Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 19:11

@S4TYR: programator s mozkem by cekal, ze clovek nejdriv odinstaluje nevyhovujici aplikaci a teprve pak, az neprestane s otravovanim, zacne patrat po tom, jak to kompletne zrusit. A umozil by spravu pres web. Programatori mobilnich aplikaci jsou ale bohuzel jinde a logicke mysleni se jim mnohdy vyhyba...

@pp: mas pravdu, ale nebyt moderator, tak mne to ani nenapadne. Kdosi si tu na cosi stezoval, a tak jsem to chtel videt :?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod S4TYR » pon lis 16, 2015 19:20

:mrgreen: to j sice pravda, ale zkus se nad tim problemem zamyslet z oacne strany - Android(app) je zakladem vychazejicim z nejStabilnejsiho OS cimz je Linux - to co byva aplikovatelne tvou logikou je pro Win a tam musis myslet jako ha(c)kujici user, co se potrebuje zbavit na PC mall/spy..aj. wyres :)
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 19:28

He? Mozna je to ironie, kterou jsem nepochopil. Sam s Androidem moc zkusenosti nemam a ty, co mam, jsou dost hrozne, polovinu aplikaci bych neuznal ani jako semestralku v prvnim rocniku programovani. Vyvijeli na tom ale byvali kolegove a co jsem od nich slysel, tak proti Androidu jsou Windows naprosto stabilni, predvidatelna az nudna platforma.

Kazdopadne, Crapatalk se chova jako malware, never more.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod S4TYR » pon lis 16, 2015 19:43

Android je celkem OK.. jeho podpurna vazba i vc. App je ale bidna az hruza. Ja bych zase nemenil za iOs a ani to nemam v planu. Radeji se morit s app na platforme Androidu nez byt vazalem AppleStore nebo nedej bobre primo s iPadem/aj. jablecnym okousancem pod Mac. :)
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pon lis 16, 2015 19:45

mike píše:Tapatalk je neskutecne vlezly a otravny software :evil: Jen co jsem ten kram odinstaloval, zacaly mi chodit nasledujici maily:
People are viewing your forum profile

Hi, ...

1 New View

You're popular on Outdoor Forum! Your profile is piquing the interest of Outdoor Forum members on Tapatalk! Remember--keeping your profile up-to-date and posting frequently will encourage more views.

Uz jsem to (doufam!) vypnul, ma by default zapnutou notifikaci o kazde blbosti. Podobne, jako se vnucuje s podpisem u prispevku :axe:


Tak nejenom, že jsem si prohlídl na selfíčkách, jak vypadáš, ale díky Tapatalku taky vím, jak se jmenuješ. Zas ale můžeš bejt rád, že toho na tebe nenapráskal víc.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Lipon » pon lis 16, 2015 19:45

Tapatalk funguje i bez profilu/přihlášení. Žádné notifikace nechodí, vyjma těch zapnutých přímo v aplikaci.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4876
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 19:50

@Lipon: mne ty notifikace zacaly chodit az kdyz jsem ho odinstaloval :evil: A nevzpominam si, ze bych vedome zakladal profil, ale uz je to nejakou dobu, co jsem to zkousel.

@budo: to jako fakt? Jsem si naprosto jisty, ze sve jmeno jsem tam nikde nezadaval. Jestli je tam videt, tak si ho hajzl musel vytahnout z iPadu :evil:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod S4TYR » pon lis 16, 2015 19:51

@Lipon: to te zrejme zklamu, ale ne nefunguje - Tapatalk se te po jeho uspesne instalaci pres Play 'zepta' zda chces instalovat do zarizeni vc. predchozich naroku app na tve zarizeni a tam je i sdileni acc Google!
Toto ale zarucene potvrdis pred instalaci bezmala vsech kecalku(IM), app FaceFUCKU aj. Aplikace by pak totiz nemela s cim pracovat na pozadi a jak te notifikacema a podobnyma zhovadilostma upozornovat, ze ses sakra treti hodinu nevyskytl na FB nebo jinde..
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 19:58

@Lipon: takhle vypada nastaveni notifikaci pres web. Uplne vsechno bylo zapnute #-o Vedome bych z toho zapnul mozna jednu (PM), a tak jsem si jisty, ze jsem to sam rozhodne neudelal.

