Zlepšení fóra

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zlepšení fóra

Příspěvekod Vojtos » úte črc 18, 2006 12:19

Ahoj lidi jelikož mi přišla opět faktura za doménu tak jsem si řekl, že by stálo posunout třeba v něčem fórum o kus dopředu. A jelikož už někdo psal že server občas jede hodně pomalu ptám se. Byla by vůle v budoucnu přispět třeba nějakým roční příspěvkem na provoz aby se zaplatil kvalitní hosting? Druhá varianta je to řešit reklamou na serveru ale na to jaksi nemám příliš čas shánět, i když mi asi nic jiného nezbude.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pripluv » úte črc 18, 2006 12:31

Co to je, roční příspěvěk na provoz, resp. kolik. Nějakej závažnej problém bych v tom neviděl ... i reklamu bych zkousl :ú
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod uplne jinej martin » úte črc 18, 2006 12:33

Můžu ti nabídbout "hosting zdarma", ale ne ve stylu hostingzdarma.cz (i když já si na ně nemůžu stěžovat) za cenu domény (nebo 3. řádu zadáčo). servery nethostu. MySQL, php, pár giga prostoru by asi nebyl problém.
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pavproch » úte črc 18, 2006 12:41

Já svuj STATICKEJ web (www.surfacehippy.cz) provozuju na active24.cz (hosting.cz) za nějakých 13set ročně a max spokojenost....

Je ale fakt, že phpBB u nich lze provozovat až na vyšší platformě, která je o dost dražší... fčíl z hlavy ale nevím o kolik (zas ta potfora, co na lidi leze po 40-tce, jaxe enem menuje....)
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28326
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Vojtos » úte črc 18, 2006 14:04

uplne jinej martin píše:Můžu ti nabídbout "hosting zdarma", ale ne ve stylu hostingzdarma.cz (i když já si na ně nemůžu stěžovat) za cenu domény (nebo 3. řádu zadáčo). servery nethostu. MySQL, php, pár giga prostoru by asi nebyl problém.


No to by možná šlo potřebuju prostě nějakej slušnej prostor na DTB, tady je 500 a už to začiná bejt málo. A hlavně aby to šlapalo. Ale taky si nemůžu dovolit platit 300 kilča měsíčně, vzhledem že s fóra nic neplyne, kdyby plynulo neváhám a jedem na czechii :lol:
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Vojtos » úte črc 18, 2006 14:05

Přípluv píše:Co to je, roční příspěvěk na provoz, resp. kolik. Nějakej závažnej problém bych v tom neviděl ... i reklamu bych zkousl :ú


Já nevim uvažoval sem třeba 100,- nebo něco takovýho ale nechtěl bych zas do toho nikoho tlačit. Třeba se mi podaří sehnat i nějakou reklamku a bude po řešení.
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod pavproch » úte črc 18, 2006 14:25

2all: Je tu (občas) sranda? Je! Bavíme se rádi? Bavíme!

2vojtos ref příspěvek: Jasan! (ref. Národní Dívadlo....)

Za to kilčo nebo dvě ročně mi ten Přípluvův Korazón stojí......
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28326
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Klíma » úte črc 18, 2006 14:48

A coz to udelat jako to bylo kdysi na foru overclockingu: prispevek dobrovolny a kazdy kdo neco dal dostal graficke oznaceni (minci) ke svemu jmenu a zapis do threadu - pro stale cleny to byla vec prestize...
Dalsi vec je ze je s tim samozrejme prace navic.
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod Vojtos » úte črc 18, 2006 15:07

Klima píše:A coz to udelat jako to bylo kdysi na foru overclockingu: prispevek dobrovolny a kazdy kdo neco dal dostal graficke oznaceni (minci) ke svemu jmenu a zapis do threadu - pro stale cleny to byla vec prestize...
Dalsi vec je ze je s tim samozrejme prace navic.


A to je zajímavej nápad to by asi šlo :)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Příspěvekod Bedrich » úte črc 18, 2006 15:35

Si myslim, ze uvazovana castka 100kc,- pri dnesnich cenach nikoho asi nepotrha.... :roll:
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Lipon » úte črc 18, 2006 15:41

pavproch píše:2all: Je tu (občas) sranda? Je! Bavíme se rádi? Bavíme!

2vojtos ref příspěvek: Jasan! (ref. Národní Dívadlo....)

Za to kilčo nebo dvě ročně mi ten Přípluvův Korazón stojí......


jo, moje řeč; Klimuv navrh taky ma neco do sebe
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4918
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Příspěvekod Vašucek » úte črc 18, 2006 16:07

Jasná věc...hrozně rád bych přispěl, kdyby něco takového bylo, protože vím jak je hosting nákladný! Bohužel jako chudý student škudlím každou korunu a stovka není zrovna málo (aspoň pro mě)!

