Potřebuji brigádníky na léto 360°Outdoor shop - Ostrava

na cestu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Potřebuji brigádníky na léto 360°Outdoor shop - Ostrava

Příspěvekod forrest » ned čer 8, 2008 11:48

Halo nechcete někdo jít na letní brigádu? Výstava v Ostravě Stany spacáky batohy.( reklama je na sloupech)
Nejsme velký outdoorový gigant jsme prostě jen tým . Potřebuju někoho na léto a pokud jej to bude bavit a bude chtít tak může u nás zůstat.
Volejte 603 762 837.
Uživatelský avatar
forrest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: stř čer 13, 2007 14:56
Bydliště: ostrava

Příspěvekod Filip-- » pon čer 9, 2008 13:14

A kolik by se platilo smim-li se zeptat?
Filip--
nováček
nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon kvě 5, 2008 6:35

Příspěvekod jedik » pon čer 9, 2008 13:22

Ja se predem omlouvam za OT, ale co ma znacit ta soucasna reklama na sloupech (LSD, kvetina, kapr...)? Jen prilakani zajmu, aby lide sledovali, co bude nasledovat (vystava) nebo to ma nejaky hlubsi podtext? :)


Uprimne receno ale musim smeknout pred vasi reklamou v Ostrave, je VSUDE :mrgreen: a fakt dobre viditelna.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Navros » pon čer 9, 2008 13:34

Pridavam se k jedikovi, cestou do prace na vasi reklamu koukam fakt hojne a nektera temata jsou supr :D A ma to teda nejaky "hlubsi" vyznam? :(( :ú
Uživatelský avatar
Navros
účastník
účastník
 
Příspěvky: 277
Registrován: čtv dub 12, 2007 14:17
Bydliště: Havířov

Příspěvekod Dallen » pon čer 9, 2008 14:23

Já bych do toho šel,jsem z ostravy a mám celkem outdoorove aktivity:)jinak mám to cestou ze školy tak bych se mohl stavit a mohli by sme se domluvit.Samozřejmě jako každému chudému studentovi mi záleží na tom jak to bude placené:)ale určitě se ozvi,buď tady a nebo na D.Dallen(a)seznam.cz .icq 289013872
Uživatelský avatar
Dallen
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5671
Registrován: sob úno 2, 2008 13:15
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Skimpy » pon čer 9, 2008 16:19

jedik píše:Ja se predem omlouvam za OT, ale co ma znacit ta soucasna reklama na sloupech (LSD, kvetina, kapr...)? Jen prilakani zajmu, aby lide sledovali, co bude nasledovat (vystava) nebo to ma nejaky hlubsi podtext? :)


Uprimne receno ale musim smeknout pred vasi reklamou v Ostrave, je VSUDE :mrgreen: a fakt dobre viditelna.


Dneska v buse mě taky napadla myšlenka co sleduje tato "brutální" reklamní kampaň. Plakáty jsou i na místech kde bych to nečekal :-) Už v loni mě překvapila reklama na outdoor360°, plakáty jsem viděl na každém rohu.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Příspěvekod djx1 » pon čer 9, 2008 16:27

Sakra...co to je za reklamy? To me zajima:-) Nejsem ostravak, tak netusim, ale kdyz tak o tom pisete...zni to zajimave:-)
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod poiko » pon čer 9, 2008 16:29

sakra, začínam bejt taky zvedavej. hodte sem pls nějaký fotky
Zážitek nemusí být hezký, hlavně když je intenzivní
Uživatelský avatar
poiko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 751
Registrován: ned dub 2, 2006 19:20

Příspěvekod Skimpy » pon čer 9, 2008 16:31

djx1 píše:Sakra...co to je za reklamy? To me zajima:-) Nejsem ostravak, tak netusim, ale kdyz tak o tom pisete...zni to zajimave:-)


No prostě na každém rohu, sloupu, plotu, zábradlí, MHD zastávce, visí nebo je nalepený plakát na akci v Outdoor360°. Jako hlavní motiv jsou voleny obrázky různých věcí např: Medvídek a další už nevím :-)
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Příspěvekod djx1 » pon čer 9, 2008 16:36

