Důvody banování na tomto fóru

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » čtv pro 21, 2017 22:23

Jeste jsem si vzpomnel na jeden pripad z minulosti. Na forum prisel clovek, podle vseho velmi zkuseny a znaly. Cast uzivatelu (vcetne mne) respektoval a choval se k nim normalne. Bohuzel, druha cast ho vytacela a docela drsne jim nadaval. Zadal jsem ho, at toho necha. Na to mi odpovedel, ze se omlouva, ale ze se nedokaze ovladnout a sam pozadal o ban. Mrzelo mne to, mohl toho foru hodne dat, ale jine reseni nebylo. Zasadni nekompatibilita. Ban nebyl v zadnem pripade trest, ale reseni pro obe strany.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod lojzmen » čtv pro 21, 2017 22:56

dudy píše:Navrhuji Majkovi s Pavprochem přišít zneužití pravomoci, postavit je do vyřešení mimo službu a krátit jim odměny...



Dudy dík. Všichni to tu berou až moc vážně :mrgreen:
Jdu se podívat na nové vtipy.
Uživatelský avatar
lojzmen
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1083
Registrován: ned lis 21, 2010 23:58
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Bezdůvodné banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pát pro 22, 2017 5:02

apuka píše:Mimochodem, jeste stale jsi (ocekavam, ze to udelas jako mike - moderator) nevysvetlil rozdil mezi osobnym utokem wawrika na Tebe a Tebe na mne, jak jsem to tady linkoval... A jako moderator, prosim, vyjadri se ne k tomu, ze "wawrick", "mike", "apuka", ale k podstate, v cem a proc se to lisi, i kdyby tam byli uplne jina jmena.

Ach jo. Milerad ti to vysvetlim, ale bojim se, ze je to marna snaha. Kdyz ti nedokazu vysvetlit PaKuv ban, coz je podle mne vec naprosto jednoducha a primocara, jak ti mam vysvetlit tohle? Na to je potreba chapat kontext, vyvoj, priciny a nasledky a nezlob se na mne, nic z toho nepatri k tvym superschopnostem. O cemz ostatne svedci tve prispevky v tomto vlakne.

Dobra, pokusim se. Nejdriv ty. Nebudu to znovu cist, takze po pameti. Bavili jsme se o sneznicich. Lidi, co je bezne pouzivaji a maji s nima hodne zkusenosti a odpovidali na dotazy nekoho, kdo si vybiral, ktere si koupi. Do toho jsi prisel ty s nejakou recenzi, ktera se ukazala velmi povrchni a v podstate nic nerikajici. To jsme s tebou snad jeste normalne diskutovali. Pak diskuse pokracovala a zas jsi prisel ty s necim, co mi uz prislo uplne mimo, a tak jsem hodil flintu do zita, diskusi s tebou vzdal a napsal prispevek, na ktery se ptas. Postupne:
- je jasne, ze na nich nikdy nestal: konstatovani evidentniho. Na TSL 438, o kterych byla rec, jsi nikdy nestal. Nebo snad ano? U jineho by se nad tim moderator mike ani nepozastavil.
- bude porad vymyslet sve teorie: komentar k tomu, co delas. Na tomto foru pomerne obvykly. Mozna by ses mel zamyslet, proc to tak je. Vzhledem k tomu by se nad tim moderator mike opet nepozastavil, jelikoz to nedela ani v jinych pripadech.
- hazis perly svinim: ve skutecnosti jsem napsal Hazis perly na zed ;-) Vcetne toho smajliku. Byl to vtip. Melo to znamenat, ze scinkkova snaha je zcela marna, k cemuz se pouziva rceni o hazeni hrachu na zed. Ktere jsem zkombinoval s tim o hazeni perel svinim, jelikoz mi to prislo vtipne. Jestli sis to vylozil tak, ze te povazuju za svini, tak se omlouvam, tak to opravdu mysleno nebylo. At uz si o tobe myslim cokoliv, tak mne nikdy ani nenapadlo, ze bys byl svine. Proto mne takovy vyklad ani netuknul, ale uznavam, ze se v tom najit da. Nebylo to umyslne. Moderator mike by se nad hazenim hrachu nepozastavil vubec, nad timhle by pousmal a neresil to. Dokud by sis na to nestezoval. Pak by asi pozadal autora o zmenu formulace.

