RSS kanál

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: RSS kanál

Příspěvekod scheras » pon srp 4, 2014 20:41

No, všechno máš pěkně přehledně na jednom místě, můžeš si ty příspěvky různě třídit a tak podobně. Myslím, že v mném případě je to hlavně o tom, že jsem na to zvyklej. Objektivní důvody bych asi ani nehledal.
scheras
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř srp 22, 2012 13:00

Re: RSS kanál

Příspěvekod jedik » úte srp 5, 2014 10:43

Dne, kdy umře RSS, umře internet. Představa, že bych denně projížděl asi 50 webů, jestli někde nepřibyl článek, je pro mě dost děsivá :shock: Ano vím, jsou i jiné info kanály, ale že by RSS umíralo, to se zrovna říci nedá.

mike: pro člověka, který sem nechodí pravidelně, je RSS neocenitelný nástroj.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: RSS kanál

Příspěvekod mike » úte srp 5, 2014 15:57

Ale prosimte ;-) Bych se vsadil, ze vic nez 90% uzivatelu Internetu vubec nevi, ze nejake RSS existuje. A Internet tu byl driv, nez RSS a web, ja to dokonce pamatuju. Maily, newsy, ftp a gopher. Za tech, hmm, 23 let, co jsem na Netu, jsem RSS nepouzil a to jsem programator a Net pro mne je denni chleba. Proste kazdy ma sve zpusoby.

Nic proti RSS, napiste Vojtosovi a zkuste ho presvedcit.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RSS kanál

Příspěvekod jedik » úte srp 5, 2014 17:42

No tak doufám, že pozornější čtenář vypozoroval v mém příspěvku jistou hyperbolu v reakci na minulé příspěvky ;)

A používat argument "nepoužívám to já, tak to nebude asi zas tak důležité" by ses po 23 letech na netu už mohl odnaučit :) nicméně ano, RSS samozřejmě i přes různé snahy zejména browserů nikdy nevyrostlo z geekovských kalhot, avšak tahle sociální skupina je dosti velká a pro mnohé dodnes adekvátní alternativa neexistuje.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Re: RSS kanál

Příspěvekod mike » úte srp 5, 2014 18:09

Argument byl myslen jako "i zkuseny uzivatel se bez toho muze obejit" ;-) Socialni skupina mozna neni uplne mala, ale taky nema uplne pokryti. Z mych byvalych kolegu, kteri do ni rozhodne patri, pouzivalo RSS jen par, odhaduju min, nez 10%. Hele, ja naprosto chapu, ze pro nekoho to dulezite az zasadni je. Jenze na strane admina je s tim nejaka prace a pak se zvazuje, pro kolik lidi to asi bude uzitecne. Mam dost pochybnosti o tom, ze vas bude dost, ale muzu se samozrejme plest. Zatim jste dva ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: RSS kanál

Příspěvekod jedik » úte srp 5, 2014 19:36

Jeden. Já to určitě používat nebudu :)
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Návrhy