No a Budo mi ted potvrdil, ze to skutecne vytahlo z iPadu me jmeno a zobrazuje ho v profilu :axe: Na 100% jsem ho tam nezadal.
crapatalk.jpg
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod scinkk » pon lis 16, 2015 20:59

Registrace do Tapatalk ID ani cehokoliv jineho neni nutna - dlouho jsem jel bez toho.

Registraci jsem pak zkusil az po reinstalaci systemu, pac mi stara verze nechtela outdoorforum najit, ta registrace nepomohla ale zadny notifikace mi nechodi. Ani ted nejsem do tapatalk ID prihlasen a jsem pouze pres tapatalk logovan na OF.
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 21:08

Mam pocit, ze jsem tenkrat ucet zalozil prave proto, ze to OF nemohlo najit. A vypada to, ze kdyz uz ho jednou mas, nejde ho normalne zrusit ](*,)

Nainstaloval jsem si tu zrudnost znovu, jen abych to mohl vsechno povypinat, coz jsem udelal. Profil tam byl, nezakladal jsem ho, ten si vygeneroval sam a samozrejme vytahl data z iPadu :axe:

Kdyz jsem hledal, jak se toho zbavit, tak jsem narazil na diskuse, kde to spravci odstranili ze serveru. Protoze je to security riziko a prozrazuje o uzivatelich info, ktere nechteji. Plus dalsi ohavnosti. Mate stesti, ze to tady zrusit nemuzu, okamzite bych to udelal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Lipon » pon lis 16, 2015 21:11

S4TYR-to te zrejme zklamu, ale ano funguje (osobne min. 2-3 roky), po instalaci (ios) to samozrejme chce prihlasit ci vytvorit profil, ale dole je malym pismem "Not ready? Skip", v zalozce Following pak uz jen pres lupu dam vyhledat dane forum a to pak je videt v seznamu "Following"
nikdy jsem ucet na tapatalku nemel, ani jsem se tam zadnym uctem neprihlasoval

muzu ho pak sledovat bud jako guest anebo zadam prihlasovaci udaje pro dane forum

mike-cim jsi se do toho prihlasil? Google uctem? Pokud me pamet neklame, tak v pripade, ze jsem se kdy k necemu prihlasoval google uctem (pripadu tal pro ruku neuspesneho pyrotechnika), tak na me vyskakovalo okno, ktere vsechny udaje si pres google dana aplikace vyzada (a dostane), nemohly se tam tvoje udaje dostat touhle cestou?
shodou okolnosti jsem nedavno nekde cetl, jak si nekdo stezoval, ze mu chodi ruzny zpravy vcetne osloveni apod., myslel ze mu nekdo hacknul gmail, a ono z toho vypadla autorizace predani osobnich udaju pri prihlasovani google uctem

nekde v nastaveni google uctu je seznam aplikaci, ktere dostaly autorizaci
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4876
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 21:16

Ne, dal jsem tam svuj normalni mail, co neni na Google. V profilu bylo jen jmeno a to mam v iPadu. Pripadne ho mohl vytahnout z toho mailu, tam je taky.

O nic moc nejde, jmenem se netajim, ale dost mi vadi, ze ho nejaka blba aplikace zverejnuje bez meho vedomi.

No nic, vsechno zakazano, jmeno v profilu zmeneno a az se potvrdi, ze to uz neni videt, tak napisu Tapatalkum, at ucet zrusi. Slusna aplikace by to umela sama, tohle je chovani malwaru.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod S4TYR » pon lis 16, 2015 21:38

to je ale dnes bezna praxe.. z FB odchazi kvanta osobnich informaci primo ven, kvuli reklamam a podobne, ale tim se FB netaji
Uživatelský avatar
S4TYR
účastník
účastník
 
Příspěvky: 951
Registrován: čtv úno 13, 2014 23:07

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 21:42

Ze neco dela FB jeste neznamena, ze je to bezna praxe. Je to prasarna. A ucet na FB bych si dobrovolne nezalozil.

Navic jak pises, FB se tim netaji a vi se o tom. U Tapatalku jsem to necekal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pon lis 16, 2015 21:56

mike píše:Ze neco dela FB jeste neznamena, ze je to bezna praxe. Je to prasarna. A ucet na FB bych si dobrovolne nezalozil...


