Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » úte úno 19, 2013 9:19

jej, to jsem zas píchnul do vosího hnízda, mě nenapadlo, že to ještě bude někdo hájit. Nečíst to nejde, protože to není nijak graficky označený (jako třeba podpis) takže bych to musel přečíst, abych věděl, že jsem to číst neměl... :axe:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod kropt » úte úno 19, 2013 10:16

pavproch píše:btw, není kropt náhodou pejskař? :twisted:


Jsem, a co má být? A po svém pejskovi si lejna poctivě sbírám a vůbec nechápu jak to souvisí s mým telefonem?
:shock: já jen zírám jak jedna větička na konci příspěvku, kterou si ani většinou pisatel z mobilního zařízení neuvědomí, vzbuzuje vášně a provokuje ke kydání špíny na ostatní. Proč mám číst kecy o tom že jsem duševně méněcenný a nebo člen stáda jen proto, že mám telefon určité značky a k tomu k čemu ho potřebuji mě vyhovuje? A když se proti tomu ohradím tak mě další osoba napadne že znečišťuji hovnama své okolí. Tohle je ubohá forma diskuze provozovaná navíc jedním z modů.
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod grco » úte úno 19, 2013 10:26

@kropt: Nikto nevravi, ze si menecenny aze mas ten iphone (alebo to je jedno co), ktory ti vyhovuje, vyhodit. Co mne vadi je to, ze ten podpis je jak keby si mi to strkal do xichtu, ze "pozri pozri, ja mam ajfoun!!!" A ide prave o to, ze nam je uplne ukradnute co kto pouziva, nech si pise pre mna za mna z mikrovlnky, ked si to neda do podpisu :)

PS: Ako to uz niekto spomenul, najviac otravne je to, ked dotycny napise spravu o dlzke jedneho slova, napriklad nejaku odpoved na nieco "Ano" a pod tym "Poslane z mojho iPhonu pomocou Tapatalk". Podstatna informacia z toho prispevku su tie 3 znaky, nie uplne zbytocna veta, ktora informuje o preferenciach mobilnych vyrobcov uzivatela. :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6890
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod pavproch » úte úno 19, 2013 15:11

@kropt: léčit by ses měl jít ty.

howgh

@grco: trefils hlavík na hřebičku! bravo!
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28060
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Seul » úte úno 19, 2013 16:35

Ono je pravda niekde uprostred, poslane z tapatalku pre iphcosi je aj reklama programatora aby si ludia citajuci fora sťahovali práve to a nic iné. Bez urážky ale v Amerike to fungovať môže keďže väčšina užívateľov akurát vloží SIM a zapne telefón + iPhone nevyžaduje žiadnu námahu na stiahnutie programov ale do nastavení už radšej nechodia :-)
Vypnutie alebo zmena podpisu je hlavne o slušnosti
Seul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: čtv dub 6, 2006 8:17

mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Seul » úte úno 19, 2013 16:40

• Podpis v e-maily by mal byť krátky, ale zároveň by mal obsahovať čo najviac informácií (meno, telefón, fax, e-mail, odkaz na web a pod). Uvedomte si, že podpis môže byť niekedy jediným zdrojom informácii o vás. Pre väčšie pohodlie si nastavte jeden alebo niekoľko rôznych automatických podpisov.
Myslím, že táto časť netikety sa dá použiť aj na podpisy v diskusiách
Seul
nováček
nováček
 
Příspěvky: 115
Registrován: čtv dub 6, 2006 8:17

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » úte úno 19, 2013 18:12

Nehadejte se nebo vas rozsednu [-X :twisted:

Myslim, ze nema cenu resit iPhone. Mozna to mel prvni, ale dneska to ma snad kazdy smartfoun. Fora se to netyka a vlakna taky ne, je o Tapatalku. Takze se prosim vratme k nemu.

Seul píše:Myslím, že táto časť netikety sa dá použiť aj na podpisy v diskusiách

Mozna nekde jo, ale tady ne. Mame tu profil, kam tyhle informace patri.

Seul píše:Vypnutie alebo zmena podpisu je hlavne o slušnosti

Tak. Jde o slusnost a ohleduplnost vuci ostatnim.

