Trekové hole

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Používáte trekové hole?

ano
116
52%
ne
50
22%
občas
57
26%
 
Celkem hlasů : 223

Re: Trekové hole

Příspěvekod sparrowcz » pon črc 15, 2019 10:57

Fizan Compact jsou skvělé. Mám je asi pět let a jsem s nimi opravdu spokojený. Má je i pár dalších kamarádů, nekteří z nich i podstatně dýl, a nevím o tom, že by někdo měl nějaký problém. Pokud vím, tak Fizan taky k nim taky prodává náhradní díly. A pro mě mají navíc bonus - Jurek Tarp na nich pěkně drží, protože mají úzké špičky.
sparrowcz
nováček
nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv říj 26, 2017 9:04

Re: Trekové hole

Příspěvekod Grent » úte črc 16, 2019 18:38

vdaka, tak to vyzera na jasneho favorita :)
Grent
nováček
nováček
 
Příspěvky: 150
Registrován: pon led 4, 2016 11:52

Re: Trekové hole

Příspěvekod Mawenzi » stř črc 17, 2019 5:54

mela sem je 2 roky, lehky, cena dobra, nahradni dily skvelej bonus ale trochu mi vadi sroubovaci reseni a vic verim rychloupinakum ale jasne za tu cenu + moznost nahradnich dilu sou perfektni a jsou i skladnejsi po slozeni (kratsi) nez treba leki co mam tez...

po 2 letech je dostal pujceny kamarad, tak sem mu je nakonec prodala, protoze my jedny staci, ale nemit ty rychloupinaci leki jako druhej par, tak asi sou bezkonkurencni:)


dotaz ke korkovym madlum, omyt jarem nebo nejak spesl? prece jen my po 6 letech prijdou uz nejaky osahany:D
Uživatelský avatar
Mawenzi
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 9358
Registrován: čtv úno 3, 2011 13:37

Re: Trekové hole

Příspěvekod Quido » sob srp 31, 2019 10:53

Mawenzi píše:dotaz ke korkovym madlum, omyt jarem nebo nejak spesl? prece jen my po 6 letech prijdou uz nejaky osahany:D


sice korková madla nikde nemam, ale všechny takové podobné věci, kde nevím, jak voda bude působit anebo nejdou z určitých důvodů prát, řeším vlhčenými ubrousky pro děti - vyčistí téměř vše, od zašlého potu a prachu, přes oleje a kypance od čokoláda jiných pochutin... nejprve dvakrát pořádně přemastím ubrouskem, nebo dvěma, a pak jen nějakou savou látkou - nejlépe stará plínka nebo sepraný ručník (ne froté) - "omácám", aby to rychle uschlo a nelepilo... zatím mě to funguje na všechno, včetně madel a popruhů... :wink:
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždycky se najde nějakej blbec, který neví, že to nejde, a udělá to...
Uživatelský avatar
Quido
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3766
Registrován: čtv říj 10, 2013 10:46
Bydliště: tož bývam totkaj pod kotárami a čučím na Lysů...

Re: Trekové hole

Příspěvekod AntoninLoch » čtv dub 16, 2020 11:30

Jestli sháníte kvalitní hůlky, doporučuju trochu si připlatit a jít do Leki, za mě nemají konkurenci. Případně se můžete podívat sem <spam_link_smazan> píšou tam o hůlkách snad všechno co je k výběru potřeba
AntoninLoch
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 16, 2020 11:25

Re: Trekové hole

Příspěvekod apuka » čtv dub 16, 2020 14:59

Jen pro jistotu, na danem odkazu pro vyber hulek zdaleka neni vsechno tak, nebo tak jasne jak se tam pise... Takze se nenechte uplne napalit. A "srovnavaci test" je snad tak pro srandu kraliku :evil:.

Co se tyce " Leki, za mě nemají konkurenci", tak Leki je na tom uplne stejne jako oststni dobry vyrobci - neco maji pro nekoho skvele a neco pro nekoho naprosty sheet (napr. jejich sroubovaci Makalu pro mne, kdy nedokazali udrzet nastavenou velikost ani pri silnejsim zatlaceni rukou - naprosto stejne i druhy par pro reklamaci).
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Trekové hole

Příspěvekod mitau » čtv dub 16, 2020 15:22

U toho srovnani jsem si rikal, ze to vypada spis na reklamu na ten test. Srovnavaci tabulka, kde kombinuji hmotnost jedne a dvou holi u ruznych vyrobku je za me uplny fail. Text jsem cely necetl, ale uplne me taky neoslovil.

Leki jsou predrazene, tezke a hodne dlouho byla v nabidce jen sroubovaci konstrukce (coz uz samozrejme neni pravda). Verim, ze technicke provedeni bude slusne. Jen, ze napsat, ze nejaky vyrobce je nejlepsi, se fakt neda.
Nebaví tě stostránková témata, kde je někde zmíněná odpověď na tvoji otázku? Nepromokavé bundy - shrnutí, Batohy 40-45l - shrnutí, Karimatky - shrnutí
mitau
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1215
Registrován: ned říj 9, 2011 10:56

Re: Trekové hole

Příspěvekod mike » čtv dub 16, 2020 15:54

Na odkaz jsem nekoukal, post vypada jako spam. Mam to smazat bez cteni?

edit: letmo jsem se kouknul, neda se to cist, IMO spam, link smazan.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49289
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Předchozí

Zpět na Ostatní vybavení