Židle/stolička do lesa

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Trubens » ned kvě 7, 2017 20:06

Ahojte.
Som takmer 30 ročný muž, ktorý sa rozhodol, že bude tráviť v prírode takmer všetok voľný čas...
Predstavujem si to tak, že v dni voľna si doma zacvičím, najem sa, a potom šup do lesa, s ruksakom, termoskou na vodu, termoskou na jedlo, a .... so skladacou stoličkou na oddych v lese, pretože sa chcem aj oprieť, a to hlavne pri jedení a po dojedení.
Jem 2x denne (stačí mi to, sýte jedlá), prvé jedlo okolo 9:00, druhé okolo 13:00. Po jedle si potrebujem takých 30 minút oddýchnuť = posedieť. Jesť v polohe že som nahnutý dopredu, to mi nerobí veľmi dobre (obyčajná skladacia stolička bez operadla, resp. s krátkym operadlom). Celý život som zvyknutý jesť v polohe, že som mierne "vyvalený", odjakživa jedávam doma v kresle, chrbát možno v 70stupňovom uhle... a v takej polohe po jedle si takých 15-30 minút čítam, alebo pozerám na mobile nejaké veci.
O čo vlastne ide ?
Našiel som super prenosnú stoličku, ktorá mi vyhovuje svojou veľkosťou, hmotnosťou, farbou (to je už detail), ale dĺžka balenia je 50cm......
Je to táto stolička: http://www.robens.de/en/Products/furnit ... lden-brown

Nedá sa však dať "cez plece ako "taška cez plece" typu "across the body", a kvôli tomu, že má dĺžku až 50cm, terba na ňu veľký ruksak... Lenže mne veľký ruksak netreba, úplne mi stačí môj 18 litrový, kde sa mi zmestí "podsedník" (ktorý by som využil mimo jedla a mimo oddychu po jedle, a aj to len keby som našiel nejaký "posed" so stolom, alebo nejaký padnutý hrubší peň), termoska na jedlo, termoska na vodu... Síce je už starý (ale v dobrom stave)...
Tá stolička stojí 89€ čo je dosť, a nechcem kvôli nej kupovať nejaký nový ruksak za 50€ a viac...
Ako teda na jej prenos ? Predstava že X hodín so sebou nosím v ruke (hoci raz v ľavej raz v pravej) 1,14kg vážacie závažie (toľko váži stolička) ma teda neteší...
Neostáva mi nič iné, len zadovážiť si ruksak, ktorý má dĺžku napr. 55cm či viac, aby som mal prenos skladacej stoličky poriešený ?
Alebo existujú ruksaky dajme tomu do 25 litrov objemu, ktoré majú nejaké prídavné prichytenie, kde by som si mohol zloženú stoličku v puzdre pripevniť na ruksak ? V tom prípade by som si kúpil nový ruksak (ale 50€ a viac sa mi zaň nechce dávať...)

Ďakujem za názory, rady... :-)
Naposledy upravil mike dne ned kvě 7, 2017 21:41, celkově upraveno 1
Důvod: zmenen link primo k vyrobci
Trubens
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 7, 2017 19:49

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod dudy » ned kvě 7, 2017 20:29

A stopro nejde, v té sáhodlouhé litanii, jen o ten link na eshop?
Uživatelský avatar
dudy
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3962
Registrován: úte pro 20, 2011 6:38
Bydliště: HLMP

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod mike » ned kvě 7, 2017 21:48

Ty jsi jeste paranoidnejsi, nez ja ;-) OK, zmenil jsem link. Neni zadny duvod, aby ukazoval do nejakeho e-shopu, kdyz muze primo k vyrobci. Akorat tam ma vyrobce 1.41 kg misto 1.14, coz tipuju na preklep u e-shopu.

Jinak bych rekl, ze mame kandidata na nejbizarnejsi dotaz roku a to je teprve zacatek kvetna :twisted:

@Trubens: jestli to fakt myslis vazne, ta bych mel radu: vykasli se na stolicku, muzes si sednout na parez nebo na batoh a oprit se treba o strom nebo o sutr. Tak, jako to delame vsichni. No a jestli na tom furt trvas, tak si ji privaz na batoh. Nosime takhle treba sneznice, ktere jsou mozna stejne velke a tezsi. Na boku, zepredu, pod vikem. Podle batohu a zvyku.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Trubens » pon kvě 8, 2017 7:11

