Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

na nové kategorie, zlepšení apod.

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod laca » sob čer 26, 2010 22:14

Zdravím, při hledání možnosti jak číst, komfortně, toto forum na mobilu (v mém případě iPhone), jsem narazil na aplikaci Tapatalk.
Zkusil jsem použití na zatím 2 dostupných cz forech a je to vyrazný posun proti čtení ve standardním mobilním prohlížeči.
Chtěl jsem se zeptat, jestli neuvažujete o implementaci tohoto nebo podobného pluginu do tohoto fóra.

Díky

ještě jeden článek o této aplikaci je tady. Neprosazuju přímo tento produkt, ale je to zatím to nejlepší na co jsem narazil, imlementace je pro vlastníka fora free a tak jsem si řekl, že kdo se nezeptá, ten se nic nedozví :-)
Uživatelský avatar
laca
nováček
nováček
 
Příspěvky: 70
Registrován: pon čer 15, 2009 15:34
Bydliště: Praha

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod hrasek » ned zář 26, 2010 18:35

Možná by to tu pár lidí uvítalo, pro iPhone (a možná i pro ostatní platformy) existuje program TouchBB, který umožní přehledné zobrazení libovolného PHP BB fóra v iPhone. Jen je potřeba, aby administrátor fóra přidal na server 1 script. Více informací o tomto je zde. Bylo by to možné to tu realizovat?
Uživatelský avatar
hrasek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte lis 11, 2008 19:02

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod PavelM » ned zář 26, 2010 20:03

již několik let používám Operu Mini a jsem naprosto spokojenej (jak na telefonu s rozlišením 640x480 tak 320x240)
PavelM
nováček
nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned zář 26, 2010 19:37

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon zář 27, 2010 16:59

Opera Mini je lepsi nez dratem do oka, ale zadna slava. Ja tedy nijak zvlast spokojen nejsem. Extra aplikace by mohla byt podstatne lepsi. Akorat by to chtelo neco multiplatformniho, iPhone only nema smysl.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49213
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mmmmichal » pon zář 27, 2010 18:37

opera mini mi maximálně vyhovuje ;-) nemám s ní žádné problémy a teď mi i nic jiného nezbývá, když mám pc na reklamaci :((
Hore háj, dolů háj!
Valašsko moje, zdrávo buď!
Uživatelský avatar
mmmmichal
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: pát úno 2, 2007 16:41
Bydliště: hanácké atény / štatl

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod zbuddy » stř zář 29, 2010 8:54

Při používání Opery Mini Beta 5 na OF se po rozkliknutí aktuálních příspěvků dostávám zpět k přihlášení, i při jiných situacích, a to mne štve. Takové m.OF.cz by se hodilo...Je zajímavé, jak na některé stránky je lepší Opera Mini, Explorer, na FB na něco m.facebook (sajtna) na něco facebook.jar - defaultní aplikace,která jede v Exploreru...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod hrasek » čtv zář 30, 2010 18:27

Když se na server přidá 1 script, tak by bylo možné přistupovat z té aplikace jak jsem psal. Je to pro iPhone, ale možná existuje i pro jiné mobilní platformy.
Uživatelský avatar
hrasek
účastník
účastník
 
Příspěvky: 322
Registrován: úte lis 11, 2008 19:02

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Vojtos » pon říj 18, 2010 17:03

script je
..možná že ne cíl, ale něco máš určitě na dosah...
Uživatelský avatar
Vojtos
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1537
Registrován: stř srp 4, 2004 14:36
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Rejpal » stř bře 30, 2011 22:47

TouchBB jsem si všimnul až teď při aktualizaci a musím pochválit toho kdo to sem doporučil (a i umístil, Vojto ;-))
S free aplikaci TouchBB Lite to funguje nádherně a hlavně rychle.

Díky a klobouček...
Uživatelský avatar
Rejpal
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř zář 27, 2006 22:39
Bydliště: Praha

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod tajfun » stř úno 22, 2012 0:57

šlo by prosím ještě aktivovat http://tapatalk.com/
pro mobilní přístup je opravdu skvělý.
díky
Uživatelský avatar
tajfun
nováček
nováček
 
Příspěvky: 76
Registrován: stř črc 20, 2011 23:16
Bydliště: Praha

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod cztweety » stř úno 22, 2012 10:54

Za Tapatalk se take primlouvam, je to super aplikace :)
Geocaching - sport se srdcem GPS.
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem?“
Uživatelský avatar
cztweety
nováček
nováček
 
Příspěvky: 81
Registrován: ned čer 11, 2006 21:45

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » ned úno 17, 2013 16:38

pavel83 píše:Odesláno z mého Optimus 2X pomocí Tapatalk 2

lvicatko píše:Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

scinkk píše:Odesláno z mého Nexus S pomocí Tapatalk 2

mvaldo píše:Odoslané z iPad pomocou Tapatalk HD

Já nevím, jak ostatním, ale mě je úplně jedno jestli při psaní příspěvku jíte, drbete se na zadku nebo držíte v ruce telefon. Je tam toto opravdu nutné? (je mi jasné, že se to tam vkládá "samo", ale nevěřím, že to nejde vypnout nebo odstranit.)
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mvaldo » ned úno 17, 2013 16:41

ide vypnut ... :)

