Velká Fatra

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Velká Fatra

Příspěvekod Petras » čtv dub 2, 2015 19:17

No mne by zase zajímalo jestli funguje Vojenská zotavovna pod Smrekovicou - hotel Granit.
Odkazy na jejich stránky nefungují :((
- Piješ?
Pokud to je otázka, tak ne. Pokud to je návrh, tak ano!
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Re: Velká Fatra

Příspěvekod Manyyas » pát dub 3, 2015 15:06

Granit funguje, bylo tam hodně lidí, ale ubytování pro jednoho 25 E na noc, teď se dívám na stránky a je tam dokonce 30. Já sem radši šel ještě na Smrekovicu na hotel za 18E na noc, celý hotel pro sebe, krása :) Jenom teda sem šel bez sněžnic z Ružomberoku až na tu Smrekovicu a hrůza, sněhu po kolena, z Malé Smrekovice snad ani není značení, tak jsem dorazil na hotel až tak po 2 hodinovém hledání správného směru.
Manyyas
nováček
nováček
 
Příspěvky: 111
Registrován: stř pro 3, 2014 16:05

Re: Velká Fatra

Příspěvekod Vachon » úte srp 4, 2015 7:37

Jen pro zajímavost, máte někdo představu, čemu slouží tahle konstrukce na Krížné (na plotě je jen uvedeno, že jde o vojenský objekt, tak to může být cokoliv od raketového sila nebo radaru pro styk slovenské vlády s mimozemšťany až po polní kuchyni)?
k01.jpg
Jde-li všechno podle plánu, stala se někde chyba.
Uživatelský avatar
Vachon
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 2261
Registrován: pát čer 3, 2011 12:01
Bydliště: matka měst

Re: Velká Fatra

Příspěvekod flames » úte srp 4, 2015 8:39

"Letecká základna Sliač má na vrcholu umístěno navigační zařízení TACAN", toliko gogol. Plus je tam ještě i něco jiného. Dalo se to zjistit, na zotavovně ve Smrekovici dělal nějakého vedoucího kolega od otce (to byl taky vojcl), jezdili sme tam pravidelně, nicméně to bylo v době, kdy mě plechové falusy na vrcholcích hor příliš netrápily.
flames
nováček
nováček
 
Příspěvky: 160
Registrován: pon srp 19, 2013 11:22
Bydliště: ValMez, Pustá Rudná...a jiné konce světa

Předchozí

Zpět na Tipy