Novohradké hory?

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Novohradké hory?

Příspěvekod uplne jinej martin » úte zář 20, 2005 19:40

Nááhodou, nějaký tipy na tuhle oblast? Bavil jsem se s jednim typoněm od nás ze školy (zeměpisář...) a přej že je to tam super úžsný.... (kdyby se našel někdo z prahy s mapou na půjčení - rád bych ho přemluvil. nemám 60 Kč na zaplacení členských poplatků knihovně na další rok :-/ ). Dik
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod pripluv » stř zář 21, 2005 5:32

sem tam byl nekdy v devadesatym osmym bez mapy a de to. Jenom bylo blbý, že šest dní pršelo. Byl jsem tam šest dní :ú .

Když si projdeš konferenci Montana, tak tam někde je odkaz na mapy na stahnuti a je to suprovka. Ja jsem si jej z posty omylem vymazal, takze kdybys to nasel, tak mi posli odkaz :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod uplne jinej martin » stř zář 21, 2005 21:15

Přípluv píše:sem tam byl nekdy v devadesatym osmym bez mapy a de to. Jenom bylo blbý, že šest dní pršelo. Byl jsem tam šest dní :ú .

Když si projdeš konferenci Montana, tak tam někde je odkaz na mapy na stahnuti a je to suprovka. Ja jsem si jej z posty omylem vymazal, takze kdybys to nasel, tak mi posli odkaz :wink: ...

dik udelam jenze tedka by to chtelo bejt krapet schizofrenni... nakonec jedem do kerkonos...
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl


Zpět na Tipy