Kdyby byly dobrovolné příspěvky (asi předbíhám)jak bych to mohl zaplatit když nemám bankovní účet nebo co a v těch papírech se nějak nevyznám :(( zařídíš esemes službu? Smsku napsat umím... :lol:
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod Vašucek » úte črc 18, 2006 16:10

Jo a jěště k té reklamě...nechápal jsem kolik může stát takový banner ve tvaru malého obdélníčku! Tolik peněz jsem pohromadě vživotě neviděl...za to by byl hosting na deset let! Ale je pravda, že to bylo na stránce, která má trochu jinou návštěvnost :roll: je to škoda, ale možná časem přbudou nějací fóristi :wink: takže to taky není nápad k zahození!
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod Rujir » úte črc 18, 2006 16:41

Klima píše:A coz to udelat jako to bylo kdysi na foru overclockingu: prispevek dobrovolny a kazdy kdo neco dal dostal graficke oznaceni (minci) ke svemu jmenu a zapis do threadu - pro stale cleny to byla vec prestize...
Dalsi vec je ze je s tim samozrejme prace navic.


Mooc fajn napad. Podla mna je tato cesta najschodnejsia. Pripadne este stanovit minimalny prispevok, nech niekto neposiela 10,-Kc :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Klíma » úte črc 18, 2006 19:06

Rujir píše:
Klima píše:A coz to udelat jako to bylo kdysi na foru overclockingu: prispevek dobrovolny a kazdy kdo neco dal dostal graficke oznaceni (minci) ke svemu jmenu a zapis do threadu - pro stale cleny to byla vec prestize...
Dalsi vec je ze je s tim samozrejme prace navic.


Mooc fajn napad. Podla mna je tato cesta najschodnejsia. Pripadne este stanovit minimalny prispevok, nech niekto neposiela 10,-Kc :wink:


To je jasny :lol: nebo 1,- Kc ...
Idealni je dat ucet u nekoho v CZ a SK (nevim jak je to pri platbe do zahranici) - je zajimavy ze i na zminovanym foru byla ucast z CZ a SK bez ohledu na ty pany nahore :((
A potom thread kde bude treba za mesic: Franta poslal tolik... na uctu je tolik... minus zaplacena domena... koupen disk.....atd.

A potom az z toho tady bude very big forum a az se budou prat vyrobci outdoor veci o moznost reklamy :finga: a prosit ... tak tu bude spousta hovadin a puvodni clenove zacnou forum opoustet... ale neeee to se nestane pac na rozdil od toho ze kazdej vocas (sorry) ma comp pesky chodi jenom malo lidi... sorry za OT
Uživatelský avatar
Klíma
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1661
Registrován: čtv črc 13, 2006 12:58
Bydliště: Podhůří Železných hor :-)

Příspěvekod chonga » úte črc 18, 2006 19:24

Klima píše:A coz to udelat jako to bylo kdysi na foru overclockingu: prispevek dobrovolny a kazdy kdo neco dal dostal graficke oznaceni (minci) ke svemu jmenu a zapis do threadu - pro stale cleny to byla vec prestize...
Dalsi vec je ze je s tim samozrejme prace navic.


rozumný
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod pripluv » stř črc 19, 2006 5:24

Beru i to, i to.
Reklamu tady přežiju, příspěvek přežiju, grafický znázornění přežiju, tož směle do toho...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod tuso » stř črc 19, 2006 7:27

Jsem pro příspěvek - dobrovolný nebo povinný. Vzhledem k tomu, kolik mě stoví výbava na hory mi to příjde jako plivnutí do vody. A líbí se mi ten nápad s tím označením, kdo dal- ty mince.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod chonga » stř črc 19, 2006 8:00

jasně reklama se dá přežít
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod djx1 » stř črc 19, 2006 8:27

Klima píše:A coz to udelat jako to bylo kdysi na foru overclockingu: prispevek dobrovolny a kazdy kdo neco dal dostal graficke oznaceni (minci) ke svemu jmenu a zapis do threadu - pro stale cleny to byla vec prestize...
Dalsi vec je ze je s tim samozrejme prace navic.