Jestli nekdo nema padny duvod, proc to tam nechat, tak bych pozadal tapatalkisty, aby si to vypnuli. Diky.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon pro 30, 2013 0:07

Vazeni pratele, je hezke, kolik z vas dostalo na Vanoce novy mobil a navic na nej dokaze instalovat Tapatalk, ale prosim, vypnete si tu hlasku, kterou to tam automaticky dava:
Odesláno z mého krasneho noveho mobilu pomocí Tapatalk

Dekuji za vsechny moderatory, kteri to s vama nebudou muset resit jednotlive ;-)
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pát zář 12, 2014 12:25

Používám Tapatalk. Pokud nějkaké vlákno sleduji, Tapatalk mi hlásí na mobilu nový příspěvek. Zároveň ale fórum odesílá upozornění do emailu a tak mi na mobil zároveň přichází email. Stačí mi, že mne upozorní sám Tapatalk. Vadí mi, že musím na mobilu ještě otevírat a mazat došlé emailové upozornění. Je možné to nastavit tak, aby mi emailové upozornění nechodilo? Bude jistě možnost použít vhodně nastavené pravidlo v emailu, ale primárně bych to rád řašil už na fóru, pokut to je možné. Díky.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » pát zář 12, 2014 13:56

Příliš nerozumím, ty sis zapnul sledování vlákna = choděj ti mailové upozornění a divíš se, že ti choděj maily? Je možné, že nějaká aplikace to umí rovněž sledovat, ale to je jako by ses čílil, že ti přišel mail ačkoli ses do toho vlákna chtěl zrovna podívat tak jako tak. Těžko může fórum vytušit, jestli se sem příště podíváš přes web, tapatalk či jakkoli jinak.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pát zář 12, 2014 14:13

Kdyz jdes pres web rozhranni a kliknes vlevo nahore na Sledovat toto téma , chodi ti hlasky emailem. Pokud pouzivas Tapatalk, jako novejsi a velmi praktickej nastroj, tak ti Tapatalk umi sam upozornovat, ale porad chodej maily.

Ptam se na to, jestli jde tohle zdvojene upozorneni zredukovat na dostacujici proste upozorneni na Tapatalk. Nic vic, nic min. Radu jsi mi nedal, tak nejak nerozumim, co vlastne komentujes. Pouzivals nekdy Tapatalk?

Edit: Z tve reakce se necha tusit, ze reseni primo na foru neni, udělal jsem tedy filtr v emailu:
Odpovídá: from:(vojtosuzenacoutdoorforum.cz) subject:(Upozornění na odpověď v tématu)
Provést: Smazat
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » pát zář 12, 2014 16:28

budo píše:Pouzivals nekdy Tapatalk?

Kdysi párkrát ano, nezaujalo mě to.

budo píše:tak ti Tapatalk umi sam upozornovat, ale porad chodej maily.

to že používáš tapatalk, neznamená, že nemůžeš používat web rozhraní. Fórum nemá možnost tušit, jestli se příště podíváš tak či jinak.
budo píše:Ptam se na to, jestli jde tohle zdvojene upozorneni zredukovat na dostacujici proste upozorneni na Tapatalk.
Obecně by někde v uživatelském panelu mohlo být nastavení "neodesílat maily ani když sleduju vlákno", ale jelikož sledování vlákna = odesílání mailů, tak by to trochu popřelo samo sebe. Tedy spíš je chyba u toho novějšího a velmi praktického nástroje, že pro upozorňování na nové příspěvky využívá stejnou funkci jako phpbb pro odeílání mailů. Toto by ze strany tapatalku šlo zcela jistě řešit jinak a lépe.

budo píše:Radu jsi mi nedal, tak nejak nerozumim, co vlastne komentujes.

to chce klid a nohy v teple. Chtěl jsem tě navést ke zjištění, že tvůj požadavek je trochu protiřečící si sám sobě...

budo píše:Edit: Z tve reakce se necha tusit, ze reseni primo na foru neni, udělal jsem tedy filtr v emailu:
Odpovídá: from:(vojtosuzenacoutdoorforum.cz) subject:(Upozornění na odpověď v tématu)
Provést: Smazat

...což se mi zjevně povedlo :wink:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pát zář 12, 2014 16:58

Tapatalk je plugin tj. nadstavba fora. Jestli puvodni funkci pro sledovani "zneuziva" ke svym ucelum, tak by se mel postarat taky o ty maily. Jinymi slovy, je to spis pozadavek na autory Tapatalku. Forum samo o sobe funguje jak ma. Dokud to nebude, tak se o to holt musis postarat sam, coz jsi udelal.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pát zář 12, 2014 17:50

Hafi mylne si opakovane domyslis cosi o mem rozpolozeni, ses v tom mimo misu a dost me to bavi.
Souvislosti, ke kterym tady dochazis, funkcionality, ktery popisujes, jsem chapal od zacatku a zatimco ty predpokladas, ze jsem je spatne pochopil, ja je chapu spravne a ptam se na to, k cemu jsi po dlouhych citacich a uvahach dosel. Ptam se, jestli to nejde nekde v nejake casti nastaveni fora, kterou bych snad prehlidl, nastavit Obecně by někde v uživatelském panelu mohlo být nastavení "neodesílat maily ani když sleduju vlákno" - cimz te zaroven vyvadim z omylu o tom domnivanem protireceni si.

