Zkušenosti s výrobky firmy Atsko Inc.

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Zkušenosti s výrobky firmy Atsko Inc.

Příspěvekod Denny-04 » úte pro 13, 2005 12:58

Zdravím všechny,

nedávno se mi dostal do rukou informační leták firmy Atsko Inc., která dělá impregnaci na boty, oblečení, atd. Co jsem to pročítal, tak tam vychvalují výrobky až do nebe, tak by mě zajímalo, jestli někdo máte praktické zkušenosti s impregnací od nich. Díky za informace.
Denny-04
nováček
nováček
 
Příspěvky: 88
Registrován: stř pro 7, 2005 1:34

Pohoda

Příspěvekod ivan.podest » ned bře 5, 2006 23:08

Koupil jsem si bundu se zátěrem (Hannah - Drymax). který po vyprání úplně odešel, tak jsem to nastříkal tím jejich silikonovým sprejem a ejhle pohoda, vše funguje jak má, taky jsem to použil na stan z Hypernovy, který už docela promokal a od té doby mám pokoj. Nevíte kde v Brně seženu výrobky od firmy ATSKO? nechce se mi to objednávat přes e-shop. Jenom by mě ještě zajímalo, jestli má nekdo zkušenosti s tím jejich FluoroPolymer sprayem, jak je to s tou výdrží na 25 vyprání, ten silicon spray po vyprání odešel a bylo třeba opakovat nástřik
ivan.podest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon čer 27, 2005 13:05

Příspěvekod Bedrich » pon bře 6, 2006 5:49

Treba v Alpinusu je mivaj, teda Rock Point nebo jak se to ted menuje:)
Uživatelský avatar
Bedrich
účastník
účastník
 
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 26, 2005 8:35
Bydliště: Liberec

Příspěvekod zitka » pon bře 6, 2006 8:02

mám doma Silicone Water Guard, naprosto v pohodě, ale s praním si to neuvědomuju, asi jsem stejně impregnovala jen věci, který neperu (moc často)… kupoval mi ho kdysi tatík, tak předpokládám, že v hudy nebo rockpointu, protože by do jinýho podobnýho obchodu netrefil :mrgreen:
Uživatelský avatar
zitka
účastník
účastník
 
Příspěvky: 495
Registrován: stř čer 22, 2005 20:26
Bydliště: Praha

Příspěvekod šíp » pon bře 6, 2006 16:29

myslím že tohle taky prodávájí v Eliass sportu na Josefské (můj oblívený obchodík * )
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno


Zpět na Ostatní vybavení

cron