Obrázek
Naposledy upravil mvaldo dne pon úno 18, 2013 13:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mvaldo
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2135
Registrován: ned bře 8, 2009 19:14

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod scinkk » ned úno 17, 2013 18:13

Vypnout to opravdu jde. Ja osobne to tam nechavam, pac kdyz uz vyjimecne datluju neco na telefonu, tak podle toho obcas ten prispevek vypada, tak aspon jako vymluva, ze je to nadatlovany z telefonu ve vlaku :) Tedy ne, ze by moje prispevky z PC byly casto nadatlovany lepe :) Ale ze to bude nekoho iritovat, to me nenapadlo :)
MyFlickr - fotky ulovene cestou
Uživatelský avatar
scinkk
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3505
Registrován: pon dub 2, 2012 12:06

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Hafi » ned úno 17, 2013 18:30

Tak neřekl bych že iritovat, ale je to naprosto zbytečné sdělení, zvláště když je často mnohem delší než samotný text příspěvku. Ale i "Sori za chibi, píču s founu" by mi přišlo lepší :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8407
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod pavproch » ned úno 17, 2013 18:43

@hafi: xenofob s Tebou v tomhle souhlasí,.... co mi je kurwa po dajakém patlapalku
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28060
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod grco » ned úno 17, 2013 19:32

Ono to zacal Apple s iPhonom, ten to cpe vsade, pretoze apple ovce potrebuju davat najavo, ze pouzivaju apple a su tym padom nieco viac.
Dalsie aplikacie to po vzore iPhonu prevzali a tak to dnes je mozne vidiet aj u Androidu.

Asi si to pridam tiez...

Sent from my Lenovo ThinkPad T530, Intel(R) Core(TM) i7 vPro (TM) running Ubuntu Linux 12.04 LTS using Mozilla Firefox.

PS: Takisto trapne to vypada s tymi telefonmi a tabletmi. ;)
Naposledy upravil grco dne ned úno 17, 2013 19:36, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6890
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod Lipon » ned úno 17, 2013 19:33

Uplne stejne muze nekdo remcat na podpisy pod prispevky, nektere slohove prace ci radobyvesele hlasky tez nemaji s podpisem co delat, ale ze by to nekdo rozebiral?? Zatim to nikoho nenapadlo ...




Sent from my iPad using Tapatalk Sent from my iPad using Tapatalk Sent from my iPad using Tapatalk
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4876
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod grco » ned úno 17, 2013 19:38

Podpis moze aspon niekedy pridat informaciu, napriklad odkaz na galeriu, kde si kliknem pozriem fotky, blog a podobne.

To z akeho mobilu to niekto poslal pre mna nepridava vobec ziadnu hodnotu.
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6890
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod zbuddy » pon úno 18, 2013 12:46

@mvaldo: můžeš laskavě ten gigantický obrázek zmenšit, ať nemusíme na 15,4" NB furt posouvat do stran?

@grco: ta hláška, z kterého telefonu se to posílá, se dá snad i v iP a Androidu vypnout, ni? Můj starý dobrý WM 6.5. to umožňuje, nevzpomínám si zrovna, v jaké aplikaci či protokolu to je, ale nějak se mi plete, že jsem to tam takto nastavil. Nebo že by to byl Android manželky? :((
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod grco » pon úno 18, 2013 13:38

@zbuddy: jo urcite sa to da vypnut, ale niektore aplikacie to maju defaultne zapnute (co je prave podla mna blbost) a ludom sa to vacsinou bud nechce vypinat z lenivosti, alebo sa im to dokonca paci :)
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6890
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod brhel » pon úno 18, 2013 17:11

"Posláno z mého ajfounu" nebo "Chraňte životní prostředí a netiskněte tento email"
=> uživatel si to neumí vypnout, nebo chce prudit, že má ajfoun, nebo ekoterorista
Uživatelský avatar
brhel
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2561
Registrován: sob led 21, 2006 11:12
Bydliště: Praha / Oslo

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod grco » pon úno 18, 2013 17:44

No ja som taky typ cloveka, ze normalne by som ten email netiskol, ale ked mi to tam niekto napise, tak si to vytisknu 10 krat!!! :D
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6890
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod pavproch » pon úno 18, 2013 18:05

@taktak.... plus mám ešče jednu vychtávku: onehdá mi přišel emil s přílohou , která měla copyrajt EU a zakazovala další šíření... taxem ho hned přeposlal konkurenci do US, Koreje, číny a JPN.... :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28060
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon úno 18, 2013 19:06

:roll: jednou vam nekdo posle mail, at neskacete z mostu... :twisted:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49213
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » pon úno 18, 2013 19:23

grco píše:@zbuddy: jo urcite sa to da vypnut, ale niektore aplikacie to maju defaultne zapnute (co je prave podla mna blbost) a ludom sa to vacsinou bud nechce vypinat z lenivosti, alebo sa im to dokonca paci :)