Cimz se dostavme k tomu, co psal booze. Jestli ti to vadilo, proc sis nestezoval hned? Z me strany to nebylo mysleno nijak zle, proste jen vyraz zoufalstvi nad diskusi s tebou, ktery mne prepada celkem casto (ted taky). Podle zpetne vazby bych se zaridil, delam to. Kdyz si treba lidi pred nejakou dobou stezovali, ze s nekolika dalsimi delikventy zaplevelujeme diskuse bezzudnym plkanim, chytli jsme se za nos, uznali, ze maji pravdu a odesli do ilegality.

Popravde, tohle je asi moje nejvetsi chyba, ktere jsem si vedom. Diskuse s tebou. Ne uplne vsechny, ale ty dlouhe, zbytecne a k nicemu nevedouci. Na ktere si ostatni stezujou, opravene. Moderator mike se chyta za hlavu, snazi se uzivateli mike vysvetlit, ze je to k nicemu, akorat to bere cas a vsechny otravuje, uzivatel mike kyve, ze o tom vi a rika, ze se bude snazit to nedelat, ale priste se stejne neudrzi. Moderator mike mu vysvetluje, ze to musi byt on, kdo to ukonci, jelikoz ty toho schopen nejsi, uzivatel mike to chape, chvili se snazi, ale pak opet ujede. Njn, aspon mam novorocni predsevzeti, clovek nema mit male cile ;-)

Ted ta druha. Napsal jsem report o sve nehode v Alpach a o tom, jak mi nestacily nesmeky a ze jsem se kvuli nim malem zabil. K tomu jsem pridal poznamku, ze by nestacily ani retizkove. Na to jsi reagoval ty, jak to muzu vedet, kdyz je nepouzivam. To bylo naprosto v poradku. Odpovedel jsem ti, ze proto, ze jsem tam byl a proc jsem o tom presvedcen (a stale jsem). No a na to prisla ta wawrikova reakce Kecy, ako obyčajne. Opet zdruraznuju to podstatne. Nesouhlas se da vyjadrit ruzne, tuhle formulaci jsem vnimal jako utok a navic pojaty jako dehonestace vseho, co pisu. Vsimni si, ze to byl jeho prvni vstup do diskuse. Bral jsem to jako zle minene, protoze nebyl zdaleka prvni, podobnych jsem si uzival uz asi rok. Takze jsem reagoval a nazval to kokotskym chovanim, pricemz jsem zminil, ze uz to trva dlouho. Za tim si stojim a napsal bych to znovu. Pohar v tu chvili pretekl.

Moderator mike by nad tim utokem zrejme zvednul oboci a kdyby videl, ze postizeny zareagoval sam, tak by to dal neresil. Kdyby nereagoval, tak by mozna napsal neco o tom, ze by nebylo spatne se mirnit ve formulacich. Kdyby si postizeny stezoval, tak by to napsal urcite.

Rozdilu je tedy vic. V tvem pripade to vyplynulo z delsi diskuse, v mem to bylo pomerne necekane. Ty sis nestezoval, ja jsem to vyresil na miste stylem na hruby pytel hruba zaplata. Coz jsi, samozrejme, mohl udelat taky. Plus vnimam znacny rozdil v tonu, intenzite, trvani a umyslu, ale tohle nemuzu uplne objektivne posoudit. Kazdopadne jsem to vnimal jako utok a podle toho reagoval, pokud jsi to ty vnimal stejne, mel ses ozvat. Cely zivot vysvetluju zenskym, ze neumim cist jejich myslenky. Neumim cist ani tvoje (a myslim, ze je to tak lepsi ;-)).