Vidim, ze ste ma tu "prijali"...
Takze na turach pri oddychu nepouzivate stolicky? ... Tvl, ale ved pen je "gulatina"... V nasom lese takmer ani nie su hrube stromy... Stolicka pekne okopiruje chrbat, strom praveze nie, lebo je opacneho tvaru nez stolicka (prevratene U-cko)... A to este musim najst strom, ktory je dostatocne hruby, dostatocne nasikmo.... A co pouzijem ako operadlo nan ? Poskladanu deku, ktora sa bude smykat a bude ju treba vyprasit (aby som domov nepriniesol napr. kliesta)? Ci mam v tricku sa opierat o tvrdy strom a castokrat drsnu kôru ? To bude fakt "komfort" pri jedeni, "hodny" 21. storocia...
Je tu niekto, kto ma skusenosti s takymi prenosnymi skladacimi stolickami (nie tymi najlacnejsimi za 20Eur...), a skusi mi poradit?
Stale neviem ako by sa taka zlozena stolicka v obale dala priviazat o ruksak... Ako prisiel by som na to, ale nejake videjko by nezaskodilo (na youtube), len neviem pod akym odkazom hladat...
Trubens
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 7, 2017 19:49

Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Lipon » pon kvě 8, 2017 8:32

Nevěřím, že jsi ve svých 30 letech nikdy neseděl jen tak na trávě, pařezu, kamenu.
A jestli je cílem tvého chození do přírody se tam v pohodlí najíst, budiž. Pak ale spíš hledej v kempinkových potřebách "nábytek" na piknik. Skládací křesílka taky bývají v loveckých nebo hobby potřebách.
Tady najdeš spíš rady na delší cesty přírodou s, z tvého pohledu, omezenějšim pohodlím.
Lipon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4883
Registrován: úte pro 7, 2004 9:25
Bydliště: furt něgde ...

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Mawenzi » pon kvě 8, 2017 14:12

nemas na batohu vubec zadnu potko, ousko? jestli mas dobrej batoh, proste nejak stolicku privaz k boku/predku baglu, provazkem nebo tak... pripadne si kus provazku prisij k batohu tak (nebo nejakyho gumicuku) abys s tim nemusel moc manipulovat. nebo nasit popruhy tam, kde by se to ti dobre nosilo, na lrezku a budes mit snadny a rychly sundavani... i batohovina se da prosit v ruce vetsi jehloy a silnou niti, pripadne ti to nasiji v brsnarstvi. pokud ti batoh vyhovuje, tak podoma reseni je nej, udelas si uo dle svych referenci. kupovat novej bagl jen proto, ze by mel poutko na gumicuk nebo bocni popruhy mi prijde skoda penez

jinak treba me nwvadi se opirat o strom, tvrdy mi to neprijde. nebo si o strom opru bagl a opru se zadama o nej v uhlu, jakej mi vyhovuje...
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9357
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod PaKo » úte kvě 9, 2017 7:14

...aby som domov nepriniesol napr. kliesta)? Ci mam v tricku sa opierat o tvrdy strom a castokrat drsnu kôru ?...


Čoveče, radši seď dál doma. To ještě nevíš, že venku je po dešti i bláto, fouká, otravuje furt nějakej ten hmyz a vůbec je příroda oproti obyváku dost nekomfortní... Tedy jak pro koho - pro toho, kdo řeší drsnou kůru na stromě ale zcela určitě :D
PaKo
 

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Chara-din » úte kvě 9, 2017 9:21

Pokud to myslíš vážně, podívej se u rybářů. Část z nich chodí do přírody posedět, což je i tvůj případ. Tam nejspíš narazíš na nejvíc zkušeností. Viděl jsem i nějaké batohy s integrovanou židličkou, ale nejspíš bez opěradla. http://mrk.cz
Chara-din
nováček
nováček
 
Příspěvky: 189
Registrován: ned dub 17, 2011 11:57

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod GreyMouse » úte kvě 9, 2017 10:12

Trubens píše:Takze na turach pri oddychu nepouzivate stolicky?

Možná je to tím, že netrávím v přírodě veškerý volný čas a jsem tam jen občas, ale zatím se mi nestalo, že bych v lese viděla člověka sedícího na donesené židli. Pokud už se takový člověk venku najde, je to rybář sedící u vody, kam si židli dovezl. Člověk, který nemá nějaký hendikep, se naučí sedět a jíst v sedě v kojeneckém věku a toho pak využívá nejen doma, ale i venku. Do přírody chodí i lidé o několik desítek let starší než ty a zvládají to i bez židle. Pokud si nechtějí sedat na zem, sednou si na lavičku, které se občas u značených turistických cest nacházejí. Pokud se ti toto důchodcovské řešení nezdá hodné člověka 21. století a trváš na přenosné židli, strč ji do batohu a ten nech nahoře nedovřený.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1978
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Trubens » úte kvě 9, 2017 10:47

PaKo píše:
...aby som domov nepriniesol napr. kliesta)? Ci mam v tricku sa opierat o tvrdy strom a castokrat drsnu kôru ?...