Reseni, ktere jsem nastavil v mailu, jsem mel pripravene pro zcela jednoduchou odpoved - NEJDE.
Celkem mne zarazi, kolik zbytecnyho textu v Hafiho odpovedi bylo vyprodukovano misto takoveho jednoho slova a kolikrat se vyskytuje mylna domnenka tykajici se moji nalady. Zrejme ses Hafi dneska nejak nudil, ne?

Mozna bude do budoucna pro vyvojare for jednim z uzivatelskych pozadavku prave tahle drobnost, pri dnesnim rozrireni smartphonu - moznost nenen oznacit vlakno hvezdickou ke sledovani, ale taky si rozhodnout, jestli to bude ridit jen chovani apps pro smartphony nebo jestli chci i navic posilat emaily ... inu, zmena je zivot, uvidime.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » pát zář 12, 2014 18:10

:lol: Já jsem tvou náladu nezmiňoval opakovaně, ale přesně jednou, poté co jsi na mě celkem ostře vyletěl "co si dovoluji ti odpovídat jinak, než jsi si představoval"

Mohl jsem ti napsat "nejde", ale chtěl jsem, abys sám pochopil, proč to nejde. Resp. jak napsal mike, mohlo by to jít, ale nehledej toto nastavení tady, ale v tapatalku, a pokud tam není, stěžuj si tam. Anebo na lampárně.

A nastavení "neodesílat mi emaily, ani když zaškrtnu, že chci dostávat emaily" mi přijde dostatečně protiřečící si.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pát zář 12, 2014 19:53

Hafi píše:Příliš nerozumím, ty sis zapnul sledování vlákna = choděj ti mailové upozornění a divíš se, že ti choděj maily? Je možné, že nějaká aplikace to umí rovněž sledovat, ale to je jako by ses čílil - (poprvé - a protože to evidentně potřebuješ, tak tě ujišťuju, že jsem se nečílil, já jsem se ptal jestli existuje řešení, které je dle mého názoru příhodné), že ti přišel mail ačkoli ses do toho vlákna chtěl zrovna podívat tak jako tak. Těžko může fórum vytušit, jestli se sem příště podíváš přes web, tapatalk či jakkoli jinak.



budo píše:Kdyz jdes pres web rozhranni a kliknes vlevo nahore na Sledovat toto téma , chodi ti hlasky emailem. Pokud pouzivas Tapatalk, jako novejsi a velmi praktickej nastroj, tak ti Tapatalk umi sam upozornovat, ale porad chodej maily.

Ptam se na to, jestli jde tohle zdvojene upozorneni zredukovat na dostacujici proste upozorneni na Tapatalk. Nic vic, nic min. Radu jsi mi nedal, tak nejak nerozumim, co vlastne komentujes. Pouzivals nekdy Tapatalk? - Hafi, tohle vnímáš jako: " jsi na mě celkem ostře vyletěl ???" - OK, budu si pamatovat, že seš dost netykavka a i pouhý běžný konstatování bereš jako celkem ostrej slovní útok. Ty si zase pamatuj, že až na tebe celkem ostře vyletím, tak tam budou vykřičníky, hnusný smajlíci a možná nějaký nadávky .....



Hafi píše:
budo píše:Pouzivals nekdy Tapatalk?

Kdysi párkrát ano, nezaujalo mě to.

budo píše:tak ti Tapatalk umi sam upozornovat, ale porad chodej maily.

to že používáš tapatalk, neznamená, že nemůžeš používat web rozhraní. Fórum nemá možnost tušit, jestli se příště podíváš tak či jinak.
budo píše:Ptam se na to, jestli jde tohle zdvojene upozorneni zredukovat na dostacujici proste upozorneni na Tapatalk.
Obecně by někde v uživatelském panelu mohlo být nastavení "neodesílat maily ani když sleduju vlákno", ale jelikož sledování vlákna = odesílání mailů, tak by to trochu popřelo samo sebe. Tedy spíš je chyba u toho novějšího a velmi praktického nástroje, že pro upozorňování na nové příspěvky využívá stejnou funkci jako phpbb pro odeílání mailů. Toto by ze strany tapatalku šlo zcela jistě řešit jinak a lépe.

budo píše:Radu jsi mi nedal, tak nejak nerozumim, co vlastne komentujes.

to chce klid a nohy v teple (to je podruhé co vyjadřuješ domněnku, že se mám uklidnit, zatímco to nejen nepotřebuju, ale beru to bez emocí - proč taky jinak?). Chtěl jsem tě navést ke zjištění, že tvůj požadavek je trochu protiřečící si sám sobě...