A ted na rovinu. Opravdu obe veci vnimas stejne nebo jsi to vytahnul jen pro ucely diskuse?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pát pro 22, 2017 5:14

Zneuzil jsem svych moderatorskych pravomoci a svevolne zmenil nazev vlakna na, dle mne, v tuto chvili uz vystiznejsi. K tomuto nehoraznemu zlocinu se priznavam verejne, aby snad nepadlo podezreni na me kolegy, kteri jsou v tom tentokrat zcela nevinne. Dokonce i pavproch :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Petras » pát pro 22, 2017 13:01

Ty brďo Miku,slušná schýza,ty prostě musíš mezi lidi (nazaměnit za mezi ploty) :mrgreen:
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod ratel » pát pro 22, 2017 13:18

Freudian slip. Ve velkem meritku :-)
Uživatelský avatar
ratel
účastník
účastník
 
Příspěvky: 638
Registrován: ned led 5, 2014 21:48
Bydliště: pod Ondřejníkem

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pát pro 22, 2017 20:46

A to jsem jeste nenapsal, co tomu rika mike programator. Zrovna tem dvema nadava, ze se na to meli vykaslat a ze kdyby ho nechali v klidu pracovat, mohl mit za tu dobu, co venovali tomuhle vlaknu, hotovou dalsi cast projektu a vydelano na skvely zimni spacak #-o :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » pát pro 22, 2017 21:21

Jaky tati? :mrgreen: wawrik me uplne nadch tim konfiguratorem cumulusu =D>
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pát pro 22, 2017 21:23

Jeste nevim presne, ale asi si taky nakonfiguruju nejaky Cumulus. To bude dilemat :D
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » pát pro 22, 2017 21:40

Je to peklo. ](*,)
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod apuka » ned pro 24, 2017 18:21

@mike (mod): Nic, skoda, ze jsi vubec nepochopil nic z toho, co jsem psal, ani co naznacoval booze :cry: . Snad Ti Jezisek, Deda Mraz, Santa Klaus, dr. Chocholousek, hlucha sousedka, ... prinese pod stromecek trocha vice pochopeni...

Takze znovu ve zkratce:

- Pako byl uvitany okamzite utokem jak modu (smazat neco bez sebemensiho zduvodneni se jako utok docela dobre chape) tak i jinych, pricemz tehdy jeste vubec nic nezavadneho neudelal a divite se, ze potom reagoval podrazdene a vyprovokovalo ho to k jeho dalsim krokum.
- wawrik a Ty (user) vs . Ty (user) a ja: spominas nutnost chapani kontextu - zkus sva slova pouzit i pro sebe u wawrika, ale v kontextu nejenom toho daneho topicu ale i jinych, kde pomerne casto jsi vyzdvihoval sve Spidery a shazoval retizkove nesmeky i kdyz vice lidi psalo (i ja), ze to tak neni a Spidery Te ne vzdy dokazou podrzet. Konec koncu i ve Tvem osudnem pripadu... Takze v kontextu to nebyl vubec ojedinely vstup wawrika.
Navic ja jsem Te primo upozornoval, ze prechazis do osobniho utoku, coz jsi vysvetloval tim, ze to nebylo na mne (to bylo ale jasne) a svuj utok proti wawrikovi jsi jeste vystupnoval. Proste mike (user) se neudrzel, slaplo se mu na pisecek a vypenil. Mike (mod)ani jiny mod na to nijak nereagoval...

