Důvody banování na tomto fóru

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Dromedaro » stř zář 13, 2023 17:42

ntz píše:ps. timto zase koncim na nejakou dobu .. rozhodl jsem se, ze uz nebudu prispivat (na forum globalne), kdyz nebudu mit co rict, jen abych prispival ..


To je škoda. "Horký hlavy" dodávají tomuto fóru šťávu. Bez nich to tady občas působí jako:

1798923_625x.jpeg
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř zář 13, 2023 17:49

Ja naopak rozhodnuti ntz ocenuju, horkych hlav bylo v posledni dobre presprilis a bylo by fajn, kdyby ted zas byl chvili klid.

BTW: Terč posměšků z „brutální pařby informatiků“ pracuje na nejsledovanějším raketovém projektu ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Dromedaro » stř zář 13, 2023 18:45

Jo, však já proti té partě nic nemám ve zlým, ale tak legrační to je.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod ntz » stř zář 13, 2023 19:12

seru na to kvuli tomu, ze jsem labilni ... diky @apukovi to vim ... rad bych prispival, asi hodne v te sekci o foceni, nemam ale na to celit tvari tvar tem nesmyslum, co se tam vydavaj za moudrost davnejch mistru ... navic jsem si uvedomil, ze jsem tady chtel nezdrave (podvedome) sbirat nejakou fame a travil jsem s tim cas, misto abych si hral s detma a nebo sel ven ... nemam zadny socialni site a nikdy jsem nemel a ted jsem posledni rok jak magor travil hodinu denne (v prumeru - mozna i vic) s aktivitama na OF .. zitra jdu 2x na tenis (rano od pul 8me a odpoledne od pul 5te), pozejtri si pujdu zabehat ... fakt, co to do me vjelo, ze jsem tady stravil stovky hodin za posledni rok a pul ..
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » stř zář 13, 2023 19:27

mike píše:@booze: a ted si projdi vsechny lichotky, co mne i Hafimu napsal Quido pote, co mu skoncil ban. Se slusnosti to nema nic spolecneho.


...napriklad?
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » stř zář 13, 2023 19:33

Jsme ve sekci Navrhy - tak ja navrhuji, aby mike nedelal moderatora.
Pokud nekomu opravdu jde o zachovani kdysi kvalitniho dsikuzniho fora, pak by se nemely moderatorské role davat nekomu, kdo to nezvlada a dela si tady z toho fan club...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Dromedaro » stř zář 13, 2023 21:08

Quido: Tak to je výstřel hodně mimo... :shock: :roll: Můj názor na tvůj návrh a na to, co jsi napsal.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4384
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 10:40

@Dromedaro
vypada to, ze spise trefa... do vosiho hnizda
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod oodoow » čtv zář 14, 2023 10:52

Mohly by se rovnou dělat jednou za rok volby, což? PP už to stejně tak trochu praktikuje ve vedlejším vlákně. :)
Akorát mám obavu, že na tenhle job se moc lidí dobrovolně hlásit nebude.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3099
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » čtv zář 14, 2023 11:25

oodoow píše:Akorát mám obavu, že na tenhle job se moc lidí dobrovolně hlásit nebude.


s tím musím souhlasit - je to nevděčná práce ...
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod ntz » čtv zář 14, 2023 11:47

Quido píše:...jak jsem psal dříve, tady i ve vlákně Důvody banování na tomto fóru, možná se rozhodne, jestli to bude "rozumné" fórum, anebo "mikeho fan club"


^^ ja bych v ramci "zrozumnovani" fora dal ban Quidovi protoze jeho cineni za poslednich 14 dnu, jeho knuceni, jeho osocovani, jeho naprosto zbytecne aktivity, ktere akorat prohlubovaly prikopy, aby sam pro sebe dosel nejakeho zadostiuceni a osobni pomsty za to, ze dostal pres prsty, dalece prekrocily veskere meze unosnosti ..

A toto cele podepreno tim, ze (za me) je Quido zakernej, hadavej a zlej parchant, co v tomto modu operandi fungoval odjakziva co ho ho tady ja od prvniho dne sleduju ...
ntz
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv pro 30, 2021 11:51

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Lipon » čtv zář 14, 2023 15:34

a ty bys měl dostat banána za svoje nenávistný projevy
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Hafi » čtv zář 14, 2023 15:37

Jo, byl upozorněn, že takto fakt ne a že i nesouhlas jde vyjádřit slušně.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 7:20

jenže to pokračuje ....

např.
OF-ntz_.JPG
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 21:11

kolega, co dostal vystrahu stejne, jako ja, pise hned po mem prispevku ve vlakne Outdoorovy mobil - podle soucasneho bananoveho klice je to stejna situace, jako byla s mym prispevkem o Nocnim osvretleni... byt je jeho prispevek stejne tak neutralni, navazuje na muj - podle vykladu aktivnich moderatoru je to reakce na mne, coz ma zakazano....

Netouzim po tom, aby kolega dostal ban, JEN CHCI UKAZAT, JAK ABSURDNI PODMINKY JSTE (mike a Hafi) ZDE ZACALI ZAVADET
](*,)
Naposledy upravil Quido dne stř zář 20, 2023 7:14, celkově upraveno 1
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » úte zář 19, 2023 21:20

Coze?! Prispevek je jasnym pokracovanim toho, co psal predtim a s tvym predchozim nema nic spolecneho. Neni to ani nahodou stejna situace. Na tvuj prispevek nijak nenavazuje a nijak s nim nesouvisi. Nenasel si 2.5 roku stare vlakno, kde byl jako jediny tvuj prispevek.

Pravidla jsou jasna, nikdo soudny by s nima nemel problem. Tuhle diskusi nebudeme opakovat, vsechno podstatne uz bylo receno.

BTW, kolega nedostal vystrahu a ty taky ne, byla vam nastavena pravidla vzajemne (ne)komunikace.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » úte zář 19, 2023 21:23

neprekvapils... :smt082
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod milarepa » stř zář 20, 2023 6:22

quido - to, co jsi teď předvedl za mentální turbulenci je už opravdu hodně vysoký level hlouposti.........jestli to je důsledek tvého vyššího věku a s tím souvisejících problémů s chápáním reality anebo tvým osobnostním nastavením mě nezajímá, ale přijde mi, že by bylo fajn - pro všechny, kdybys jel tak na měsíc na výlet, do míst, kde není připojení k netu
milarepa
účastník
účastník
 
Příspěvky: 831
Registrován: stř pro 30, 2020 22:01

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod Quido » stř zář 20, 2023 7:12

Máš na mysli něco konkrétního, co se ti nezdá?
jinak díky za péči... :prayer:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Důvody banování na tomto fóru

Příspěvekod mike » stř zář 20, 2023 14:56

Dostal jsem upozorneni, ze Quido timhle prispevkem porusil pravidla vzajemne (ne)komunikace s Ethericem. Je to pravda, ale jelikoz se to same stalo opakovane v ramci predchozi diskuse, da se to brat jako jeji pokracovani a kdyz jsme nedali ban tam, tak tady taky ne. Nicmene, diskuse skoncila a odted uz plati nastavena pravidla i tady a dalsi pripadne prispevky tohoto typu budeme resit podle nich.

Abych predesel dalsi nesmyslne diskusi, porusil tohle: platí pro tebe zákaz jakýchkoli reakcí na Etherica, zmiňování jeho jména, narážek přímých i nepřímých, apod.

Navod, jak reagovat pri poruseni ze strany toho druheho, dostali taky, meli na to upozornit moderatory. Primo a prave proto, aby jejich spory dal neotravovaly "verejnost".
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49437
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Návrhy