Rozpor mezi moderátory

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Koho suspendovat z funkce moderátora

1. pavproch
10
59%
2. mike
7
41%
 
Celkem hlasů : 17

Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 8:43

Quido píše:Jsme ve sekci Navrhy - tak ja navrhuji, aby mike nedelal moderatora.
Pokud nekomu opravdu jde o zachovani kdysi kvalitniho dsikuzniho fora, pak by se nemely moderatorské role davat nekomu, kdo to nezvlada a dela si tady z toho fan club...


Dlouhodbě byl a je nesoulad mezi mnou a mikem o tom, jakým způsobem přistupovat k OF.cz. Aktuální rozepře mezi Quidem a ethericem to jen umocnila, a to až do stadia, že rozpory jsou už natolik zjevné, že nejsou řešitelné jinak, než že jeden z nás dvou skončí jako moderátor.

Nechávám tedy o tom hlasovat "širokou veřejnost OF.cz". S výsledkem seznámím admina se žádostí o řešení (v souladu s výsledkem tohoto hlasování).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 9:37

co ma tohle bejt ? tohle je jako nejake oficialni hlasovani nebo pavprochova soukroma anketa ? Takhle drsne a ultimatne tady postavit takovy hlasovani jestli skonci pavproch jako moderator - kterej realne nic nemoderuje - a nebo skonci mike jako skutecnej moderator je neskutecna sracka ...

pavprochu, delas si srandu ?? z meho pohledu je anketa o tom, jestli forum prijde o jednoho moderatora protoze tebe jako moderatora vnimat nejde ani pri nejlepsi snaze ...

pokud je tahle debilni anketa, ktera tady akorat prohlubuje prikopy a nic neresi, pouze tvoje soukroma aktivita, tak prosim skonci sam ... pokud je to konsenzus aktivnich moderatoru, tak se vam divim, ze jste pristoupili na takhle debilni a nemocnou hru (nemoderujici starce)

navic nejake konceni mika tady navrhuje Quido rozlicen s penou u pusy, ze dostal po varovani pohlavek ...

znovu: pokud jsi pavprochu takhle reagoval na quida s touhle zbabelou a populistickou anketou, tak z tebe bleju, FUJ !!!! Skonci sam a dobrovolne, beztak nic nemoderujes ...
Naposledy upravil ntz dne čtv zář 14, 2023 9:41, celkově upraveno 1
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 9:40

@pp
:-s
OK, byť si nemyslím, že takovéto referendum je nyní úplně dobrý nápad - a když, jak dlouho by mělo probíhat?
Domnívám se totiž, že většina "slušných" lidí se tu už neukazuje a je zde aktivní víceméně jen mike fan club...
... a nás pár "zoufalců", co stále věříme ve světlejší zítřky
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 9:44

pavproch píše:nesoulad mezi mnou a mikem o tom, jakým způsobem přistupovat k OF.cz. Aktuální rozepře mezi ... to jen umocnila

Abych tedy mohl hlasovat, jaký je tvůj postoj k aktuální rozepři? Buď jsi nic nezmínil, nebo mi to uniklo (pak sorry). Mikův znám, rád bych tedy vyslechl i názor protistrany. Děkuji a prosím o komplexnější vysvětlení ;)

Nevim, jak moc se pp podílí na moderování. Do zákulisí nevidím.
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 9:48

@ntz
penu u pusy mas akorat ty sam...
#-o
...ted je jen zjevne, ze dedokazes ani precist a pochopit jiny nazor, nez mas ty (pokud je vubec tvuj), aniz bys pochopil, ze to je jiny nazor, na ktery ma kazdy pravo, natoz, aby sis rozmysle, co sem napises
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod irem » čtv zář 14, 2023 9:51

Nazorovy nesoulad je naprosto normalni a obcas je prospesne mit k uvaze vic uhlu pohledu; pokud se prezentuji alespon nejakym zpusobem vecne, konkretne a slusne, nemel by to byt duvod k tomu nekoho suspendovat. A uz vubec ne takovymhle zpusobem :shock:

Na zaklade nedavnych diskusi tady se mi spis zda, ze by bylo prinosnejsi, aby bylo vic aktivnich moderatoru. Vic, ne min. Za a vic moderatoru ma potencial trochu zmirnit vyostrenost nazorovych neshod. Za b ze zkusenosti s moderovanim a adminovanim vim, ze na forech vetsina prace moderatoru pro uzivatele neni prilis viditelna, ale je treba ji delat rychle (rozbite a duplicitni prispevky, url apod klidne pockaji, ale spammeri a zejmena boti byvaji schopni forum zahltit a obcasne konflikty v diskuzi mezi ucastniky nekdy take vyzaduji zasah rychlejsi nez za par tydnu). Coz v malem poctu aktivnich moderatoru, kteri obcas i odjedou na dovolenou a maji jine vypadky neni uplne snadne.
irem
účastník
účastník
 
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 24, 2018 7:14

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 9:55

@Quido - jdi k sipku ... dostal jsi banan, ted tu 14 dnu akorat knucis jako sracka a vlastne kvuli tobe se dejou tyhle veci ... uz jsem ti psal drive i pred incidentama s Ethericem - muj pocit z tebe je, ze jsi hadavej a zakernej parchant .. predvadel jsi to driv, predvadis to furt ... je to tvuj modus operandi ... co si dovolujes tady naznacovat timhle ?