Čoveče, radši seď dál doma. To ještě nevíš, že venku je po dešti i bláto, fouká, otravuje furt nějakej ten hmyz a vůbec je příroda oproti obyváku dost nekomfortní... Tedy jak pro koho - pro toho, kdo řeší drsnou kůru na stromě ale zcela určitě :D


No len sa nepos*r, kusol ma kliešť s boreliózou, odvtedy mám rešpekt...
Trubens
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 7, 2017 19:49

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod Trubens » úte kvě 9, 2017 10:51

Pointa je v tom, že tam kde chodím do lesa (za 5 minút od bytu som v lese), sú také lavice a stoly s prístreškom (či bez prístrešku) len v začiatkoch lesa...... Je to dosť "na ch*ja", keď mám v našom lese objaviť nejaké 2 "odpočinkové stanovištia" niekde hlbšie v lese, a byť odkázaný na to vždy si ísť tam oddýchnuť.... Alebo proste mať vždy rovnakú cestu, aby som došiel ku konkrétnemu stanovišťu... To mám potom už prakticky dopredu danú trasu, stereotyp... Preto som chcel tú stoličku... Aj sa pekne oprieť o niečo mäkké, poddajné, nie o peň...
Ale o.k., stretol som sa tu s nepochopením, tak sa majte, strata času.
Trubens
nováček
nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 7, 2017 19:49

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod apuka » úte kvě 9, 2017 11:13

Turbens, z Teba urcite budu mat radost aspon clenovia Lesnej straze. Aspon budu moct chodit na pokutovanie na isto. Totiz predpokladam, ze sa troska vyznas v slovenskom zakone o lesoch a vies, ze si zdaleka nemozes chodit, kam chces a kedy chces, ze tuto moznost velmi vyrazne obmedzili, vlastne okrem znacenych turistickych ciest a verejnych komunikacii nesmies skoro nikam. No a ked si tam prinesies kus nabytku, este Ta budu pokutovat aj za znecistovanie lesa, pretoze im budes tazko vysvetlovat, ze si to tam nesiel vyhodit...

Inak ak to vsetko myslis vazne, doporucujem sa Ti skusit sa pridat k polovnikom a potom by si mohol pouzivat ich posedy, tam sa da aj opriet, aj najest.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod booze » úte kvě 9, 2017 13:21

TaR dela nejakou konstrukci na jejich karimatky. Poskladas z toho sedatku bez noh. Podobne sedatko s operkou se dela i z eva, je to pohodlne, ale ani za N si nevzpomenu jak se to jmenuje.
Uživatelský avatar
booze
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 8312
Registrován: ned pro 14, 2014 12:56

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod PaKo » úte kvě 9, 2017 14:26

Ok, abych nebyl škarohlíd - pořiď si nějakou UL hamaku - většinou sbalíš do kapsy. Zároveň ji můžeš nastříkat impregnačním repelentem Predator, takže by to mělo odpuzovat havěť - v lese budeš na každém kroku mít stromy v poloze pro zavěšení - během dvou minut rozděláš hamaku a můžeš si do ní lehnout, sednout, pololehnout, jak hrdlo ráčí. Váha do půl kila, objem do 1 litru.
PaKo
 

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod progym » úte kvě 9, 2017 14:34

Nikdy jsem tedy netahal do lesa žádnou židličku :D
Není nad to si najít závětří mezi šutrama, lehnout do trávy, sednout na kládu v lese nebo vyhrabat na ledovci "lehátko" a kacnout na alu :supz:
Po trávě se nechodí, po trávě se směje
http://www.moje-hory.webnode.cz
progym
účastník
účastník
 
Příspěvky: 762
Registrován: úte říj 13, 2009 14:14
Bydliště: Chulimanga-Kingjaba

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod mike » úte kvě 9, 2017 18:08

apuka píše:Totiz predpokladam, ze sa troska vyznas v slovenskom zakone o lesoch a vies, ze si zdaleka nemozes chodit, kam chces a kedy chces, ze tuto moznost velmi vyrazne obmedzili, vlastne okrem znacenych turistickych ciest a verejnych komunikacii nesmies skoro nikam.