To sice ne, ale dost mozna tam ses na fotkach a oznacenej jmenem ... za coz zpravidla lze podekovat aktivnim kamaradum.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon lis 16, 2015 22:04

Pevne doufam, ze tak tupe kamarady nemam.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 3, 2022 17:27

V tom pokecu o problémech s forem padla zmínka o tapatalku, tak jsem si to nainstaloval a vyzkoušel, ale nevím, jestli tam mám něco blbě nastavené nebo to tak má být, ale nevyhovuje mi tam, že mi to neukazuje ty aktivní témata. Teda ukazuje, ale jenom čtyři a není to celý výpis jako zde na webovkách, jak jsem zvyklý a což mi přijde lepší. Nebo si tam musím zaplatit tu prémium verzi? Vy ten tapatalk také používáte? Mě na tom mobilním webu štve to psaní sem, kdy to musím zvětšit prstama, pak psát, posunovat, abych na to viděl... na tom tapatalku je tohle lepší.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4215
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Pokec o informatice a elektronice

Příspěvekod oodoow » stř srp 3, 2022 17:33

Tapatalk jsem zkoušel kdysi dávno a právě kvůli tomu, že to neumělo nepochopitelně zobrazit aktivní témata, což beru jako základní věc, jsem to zavrhnul.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3077
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » stř srp 3, 2022 17:34

Na Tapatalk tu uz mame tema, presunuto.

@Dromedaro: precti si prispevky vyse. Za mne je Tapatalk malware [-( A navic se mi s nim fakt blbe pracovalo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 3, 2022 17:44

Pardon, to mě nenapadlo vyzkoušet, jestli tu na to už není téma.
Jinak mě to teda taky zatím nijak zajímavé a přehledné nepřijde a dobře se mi s tím nepracuje. Hlavně kvůli těm tématům. Tak to půjde z mobilu pryč.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4215
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » stř srp 3, 2022 17:46

V pohode. Pred odinstalaci si prohledni nastaveni profilu a notifikaci, at to kvuli vypinani nemusis instalovat znovu, jako pred lety ja. Viz prispevky vyse.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Dromedaro » stř srp 3, 2022 17:48

Jo, už to čtu ty příspěvky výše.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4215
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod oodoow » stř srp 3, 2022 18:15

Jinak teda ještě k této diskusi musím dodat, že už neplatí, že by se mi na mobilu forum špatně četlo. Očividně za ty roky mobily dost pokročily asi v ostrosti zobrazení a velikosti displeje. Teď se mi čte forum na mobilu skvěle v prohlížeči, takže na to žádnu appku nepotřebuju. Možná by se hodila na odesílání příspěvků, ale to většinou na mobilu nedělám.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3077
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » stř srp 3, 2022 21:08

Je to tak. Forum je dobre citelne i s myma starnoucima ocima. Prispevky na mobilu pisu nerad, ale to je spis obecne nepohodlnou klavesnici, jsem zvykly na opravdovou.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod zonn » stř srp 3, 2022 21:32

Tapatalk zobrazuje neprectena temata, takze vlastne aktivni ;-)
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 955
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » stř srp 3, 2022 21:39

Neprectena temata umi webove rozhrani taky. Kdyz jsem na to ted kliknul, tak je to uplne neco jineho, nez aktivni temata ;-) 35 stranek a nejstarsi prispevek je z roku 2008.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod zonn » pát srp 5, 2022 11:31

Tak mne Tapatalk zobrazuje neprectena uplne stejne, jako webova aktivni. Ale muze si kazdy vyzkouset, co mu bude vyhovovat vic. Ty sedis u PC porad, ja notas zapinam doma tak 2x tydne, takze si forum prohlidnu v telefonu.
zonn
účastník
účastník
 
Příspěvky: 955
Registrován: pát lis 11, 2005 8:16

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod oodoow » pát srp 5, 2022 12:26

@zonn: Co tím myslíš úplně stejně? Však je to něco jiného. Leda by to za ty roky zkusili. Já to zkusil 8 let zpátky a nebylo to tam.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3077
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Dromedaro » pát srp 5, 2022 14:16

Mně to teda zobrazovalo jinak. Asi jen čtyři témata s novými příspěvky. Rozhodně to neukazovalo nebo jsem to nenašel, aby se mi to zobrazovalo jak tady v sekci Aktivní témata. Nicméně jsem to už odinstaloval. Nelíbilo se mi to vzhledem ani funkcemi plus mě to nutilo sledovat jiné skupiny, které mě nezajímali, jen abych mohl dokončit účet.
Dromedaro
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4215
Registrován: pát bře 27, 2020 8:20

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy