Prosim o radu s vybavenim na 2-3 tydenni vht do Skandiavie

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod zitka » pát úno 10, 2006 20:23

chonga píše:
zitka píše: ale to je naše malé tajemství :wink:


teď už nás všech :((
(282 duší) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jenže VY to nevíte! [-X
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » pát úno 10, 2006 21:04

zitka píše:
chonga píše:
zitka píše: ale to je naše malé tajemství :wink:


teď už nás všech :((
(282 duší) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jenže VY to nevíte! [-X


to je fakt :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082
mimochodem je tady zase další ukecaná ženská to zase chlapům pěkně pocuháme nervy :(( takový klid tady byl :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát úno 10, 2006 21:07

šíp píše:to je fakt :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082
mimochodem je tady zase další ukecaná ženská to zase chlapům pěkně pocuháme nervy :(( takový klid tady byl :lol: :lol: :lol:


ten "klid" tady nebyl, to jen tobe to prislo, protoze same sebe nevnimas :weedman:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » pát úno 10, 2006 21:08

teoretic píše:
šíp píše:to je fakt :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082
mimochodem je tady zase další ukecaná ženská to zase chlapům pěkně pocuháme nervy :(( takový klid tady byl :lol: :lol: :lol:


ten "klid" tady nebyl, to jen tobe to prislo, protoze same sebe nevnimas :weedman:

t.


fakt? :smt022 :smt024 :sorac:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát úno 10, 2006 21:11

šíp píše:fakt? :smt022 :smt024 :sorac:


hele nezkousej hrat na city, psi oci a dalsi zensky finty - tady ti to nikdo nebude zrat :smt082 :smt082

:mrgreen:

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod zitka » pát úno 10, 2006 21:16

šíp píše:
zitka píše:
chonga píše:
zitka píše: ale to je naše malé tajemství :wink:


teď už nás všech :((
(282 duší) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jenže VY to nevíte! [-X


to je fakt :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082
mimochodem je tady zase další ukecaná ženská to zase chlapům pěkně pocuháme nervy :(( takový klid tady byl :lol: :lol: :lol:

šípo, já přece nejsem ukecaná! [-(
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » pát úno 10, 2006 21:18

ale vždyť já taky nejsem ukecaná :shock:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát úno 10, 2006 21:24

zitka píše:...šípo, já přece nejsem ukecaná! [-(


"sipo" - to je pouze novej vokativ nebo cely novy deklinacni paradigma? :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod zitka » pát úno 10, 2006 21:27

teoretic píše:
zitka píše:...šípo, já přece nejsem ukecaná! [-(


"sipo" - to je pouze novej vokativ nebo cely novy deklinacni paradigma? :)

t.

ty nevíš, že se to tak správně skloňuje? podle vzoru žena:
1. šíp
2. šípy
3. šípě
4. šípu
5. šípo!
6. šípě
7. šípou
ba ne, já vím, jak se skloňuje šíp, ale když už je to holka...
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » pát úno 10, 2006 21:29

:smt082 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082 myslím že ve vlákně "vznik našich přezdívek " se řešílo i skloňování :smt082 :smt082 :smt082
a myslím že mě chonga nazýval "bleděmodrým šípem"
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát úno 10, 2006 21:32

zitka píše:ty nevíš, že se to tak správně skloňuje? podle vzoru žena:
1. šíp
2. šípy
3. šípě
4. šípu
5. šípo!
6. šípě
7. šípou
ba ne, já vím, jak se skloňuje šíp, ale když už je to holka...


to by bohuzel musel bejt nominativ "sipa" - pak bych s tebou plne souhlasil, takhle nezbyva nez oponovat :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » pát úno 10, 2006 21:34

no já jsem ta šíp to se fakt asi blbě skloňuje :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod teoretic » pát úno 10, 2006 21:39

šíp píše:no já jsem ta šíp to se fakt asi blbě skloňuje :lol:


ja vim - proto je to treba brat morfosyntakticky jako maskulinum a lexikalne jako femininum :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod šíp » pát úno 10, 2006 21:40

teoretic píše:
šíp píše:no já jsem ta šíp to se fakt asi blbě skloňuje :lol:


ja vim - proto je to treba brat morfosyntakticky jako maskulinum a lexikalne jako femininum :)

t.


