Gruzie

na cestu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Gruzie

Příspěvekod Torio » sob črc 1, 2017 21:33

Ahoj

Odlet je plánován na 11. září (hýbat s tím skoro nejde). Návrat tak za dva týdny Původní tým tří holek a tří kluků se z různých příčin skoro rozpadl a zbyli jsme dva kluci. Bylo by tedy žádoucí obnovit původní stav (přičemž na pohlaví až tak nelpíme, nicméně mix je imho ku prospěchu).

Plán nemá zatím jasné kontury, ale chceme hlavně navštívit národní parky okolo Kutaisi a na chvíli zavítat k moři. Tj. hodně chození po horách, ale žádné ledovce. O konkrétnějších plánech si můžeme povídat za krátkých letních večerů a není nejmenší problém přímo na místě trochu zaimprovizovat. Spát chceme ve stanu/stanech a vařit si sami. Co se týká dopravy na místě, není jasný plán. Jsem zvyklý v cizině dost stopovat, ale nakolik je to dobrý nápad v Gruzii musím teprve zjistit. Nemáme apriori nic proti hromadné dopravě.

Přestože náročnost nebude velká, asi není od věci uvést, co mám v horách za sebou, aby případný/á zájemce/kyně nekupoval/a zajíce v pytli:
- Od dětstí až dodnes jsem byl asi 20x v Tatrách. Zmínil bych třeba Gerlach nebo Orla Perc. Jedno léto jsem
pracoval jako nosič na Zbojnícke chatě.
- GR20 na Korsice a Tour du Mont Blanc v Alpách (oboje dálkové přechody skoro 200km).
- Pár ledovcových tůr v Alpách a v Norsku
- Hromada ferrat.
- Kromě toho celkem aktivně lezu, celý život jsem závodně plaval a momentálně se ponejvíce věnuju silovému
tréninku.
Poslední tři body jsou celkem irelevantní pro gruzínský itinerář a uvádím je spíš proto, aby se dotyčný/á nebál/a, že se mu/jí rozpláču, když začne pršet.

Jde někdo do toho?
Torio
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát čer 30, 2017 16:55

Zpět na Sháním parťáka/čku