Ztráty a nálezy

o všem možném, co se zrovna nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Ztráty a nálezy

Příspěvekod Chimera » úte pro 28, 2010 13:41

Zdravím šlo by vytvořit novou sekci se ztrátami a nálezy ? Totiž když je někdo výjimečně poctiví tak ať má možnost to vložit pouze do jedné sekce která tomu bude na míru.

PS: osobně potřebuji vhodně umístit:
"Zdravím všechny,
v Sobotu 25.12. jsme s kámoši nalši navigaci GPS v okolí Malé Ameriky, jsem ochoten jí vrátit původnímu majiteli když mi ji důvěryhodně popíše na níže uvedený kontakt.
Email: kunuricivo@seznam.cz"
Chimera
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 28, 2010 13:32

Re: ztráty a nálezy a neb vytvoření nové sekce

Příspěvekod DAV » úte pro 28, 2010 14:44

Písni na http://www.geocaching.cz.
Jinak pokud zapneš gps, tak by se mohla ukázat poslední kešu, kde onen nešťasný majitel byl a podle toho už velice adresně dohledat majitele.
Prosím-tě, nic neřeš, nepřepínej a hlavně prosím-tě, po ničem nepátej.
Ty buď rád, že seš!
DAV
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1536
Registrován: čtv pro 24, 2009 10:22
Bydliště: Olomouc u Těšetic

Re: ztráty a nálezy a neb vytvoření nové sekce

Příspěvekod Chimera » úte pro 28, 2010 15:47

JO již jsem to tam mrsknul, ale zatím nic, na poslední trasu jsem již koukl ale moc mi to nepomohlo neboť borec má adresu (souřadnice domova) v polích mezi Všenory a Dobřichovicemi.
Chimera
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 28, 2010 13:32

Re: Zráty a nálezy

Příspěvekod martan » stř pro 29, 2010 14:09

Bibi píše: Pravý outdoorový maniak :mrgreen:
kdo je jebán, ten se rozvíjí :finga:

největší peklo je život

http://madfoto.wz.cz/
Uživatelský avatar
martan
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1965
Registrován: pon úno 22, 2010 20:03
Bydliště: F-M - http://fajnemjesto.cz/

Ztráty a nálezy

Příspěvekod JuraS » pát led 27, 2012 12:03

Pokud někdo z Vás včera (tj. 26.1.2012) měl cestu přes Smrk (v beskydech) přes vrchol a našel tam foťák SONY v černém textilním pouzdře, tak se prosím ozvěte. Vytratil jsem ho podle všeho při lovení v báglu. :(

Nálezce čeká odměna.

Házení hráchu na zeď :twisted: :axe: Sloučeno s vláknem s totožným názvem....-ZB-
Muziko, muzičenko, ty čarodějná, do pekla pro ťa půjdu...
Cimbálová muzika Satina
Uživatelský avatar
JuraS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát dub 17, 2009 7:28
Bydliště: Brána beskyd pod Lysou

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod JuraS » pát led 27, 2012 23:51

JuraS píše:Pokud někdo z Vás včera (tj. 26.1.2012) měl cestu přes Smrk (v beskydech) přes vrchol a našel tam foťák SONY v černém textilním pouzdře, tak se prosím ozvěte. Vytratil jsem ho podle všeho při lovení v báglu. :(

Nálezce čeká odměna.

Házení hráchu na zeď :twisted: :axe: Sloučeno s vláknem s totožným názvem....-ZB-


Ad ztracený foťák - nalezen.
Ad Házení luštěninami - -ZB-
-> Search hesla "ztráty a nálezy" mi vyhodil 10 výsledků z jednoho vlákna týkajícího se srazu (tuším blatiny) a dalších xx výsledků jsem presumoval v tomto duchu, proto jsem založil nový topic.
To jen tak na obranu, "nás co nevíme že takové vlákno existovalo před lety a search nám nehodil uspokojivý výsledek" :-({|=
Muziko, muzičenko, ty čarodějná, do pekla pro ťa půjdu...
Cimbálová muzika Satina
Uživatelský avatar
JuraS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát dub 17, 2009 7:28
Bydliště: Brána beskyd pod Lysou

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod zbuddy » sob led 28, 2012 15:04

@ JuraS: kecy v kleci: posledí příspěvek v tomto vláknu byl v ýnoru 2010, to už jsi tu byl cca 10 měsíců registrován :twisted: :axe: :axe: :axe:
A nedřistej, bo odmyslím-li si naše poslední příspěvky v tomto vláknu, tak při zadání "Ztráty a nálezy" je první odkaz na toto vlákno třetí shora, ještě před "Blatinami"

A nevím, proč jako trotl cituješ celý svůj předchozí příspěvek...

