do tiskarny, natisknu listky a vyhlasim u nas ve Melniku nove volby do zastupitelstva, protoze nejsem spokojen se soucasnou radnici ... navic tvoje soukroma anketa je mimoradne hloupa .. co to je za ultimatum ? co to je za hloupe vydirani a hrani na city ? pokud chces neco udelat na protest, tak to na protest udelej a bude to mit 100x vetsi vahu a dopad nez takovahle nedustojna komedie
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2072
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 13:37

irem píše:@Quido Zda se mi trochu manipulativni interpretovat pavprochuv postoj ke spolupusobeni s mikem v roli moderatora a tuto anketu jako nejake referendum mezi rozumnosti a fanklubem. Vec neni tak cernobila a zrovna tenhle zpusob reseni osobniho problemu mi, pavproch snad promine, uplne rozumny nepripada. Nejde o zadne fankluby ani o dramaticke volby o smerovani OF az do skonani sveta.


samzrejmne, je to lehka nadsazka, i kdyz ne moc daleko od budouci reality... vsad se
;-)
a s rozhodnutim pp, ze toho vyuzije pro svou "sofiinu volbu" nemam nic spolecneho - taky jsem napsal, ze mne to jako dobry napad neprijde
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 13:41

@pp
ja bych vysledek voleb nebral jako reprezentativni, pokud tam nebude aspon 1/3 aktivnich celnu OF
(aktivnho clena je pak treba definovat - ja bych bral, kdo se zde prihlasil za posledni 3 mesice, je aktivni... to je jen navrh v urovni uvahy)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 13:45

@Quido - ja bych to bral jako reprezentativni, ale pouze jen tu jednu moznost, na kterou se pta sam Faraon, jestli ma bejt pohrben do hrobky .. pokud lid milovanemu Faraonovi pohreb schvali, nebranil bych pohrebni veselici a tebe bych jako Faraonova psa pohrbil do hrobky spolu s Faraonem
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2072
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 13:51

Quido píše::smt023 pobavils :)
:wink:
O:)
8)


Quido píše:
Dromedaro píše:protože se všichni rozhádali a dotyčná je vysmátá a v pohodě.


Přesně toto jsem měl na mysli.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4387
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 14:23

v pohodě je stále ten/ta, kdo byl vždycky v pohodě...
:supz:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 14:32

Quido píše:@ntz
no nic, na nekoho takoveho, jako ty, tady uz nebudu reagovat, aniz bych musel dostat vystrahu...


ze by tu jeden neumel cist...
...dam mu najevo, ze se s nim odmitam bavit, pak napise nesnasenlivy prispevek na mou adresu, presto na mne dal dorazi... :roll:
tak si pockam, jestli tohle bude oznaceno za provokaci, ci se to jen tak prejde... (o vlastnim nesanlivem prispevku ani nemluvim)
:-k
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 14:35

Quido píše:v pohodě je stále ten/ta, kdo byl vždycky v pohodě...
:supz:

Zajímavé, protože posledních 14 dní tvého brečení to moc nevypadalo, že jsi v pohodě.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4387
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 14:44

Dromedaro píše:Zajímavé, protože posledních 14 dní tvého brečení to moc nevypadalo, že jsi v pohodě.


podle ceho tak soudis? to nesmis brat podle sebe - porad rikam, ze tve videni sveta je jen tve videni...
...jestli tam vidis breceni, pak tam vidis breceni podle sebe - anebo nazyvas brecenim, kdyz se ohradis proti necemu, s cim nesouhlasis?

...prece nejde o zivot.
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod irem » čtv zář 14, 2023 14:54

@Quido Znamena to, ze (v lehke nadsazce) je pro Tebe tento nedobry napad referendem, ve kterem zvitezi rozumnost ... pokud by moderator dokazal suspenovat jineho moderatora na zaklade toho, ze z vlastniho rozhodnuti na toto tema zalozi anketu, kde necha hlasovat ty cleny fora, kteri se behem jednoho jedineho dne zrovna prihlasi a maji chut otevrit vlakno o rozporech a povazuji za dustojne se takoveho hlasovani vubec ucastnit?

Nejsem si jista, jestli mam touzit po az tak rozumnem svete. Asi ne. Sakra, a ted na me praskne, ze jsem boozemu nemohla poslat fotku sve podprsenky jen proto, ze jako clen fanklubu mam na vsech napis miluju mika #-o
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod mike » čtv zář 14, 2023 15:13

Ach jo, to je bizar...

Ciste technicky:
Dromedaro píše:To si tady může každý založit anketu v jakékoliv záležitosti, dát prostor pro hlasování pár hodin a pak nařidit moderátorům, aby podle výsledků konali?

Anketu si muze zalozit kazdy jakou chce, ale nikoho k nicemu nezavazuje.

Tohle je ciste pp akce, predem ji neavizoval. Naopak, meli jsme dohodu, ze spory mezi moderatory resime interne.

