Hrbatej fátrland - Böhmisches Mittelgebirge

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Hrbatej fátrland - Böhmisches Mittelgebirge

Příspěvekod Reinhard » sob črc 30, 2005 0:05

Tak jsem byl 3 dny sám a na divoko v Českém středohoří - v tomhle hicu jsem veškerý hadry propotil snad stokrát. Příště nejedu, dokud nebudou teploty aspoň 26 grádů a míň :fuj: - prostřední den byl "nejnapínavější" :ú ..když jsem dupal z Litoměřic přes Dlouhý vrch, ještě to šlo. Také do Třebušína to šlo. Ale dál z Třebušína přes Sedlo a dál na Úštěk v odpoledním horku 36 grádů ve stínu, to mě oddělalo. :smt119 Na svahu pod Sedlem jsem se málem sesypal - tak trochu moc horko - tmělo se mi před kukadlama, hlava jako střep, když jsem si chtěl vzpomenout na jméno vesnice, na kterou jdu, tak jsem měl poněkud problém myslet, chvilkama jsem usínal ( :(( ?). :(( :smt044 :smt025 Válel jsem se pod stromem a lil na sebe i do sebe vodu, málem jsem to vyvrhl. Holt vzal jsem si trošku moc velké sousto... * arm3 :-({|= [-( :smt100 :smt077 :finga: Ale pak po rekonvalescenci rychlostí asi 2-3 km/hod. hurá dál. :vom: :smt023 Ještě, že lidé podél cesty bydlící byli ochotni mě zásobovat vodou, jinak bych někde bídně pošel. Cesta, která by při normální pochodové teplotě byla vcelku OK, byla v těchhle vedrech naprosto vražedná. Ale nakonec jsem do toho Úštěku došel, pivo z nádražky ve mě zmizelo za pět minut, druhý do čtvrt hodiny, v Blíževedlech, kam jsem z Úštěku dojel vlakem, jsem si dal ještě limo a pak pivo... a spát jsem šel pod převis. Krása. Ale kdybych nemusel domů, tak bych pokračoval ještě tak 2 týdny. Ve městě je to hnusný.
Reinhard von Norden

Kráčím krajinou svého srdce a slýchám za nocí její tichý zpěv.
Reinhard
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř kvě 4, 2005 20:53
Bydliště: Č.B., nově - Ústí nad Labem, Sev.Čechy

Zpět na Tipy