Quido píše:ze dedokazes ani precist a pochopit jiny nazor, nez mas ty (pokud je vubec tvuj)


vidim ti az do zaludku .. jsi nechutnej a zakernej, je mi z tebe blbe .. myslim, ze situace by se vyresila, kdyby si ty dostal banan

mod: ntz byl upozorněn, aby se brzdil
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 9:57

Etheric píše:
pavproch píše:nesoulad mezi mnou a mikem o tom, jakým způsobem přistupovat k OF.cz. Aktuální rozepře mezi ... to jen umocnila

Abych tedy mohl hlasovat, jaký je tvůj postoj k aktuální rozepři? Buď jsi nic nezmínil, nebo mi to uniklo (pak sorry). Mikův znám, rád bych tedy vyslechl i názor protistrany. Děkuji a prosím o komplexnější vysvětlení ;)

Nevim, jak moc se pp podílí na moderování. Do zákulisí nevidím.

Nemůžu/nechci nikoho (ani Tebe) ovlivňovat svým názorem.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod apuka » čtv zář 14, 2023 10:00

Taky nevim, jestli je toto stastne reseni...

Trochu "fakticky" nebo technicky: Nevim, kolik je momentalne moderatoru na OF, ale

PP - zdaleka necte vsechno a v drtive vetsine resi jen SPAM
sobb - je casto dlouhodobe uplne mimo fora
mike - se snazi resit veci, i kdyz casto "podle sveho"
Hafi - s nejvetsi snahou objektivity
- no a dalsi me aktualne nenapadava, takze se predem omlouvam vsem, ktere jsem tady nespomenul.

A ted ten problem - kdyz maji byt nektere veci rozhodnutim vetsiny pritomnych modu, tak kolik jich asi bude az skonci PP nebo mike? Nekdy jeden, nekdy dva, jen obcas i tri. To se tak docela blbe dela takove rozhodnuti...

Asi si vsichni vsimli, ze mike ma se mnou docela problem - ale stejne si myslim, ze ze vsech modu dela v oblasti moderovani nejvice. Jak jsem psal, nekdy pro nekoho divne, podle svych uvah. Az by se on "zrusil" jako mod, je tady nekdo, kdo by jeste neco jineho nez SPAM moderoval? Hafi by to asi sam nestihal a ani by to nebylo vhodne.

Tim ale vubec nerikam, ze by z tech dvou mel odejit PP. On si svoji moderatorskou praci, alespon v oblasti SPAMu a obcas i v jine taky udela.

Popravde receno, pokud situace mezi PP a mikem dosla do urovne "ja nebo on", tak bychom to urcite nemeli rozhodovat my, obycejni uzivatele OF, ale vsichni modi mezi sebou. Prece jen maji mnohem vice informaci, kdo se jak v te oblasti projevuje nez co se dostane navenek k nam.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 10:03

@irem: jasný. Ale koho ze současné osádky zvolit jako nového moderátora, aby byl nezaujatý vůči komukoliv z uživatelů? Možná tak ty? Nebo nějaký lurker, co se objeví dvakrát, třikrát týdně? Já fakt nevim, ale z aktivních uživatelů by nemohl být navrhnut snad nikdo...

pavproch píše:Nemůžu/nechci nikoho (ani Tebe) ovlivňovat svým názorem.

Aha. A rozhodnout se mám potom jak? Takhle?

Bílý beran v černém lese na ocase dudy nese. Kam utíká? Do kovárny. Koho hledá? Kováře.

Co dělají kováři? Podkovy pro koně kují, zlatým bičem pošvihují, heja, heja - bič, bič, bič,

a ty musíš z kola pryč!

???
:-k
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 10:10

@ntz
jen tak dal...
:rolleyes:
nechtel bych videt ten cirkus, jaky by se rozjel, kdybys ban dostal ty...
=;
no nic, na nekoho takoveho, jako ty, tady uz nebudu reagovat, aniz bych musel dostat vystrahu...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 10:11

apuka píše:Taky nevim, jestli je toto stastne reseni...