Ale jsem rád, žes našel... :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod JuraS » sob led 28, 2012 16:45

Zcela mi uniká souvislost mezi datem registrace a datem příspěvků k tématu. Ale budiž.
Stejně tak mi ovšem uniká důvod označení někoho, o kom nevíš nic, slovem jako je trotl. Navíc z natolik banálního důvodu jako byla citace - ze které navíc bylo čerpáno.

K dřistání:

Při zadání hesla: ztraty a nalezy to vyhodi 6 odkazů ze kterých ani jeden nesměřuje sem - to jen pro ty co píšou bez ˇ ´
a při zadání hesla s diakritikou: ztráty a nálezy byl první odkaz stejný jako v předchozím - uznávám, mohl jsem to pročíst celé, a můj předpoklad, že výsledek bude stejný jako bez diakritiky, byl chybný.

Tolik tedy.

Prostě není člověk ten, co zalíbil se všem.
Muziko, muzičenko, ty čarodějná, do pekla pro ťa půjdu...
Cimbálová muzika Satina
Uživatelský avatar
JuraS
nováček
nováček
 
Příspěvky: 97
Registrován: pát dub 17, 2009 7:28
Bydliště: Brána beskyd pod Lysou

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod zbuddy » sob led 28, 2012 17:17

JuraS píše:To jen tak na obranu, "nás co nevíme že takové vlákno existovalo před lety a search nám nehodil uspokojivý výsledek" :-({|=

To je ta souvislost, to vlákno žilo i po Tvé registraci.
Neříkám, že jsi trotl, jen zbytečně cituješ celý, navíc svůj předchozí příspěvek, měl jsi citovat jen to, na co reaguješ ( tj. moji moderátorskou poznámku) - viz pravidla citací na OF.
Když píšeš s diakritikou, tak mne udivuje, že hledáš bez ní, to mi připadá nelogické, to nemůžu čuchat a ani zkoušet, jak tazatel hledá. A za to, jak absence diakritiky ovlivní hledání, může phpBB.
Další důvod, proč používat diakritiku.
Howgh.
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Ztráty a nálezy

Příspěvekod Vachon » sob říj 4, 2014 16:09

Kdyby nás náhodou navštívil původní majitel krásného rybičkového nožíku, který patrně nedávno ztratil na Vareškovém hřebeni, pak vězte, že je u mě (za mírný administrativní poplatek jednoho piva) k vyzvednutí.
ryb1.jpg
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod pavproch » ned pro 7, 2014 18:11

zima (asitak) pět až deset let z5 (ach ta skleroza), vršek kněhyně, powderproch v prachu nahoře na skijofkách, vyťapu nahoru, přezuju cajky hup batoh na záda a tradá z kopca... enemže sem blbec nezapnul zips horní kapsy... takže všechno šlo hned asi ve třetím oblůku ven: rukvice, vosk, švýcar i horský piskomaz.... všecko kormě teho piskomazu sem i našel (kupodivu... myslím, že sem to tu o tym švýcarovi psal).

no a neska sem našel i ten piskomaz.... teda obal, vnitřek (jelení lůj) zmizel... asi chutnal jeleňom... :mrgreen:

:supz:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod Quido » pon pro 8, 2014 9:52

v Rumunsku v roce 2001 jsem na jednom z vrcholů pohoří Rodna (Rodnei) - Vf. Ineu 2279 m n.m. - nechal hodinky Traser...
... tak kdybyste se někdo vyskytl v těchto končinách a viděli baču s Traserama, tak to jsou moje, bo ten by se jinak k těmto hodinkám nedostal
:lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Modrá mikina s kapucí

Příspěvekod Harrry » čtv zář 17, 2015 10:41

Nazdar.

Našel jsem světle modrou mikinu na zip s kapucí, velikost ještě pravděpodobně dětská. Vepředu dvě kapsy a přes celou hruď černobílý potisk.

Nalezena byla v úterý 15. 9. 2015, ztráta musela být nejpozději v pondělí 14. 9. protože mikina byla promočená z nočního deště. Ale možná tam byla i delší dobu.

