Kempingový nábytek

Zkušenosti, rady, dotazy na ostatní outdoor vybavení

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Kempingový nábytek

Příspěvekod vonkreuz » pon čer 10, 2013 13:02

Hojte,
máte prosím dlouhodobé uživatelské zkušenosti s následujícími stoly, stolečky a židlemi od Colemanu.
Prosím nenabízejte mi alternativy, Coleman jsem si vybral, protože se poznám s dovozcema a mám slíbenou slevu. *

Alternativa jsou bud kompletní sety zabalitelné do kufříku
Pack away table for 4
Pack away table for 2

Nebo stolek a k tomu samostatné sedačky.
Mini camp for 2
Summer Sling
Standar Chair

Moje idea je taková, že když dojdu z lezení do cempu, že si chci sednout a nesedet na zemi.
I když asi když "odpočinout", tak se i opřít, takže to asi vyhrajou sedačky plus stolek. I když ten stolek mám vyzkoušený a zdá se mi nízký a nechce se mi k nemu moc ohýbat.
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Kempingový nábytek

Příspěvekod wawrik » pon čer 10, 2013 13:09

vonkreuz píše:I když asi když "odpočinout", tak se i opřít, takže to asi vyhrajou sedačky plus stolek.
Tak jest. Kedysi som mal niečo podobné tomu setu s lavicami, dosť mi liezlo na nervy, že sa nemôžem oprieť a vyvegetiť. Teraz som radšej kúpil lowcost rybárske stoličky, tri kusy za 15 €. Kreslá sú na tom ešte lepšie, len sa z nich zle je, sú príliš nízke a priveľmi sklopené - teda tie, čo som mal ja.
Uživatelský avatar
wawrik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4311
Registrován: pon úno 22, 2010 16:11

Re: Kempingový nábytek

Příspěvekod Skipp » pon čer 10, 2013 13:18

Máme myslím ty Summer Sling a sedí se na nich móc dobře. Na odpočinek jsou parádní, ale taky už docela váží, takže jedině přeprava autem.
Uživatelský avatar
Skipp
účastník
účastník
 
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 22, 2012 12:10
Bydliště: Příbor

Re: Kempingový nábytek

Příspěvekod Mařena » pon čer 10, 2013 13:25

řešíme teď úplně stejnej problém - akorát pro 4....
Já se teda kloním ke kombinaci stolku a sedátek v jednom - něco jak ototo a k tomu dvě křesýlka. Když na tom chceš dlabat, tak ty křesílka sou naprd, ale zas ty sedačky na nějaký velký sezení asi fakt nejsou...
Šárka ale preferuje stolek a k tomu 4 křesílka.
Tak uvidíme, jak to dopadne... :-k :rolleyes:
Mařena
Mařena
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1137
Registrován: pát bře 3, 2006 12:50
Bydliště: Brno

Re: Kempingový nábytek

Příspěvekod vonkreuz » pon čer 10, 2013 13:36

Díky!
Takže to asi bude set "stolek+2stoličky" a k tomu 2 křesla na opření se a vyvalení se.
Jasně že to chci vozit v autě. Takovej blázen tahat to pod skálu nejsem. :twisted:
Nám šlo hlavně o člověka.
Kefalín, tyhle starosti pusťte z hlavy. Lidí je na světě jako sraček.

Hodnota života je přehnaná. Popeláři pro lidi dělají více než ti z horské služby.

Prarodiče současné generace si hřáli nohy v kravském lejnu a boty byl nejdražší majetek. Proto jsou boty tak sledované.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 9590
Registrován: sob bře 1, 2008 21:37
Bydliště: Co by cepínem dohodil a nemetodicky v mačkách do hor došel...

Re: Kempingový nábytek

Příspěvekod Indy » pon čer 10, 2013 13:54

zajimavy kresla sou pro rybare. jsou celkem slusne delany, neb se predpoklada vaha a casty pouziti
Ajatolah politicke nekorektnosti od dob, kdy jeste nebylo nutne byt korektni ani v nicem jinem
Indy
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 6759
Registrován: pon bře 3, 2008 17:27
Bydliště: Brno, Zlin

Re: Kempingový nábytek

Příspěvekod gloom » pon črc 28, 2014 19:23

Zdravím, zrovna se taky koukám po nějakých židličkách a stolečku a coleman to zrovna být nemusí. :) Budu to vozit v autě, takže je mi celkem jedno, jaká bude hmotnost a mělo by to být na takové to pohodové posezeníčko u stanu v nějakém autokempu při grilu, či ranním kafíčku.
Rád bych, aby se mi to hned nerozpadlo pod prdelí a byť mi na hmotnosti moc nezáleží, potěšilo by mě, kdyby židličky byly po rozložení menších rozměrů, ale zároveň aby se na nich pohodlně sedělo.
Menších rozměrů z důvodu, že bych je rád sem tam použil i doma na malém balkónku.

Nemáte tip na nějaké takové křesílka?

Díky moc.
gloom
nováček
nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned srp 26, 2012 19:40


Zpět na Ostatní vybavení