Moment. To jako ze na Slovensku zrusili volny vstup do lesu? Muze to nekdo ze Slovaku potvrdit nebo vyvratit?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod slash1111 » stř kvě 10, 2017 7:52

zatial som nic take nepozoroval, alebo ma iba nechytili?
slash1111
účastník
účastník
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte srp 11, 2009 19:01

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod GreyMouse » stř kvě 10, 2017 9:26

apuka píše:Totiz predpokladam, ze sa troska vyznas v slovenskom zakone o lesoch a vies, ze si zdaleka nemozes chodit, kam chces a kedy chces, ze tuto moznost velmi vyrazne obmedzili, vlastne okrem znacenych turistickych ciest a verejnych komunikacii nesmies skoro nikam.

Můžeš dát nějaký odkaz? Když dám do Googlu "zákon o lesoch", tak mi vyběhne Zákon 326/2005 a tam nic takového nevidím.

PIATY DIEL
§ 30
Využívanie lesov verejnosťou
(1) Každý má právo na vlastnú zodpovednosť a nebezpečenstvo vstupovať na lesné pozemky...
(Je to i ve verzi platné od 1.7.2016)

Nějaká omezení sice jsou...
(3)... Využívanie lesov verejnosťou sa nevzťahuje na uzavreté a ohradené lesné pozemky vo vojenských lesoch.

§ 31 Zákaz niektorých činností
(1) Na lesných pozemkoch je zakázané
...
e) vstupovať do lesných škôlok alebo do oplotených miest, ako aj miest označených zákazom vstupu,

f) vstupovať do lesných porastov na miestach, kde sa vykonáva technologická príprava pracoviska, výrub stromov a sústreďovanie dreva na odvozné miesto alebo plošné chemické ošetrenie
... ale nijak zvlášť omezující mi to nepřijde, zvlášť když někdy jde čistě o bezpečnost návštěvníků lesa.

A i tohle
§ 31 Zákaz niektorých činností
(1) Na lesných pozemkoch je zakázané
...
d) jazdiť alebo stáť motorovým vozidlom, motocyklom, skútrom, snežným skútrom, motorovou trojkolkou alebo štvorkolkou mimo vyznačených miest a jazdiť na bicykli alebo na koni mimo lesnej cesty alebo vyznačenej trasy
považuju za rozumné omezení.

Takže já tam na první pohled nic hrozného nevidím. Přijde mi, že pěšky můžu kamkoli, kde to není ohrazené. Že můžu na kole jen po cestách mi nevadí, a že tam nebudou řvát a smrdět motorky a jim podobný vynálezy, vítám.
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1978
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod apuka » stř kvě 10, 2017 12:04

@GM: Problem je v jednem i Tebou citovanem pismenu
§ 31 Zákaz niektorých činností
(1) Na lesných pozemkoch je zakázané
...
f) vstupovať do lesných porastov na miestach, kde sa vykonáva technologická príprava pracoviska, výrub stromov a sústreďovanie dreva na odvozné miesto alebo plošné chemické ošetrenie
Nikde totiz neni specifikovane, co se myslim tim "na miestach", bohuzel velka cast vlastniku a hospodaru si to vysvetluje (a lesna straz jim v tom dava za pravdu), ze to znamena cely lesny porast, tj. cely les na konkretnim lesnim pozemku.
Navic - na rozdil napriklad od vyhlaseni zakazu vstupu organem statni spravy se toto nemusi nikde vyvesovat ani oznacit zakaz vstupu v terenu, zakaz totiz plati podle tohoto bodu automaticky. Takze Ty se o tom nemas ani sanci dovedet a protoze tam nesmis vstoupit a mohou Te vyprovodit, ani nemas velkou sanci ukazat, ze tam nic neprobiha. Teoreticky staci na rozlehlem pozemku jeden-jediny roubany strom (a pod tezbu podle spada i pouhe oznacovani stromu pro vyrub), ale pod "technologickou pripravu pracoviste" se da zahrnout hodne veci.

Nerikam, ze s tim dela problem kazdy vlastnik/hospodar, ale narazil jsem uz na dost lidi, kteri se prave na uvedene stezovali. Navic taky mi to presne takto rikal i byvaly spoluzak, vlastnik lesa, pry jim to dokonce tak primo doporucovali delat, pokud v lese nikoho nechteji. Jen uz si presne nepamatuji, kdo jim to mel doporucovat, asi na nejakem setkani vlastniku.