Hafi píše:... stěžuj si tam. Anebo na lampárně
- stěžuju si snad tady nebo se ptám tady?

A teď po tobě teprve opravdu vyjedu, ale jenom lehce, aby ses z toho nesesypal: Že by ses snad probral, neočekávám. Proto dál na tvoje nesmysly nereaguju. Jsou mimo mísu. - Vidíš, je to jen lehce, bez vykřičníku (jehož význam mi vysvětlila paní učitelka asitak ve třetí třídě), bez takovejhle smajlíků :finga: a bez hrubých nadávek. Než si zase místo/bez podobných srozumitelných (a k tomu vymyšlených) nástrojů začneš vytvářet domněnky o dikci, náladě či emocionálním obsahu a doplňovat si je do běžného psaného sdělení jiné osoby, zkus se zamyslet nad tím, že u toho psaného textu podobné nástroje mají svůj význam, protože doplňují řeč těla, v textu chybějící.
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » pát zář 12, 2014 21:29

:smt044 :smt044 :smt044
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod oodoow » ned pro 14, 2014 22:40

Tak jsem zkusil ten tapatalk, protože lízt semka z mobilu přes normální stránky je dost opruz.
A mám dotaz, je tam něco jako tady, zobrazit aktivní témata? V podstatě to nejdůležitější tlačítko, co tu je?
Je tam spousta různých výběrů, ale to nejdůležitější, jsem tam nenašel.
Když dám hlavní, tak se mi zobrazí populární diskuze, asi kde se hodně vykecává
Pak tam jsou možnosti odebírané, zúčastněné, nepřečtené.
A pak je tam možnost "vše" s ikonkou hodin, tak na to jsem nejvíc sázel, ale v porovnání s webem, tam některé thready úplně chybí a taky jich je tam jenom omezený počet.
Se mi nějak nechce věřit, že tam udělali spoustu takových výběrů a ten základní nejpoužívanější tam není.
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3077
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod axi12 » ned pro 14, 2014 22:46

Já používám unread, tím se ti v zásadě ukážou aktivní témata, která jsi ještě neotevřel a jakmile ho přečteš, tak h onebudeš potřebovat číst znovu, ne? ;)
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod scinkk » ned pro 14, 2014 23:16

oodoow: ja mam tapatalk rad ale tohle me stve uz roky. Nevim zda je to primo chyba tapatalk ci API outdoorfora, pac mit o obcas hlasi, ze je of zastarale :)

Mozna jsme taky neco prehledl, tak me klidne opravte.

V podstate nejuzitecnejsi je slozka neprectena. Problem je, ze se mi az moc casto stava, ze to tu neprectenost nejak divne vyhdonocuje, takze mi tam rekneme napriklad vecer treba chybi aktivni temata z dopoledne ac jsem cely den nebyl na of prihlasen.

Slozka "VSECHNA" me drazdi uplne nejvic, pac vubec nechapu, jakym procesem jsou tam temata vybirana a serazena, ale urcite nejsou chronologicky coz bych ocekaval a chtel :)

Obcas me aspon zachrani slozka zucastnena, pac se tu casto vykecevam a tahle slozka je razena chronologicky :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod oodoow » ned pro 14, 2014 23:34

Aha, no právěže mi vždycky přišlo, že v každé té nabídce něco chybí, aspoň v porovnání s webem.
Jsem tam už zaklikl, označit celé forum jako přečtené, takže v nepřečtených už nemám nic. Dá se to zas nějak zresetovat? :)
A právěže se tu moc nevykecávám, takže složka zúčastněná taky nic moc.
Nějakej jinej program není? V podstatě by mi stačilo jenom něco, co by zparsovalo forum, vyhodilo zbytečnosti a hodilo nějak přehledně za sebe aktivní témata s tím, že by se to vždycky dalo rozkliknout. Vlastně ani nepotřebuju přispívání, jen si chci sem tam něco číst, když někde jedu a mám čas. Tapatalk na mě působí jako takovej klasickej program, kterej má spoustu vychytávek, ale to nejdůležitější tam není. [-(
Nebuď horolezcem, buď horou. A pár jich zasyp lavinami. - Gary Snyder
Uživatelský avatar
oodoow
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3077
Registrován: stř říj 7, 2009 13:19
Bydliště: Olomouc