Tak se nad tim zkus(te modi) zamyslet. Vanocni cas je na to moc, moc vhodny a do noveho roku se stejne davaji predsevzeti :wink:

Hezke svatky vsem.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Hafi » pon pro 25, 2017 9:25

Na Štědrý den v půl sedmý večer? Opravdu?
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8414
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pon pro 25, 2017 22:38

Treba to byl vanocni darecek pro moderatory ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte pro 26, 2017 0:51

@apuka: rekl bych, ze chapu vsechno, co pises, akorat s tim naprosto nesouhlasim ;-)

Teda, tady si uplne jisty nejsem:
apuka píše:Pako byl uvitany okamzite utokem jak modu (smazat neco bez sebemensiho zduvodneni se jako utok docela dobre chape)

Mam to chapat tak, ze smazani vulgarniho animovaneho GIFu z podpisu byl vlastne utok modu na Paka? :-k

BTW, uvedomujes si, ze mozna budes mit Paka na svedomi? Vzdyt uz mu popcorn musi lezt i z usi :twisted:

apuka píše:kde pomerne casto jsi vyzdvihoval sve Spidery a shazoval retizkove nesmeky

O nesmeky vubec neslo. Slo o situaci. Zkus si ji predstavit. Prizabijes se v horach. Citis se, jako kdyby si te podala parta hololebcu s bejzbolkama. Bez prasku proti bolesti ani neusnes a nevstanes z postele. Po par dnech si sednes k pocitaci a napises na forum neco o sve nehode. Jednak jako varovani ostatnim a jednak aby sis trochu pokecal. Jako prvni se ovsem ozve obtizny diskuter, ktery neomylne zareaguje na tu nejmin podstatnou cast prispevku. Povzdechnes si, ale jelikoz otazka dava smysl a dokonce projevil i trochu lidskosti, pokusis se mu odpovedet. No a pak prijde ten, co uz delsi dobu nevynecha jedinou prilezitost, aby si do tebe nekopnul; z duvodu, ktery se mozna dal chapat na zacatku, ale po roce uz ti prijde absurdne malicherny a napise Kecy, ako obyčajne. Co udelas? Svaty muz by nastavil druhou tvar. Ja ale svaty nejsem a nikdy jsem to nepredstiral.

Hezky zbytek Vanoc.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř čer 20, 2018 17:24

PaKo pozadal o zruseni banu s tim, ze slibuje, ze uz nebude provadet veci, kvuli kterym ban dostal. Dohodli jsme se (aktivni moderatori), ze to zkusime a ban jsme zrusili. S podminkou, ze kdyby slib nedodrzel, tak ban bez okolku obnovime. Doufam, ze k tomu nedojde, ale pro jistotu to pisu predem, aby bylo jasno a nedoslo na podobnou diskusi, jako byla tahle.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » ned črc 30, 2023 21:35

ntz píše:jdi do prdele !!!!

Prestan se okamzite takto vyjadrovat verejne, pis si to kam chces, ale ne verejne na OF, at to nemusi cist ostatni.
Za takoveto vyjadrovani se omluv VSEM VEREJNE a tve vylevy nevhodne pro verejnou debatu, smaz.
Co to je za chliv/zumpu toto ku.va? Za klavesnici kazdy hrdina, pokud se nedokazes udrzet a chovat se slusne, tak se bez projit s batohem kameni, to prejde.

Proc to admini nemazete?
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod vonkreuz » ned črc 30, 2023 21:57

Bo já osobně nečtu všechna vlákna.
Máš SZ.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod sobb » ned črc 30, 2023 23:15

Ano, booze má pravdu. Sprosté uřvané urážení z daného příspěvku smazáno. Tohle tu opravdu nechceme. Bohužel je takové chování částečně podporováno některými moderátory (nebudu mika jmenovat :wink: , ostatně to místo reakce v tématu raději rovnou mohl editovat sám)
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » ned črc 30, 2023 23:21

Vzdyt jsem ho napomenul. Jsem proti mazani nebo editaci prispevku z jinych duvodu, nez technickych. Nelibilo se mi to, ale je to ntz vizitka.