šup šup do pokecu tady przníme vlákno
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Asahi » pon úno 13, 2006 23:40

Prozradte mi tajemstvi :) Proc jsou lahve na vodu tak drahe? Napr. http://www.bartsport.cz/lahve-vodu/sigg-swiss-quality jsou designove nadherne, ale jaka je uzitna hodnota oproti 1.5 petce?
Asahi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon úno 6, 2006 19:51

Příspěvekod norman_64 » pon úno 13, 2006 23:55

Asahi píše:Prozradte mi tajemstvi :) Proc jsou lahve na vodu tak drahe? Napr. http://www.bartsport.cz/lahve-vodu/sigg-swiss-quality jsou designove nadherne, ale jaka je uzitna hodnota oproti 1.5 petce?
Protože platíš za značku... :wink: a za prověřenou kvalitu,která by tě neměla zklamat 8)
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Asahi » úte úno 14, 2006 0:00

Petka me zatim taky jeste nezklamala :) A to stoji 10 Kc i s dobrym obsahem :lol: Akorat neni tak hezka :((
Asahi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon úno 6, 2006 19:51

Příspěvekod tuso » úte úno 14, 2006 7:00

norman_64 píše:
Asahi píše:Prozradte mi tajemstvi :) Proc jsou lahve na vodu tak drahe? Napr. http://www.bartsport.cz/lahve-vodu/sigg-swiss-quality jsou designove nadherne, ale jaka je uzitna hodnota oproti 1.5 petce?
Protože platíš za značku... :wink: a za prověřenou kvalitu,která by tě neměla zklamat 8)


Jednou, když jsem se ptal, jak může lékařské vybavení stát takové prachy, jsem dostal odpověď, že v dolarech to tak blbě nevypadá. Prostě jsou to ceny nastavenéí jinde, v jiných podmínkách a my jsme bohužel na horší ekonomické úrovni.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Rujir » úte úno 14, 2006 7:35

Asahi píše:Prozradte mi tajemstvi :) Proc jsou lahve na vodu tak drahe? Napr. http://www.bartsport.cz/lahve-vodu/sigg-swiss-quality jsou designove nadherne, ale jaka je uzitna hodnota oproti 1.5 petce?


No sice si nie som isty, ale nasilne sa to podoba na termosku. A ak je to naozaj termoska tak je rozdiel oproti PET flasi dost jasny... :mrgreen: *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Ježo » úte úno 14, 2006 8:07

Rujir píše:
Asahi píše:Prozradte mi tajemstvi :) Proc jsou lahve na vodu tak drahe? Napr. http://www.bartsport.cz/lahve-vodu/sigg-swiss-quality jsou designove nadherne, ale jaka je uzitna hodnota oproti 1.5 petce?


No sice si nie som isty, ale nasilne sa to podoba na termosku. A ak je to naozaj termoska tak je rozdiel oproti PET flasi dost jasny... :mrgreen: *


Lahve SIGG opravdu nejsou termosky. Je to ,,obycejna" hlinikova lahev. Jako prislusenstvi si muzes koupit termoobal nebo jak se to nazyva...
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » úte úno 14, 2006 8:46

jezo píše:
Rujir píše:
Asahi píše:Prozradte mi tajemstvi :) Proc jsou lahve na vodu tak drahe? Napr. http://www.bartsport.cz/lahve-vodu/sigg-swiss-quality jsou designove nadherne, ale jaka je uzitna hodnota oproti 1.5 petce?


No sice si nie som isty, ale nasilne sa to podoba na termosku. A ak je to naozaj termoska tak je rozdiel oproti PET flasi dost jasny... :mrgreen: *


Lahve SIGG opravdu nejsou termosky. Je to ,,obycejna" hlinikova lahev. Jako prislusenstvi si muzes koupit termoobal nebo jak se to nazyva...


Fuckt? No vidis, clovek sa uci cely zivot. :P V tom pripade naozaj vystacim aj s klasickou PET flasou...
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod teoretic » úte úno 14, 2006 8:57

jo, jsou to hlinikovy (hodne lehoucky) lahve - jedny z nejlepsich delaj firmy laken a sigg. oproti plastu aj tu vyhodu, ze kdyz zasmradnou, tak to z toho v pohode dostanes, ze ovocny dzusy v tom drzi dyl atd.

pouzivam jednu od firmy laken a jednu no-name a za petku bych proste zpatky nemenil.

t.