Popravde receno, pokud situace mezi PP a mikem dosla do urovne "ja nebo on", tak bychom to urcite nemeli rozhodovat my, obycejni uzivatele OF, ale vsichni modi mezi sebou. Prece jen maji mnohem vice informaci, kdo se jak v te oblasti projevuje nez co se dostane navenek k nam.


s tim nemuzu, nez souhlasit
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 10:21

Já s ním na jedné "moderátorské" lodi prostě ODMÍTÁM nadále být. A chci VEŘEJNÉ ROZHODNUTÍ - když mě pošlete z kola ven, budu to samozřejmě respektovat.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 10:29

Quido píše:nechtel bych videt ten cirkus, jaky by se rozjel, kdybys ban dostal ty...


kdybych dostal ban ja, tak nebudu knucet jako ty a budu vedet, za co to je .. ostatne ja jsem si sam pro sebe ban vlastne navrhoval .. ja si na rozdil od tebe naprosto jasne uvedomuju, ze jsem rapl a chovam se jako kokot .. ty k tomu ale pridavas novej level - podle me jsi zakernej a zlej ... du si udelat sam svoji vlastni anketu, jestli si lidi na zdejsim foru mysli, ze jsem zakernej a zlej, tak mi prosim dejte ban ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2018
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 10:39

:mrgreen:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Hafi » čtv zář 14, 2023 10:59

bože... fungujeme jako modi víceméně demokraticky. PP je v některých názorech (asi lze říct často) opozici proti většině. Tak se cítil potřebu ozvat a prezentovat. Každopádně pp anketa je blbost, případné rozhodnutí je každopádně na Vojtosovi.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8423
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod zonn » čtv zář 14, 2023 11:01

pavproch píše:Já s ním na jedné "moderátorské" lodi prostě ODMÍTÁM nadále být. A chci VEŘEJNÉ ROZHODNUTÍ

No to snad nemyslis vazne. Kdyz odmitas, tak ucin rozhodnuti ne?
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 957
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 11:15

Ano, ja ho už učinil = tato anketa. Hlasuj v ní.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 11:27

Podle čeho má kdo hlasovat. Použít to rozpočítadlo? Když nechceš sdělit svůj postoj..
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 11:34

pavproch píše:Ano, ja ho už učinil = tato anketa. Hlasuj v ní.


ono to je i anketa o tom, kam se bude OF ubírat a jak nakonec bude vypadat, pokud mike prakticky nebude mít oponenta...
:-s
...jak jsem psal dříve, tady i ve vlákně Důvody banování na tomto fóru, možná se rozhodne, jestli to bude "rozumné" fórum, anebo "mikeho fan club"
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 11:35

Etheric píše:Podle čeho má kdo hlasovat. Použít to rozpočítadlo? Když nechceš sdělit svůj postoj..


Dávám na výběr, koho (z nás dvou) chcete mít nadále jako moderátora (oba najednou být prostě NEMŮŽEME). Hlasuj podle svého názoru, koho z nás dvou chceš.
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod apuka » čtv zář 14, 2023 11:49

Etheric píše:Podle čeho má kdo hlasovat. Použít to rozpočítadlo? Když nechceš sdělit svůj postoj..
Ethericu, toto hlasovani nema byt pouze na zaklade Tveho a Quidovho pripadu.

No a v tom ja vidim velky problem - nikdo z nas mimo moderatory nemuzeme vedet, kdy kdo z nich se jak projevoval v internich diskuzich. Tudiz pro nas je prakticky nemozne posoudit jednotlive moderatory podle jejich "cinu" - snad krome tohoto aktualniho pripadu E vs. Q. Hlasovat podle sympatie s prispevkami (jako nemoderatory) fakt o nicem nevypovida a mozna se dotycny na tech internich diskuzich projevuje uplne jinak.

Coz je pro mne duvod abych v takove ankete nehlasoval ani nahodou - ani na jednu ani na druhou stranu, ani kdybych souhlasil s touto formou, coz pravdou neni.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16550
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod booze » čtv zář 14, 2023 11:50

Odhlasovano, ted muzu jit na pivo.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8315
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Etheric » čtv zář 14, 2023 11:58

@apuka: moje rozhodnutí nech laskavě na mně, ikdyby mělo být na základě toho rozpočítadla. Díky ;)
Pravda vítězí!
No jo, ale čí?!
Uživatelský avatar
Etheric
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8061
Registrován: úte říj 23, 2018 6:53

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Dromedaro » čtv zář 14, 2023 12:01

Jsem se musel z blízka podívat na emotikonu PP, protože jsem až do teď snad nezaznamenal, že je moderátor. Nebo jsem to zapomněl. Že se to takto vyhrotí, jsem nečekal. A v anketě mi chybí neutrální možnost. Tedy, že chci, aby zůstali moderátoři oba. Promiň PP, ale pokud to tak cítíš, tak to šlo udělat jiným a serióznějším způsobem, jak ti tu psali jiní. Připomíná mi to situaci veřejně činných osob, které než odejdou z FB nebo Twitteru, tak mají potřebu napsat teatrální veřejný ublížený statut, aby náhodou nikomu neuniklo, že odchází, místo toho, aby jednoduše odešli.