@booze: co blbnes? Kousnul te kulovy blesk? Vzdyt hystercis stejne jako ntz.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » pon črc 31, 2023 18:09

Neblbnu a nehystercim. Prehlizis uz moc a smazal si svou hranici moda vs uzivatele.

Ja se ti klidne omluvim, ale nebudu zavirat oci, kdyz nekdo je napadany a modi nic nedelaji.
Chapu, ze cist vsechno nejde a da se v diskuzich poradne zamotat.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pon črc 31, 2023 19:55

Nemusis se omlouvat, spis jsem nechapal, o co ti jde. A tenhle prispevek stale jeste nechapu a nejradej bych ho smazal.

Jestli mas pocit, ze na neco dostatecne nereagujeme, pouzij nastroje fora. Ikona s vykricnikem a napis, o co jde (nenaduzivat, prosim). Pripadne muzes rovnou reagovat tam, kde se to stalo a ne vytahnout citaci bez odkazu do jineho vlakna.

V tomhle pripade jsem ovsem na ntz prispevek reagoval v zasade hned a povazoval situaci za vyresenou. Jestli ti to prislo nedostatecne, mohls to normalne napsat. Kdyz se nekdo chova jak hysterka, coz se ntz bohuzel stava, tak je potreba situaci deeskalovat, ne naopak. No a ty pak prijdes po X dnech a udelas tohle :roll:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod ntz » pon črc 31, 2023 20:04

ja se za sebe stydim .... reaguju takhle jen na apuku a jen v pripade, ze se bavime o foceni (coz povazuju ja Vs apuka za svoji parketu) a me to proste uz pripada jako uplne trolleni z apukovo strany ... chapu, ze takhle na nekoho vyletnout je fakt pitomy, na druhou stranu mi ale pripada silene, ze se treba chci o necem konstruktivne bavit s jinejma lidma, co by o to mozna taky meli zajem, a prijde nejakej apuka, kterej vyklada absolutni nesmysly a bludy (jako ze fakt extrem), diskusi uplne rozbije, jeste se u toho tvari, ze tomu strasne rozumi a co je hlavni - opakovane prispiva stylem, ze je furt v opozici (asi aby mel nejake posledni slovo) a furt lidi opravuje, ale rika u toho naprosto silene blbosti ...
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod sobb » pon črc 31, 2023 22:47

mike píše:Vzdyt jsem ho napomenul. Jsem proti mazani nebo editaci prispevku z jinych duvodu, nez technickych. Nelibilo se mi to, ale je to ntz vizitka.
Tvoje "napomenutí" bylo spíše jen povzdych než moderátorská činnost :wink: Kdyby tam Tvůj příspěvek nebyl, tak jsem zbytečné vulgarismy smazala už tehdy. Pokud vím, tak urážky a nadávky se tu nikdy netolerovaly a vždy jsme mazali. Není to totiž jen ntz vizitka, ale vizitka celého fóra. Ukázka toho, jak se tu k sobě chováme. A už dávno jsme se shodli, že takové chování tu tolerovat nebudeme.

ntz: prosím, ovládej se. Chápu, že je to při Tvý povaze těžký, ale na druhou stranu Ti dává online komunikace možnost si svou reakci promyslet a před stisknutím tlačítka "Odeslat" napočítat do deseti. Nebo třeba do sta :wink:
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pon črc 31, 2023 22:57

Ach jo. Sveho casu se nekterym nelibilo, ze jsem moc tvrdy, clovek se holt nezavdeci. Napsal jsem to timhle zpusobem abych deaskaloval a vyresil situaci. Jestli ti to nestacilo, mohlas k tomu neco dodat. Jak sis ovsem jiste vsimla, tve predchozi napomenuti ntz nejak nezafungovalo ;-) To, cos napsala ted, je lepsi, s tim souhlasim.