@apuka: aktivni moderatori jsou 4, ktere jsi vyjmenoval, aktualne jsme 3, sobb jeste outdooruje.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 15:14

@irem
nevim, jestli si rozumime...
... podal jesm navrh, jelikoz se mi zpusoby ani argumentace mikeho, coby moderatora, obecne nelibi (i s vedomim toho, ze to, co se odehrava tady a je videt, je jen spicka ledovce) - tos urcite cetla...
...ze se pp pridal a ohral si tu svou polivcicku, je jeho vec, mi nevadi, mozna jen nevedel, jak to navlict, nebo nemohl ostatni presvedcit atp., akorat se tim muj navrh objevil v trochu novem svetle...
nazor na to referndum jsem taky sdelil a osobne si myslim, ze ani ostatni rozumni moderatori na to reflektovat nebudou... neco jineho by bylo, kdyby treba anketa trvala 14 dni, nebo mesic, pak by to mohla byt jsita indicie... nic vic; tak kazdy ma svuj nazor, ze...

:smt023
dobry - no jo, vsechno ma dve mince... jen si nejsem jisty, jestli jsem tohle potreboval vedet
:)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 15:18

OK, rozhodnuto, uzavřeno. Žádám / prosím tímto Vojtose, aby mou osobu suspendoval z funkce moderátora na běžného uživatele.
OF5.jpg
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod GreyMouse » čtv zář 14, 2023 15:21

Quido píše:
Dromedaro píše:....že se mu podařilo to tu v rámci své pomsty rozeštvat.

naivo, tak mocný nejsem
O:)

Myslím, že jsi zbytečně skromný, předtím než ses sem po delší době vrátil tu byl relativní klid.

A je zajímavé, jak zdůrazňuješ, že TY jsi stále v pohodě a nad věcí, protože si myslím, že většinu přispěvatelů už tahle situace pěkně sere (jdu si za trest udělat 10 dřepů, ale jiné výstižné slovo mě nenapadlo). I když... vlastně už když ses tu znovu objevil, tak jsem z tvých příspěvků měla pocit, že se toužíš s někým rafnout. A když se ti to povedlo, tak můžeš být spokojený, svého jsi dosáhl. Patrně si, na rozdíl od většiny, v hádkách, konfrontacích a nepříjemné atmosféře libuješ. Ne, že by se tu lidi občas kvůli něčemu nechytli, ale nemám pocit, že by z toho měli radost. Prostě občas některým rupnou nervy a vypění, ale do diskuze s tímhle záměrem nešli a jsou rádi, když se pak situace zase uklidní. Mám pocit, že u tebe je to naopak.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1981
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Mawenzi » čtv zář 14, 2023 15:22

muzete me odkazat na tema, kvuki kterymu tohle vzniklo nebo proc to vzniklo?

aneb nemam tucha proc to vzniklo a hlaosvat tedy nechci

budete se spolu muset naucit zit.

quido
su rada, ze nemuzu byt uz ani slusny clovek, kdyz nejsu nici fanynka
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Lipon » čtv zář 14, 2023 15:29

Tak bych řekl, že když už PP bouchne do stolu a dá veřejně hlasovat o svém dalším působení, tak pohár trpělivosti velikosti zahradní vany musel pořádně přetékat.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 16:01

Mawenzi píše:budete se spolu muset naucit zit

Ne.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 17:08

Lipon píše:Tak bych řekl, že když už PP bouchne do stolu a dá veřejně hlasovat o svém dalším působení, tak pohár trpělivosti velikosti zahradní vany musel pořádně přetékat.

Nemáš ponětí, jaké břímě ze mě spadlo, když "deed is done". Uffff. #-o
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28320
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Lipon » čtv zář 14, 2023 19:27

ntz píše:ne, neni to verejne hlasovani .. verejne hlasovani vyhlasuje verejnost na zaklade nejakejch pravidel a konsenzu .. je to tvoje soukroma aktivita ... uplne stejne jako kdyz ja dneska koupim toner do tiskarny, natisknu listky a vyhlasim u nas ve Melniku nove volby do zastupitelstva, protoze nejsem spokojen se soucasnou radnici ... navic tvoje soukroma anketa je mimoradne hloupa .. co to je za ultimatum ? co to je za hloupe vydirani a hrani na city ? pokud chces neco udelat na protest, tak to na protest udelej a bude to mit 100x vetsi vahu a dopad nez takovahle nedustojna komedie

Je veřejné a veřejnější už být nemůže.
"Veřejné" má více významů, než jen tebou naznačený.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 6:52

Mawenzi píše:quido
su rada, ze nemuzu byt uz ani slusny clovek, kdyz nejsu nici fanynka



proc bys nemohla - naopak
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 6:54

@GreyMouse
Zase jen pocity - ja ti je neberu, ale pokud to tak mas ty, proc bych to tak mel mit ja...? Aneb nepodsouvej, pls...
Nic tady nezduraznuju, reagoval jsem na nazor nekoho svym jinym nazorem.

Je tu nejaka pre, je tu nejake vzajemne nesouhlaseni, ok, ale to neznamena ze nejsem v pohode - nemam rovnitko mezi nesouhlasem (nesouhlasnym postojem) a nepohodou, to je vse.
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » pát zář 15, 2023 6:55

PP to preju - hodne si oddechne...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod grco » pát zář 15, 2023 10:00

Vidim, ze to tu stale zije! :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6899
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Mawenzi » pát zář 15, 2023 11:03

to bys moh dorazit castejc kdyz to tu jeste neumrelo:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9406
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy