Japonsko - Indonesie - Dubai

na cestu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Japonsko - Indonesie - Dubai

Příspěvekod BMAJTZ » sob kvě 31, 2014 7:21

Zdar, ani tak neshanim partaka nicmene kdyby se chtel nekdo pridat tak smele do toho uvítáme jakoukoli další cestovatelskou duši. Zrovna jsem si koupil letenky z Prahy do Tokya / Bundar Lampungu do Dubaie / Dubaie do Prahy na termin 19.8. az 19.9. 2014 za krasnych 354 eur (http://bit.ly/1tv0U3m ta druha nabidka). Jedeme zatim dva, ale kdyby mel nekdo zajem urcite se vleze taky. Jeste nemam vymysleno jak se dostat z Japonska do Indonesie ale do Kuala Lumpur lita Air Asia zhruba za 90 ecek, takze to nejak udelat pude. Jinak receno cas pro Japonsko a Indonesii pujde rozdelit, do Dubaie jsem si nechal asi 3-4 dny, mam takovy pocit, ze to je na to mesto i tak skoro moc. Nejspise de o casove omezenou nabidku takze jenom pro rychliky. Program vymyslen taky neni koupil jsem to pred par hodinama.
Uživatelský avatar
BMAJTZ
nováček
nováček
 
Příspěvky: 79
Registrován: stř kvě 12, 2010 11:31
Bydliště: Brno, ale často i Třanovice u Českého Těšína.

Re: Japonsko - Indonesie - Dubai

Příspěvekod ketrin » stř říj 19, 2022 21:37

nechci zakládat nové téma, tak to dám sem. Víte někdo, prosím, jestli se v tranzitu na letišti v Dubai dá chvilku - pár hodin - nějak trošku kulturně (ne na zemi) schrupnout? V červenci jsem si koupila let s krásným rychlým přestupem, a teď mi napsali, že z technických důvodů se to mění a v Dubaji ztvrdnu přes noc (skoro 10 hodin). :(
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Japonsko - Indonesie - Dubai

Příspěvekod apuka » čtv říj 20, 2022 10:24

Ja jsem tam nikdy nebyl a asi ani nebudu, ale koukni se sem. hlavne na posledni moznost. Ty "sleep ‘n fly" by mely byt vevnitr terminalu, bez nutnosti vyjit z nich ven, tj. pripadnych viz nebo noveho odbaveni. Je tam i odkaz na jejich stranky, da se to rezervovat na tolik casu, kolik chces v ruznych urovnich (a asi i cenach).

To je asi nejlepsi moznost, jak si poradne odpocinout, jen nevim, jestli bys byla ochotna za to (tolik) platit :wink:
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Japonsko - Indonesie - Dubai

Příspěvekod ketrin » čtv říj 20, 2022 12:07

O tom vím, ale platit se mi to teda nechce. Obzvlášť když správně by mi tu změnu měli kompenzovat hotelem zdarma, ale zjistila jsem, že na to je nárok pokud přestup trvá 10 + hodin. Můj bude asi devět a půl 8)
Měla jsem na mysli něco takovéhodle, viz fotky
https://g.cz/5-letist-na-kterych-se-vyspite-lepe-nez-ve-vasi-posteli/
ono než se člověk dostane z letadla, zorientuje se a pak zase s předstihem jít na gate, tak stejně nebude čas na víc než nějaké 5 hodinové zdřímnutí, takže to asi nebudu řešit a prostě se tam na chvíli někde zhroutím v křesle.
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko

Re: Japonsko - Indonesie - Dubai

Příspěvekod apuka » čtv říj 20, 2022 12:58

Tak tady mas nejake informace (nezapomnen si kliknout na link "Sleeping guide..." v casti o spani na letisti. Alespon zakladni info, trochu na orientaci, co Te ceka. Kdyz uz Ti nikdo znalejsi neradi...
apuka
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 16500
Registrován: čtv bře 31, 2011 8:34

Re: Japonsko - Indonesie - Dubai

Příspěvekod ketrin » čtv říj 20, 2022 19:33

@apuka: ty recenze :D :D. Ale díky :wink:
Helča
ketrin
účastník
účastník
 
Příspěvky: 503
Registrován: stř dub 29, 2009 5:08
Bydliště: Liberecko


Zpět na Sháním parťáka/čku