Co se mazani zbytecnych vulgarit tyce, dusledni jsme IMO nikdy nebyli. Pricemz nemam nic proti smazani tohodle, jen jsem doufal, ze se ntz chytne za nos a udela to sam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod sobb » pon črc 31, 2023 23:14

Jistěže nezavděčí, cos čekal, když jsi tu moderování přijal? :D
Nemám ve zvyku opravovat či napomínat kolegy, pokud to nepovažuji za nezbytné, což tady původně až do boozeho stížnosti nebylo.
Co je lepší? Něco podobného jsme si s ntz povídali v SZ :wink:

Důslední tu nejsme skoro nikdy, nicméně občas něco překročí míru a pak je důslednost asi na místě. Takže já osobně považuji za svou chybu, že jsem to neudělala hned.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » pon črc 31, 2023 23:32

Samozrejme, ale od kolegu bych cekal trochu neco jineho ;-)

Zrovna popiras sama sebe :D Klidne jsi to tam mohla napsat jako doplneni, nemel bych s tim zadny problem.

Posledni odstavec. Do vasich SZ samozrejme nevidim ;-)

Jsem rozhodne pro duslednost a sam se o to snazim, ale jsou veci, na kterych bychom se meli predem domluvit. Idealne interne ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod sobb » pon črc 31, 2023 23:48

mike píše:Samozrejme, ale od kolegu bych cekal trochu neco jineho ;-)
Nerozumím.

mike píše:Zrovna popiras sama sebe :D Klidne jsi to tam mohla napsat jako doplneni, nemel bych s tim zadny problem.
Čím? Nezpochybňuju (asi většinou) akce kolegů, dokud nejsou zpochybněny ostatními uživateli. Pak je již třeba to řešit. Tam už to nebylo o doplnění, ale akci.

mike píše:Idealne interne ;-)
Máš pocit, že zde bylo třeba se na něčem interně domlouvat? Stačilo, kdyby kdokoliv z nás ty zbytečné nadávky smazal s adekvátním komentářem.
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte srp 1, 2023 1:13

sobb píše:Nerozumím.

<smajlik_rameny_krcici_a_rukama_rozhazujici>

sobb píše:Čím?

Nemám ve zvyku opravovat či napomínat kolegy
Bohužel je takové chování částečně podporováno některými moderátory (nebudu mika jmenovat

sobb píše:Máš pocit, že zde bylo třeba se na něčem interně domlouvat?

Mas snad pocit, ze se tady shodneme na tom, co bylo adekvatni? Ja ne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod booze » úte srp 1, 2023 9:37

mike píše:Nemusis se omlouvat, spis jsem nechapal, o co ti jde. A tenhle prispevek stale jeste nechapu a nejradej bych ho smazal.

:

smaz,vim ze ti vadi kriceni apodobne kolotocarske texty, tak jsem to napsal schvalne jestli se neco bude dit. 8-[ Na me si reagoval v jinem vlakne, ze kricim na ntz, videl si urazku apuky od ntz a nic si neudelal. :wink:
Neslo by to bez te hysterie, velkych pismen a barvicek? Obsah sdeleni by se tim nijak nezmenil.

Mam pocit,ze nastala situace rovny a rovnejsi, nebo se pletu? :-k
Ja bych to smazal, ban na 14 dni a pozadoval verejnou omluvu.

Nedavno jsem byl v jedne podzemni fabrice a pani me upozornila, ze lide kteri hlidali vezne pri stavbe, nebyli nackove, ale urednici, kteri to museli delat, protoze jim to nackove naridili. Nevim proc, ale vzpomnel jsem si na tu pani a ten pribeh, ze ktereho se mi chce blit. =;
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod ntz » úte srp 1, 2023 9:39

booze píše:Ja bych to smazal, ban na 14 dni a pozadoval verejnou omluvu.
pockej pockej ... ja celou dobu rikam, ze bych byl mirnej a ze za to vlastne apuka nemuze, ze to nema v palici v poradku ..
ntz
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1959
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy