Tip na víkend?

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Příspěvekod mifr » stř čer 22, 2005 7:11

NAE píše:...a na ceny si vzpomeneš?


Ja jsem byl na Fatre ted v kvetnu a Pod Suchym jsme platili 200 Sk na osobu (dvojluzak - maji povleceni) a Pod Chlebom 140 Sk (osmiluzak s vlastnim spacakem)...
Uživatelský avatar
mifr
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1875
Registrován: úte bře 15, 2005 14:04
Bydliště: Brno

Re: Prosba o radu

Příspěvekod chonga » čtv črc 28, 2005 21:30

Vojtos píše:
uplne jinej martin píše:.varovani. (pred rokem...)
U Svedlaru je vedro k chcipnuti. Tece tam krasnej kristalovej studenej potucek... Pijem hezkou, cistou studenou vodu. Vecer varim hrachovou kasi. No nepovedla se, tak snim pul velkyho esusu hrachu s majorankou... Celou noc to ze mne de obema dirama zaroven. Dalsi den tek krutej kopecek nahoru myslim ze chcipnu...


Hehe to mi pripomelo jednu z historku z Brd, kterou sem slyšel. Lidičky v na jednom vandru jednom pili tak takovou kříšťalovou čistou vodu z jednoho potůčku. Kamarádi co šli spát o kus vejš podél potoka v něm asi po 500m našli uhynulou srnu. Kdepak pokud to neni voda přímo u pramene neváhám převařovat anebo sebou vozim desinfekční tabletky 8)


když projíždím na kole trasu Valdek - 3 trubky tak je tam, za boha si nevzpomenu na jméno, studánka kde se nechá napojit.
tam je to celkem v poho, tak těžko říct na co ta srnka uhynula. ale pravda je, že dneska je jistota balená voda, tableta a převaření.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod chonga » čtv črc 28, 2005 21:43

....ale k tématu. teď jsem byl na jihu Moravy a sever Rakouska (Šatov, Hnánice, Kaja, Hardegg). tam jsou dobrý trasy kolmo i pěšmo mimo jiné přes naši nejlepší vinici Šobes. na každáým rohu na tebe čeká :drinkers: :partyman: ochutnávka. ....a večer :smt100 ](*,)

super je Ralsko (Stohánek). :ú

určitě Český les, :(( neprávem je ve stínu Šumavy.
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod Peťo » stř srp 10, 2005 22:35

Krásny camp je priamo v Demänovskej doline, myslím, že sa volá ATC Bystrinka. Je to kúsok od Chopku.
Peťo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 10, 2005 22:10
Bydliště: šurany

Příspěvekod norman_64 » pát srp 26, 2005 14:55

Prý má být příští týden hezky - poradte mi prosím kam se dá někde v okolí Zlína vyrazit na víkend či najednu noc(turistika, či kolo protože nelozím :(( )...Možnosti jsou ale...nějak mi nepálí...a zajímavý tip by se hodil *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Příspěvekod chonga » pát srp 26, 2005 16:43

:(( ve Vizovicích je trnkobraní
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1

Příspěvekod norman_64 » pát srp 26, 2005 17:20

chonga píše::(( ve Vizovicích je trnkobraní
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hmmm...a ve Fryštáku Malý svět ( http://www.malysvet.zde.cz/ ) .Ono s tím pěkným počasím to má být PŘÍŠTÍ TÝDEN :ú ...Takže jsem myslel příští týden...a někam do přírody... *
Uživatelský avatar
norman_64
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1379
Registrován: ned čer 19, 2005 9:51
Bydliště: Wanaka - NZ

Předchozí

Zpět na Tipy