Nebo proste vubec nevedi, ze se to da vypnout a kdyz ano, tak nevedi jak. Prijde mi, ze dost precenujete vetsinoveho Uzivatele. Tipuju, ze tohle se vztahuje aspon na 70% lidi (a 95% uzivatelu iPhonu ;-)). V tomhle by pomohl sociologicky experiment. Zmenit hlasku v novych iPhonech na Sent from my iShit by iSheep a po case vyhodnotit, kolika lidem to tam zustalo. Verim, ze by to bylo aspon 50% ;-)

grco píše:Ono to zacal Apple s iPhonom, ten to cpe vsade, pretoze apple ovce potrebuju davat najavo, ze pouzivaju apple a su tym padom nieco viac.
Dalsie aplikacie to po vzore iPhonu prevzali a tak to dnes je mozne vidiet aj u Androidu.

To je IMO opet spatna uvaha. Apple to tam dal kvuli propagaci a ostatni delaji to same. Funguje to, protoze vetsina uzivatelu necha defaultni nastaveni. Viz vyse a viz mistni tapatalkove.

brhel píše: "Chraňte životní prostředí a netiskněte tento email"=> ... nebo ekoterorista

Tohle spis pridavaji company mailery a uzivatele nemaji zadnou moznost to vypnout. Jestli je nekdo ekoterorista, tak bud sef firmy nebo mistni ITak. Horsi jsou ovsem pravnicke disclaimery na dve stranky. Za to bych vrazdil, ale taky to nase minula firma mela a nedalo se s tim nic delat (zkousel jsem, nejde, pry company policy a smitec).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49213
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod kropt » pon úno 18, 2013 20:33

Grco a PP - vy by jste se už oba měli jít léčit.

grco píše:....To z akeho mobilu to niekto poslal pre mna nepridava vobec ziadnu hodnotu.
A kdo tě to nutí číst? Když tě to nezajímá tak to nečti - já to tak dělám s velkým množstvím textů které mě nezajímají, doporučuji to vyzkoušet i tobě, budeš mít v životě hromadu času navíc :wink:

grco píše:Ono to zacal Apple s iPhonom, ten to cpe vsade, pretoze apple ovce potrebuju davat najavo, ze pouzivaju apple a su tym padom nieco viac.
Asi si to pridam tiez...

Sent from my Lenovo ThinkPad T530, Intel(R) Core(TM) i7 vPro (TM) running Ubuntu Linux 12.04 LTS using Mozilla Firefox.

Áno a opět si nám neopomněl zopakovat svoje škatulkování lidí podle toho jaký mají telefon a zároveň si se nenápadně pochlubil, že patříš mezi to procento (?) vyvolených IT intelektuálů co používají Linux....
To je pořád řečí o škodlivosti alkoholu, ale když je někde nějaká epidemie, tak je to z vody!!!
Uživatelský avatar
kropt
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1510
Registrován: pát zář 28, 2007 20:35
Bydliště: Vysočina

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod mike » úte úno 19, 2013 2:02

To zni jako dobra rada, ale s cim presne by se meli jit lecit a kam? A je to vubec lecitelne? :-k 8)

kropt píše:A kdo tě to nutí číst? Když tě to nezajímá tak to nečti

Sorry, ale tohle je demagogie. Tezko necist neco, co mi nekdo strka pod nos. Tady jsme na diskusnim foru a tak nejak se predpoklada, ze to, co nekdo napise, si ostatni prectou. Z cehoz mj. plyne, ze je fakt zbytecne ostatni obtezovat zbytecnou a opakujici se informaci o tom, ze zprava byla odeslana z Tapatalku nebo cehokoliv jineho.

Mobil je trochu neco jineho, tam ta informace smysl mit muze. Sam mam v signature mailu poslanych z mobilu neco jako Sent from my phone with no keyboard, protoze tak dam prijemci najevo proc je odpoved kratka, vysvetli to pripadne preklepy a taky mu bude jasne, ze zrovna nesedim u pocitace. Z mobilu mailuju, jen kdyz je to nutne, ostatni pocka. Prispevky do fora pockaji v 99.9% pripadu, navic je to z mobilu sileny opruz (z iPadu o neco malo mensi).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49213
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod grco » úte úno 19, 2013 2:07

@kropt: nenapadne pochlubil? dal som to ako priklad toho, ako to asi vypada od ostatnych uzivatelov s "ajfounami", vidis to, ze odosielam nieco z linuxu pod kazdym mojim blbym prispevkom?
Uživatelský avatar
grco
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6890
Registrován: čtv dub 8, 2010 20:08

Re: mobilni přístup - aplikace Tapatalk

Příspěvekod pavproch » úte úno 19, 2013 8:31

fčíl ňa napadlo dobré přirovnání: není rozdílu mezi ajfounistou a pejskařem - oba nás nechtěně oblažují lejnem na každém rohu... :vom:

btw, není kropt náhodou pejskař? :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28060
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Další

Zpět na Návrhy