Celé mi to připomíná situaci, kdy se mezi partu kamarádů začne lísat holka, která to táhne s každým, z party kamarádů už kvůli tomu nic zbyde, jen pachuť v ústech, protože se všichni rozhádali a dotyčná je vysmátá a v pohodě. Místo dotyčné si dosaďte dle vlastního uvážení. Promiň Quido, ale já si místo té děvy dosazuji tebe.

Já z toho mám taky pachuť v ústech. Místo, aby to byla komunita, kde se lidi navzájem podporují, tak je to jen spíš Potěmkinova vesnice, kdy za kulisami chce jeden banovat druhého.

Protože jsem tu veřejně napsal, že v tomto ohledu souhlasím s Mikem, beru si poznámku o Mikovu fanklubu osobně. Nejde o žádný fanklub, ale o to, že má na tuto situaci, ale nejen na tuto , dospělý a rozumný pohled, se kterým souhlasím a jeho pohled ( i jiných moderátorů a řadových uživatelů ) má pro mě nějakou váhu. To bychom zase mohli mluvit o fanklubu Quida, u kterého vnímám, že některé věci, které jsou v jeho neprospěch, záměrně přehlíží a jak mu tu někdo napsal, že mnohdy neoprávněně vyčítá jiným, co sám dělá ve větším měřítku. Quido mi zase připadá, že sehrál roli užitečného idio-a, kdy se kolem něj seskupili lidé, kteří této situace využili jako záminku, aby si vyřídili s Mikem své účty a domnělé křivdy. A můžete si klidně myslet, že tu moderátorům podlézám.

Doufám tedy, že je Quido spokojený, že se mu podařilo to tu v rámci své pomsty rozeštvat.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4329
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 12:13

Dromedaro píše:Tedy, že chci, aby zůstali moderátoři oba.

S ním NIKDY!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod ZbynekN » čtv zář 14, 2023 12:20

pavproch píše:S ním NIKDY!


Tak to zabal ty, kdyz mas takový problem s tím, byt spolumoderator s Mikem.
ZbynekN
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5176
Registrován: ned kvě 6, 2007 10:12
Bydliště: Vrbice

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 12:35

hezky rozebráno
*
Dromedaro píše:Jsem se musel z blízka podívat na emotikonu PP, protože jsem až do teď snad nezaznamenal, že je moderátor. Nebo jsem to zapomněl. Že se to takto vyhrotí, jsem nečekal.

to, že špatně vidíš, nebo nemáš pamatováka, ale nic neznamená... :twisted:

Dromedaro píše:A v anketě mi chybí neutrální možnost. Tedy, že chci, aby zůstali moderátoři oba.

OMG, to přece nejde, když autor ankety nechce zůstat s kolegou na palubě
](*,)

Dromedaro píše:Celé mi to připomíná situaci, kdy se mezi partu kamarádů začne lísat holka, která to táhne s každým, z party kamarádů už kvůli tomu nic zbyde, jen pachuť v ústech, protože se všichni rozhádali a dotyčná je vysmátá a v pohodě. Místo dotyčné si dosaďte dle vlastního uvážení. Promiň Quido, ale já si místo té děvy dosazuji tebe.

A tak to mi zase lichotí - o mě se ještě žádní kluci nepoprali
:oops:

:smt023 pobavils :)


Dromedaro píše:Protože jsem tu veřejně napsal, že v tomto ohledu souhlasím s Mikem, beru si poznámku o Mikovu fanklubu osobně. ...... Quido mi zase připadá, že sehrál roli užitečného idio-a, kdy se kolem něj seskupili lidé, kteří této situace využili jako záminku, aby si vyřídili s Mikem své účty a domnělé křivdy. A můžete si klidně myslet, že tu moderátorům podlézám.

Panmatuj si - všechno je jinak
to, že něco nevidíš a koukáš na kouli jen z jedné strany, neznamená, že to tak je, proste ji jen nevidíš celou
:wink:
hlavně si nenechej napovídat (myslím obecně, nejen tady)

Dromedaro píše:....že se mu podařilo to tu v rámci své pomsty rozeštvat.

naivo, tak mocný nejsem
O:)


Skoro ti závidím, jak máš ten svět zjednodušený 8)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod pavproch » čtv zář 14, 2023 13:02

Počkám do večera, potom požádám Vojtose o zákrok (v souladu s většinou dle hlasování - prozatím to vypadá, že pudu z kola ven já).
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28247
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Rozpor mezi moderátory

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 13:10

do vecera je to strasne kratka doba... ledaze bys chtel :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Další

Zpět na Návrhy