Tohle mi prijde jako dobra vec. Kazdopadne si myslim, ze dat rocne kilo neni pro nikoho silenost, vzhledem k cenam outdoor vybavy. A myslim, ze tohle fotum si zaslozi, aby zilo a behalo rychle.
Reklama mi v urcite mire taky nevadi (nesmis to mit jak Outdoorovej blesk pana Turka:-) ). Co treba oslovit ty co mas dole na webu...das jim vetsi reklamu nahoru na stranku a oni myslim radi zaplati. A jeden baner nas nezabije.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod pripluv » stř črc 19, 2006 8:37

Bude-li to reklama na nějaký výrobky či služby z oblasti outdooru (což je logický, ale ne pravidlem), tak to bude vůbec ideální...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pavproch » stř črc 19, 2006 8:40

Přípluv píše:Bude-li to reklama na nějaký výrobky či služby z oblasti outdooru (což je logický, ale ne pravidlem), tak to bude vůbec ideální...


Třeba pivo....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28326
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod uplne jinej martin » stř črc 19, 2006 9:00

Až tu bude reklama, tak mi řekněte. Mám zaplý AdBlock, tak abych udělal výjimku ;-)
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř črc 19, 2006 9:51

pavproch píše:
Přípluv píše:...výrobky či služby z oblasti outdooru...

Třeba pivo...

To by taky šlo :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod chonga » čtv črc 20, 2006 6:57

....sušený :wink:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Vašucek » pát črc 28, 2006 9:14

Napadlo mě jedno zlepšení :) bohužel nevím jak bude náročné a jestli to vůbec půjde! Ale na některých ostatních fórech jsem to viděl, takže by mělo 8)

Zkusím přiložit obrázky z kterých by to bylo patrné! Jde o to, aby se nemuselo stránkovat! Např. někdo něco hledá a chce si přečíst celý toppic, který má 5 nedejbože 30 stránek, šlak by ho trefil pořád klikat na ty stránky...2,3,4..30 než dojde nakonec! Proto by stačilo vedle těch čísel stránek a tlačítka "další" hodit tlačítko "vše" na které by kliknul a už by nemusel listovat! Jen by se posouvalo dolů a všechny příspěvky by byly na jedné byť dlouhé stránce :ú

Co Vy na to? Bylo by to k něčemu? Takhle to sice hned hodí na poslení příspěvek, ale když si chce někdo nový přečíst něco staršího? Myslím, že by to nebylo na škodu! Otázka jen je, jestli to lze!

Teď je to takhle >

Obrázek

A tak by to vypadalo >

Obrázek
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod krtenek » pát črc 28, 2006 10:58

Vašucek:
Naprostý souhlas. :smt023 Technický problém to snad nebude, jelikož to používá řada fór.
Uživatelský avatar
krtenek
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1106
Registrován: čtv dub 6, 2006 12:44

Příspěvekod Vašucek » pát črc 28, 2006 11:16

krtenek píše:Vašucek:
Naprostý souhlas. :smt023 Technický problém to snad nebude, jelikož to používá řada fór.


Taky si myslím :) uvidíme co ostatní a vprvé řadě Vojtos!
Uživatelský avatar
Vašucek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 280
Registrován: úte led 10, 2006 8:09
Bydliště: Třinec binéc

Příspěvekod djx1 » pát črc 28, 2006 11:52

Vašucek píše:
krtenek píše:Vašucek:
Naprostý souhlas. :smt023 Technický problém to snad nebude, jelikož to používá řada fór.


Taky si myslím :) uvidíme co ostatní a vprvé řadě Vojtos!


Urcite to spatnej napad neni. Je fakt, ze obcas potrebuji ve vlaknu neco hledat podle slova (pomoci vyhledavace v prohlizeci) a tohle "rozvinuti" fora by pomohlo, protoze clovek by nemusel na kazdem liste znova zadavat vyhledavani.
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Vojtos » pát črc 28, 2006 12:55

Vašucek píše:Napadlo mě jedno zlepšení :) bohužel nevím jak bude náročné a jestli to vůbec půjde! Ale na některých ostatních fórech jsem to viděl, takže by mělo 8)

Zkusím přiložit obrázky z kterých by to bylo patrné! Jde o to, aby se nemuselo stránkovat! Např. někdo něco hledá a chce si přečíst celý toppic, který má 5 nedejbože 30 stránek, šlak by ho trefil pořád klikat na ty stránky...2,3,4..30 než dojde nakonec! Proto by stačilo vedle těch čísel stránek a tlačítka "další" hodit tlačítko "vše" na které by kliknul a už by nemusel listovat! Jen by se posouvalo dolů a všechny příspěvky by byly na jedné byť dlouhé stránce :ú

Co Vy na to? Bylo by to k něčemu? Takhle to sice hned hodí na poslení příspěvek, ale když si chce někdo nový přečíst něco staršího? Myslím, že by to nebylo na škodu! Otázka jen je, jestli to lze!

Teď je to takhle >

Obrázek

A tak by to vypadalo >

Obrázek


Ale jo po dovolené na to kouknu;)
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1538
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Další

Zpět na Návrhy