Navic tam mas dalsi velice dobre zneuzitelne pismeno ...
g) rušiť ticho a pokoj
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod apuka » stř kvě 10, 2017 12:24

Jo, a zrovna takovou hezkou "stolicku" a zranicu na ni uz by mohl nejaky clen lesni straze brat za taboreni (obsah tohoto slova neni nijak specifikovany), coz je v lese bez souhlasu spravcu zakazane a je za to pokuta.
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod PaKo » stř kvě 10, 2017 12:39

Takže když budeš jíst na karimatce ve spacáku, tak je to něco jinýho? To se mi zdá krapet přehnaný...
PaKo
 

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod GreyMouse » stř kvě 10, 2017 13:54

@apuka:
"V lesích je zakázáno rušit klid a ticho" je i v českém zákonu o lesích. Jak bys chtěl formulovat zákaz dělat v lese kravál (třeba pouštět rádio na plný pecky), aby nebyla formulace podle tebe zneužitelná?

Pokud si slovenští vlastníci lesů platí desítky lidí, kteří neustále vyhánějí bezdůvodně návštěvníky lesa s odůvodněním, že v lese probíhá těžba, tak je slovenská mentalita mnohem odlišnější než jsem si myslela. (Šla jsem nedávno u nás v lese kolem místa, kde zrovna dřevo těžili. Na cestě stál jeden chlápek a dohlížel, aby se nikdo nemotal moc blízko. To bylo všechno, vyhnat z lesa se mě nepokoušel.) Ale předpokládám, že to ve skutečnosti tak hrozné nebude, jen sis, jak je tvým zvykem, trochu zapřeháněl ;-)
GreyMouse
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1978
Registrován: úte srp 18, 2015 23:09

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod mike » stř kvě 10, 2017 15:37

Trochu? :D Hned jsem si myslel, ze to zas bude nejaky naprosto extremni vyklad zakona.

Fajn, takze apuka se bude bat stoupnout mimo znacenou stezku a my ostatni budeme chodit po lese jako driv a kdyz nahodou narazime na extremistu, tak to s nim holt vyresime na miste.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod PaKo » čtv kvě 11, 2017 7:02

Líp bych to nenapsal ;)
PaKo
 

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod ptrupek » čtv kvě 11, 2017 7:09

apuka píše:Jo, a zrovna takovou hezkou "stolicku" a zranicu na ni uz by mohl nejaky clen lesni straze brat za taboreni (obsah tohoto slova neni nijak specifikovany), coz je v lese bez souhlasu spravcu zakazane a je za to pokuta.

V zakone to sice neni, ale stanovisko MZP je takove:
Tábořením ve smyslu § 16 odst. 1 písm. c), § 16 odst. 1 písm. b) a § 29 písm. j) zákona ČNR č. 114/1992 Sb., se rozumí souhrn různých činností umožňujících vícedenní pobyt v přírodě spojený s přenocováním, a to obvykle ve stanech (stavění stanů, příprava stravy, hygiena, likvidace odpadků atd.).
ptrupek
nováček
nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: pát úno 5, 2016 7:29

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod apuka » stř kvě 17, 2017 9:30

Pro tazatele jeden typ - vcera jsem v Lidli zahledl v ramci nejake jejich akce kempingove zidle a stoly. Nevim, jak jsou dobre, ale dali se zlozit do prilozene tasticky a rozhodne mely o dost min na delku nez 50 cm, takze by se to dalo lepe prindat na batoh (nebo do batohu).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod mike » stř kvě 17, 2017 20:42

Tazatel znechucene odesel (se mu nedivim ;-)): Poslední návštěva: úterý 9.05.2017, 10:51
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49285
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27
User is Online!

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod apuka » čtv kvě 18, 2017 8:40

A co kdyby nahlodal nekoho jineho, ze by se po te zidli taky mel ohlednout? :wink: (Ja to urcite nebudu.)
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod sobb » ned pro 20, 2020 21:10

Jsem hledala něco jinýho a narazila na tohle veselý vlákýnko :)

Jsem se po židličce nedávno taky poohlédla :wink: Držák na nápoje byl důležitým kritériem výběru, což ovšem naznačuje, že dál jak pár set metrů od auta ji nikdy neponesu, a přichycení na batoh tudíž asi řešit nebudu :D
We have just one world, but we live in different ones ...
sobb
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9261
Registrován: stř bře 7, 2007 9:28

Re: Židle/stolička do lesa

Příspěvekod pavproch » pon pro 21, 2020 8:32

Stolička do lesa za 233 tis Kč. :twisted:
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28133
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)
User is Online!

Další

Zpět na Ostatní vybavení

cron