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod axi12 » ned pro 14, 2014 23:35

Mno, jak pro koho. Pro mě tam t onejdůležitější je - unread, kde vidím všechna vlákna, co jsem ještě neotevřel. A to je hlavní.
axi12
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1557
Registrován: pon lis 15, 2010 19:56
Bydliště: České Budějovice

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon pro 15, 2014 2:51

Pred casem jsem si to nainstaloval na iPad, abych neco vyzkousel. Vidim to stejne jako kluci vyse, aktivni temata jsou zasadni a ty chybi a chybi i dalsi veci. Na tabletu nevidim duvod, proc to pouzivat, snad jedine kdyby clovek sledoval vic ruznych for s rozdilnym GUI a takhle je mel sjednocene.

Takze jsem se na to vykaslal a cas od casu na mne vyskocil alert. Uplne nesmyslny, nejake stare vlakno, logiku jsem v tom nenasel. Pak jsem tomu odrizl data, jelikoz je stejne tahal zbytecne. Alerty prekvapive neprestaly, tak jednou za tyden nejaky vyskoci. Asi ten kram odinstaluju uplne, nemam rad software, ktery se chova takhle divne.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Trnky » pon pro 15, 2014 7:51

ja som s tymto programom problem zatial este nemal, zlozka unread je pre mna rovnaka ako aktivne temata na stranke, zapnem program precitam unread - temata zmiznu a po novom prispevku zas dane tema naskoci

dokonca to ma aj vyhodu oproti prezeraniu v prehliadaci, ze po rozkliknuti temy s novym prispevkom ma to hodi na prvy neprecitany
Trnky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob zář 20, 2014 19:31

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Lipon » pon pro 15, 2014 9:44

pouzivam taky "Unread"
Trnky - na webu kdyz kliknes na oranzovy ctverecek, tak ti to taky skoci na prvni neprecteny prispevek
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4876
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod budo » pon pro 15, 2014 9:52

ja teda pouzivam unread, pripadne zucastnene (neprectene)

ale pod tlacitkem HOME ty POPULARNI DISKUSE - to je teda co, kdyz ne aktivni temata? Co si pod tim predstavujete?
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Trnky » pon pro 15, 2014 10:21

Lipon: dik :)
Trnky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob zář 20, 2014 19:31

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon pro 15, 2014 17:03

@budo: nevim, ale aktivni temata to nejsou, to byl muj prvni tip. Mam pocit, ze jsem ani nepochopil, cim se to vlastne ridi. Aktivni temata na foru jsou jasna a logicka.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49214
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod scinkk » pon pro 15, 2014 20:21

nejprve vice k tematu.
Pokud by mi neprecetna fungovala spolehlive, tak tu nekafram.
Treba dneska jsem pres tapatalk cetl asi kolem 9h a pak vlakem domu po 17h a v neprectenych mi chybelo nekolik vlaken pred 12h. mozna bych musel tapatalk nejak rano killnout, ale proste kvalitni apka by tohle delat nemela :)

Popularni diskuze a timeline- opet opakuji - nechapu jak je to razene, ale urcite to neni rezena dle posledniho prispevku v tematu chronologicky - tedy neodpovida to tomu, co je tu na webu pod polozkou aktivni temata. Tim padem absolutne tyhle dve polozky nechapu, rozciluji me a beru jako zcela zbytecne :)

Tak jeste abych do toho lehce vnesl trochu chaosu, drive byl tapatalk ve dvou verzich obyc a Pro verze. Ja nejaky cas pouzivam tu PRO. Dneska jsem zjistil, ze tahle verze byla pred pul rokem uplne odstranena a uz teda nema podporu :twisted:
Tak jsem ze zvedavosti nainstaloval tu aktualni free verzi. Zrovna snad presne na den, kdy kompletne prekopali UI. Dle reakci uzivatelu to byl krok hodne spatnym smerem a ani se nedivim. Zustavam u te stare PRO verze. Kde nebyla potreba delat veci slozite kdyz to jde jednoduse a nemenilo se to, co fungovalo (co se tyce UI) :)
Jinak vyse popsane problemy s tematy plati a bohuzel se tahnou s tapatalkem uz roky :(
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Příspěvekod budo » úte pro 16, 2014 20:30

Zrovna snad vcera byla aktualizace. Nove GUI je pro mne hrozny nezvyk.

~tapatalked~
Uživatelský avatar
budo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4034
Registrován: pát kvě 29, 2009 20:54

PředchozíDalší

Zpět na Návrhy

cron