edit: s termoskou to fakt nema nic spolecnyho, naopak, jak jsou ty steny hubeny, tak si pri naliti varici vody docela spalite ruce :) co se tyce tech termoobalu, tak ty se mi spis osvedcily v drzeni piti chladnym - tam to bylo srovnatelny s termoskou, pri hotkym napoji to ale zas tak dlouho tu vyoskou teplotu neudrzi. oproti termosce je ale zase o polovinu (mozna jeste o vic) lehci

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » úte úno 14, 2006 9:43

OK, ale teraz vazne. Aka je realna vyhoda hlinikovej flase? To ze nezasmradne je sice fajn, ale pri PET flasi to neriesim. Ze je lahka je tiez super, ale lahsia ako PETka nebude. No a ovocny dzus do hor nenosim... :shock: Nechcem byt hnusny, mne ide vazne len o zmysel tej flase... :oops:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod tuso » úte úno 14, 2006 9:48

Rujir píše:OK, ale teraz vazne. Aka je realna vyhoda hlinikovej flase? To ze nezasmradne je sice fajn, ale pri PET flasi to neriesim. Ze je lahka je tiez super, ale lahsia ako PETka nebude. No a ovocny dzus do hor nenosim... :shock: Nechcem byt hnusny, mne ide vazne len o zmysel tej flase... :oops:


Zmysel je v tom, že máš "značkovú" fľašu SIGG. Smrad PET fľ.by som tiež neriešil, pretože ju prostě vyhodíš. Ale možno by niekto namietol, že SIGG je ekologickejšia.
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Asahi » úte úno 14, 2006 10:36

To sem potreboval slyset, takze se bez ni obejdu :) Ikdyz designove je opravdu krasna. Kdyby se v ni za ty love pitna voda sama tvorila, tak je dokonala :lol:
Asahi
nováček
nováček
 
Příspěvky: 47
Registrován: pon úno 6, 2006 19:51

Příspěvekod chonga » úte úno 14, 2006 10:41

nosím petku za pětku :ú , v létě jí obleču do toho termoobalu a obsah mám studený.

když se jde na dýl tak s sebou stejně táhnu víc flašek. to bych se u tý hliníkový nedoplatil. váhově je petka lepší, kdykoliv ji mohu vyhodit.

neříkám, že je to špatný, ale zatím mě nic nepřesvědčilo, ale nikdy neříkej nikdy :(( :mrgreen: :(( :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Vena » úte úno 14, 2006 11:44

Nenosím žádne flašky (ani petky ani hliník). Poslední dva roky používám vodní vak 3 l. Je to pohodlný, nemusíš sundávat batoh - termoobal na to pořídíš taky. Jediná nevýhoda, že v zimě na běžkách mi zamrzá náústek.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod chonga » úte úno 14, 2006 12:19

Vena píše:Nenosím žádne flašky (ani petky ani hliník). Poslední dva roky používám vodní vak 3 l. Je to pohodlný, nemusíš sundávat batoh - termoobal na to pořídíš taky. Jediná nevýhoda, že v zimě na běžkách mi zamrzá náústek.

mám camelbag, ale zatím nosím jen ten batoh, vak je ještě originál zabalanej a nepoužitej. možná letos. :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Vena » úte úno 14, 2006 13:20

chonga píše:
Vena píše:Nenosím žádne flašky (ani petky ani hliník). Poslední dva roky používám vodní vak 3 l. Je to pohodlný, nemusíš sundávat batoh - termoobal na to pořídíš taky. Jediná nevýhoda, že v zimě na běžkách mi zamrzá náústek.

mám camelbag, ale zatím nosím jen ten batoh, vak je ještě originál zabalanej a nepoužitej. možná letos. :mrgreen:

Já zas naopak, batoh Source s vakem nosím jen na běžky a vodní vak si beru do batohu, s kterým právě vyrážím.
Vena
účastník
účastník
 
Příspěvky: 918
Registrován: stř led 5, 2005 19:08
Bydliště: Letohrad

Příspěvekod Ježo » úte úno 14, 2006 13:41

důvod, proč nepoužívám camel-bag je jednoduchý: je to vlastně jen vylepšená petka, která navíc nejde pořádně vymýt. A ze zkušnosti vím, že petka, kterou (byť ne trvale) používám 14 dní na vodu už začíná docela kvalitu vody zhoršovat. Jasně, camelbag na tom bude asi líp, ale pořád se jedná o to samé.
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní vybavení