Hamaka

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hamaka

Příspěvekod Lumyr » pon črc 7, 2008 13:23

Ahoj, chtel bych si poridit hamaku, ale je to pro me spanelska vesnice... co sem tak koukal tak se prodavaji 2 velikosti, chtel bych urcite tu pro 2, na vaze mi nesejde, spis nejakou odolnejsi, cena nizka :mrgreen: ma nekdo nejaky tip?
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod teoretic » pon črc 7, 2008 13:45

akorát vím, že většinou to je právě ta věc, kterou člověk kupuje až na místě, kde ji potřebuje, protože to všude tam bývá levnější a člověk se s ní nemusí tahat..

víc o tom nevím, sorry :)

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod norman_64 » pon črc 7, 2008 13:53

to bude asi dotaz prímo na výrobce, popř dodavatele....jinak díky za dotaz-ktery je pro me pripomenutím ze si ji chci taky koupit...jsem na to uplne zapomněl :((
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod Lumyr » pon črc 7, 2008 14:16

zatim u me vede tahle http://www.houpejtese.cz/148-houpaci-si ... mbera.html ale je to docela ranec za takou blbost...
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod teoretic » pon črc 7, 2008 14:32

mrkni v armyshopech - tam bývají kolem několika málo stovek

t.
t.
výjimka, víkend, visačka, kvůli - aby to vešlo do krve ;) 1. pád já 2. p. mě, mne 3. p. mně, mi 4. p. mě, mne 5. p. x 6. p. mně 7. p. mnou *
Uživatelský avatar
teoretic
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6555
Registrován: pát kvě 6, 2005 12:59
Bydliště: je-li hlad, tak se v ústí nadlabem

Příspěvekod Rujir » pon črc 7, 2008 14:33

Hlavne ide o to, na co to chces. Ci do hor namiesto zdaraku alebo len tak do zahrady. Ono je to celkom rozdiel.
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Lumyr » pon črc 7, 2008 15:07

chci to na pokalbovy odpocinky, letni prespavani a podobny veci. Vaha je mi ukradena pac ji budu vozit v kufru auta a nebudu ji nikde dlouhy dny nosit.. co sem se dozvedel od lidi co jemaji rozdily jsou vlastne jen v konstrukci, bud je na koncich prkno, coz neni zrovna na pospanavi dobry nebo neni. A cenu udava hlavne pouzitej material a malo dovozcu... kdyz si vzponemu za jaky ceny jsem je videl na druhym konci sveta.... ach jo
Uživatelský avatar
Lumyr
účastník
účastník
 
Příspěvky: 364
Registrován: sob led 7, 2006 22:44
Bydliště: Praha, hospody v Adru

Příspěvekod pripluv » pon črc 7, 2008 16:45

Lumyr píše:zatim u me vede tahle http://www.houpejtese.cz/148-houpaci-si ... mbera.html ale je to docela ranec za takou blbost...


Dost podobnou mám, přivezena mi z Guatemaly, v přepočtu za 300 Kč. Je dobrá a dva se tam vejdou.
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Dena » pon črc 7, 2008 16:55

Videla jsem kdysi, ze jejich prodej nekdo nabizel nekolikrat na lezci- zkus pohledat.
ıɯřʎʇč uǝsǝu žǝu 'ɯíupǝɾ uǝznos ʇýq íšdǝl
_____________________________
Uživatelský avatar
Dena
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2675
Registrován: čtv led 5, 2006 23:03
Bydliště: Kladno, (předtím celá léta Brno ..)

chci koupit

Příspěvekod spynfo » ned kvě 1, 2011 11:21

do deste a zimy nejaky jungle hammock , muzete poradit, kde a za kolik? Zapomnel jsem: se striskou. Diky moc za info.
Naposledy upravil spynfo dne pon čer 25, 2012 20:46, celkově upraveno 2
Kde se da koupit nejlevneji cliff cabana alias PortalEdge? i zanovni. Nebo alespon hlinikova kolena a téčka? Nebo nuz, ktery ma dlouhe rikaso? Mail: spynfo gmail com
spynfo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 65
Registrován: ned kvě 1, 2011 11:09

Re: chci koupit

Příspěvekod Aranwe » ned kvě 1, 2011 13:05

kdysi jsem nad hamakou taky premyslel, ale co se tady vetsina lidi, co to zkousela, vyjadrovala, tak jde od spodu silena zima -> tj na zimu imho naprosto nepouzitelny :) ... to uz asi radsi zdarak zzzz
Uživatelský avatar
Aranwe
účastník
účastník
 
Příspěvky: 216
Registrován: pon úno 15, 2010 21:44
Bydliště: Brno, Mor. Trebova

Re: Hamaka

Příspěvekod Morchack » pon kvě 9, 2011 0:06

Zimu od spodu řeším karimatkou, kterou si do hamaky vložím a jako stříška mě slouží taková ta plachta s okama, co se prodává v Obi, nebo podobných obchodech a stojí cca 150 Kč. Taková sestava je podle mě univerzálnější. Používám tuto hamaku a su s ní maximálně spokojený zzzz
Morchack
nováček
nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř kvě 14, 2008 12:39
Bydliště: Velké Bílovice


Zpět na Ostatní vybavení