Hodte sem nekdo prosim nejakou fotku, odkaz:-) Me tyhle reklamni akce docela zajimaji. Zvlaste, kdyz kladne zaujmou....a zatim to vypada, ze to zaujalo:-)
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod Skimpy » pon čer 9, 2008 17:08

djx1 píše:Hodte sem nekdo prosim nejakou fotku, odkaz:-) Me tyhle reklamni akce docela zajimaji. Zvlaste, kdyz kladne zaujmou....a zatim to vypada, ze to zaujalo:-)


No nevím jestli zrovna kladně, když je všude vylepený plakát. Mě osobně zaujalo to množství, tímhle to opravdu přilákalo moji pozornost. Ale já nakupuju v tomhle kšeftě už delší dobu, takže reklamu neřeším. ps:zajímalo by mě kolik lidí to vylepovalo a jak dlouho jim to trvalo :-), v tomhle mají můj obdiv.
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Příspěvekod forrest » úte čer 10, 2008 8:49

Tak věčer Vám pošlu fotky z přípravy reklamní akce. Teda doufám že se k tomu dostanu. Jinak grafické zpracování a nápad je tří lidí a to zě je to v ulici dělají čtyři lidi většinou v neděli v noci at když se jede v pondělí na šichtu ať je na co civět.
Uživatelský avatar
forrest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: stř čer 13, 2007 14:56
Bydliště: ostrava

Příspěvekod jedik » úte čer 10, 2008 9:00

djx1 píše:Sakra...co to je za reklamy? To me zajima:-) Nejsem ostravak, tak netusim, ale kdyz tak o tom pisete...zni to zajimave:-)

Ono ani tak nejde o to, co je tam zobrazeno/napsano, ale ze je to tisteno na papire barev syte (kdyby slo saturovat 120%, tak to je ono) ... forsforeskujiciho vzreni ... proste strasne vyrazna zelena, cervena. Vsak uvidis na fotkach :)

Mozna ji tak vnimam, protoze je huste rozmistena na trase Poruba - centrum, kterou jezdim kazdy den, kazdopadne prehlednout nejde.
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Robur » úte čer 10, 2008 10:20

je tím zaplácaná celá Ostrava, jako svého času nějaké levné koberce.
Nic proti, jenom jsem zvědav, jestli to po sobě taky jednou uklidí.
Život je hořký. Bohumín.
Uživatelský avatar
Robur
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon kvě 7, 2007 11:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Chasi » úte čer 10, 2008 12:03

Ta reklama je dobrý nápad. Ze začátku všude jen visely oranžové plakáty, které nikdo nepřehlédl, ale taky si myslím, že nikomu nic neřekly (kromě těch co znají malý nápis 360 outdoor shop).

Ale teď tam začaly přibývat hesla ohledně výstavy, výstavní plochy atd., takže už každý bude vědět co a jak...

Dobrý počin... :smt023
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod Skimpy » úte čer 10, 2008 14:31

jedik píše:Mozna ji tak vnimam, protoze je huste rozmistena na trase Poruba - centrum, kterou jezdim kazdy den, kazdopadne prehlednout nejde.


Ono je to i na trase Poruba - Kunčice :-) i před hlavní bránou na NHKG :-) možná i někde v závodě :mrgreen:
Uživatelský avatar
Skimpy
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1117
Registrován: úte zář 26, 2006 17:05
Bydliště: Ocelové srdce republiky

Příspěvekod Chasi » úte čer 10, 2008 14:50

Skimpy píše:
jedik píše:Mozna ji tak vnimam, protoze je huste rozmistena na trase Poruba - centrum, kterou jezdim kazdy den, kazdopadne prehlednout nejde.


Ono je to i na trase Poruba - Kunčice :-) i před hlavní bránou na NHKG :-) možná i někde v závodě :mrgreen:


...i směrem od Petřkovic do Přívozu (celý most je "osázen")...
Chodníčkem blíž, cestičkou spíš.
Uživatelský avatar
Chasi
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1596
Registrován: stř zář 20, 2006 9:32
Bydliště: Bolatice

Příspěvekod forrest » stř čer 11, 2008 12:12

Robur píše:je tím zaplácaná celá Ostrava, jako svého času nějaké levné koberce.
Nic proti, jenom jsem zvědav, jestli to po sobě taky jednou uklidí.


