Nocny trip al. najdi Dubnickeho Yettiho :)

na cestu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Nocny trip al. najdi Dubnickeho Yettiho :)

Příspěvekod svacko » sob lis 4, 2006 16:22

hellooou,vsetci co sa dnes nachadzate v okoli DUbnice nad Vahom,tak nevahajte a pridajte sa k nam (mne a Vorec-ovi :) ) na turu do nasich krasnych zasnezenych kopcekov tu na okolii :zimnioutdoor:
odchod je zatial planovany na cca pol siedmu az siedmu,tak staci bud napisat na icq,alebo mejlika poslite. vacsej ucasti sa len a len potesiime *
s.

ps.sorry,ze tak neskoro,ale az teraz som prisiel z rylovacky, a nemal som na zahradke net ;)
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod Rujir » sob lis 4, 2006 19:21

Hned by som siel, keby som uz nemal partaka - chorobu. :cry: :evil:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod vorec » sob lis 4, 2006 22:48

Fuuu, tak ja len musim pochvalit svackovu great idea :smt023 =D> thx svacko a uplne super adventure hiking uspesne za nami 8) uuuplnaaa * paradicka takto v noci si prejst po cersto zabielenych horach :supz:
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Rujir » sob lis 4, 2006 22:56

vorec píše:Fuuu, tak ja len musim pochvalit svackovu great idea :smt023 =D> thx svacko a uplne super adventure hiking uspesne za nami 8) uuuplnaaa * paradicka takto v noci si prejst po cersto zabielenych horach :supz:


To uz ste spat? To ste vysli po prvu studnicku a spat? :shock: Dufam, ze aspon na Kamenne vrata ste zasli... :shock:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod vorec » sob lis 4, 2006 23:05

Rujir píše:To uz ste spat? :shock:


Duri neshockuj :wink: snad by si nas nexcel podcenit :lol: veduci vypravy by mohol o tom popismenkovat... 8) ja idem buvat [-o<
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Rujir » sob lis 4, 2006 23:15

vorec píše:Duri neshockuj :wink: snad by si nas nexcel podcenit :lol: veduci vypravy by mohol o tom popismenkovat... 8) ja idem buvat [-o<


No ked to bolo nazvane nocny trip tak som si myslel, ze aspon na Vapec to potiahnete. :mrgreen: Budem cakat na report od veduceho. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod svacko » ned lis 5, 2006 22:20

vorec píše:Duri neshockuj :wink: snad by si nas nexcel podcenit :lol: veduci vypravy by mohol o tom popismenkovat... 8) ja idem buvat [-o<


ze veduci vypravy :lol:

Rujir píše:No ked to bolo nazvane nocny trip tak som si myslel, ze aspon na Vapec to potiahnete. :mrgreen: Budem cakat na report od veduceho. *


mozno som to trosku populistickejsie pomenoval,ale predsa len,nebolo dolezite, kolko prejdeme, ale aky hlboky zazitok z toho mat budeme ;) sli sme priamo cez Ostry vrch, dole do sedla,na Jankove lazy, dole na lesne drevne parkovisko pod Kyskami, tam sme videli stopy od lady nivy,a teda voala, polovnici su niekde pobliiiz :(( tak sme to na vrchu kysiek zhodnotili, ze v ramci zachovania neporusenej struktury nasich membranovych bund bude lepsie,ak sa vratime dole, a sli sme teda Kolacanskou dolinou cez muldu a kamenolom dole, potom este hore na "kanadu" a tam sme to uz definitivne spustili dole :skialp:
takze Vapec sa nekonal,ale hlboky zazitok to bol-najma cesticka zo sedla pod Ostrym hore na Jankove,kde bolo uplne hmlove mliecko,a fakt,pripadalo mi to tam ako na Javornikoch niekedy uprostred zimy,klud, a naviac,sli sme bez akehokolvek zdroja svetla( bolo len vo vaku),takze o to to bolo vacsie zuuuzo :)
ale nabuduuce sa vobec tomu Vapcu nebranim ;)
veduuuci
svacko
účastník
účastník
 
Příspěvky: 446
Registrován: pon lis 21, 2005 13:40

Příspěvekod vorec » ned lis 5, 2006 23:00

svacko píše:ze veduci vypravy :lol:

:-k * =D> :smt023 ta ne?

Rujir píše:som si myslel, ze aspon na Vapec to potiahnete

svacko píše:ale nabuduuce sa vobec tomu Vapcu nebranim ;)

Tak to si piste, ze nieco spichneme :D, ved to je uuuplne cool idea, uz si to viem predstavit hlavne za takej jasnej mrazivej (-18 ) noci :supz: uz sa tesim, no len aby ten sneh uz bol...

svacko píše:pripadalo mi to tam ako na Javornikoch niekedy uprostred zimy,klud

S tymi Javornikmi potvrdzujem, malokto by uveril, ale predsa len +300 metrov nadmorskej vysky robi aj v nasich podmienkach divy :shock:
Usmievaj sa :lol:, bude aj horšie...
Obrázek
Uživatelský avatar
vorec
účastník
účastník
 
Příspěvky: 433
Registrován: úte pro 28, 2004 19:30
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvekod Rujir » pon lis 6, 2006 7:47

vorec píše:
Rujir píše:som si myslel, ze aspon na Vapec to potiahnete

svacko píše:ale nabuduuce sa vobec tomu Vapcu nebranim ;)

Tak to si piste, ze nieco spichneme :D, ved to je uuuplne cool idea, uz si to viem predstavit hlavne za takej jasnej mrazivej (-18 ) noci :supz: uz sa tesim, no len aby ten sneh uz bol...


Tak to ratajte so mnou. Urcite sa rad pridam ak budem prave v podubnicku. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA


Zpět na Sháním parťáka/čku