LEKI - Micro Trail Pro vs. Micro Trail Race

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

LEKI - Micro Trail Pro vs. Micro Trail Race

Příspěvekod Domin » pon bře 30, 2020 17:38

Ahoj lidi, potřeboval bych rychlou radu, který model holí zvolit.

Loni jsem měl model Micro Trail Pro. Byl jsem s nimi spokojen do té doby, než jsem je musel 2x vyreklamovat. Po druhé reklamaci mi Leki vrátilo peníze, ale nové hole jsem už nesehnal - už nikde v celé ČR nebyly. Dnes mi napsali z obchodu, že už hole zase mají a poslali mi ještě slevový kupón. Potřebuji se proto rychle rozhodnout, který model vzít, zdali:

Micro Trail Pro nebo Micro Trail Race.

Ještě k tomu dodám, že se věnuji běhu po horách, ultra trailovým závodům. Sice jako hobík, ale i tak vyžaduji vysokou kvalitu, protože 2x až 3x ročně běhám závody kolem 100 km a k tomu je po celý rok spousta a spousta tréninků a výběhů. Jsem vysoký 190cm, což není až tak podstatné, ale vážím 96 kg - to jen pro orientaci ve vztahu k zatížení holí.

Co se týče samotných hůlek, tak nevyužívám to prodloužené madlo z korku, které je u Proček, vystačí mi to zkrácené madlo. Nicméně by mě zajímalo, zda máte někdo informaci o tom, jaká je další rozdíl mezi oběma modely a který spíše zvolit?

Rozhoduji se jen mezi těmito dvěma modely, protože se dají krásně složit a mají skvělou rukavičku a uchycení, tedy mi toto vyhovuje. Můžete mi co nejdřív poradit? Děkuji
Domin
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 30, 2020 17:24

Zpět na Ostatní vybavení