Cykločunder Jeseníky 7. -11. máj

na cestu

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Cykločunder Jeseníky 7. -11. máj

Příspěvekod Lucia » úte dub 29, 2014 14:39

Ahoj,

v uvedenom termíne plánujem cykločunder v Jeseníkoch. Pridá sa niekto?

Cieľom je lepšie spoznať ďalší kút republiky, pobehať po kopcoch, navštíviť prípadné pamiatky a pozoruhodnosti, trochu sa zabaviť s foťákom, hľadať sojčie pierka... A navečer sa poobzerať po nejakom útulnom mieste na spanie uprostred lesov a lúk, nalámať triesky na oheň... Chcem si vychutnať prírodu, večer zaspávať pod korunami stromov, cítiť vietor na tvári, počúvať štekanie srncov a ráno sa zobúdzať na spev vtákov. Ak bude možnosť, tak si pripraviť chutnú večeru na ohníku. V prípade hrozby dažďa vymyslieť prístrešok alebo pohľadať senník. Bez toho všetkého pre mňa výlet stráca svoje čaro. Zastávky v krčmách a klasický strop nad hlavou až tak príliš neobľubujem, rovnako ako ani večerné hulákanie pri ohni :(

Hľadám touto cestou pohodového parťáka, najlepšie približne rovesníka (ja mám 32), ktorý by sa rád ku mne pridal a ktorý má naozaj rád prírodu, dokáže sa s ňou zžiť a nechať sa ňou prestúpiť, nenadáva na dážď, nepotrpí si na hygienu a vie sa pozitívne preniesť aj cez prípadné problémy, ktoré sa po ceste vyskytnú. Môže nás byť, samozrejme, aj viac :)
Uživatelský avatar
Lucia
nováček
nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv pro 11, 2008 10:10
Bydliště: Západné Slovensko

Zpět na Sháním parťáka/čku

cron