Našel jsem ji ve Vsetínských Beskydech. Nedaleko od vrcholu Tanečnice, na východ po červené tur. značce je nad rozcestím "Pod Leštím" výhled na obec Karolinka a protější kopce - Javorníky. U této vyhlídky jsem na pařezu mikinu našel a nechal jsem ji u rozcestníku "Pod Leštím" kde se odděluje zelená tur. značka. (GPS: N 49°23.27390', E 18°12.01437')

U sebe ji teda nemám, ale kdyby se někdo sháněl, tak dávám info.
Harrry
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 17, 2015 10:35

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod apuka » čtv pro 29, 2016 20:10

Kdyby nahodou nekdo ztratil druhy svatek vanocni nesmeky v Krasne po sestupu z Lyse hory pri prezouvani u auta, tak je mam doma.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod scinkk » čtv pro 29, 2016 21:05

jak vypadaji vanocni nesmeky? :twisted:
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod apuka » čtv pro 29, 2016 22:05

Obalene a vonici jehlicim :twisted:

"2. svatek vanocni" je terminus technicus, oficialni nazev svatku pripadajiciho na 26.12.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod apuka » pát pro 30, 2016 21:16

Dalsi nalez:

Vysoke Tatry, Slavkovsky stit - nalezena cerna (pravdepodobne vetsi damske cislo) softshellova vesta. Zitra rano to hodim na Informacni centrum ve starem Smokovci (u domu HZS). Moc lidi tam asi nebylo, takze kdyby nahodou nekdo odtud, hledejte na uvedenem miste.

Ja jsem tam nebyl, sedel jsem ve vlaku, jen resim odevzdani nalezu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod Quido » ned led 1, 2017 18:34

apuka píše:Dalsi nalez:

Vysoke Tatry, Slavkovsky stit - nalezena cerna (pravdepodobne vetsi damske cislo) softshellova vesta. Zitra rano to hodim na Informacni centrum ve starem Smokovci (u domu HZS). ....



Asi pozde, ale tu vestu jsi mel hned spalit, byla by to jedina stopa, ktera mi nejak v tom stresu unikla ... :((
... snad to Policii Sk nedojde
:-..

O:)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod apuka » ned srp 6, 2017 20:04

Jak si syn cetl gipfelbuch, nasel tam zpravu, ze nekdo nasel na zostupove ceste z Alphubelu k Mischabelbivaku Iphone s ceskym nastavenim. Majitel muze nalezce kontaktovat na emailu uvedenem na tomto linku.
Kdyby jste nekdo nahodou vedel, kdo jej ztratil ale dotycny by na OF nechodil, dejte mu prosim, zpravu.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod Mawenzi » ned srp 27, 2017 14:19

ztraceny logger i-gotu 600 v jesenikach nekde na trase dlouhe strane - maly/velky jezernik, frantiskova myslivn, zelenq a modra pres divoky dul na praded a pak po cervene svycarna, vyrovka, cervenohorsky sedlo...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9379
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod pavproch » ned srp 27, 2017 19:17

Byla tu dvě vlákna stejného názvu "Ztráty a nálezy", taxem je sloučil do jednoho ....
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod pavproch » ned srp 27, 2017 19:19

a celé to přešiboval do dle mého vhodnější sekce
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod lenny_vej » ned říj 22, 2017 15:37

Našli jsme Black Diamod čelovku - ve Středohoří na Srdově, ze strany od Oblíku.
Tak se kdyžtak ozvěte sem, papír na větvi už asi vítr z kopce dávno odnesl :)
Všude to bude nádherné, takové, jaké si to uděláš. Máš strach z neznáma, ale i kříšťálovou jistotu, že domov máš všude. Zabloudit nemůžeš, všechno nosíš s sebou, kam dojdeš, tam je tvůj cíl. (M. Nevrlý, Karpatské hry)

http://syrpa.blogspot.com
https://www.instagram.com/liscigulas/
Uživatelský avatar
lenny_vej
nováček
nováček
 
Příspěvky: 167
Registrován: úte čer 29, 2010 6:40
Bydliště: Praha

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod pavproch » stř bře 22, 2023 10:15

Ne, že by o co sem neska našel někomu (moc) chybělo, je to "blbost za pár koňur", takža ani nenabízím, že pošlu, jen zvjedavost.
Neska sem během cesty do prce našel tohle:
DSC03425.JPG

Doposud znám klipy na hůlky jen tohoto tvaru:
Obrázek
k čemu asi jsou ty dva "zacvakávací zoubky" ? Žeby k zacvaknutí do protikusu (= držák na batohu)?
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28270
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod Bruca » stř bře 22, 2023 10:46

Na talířek na sníh :-)
Bruca
účastník
účastník
 
Příspěvky: 445
Registrován: čtv bře 14, 2019 20:08
Bydliště: Zlín

Re: Ztráty a nálezy

Příspěvekod apuka » stř bře 22, 2023 11:10

@Bruca: :(( :(( :((

Spise bych rekl, ze mozna je to drzak hulek pokope s pripevnenim k obalu, resp. kartonu se kterym se to prodava. Nevim, jestli nahodou nema neco podobneho BD na nekterych hulkach.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16566
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34


Zpět na Pokec