Nemám ten pocit že bychom po sobě neuklízeli. Jestli někdo ví o cedulích které jsme někde pohodili tak tady jsem do mě.Sednu do auta a uklidím je. Je to MOJE vizitka! Možná je nějaká zlomená pod sloupem ale to není má práce. To někaký silák ukazuje své svaly. Objíždím pravidelně celou trasu a snažím se uklízet. Pokud reklamu tak správně a čistě. Za čistou Ostravu Forrest.
Uživatelský avatar
forrest
nováček
nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: stř čer 13, 2007 14:56
Bydliště: ostrava

Příspěvekod jedik » stř čer 11, 2008 12:42

forrest píše:Nemám ten pocit že bychom po sobě neuklízeli. Jestli někdo ví o cedulích které jsme někde pohodili tak tady jsem do mě.Sednu do auta a uklidím je. Je to MOJE vizitka! Možná je nějaká zlomená pod sloupem ale to není má práce. To někaký silák ukazuje své svaly. Objíždím pravidelně celou trasu a snažím se uklízet. Pokud reklamu tak správně a čistě. Za čistou Ostravu Forrest.

:smt023
Jsou tiché jak ten černý bor, co kryje jejich hlavy sivé, to hřebeny jsou našich hor, to Beskydy jsou zádumčivé.
Uživatelský avatar
jedik
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2878
Registrován: sob dub 21, 2007 16:53
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Robur » stř čer 11, 2008 13:16

forrest píše:
Robur píše:je tím zaplácaná celá Ostrava, jako svého času nějaké levné koberce.
Nic proti, jenom jsem zvědav, jestli to po sobě taky jednou uklidí.


Nemám ten pocit že bychom po sobě neuklízeli. Jestli někdo ví o cedulích které jsme někde pohodili tak tady jsem do mě.Sednu do auta a uklidím je. Je to MOJE vizitka! Možná je nějaká zlomená pod sloupem ale to není má práce. To někaký silák ukazuje své svaly. Objíždím pravidelně celou trasu a snažím se uklízet. Pokud reklamu tak správně a čistě. Za čistou Ostravu Forrest.


Jasně, ani jsem Tě nepodezříval. Jen mi to připomnělo ty koberce, tam se s uklízením moc neobtěžovali.
Život je hořký. Bohumín.
Uživatelský avatar
Robur
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1951
Registrován: pon kvě 7, 2007 11:24
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dallen » pát čer 20, 2008 20:02

Pár se jich válí na ulici plzeňská(smer z dubiny na marianské hory) letak je na sloupu a hned pod ním se valí něaky zničený..a ty nalepky budete taky určitě strávat že?myslíš že to není moc dobrá reklama když člověk vleze do nově vymalovaného podchodu a vidím tam nalepku OUTDOOR obchodu :((
Uživatelský avatar
Dallen
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5671
Registrován: sob úno 2, 2008 13:15
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Blaf » pát čer 20, 2008 20:26

hmm tak treba to nebude Forrest, kdo lepi nalepky...ono docela by mi prislo divne, ze by mel cas veset reklamy a jeste nekde lepit nalepky....to uz by byla zbytecna energie podle me
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Dallen » sob čer 21, 2008 8:20

Blaf píše:hmm tak treba to nebude Forrest, kdo lepi nalepky...ono docela by mi prislo divne, ze by mel cas veset reklamy a jeste nekde lepit nalepky....to uz by byla zbytecna energie podle me

To určitě ne,ale je to jeho obchod.
Uživatelský avatar
Dallen
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 5671
Registrován: sob úno 2, 2008 13:15
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Blaf » sob čer 21, 2008 8:36

tak vis jak ty nalepky se davaji zadara....takze to je jaksi neuhlidatelne:(
Uživatelský avatar
Blaf
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2901
Registrován: stř srp 29, 2007 20:21
Bydliště: Ostrava


Zpět na Sháním parťáka/čku