Levné letenky

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Re: Levné letenky

Příspěvekod pripluv » čtv čer 18, 2009 5:01

btw, jake vyhledavace vubec pouzivate?
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » čtv čer 18, 2009 10:25

@mike: ja ne, mati parkrat jo. bez problemu. jinak nevim kam potrebujes, mozna potrebujes nekam od milana spravnym smerem, ale pokud vim, tak do centra je to diky bidne doprave z malpensy v podstate stejne rychle z bergama (byt je to dal). jediny co je bliz centru je linate, jenze tam z prahy myslim nic nelita.

@pripluv: nizkonakladovky musi dost casto clovek kontrolovat na jejich strankach, pro nejaky prehled je dobry skyscanner ikdyz mslim, ze driv byval reseny trochu lip, ted dost veci nenajde. a z normalnich ceskych asi kralovnu a pelikana. Najdou sice vesme totez, ale maj ruzny nastaveni moznosti vyhledavani.
Ale jinak dle me zdaleka nejlepsi, ktery toho v ramci moznosti najde i nejvic, nejprehledneji a s nejvice moznostma nastaveni je matrix

btw. k cene letenky kdyz to koupite pres nejaky takovyto vyhledavac/prodejce tak zaplatite vetsinou tak 300-400 za vystaveni. obcas to jde obejit koupenim na webu spolecnosti, ale nekdy maj poplatek i tam a nekdy tam nenabizej dany tarif. Takze bud jde najit nekdo, kdo vam za to, ze si to koupite pres nej neco da (treba hedvabnastezka veceri zdarma, ale tusim, ze neco takovyho delavaj i jinde) nebo na Pelikanu jde vlozit promokod "Akcniletenky.com" a ten ten poplatek za vystaveni snizi na jednu korunu. Mozna ze by sli nejaky promokody najit i pro ostatni prodejce.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » čtv čer 18, 2009 18:34

Hafi píše:@mike: ja ne, mati parkrat jo. bez problemu. jinak nevim kam potrebujes, mozna potrebujes nekam od milana spravnym smerem, ale pokud vim, tak do centra je to diky bidne doprave z malpensy v podstate stejne rychle z bergama (byt je to dal). jediny co je bliz centru je linate, jenze tam z prahy myslim nic nelita.

Z Malpensy do Milana je to otrava, skoro hodina autobusem. Jenze ja jedu do Aosty a muzu se Milanu uplne vyhnout. Z letiste jede autobus do Novary, kde presednu na vlak, kterych bych stejne jel z Milana. Usetri se minimalne hodina a cenove to vyjde nastejno (levneji, kdyz pocitam jizdenku na vlak). Bergamo je presne na opacne strane, takze letiste - Bergamo - (hodina vlakem) Milano - Novara.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » pát čer 19, 2009 1:48

@Hafi: mas nejake zkusenosti s Wizz? Co jsem koukal, tak letenka skoro zadarmo (asi 500) a tam i v rozumny cas. Akorat jsem v rychlosti nenasel dalsi poplatky (booking, zavazadla a kdovicojeste). Bych to Bergamo mozna i prezil :) Byl jsi tam nekdy? Zpatky by to chtelo prespat, da se tam nekde (nejlepe na letisti)?

Nebo bych mohl tam s Wizz a zpatky s easyJet, to vypada casove skoro idealne a financne taky dobre. Levnejsi, nez vlakem do Rakouska :shock:
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » pát čer 19, 2009 11:00

wizz by mel byt ok. je tam jen 15 kg limit na velky zavazadlo. nejaky poplatky za to jsou, kdyz si projes rezervacku do konce, tak ti to rekne. jde platit bud kartou nebo prevodem na ucet coz je levnejsi.
zkusim nekde najit aktualni promokod, ktery snizil jeste asi o 200 cenu.
kombinace s easy by taky sla.

edit1: tak promokod je WAPB9499. nevim jestli je jeste aktualni. zkusim
edit2:tak zavazadlo stoji 270 na jeden smer, rosnireni hmotnosti na 20 kg stoji dalsich 135. poplatek za platbu prevodem je myslim taky nejak 135. ale nevymyslel jsem kam zadat promokod, mozna bych se tam a to musel registrovat. ale pokud vim, tak by melo ubyt 270 na kazdou cestu,jen nevim jestli ta akce uz neskoncila, pripadne kdy skonci
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » pát čer 19, 2009 18:18

@Hafi: diky! Do 15 kilo se cestou tam vejdu, vic tahat po horach neminim. Zpatky by to bylo horsi, protoze obvykle vezu nejake mistni dobroty a vino, ale to bych stejne letel s nekym jinym. Diky za promokod, jestli nebude fungovat, tak o nic nejde, par stovek mne nevytrhne.

Je tu nekdo, kdo s Wizz uz letel? Zajimaly by mne zkusenosti, jak pozitivni, tak negativni. Jejich web mne trochu odrazuje, ze se tam nedaji (rychle?) najit informace o poplatkach nevypada moc seriozne (a maji extremne hnusne barvy :)).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » sob čer 20, 2009 9:31

S WizzAir jsem letěl dvakrát trasu KTW - NYO. Poprvé, na cestě tam, jsme měli asi 4 hodiny sekeru, na Skavstu jsem přiletěl někdy ve dvě dáno... :axe: Zbylé cesty v pohodě, bez problému. Takže v zásadě doporučuju, jen třeba počítat s možným zdržením.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » sob čer 20, 2009 16:59

jen doplnim ze KTW jsou logicky Katowice, ale NYO neni New York, ale Stockholm :D

Co sem slysel, tak wizz je docela v pohode, takovy neco mezi Ryanem a Skyeurope. Zpozdeni mit muze kdokoliv a co se tyce tech poplatku tak vse jsem celkem intuitivne nasel v hornim menu "uzitecne informace - poplatky za sluzby"
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » sob čer 20, 2009 18:10

Děkuju, Hafi, za doplnění. Moje zkušenost je dva, resp. rok stará. Vím, že teď začali létat z Prahy a docela jsem uvažoval, že jejich nabídky využiju, nemám s nimi žádný problém.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » pon čer 22, 2009 8:27

... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod george1 » pon čer 22, 2009 12:29



No ale přes léto by mohly ještě vydržet. Dostanou určitej čas na jednání a pak to teprve s velkou parádou zabalejí. Třeba to ještě do té Soluně stihnu, ale už se vidím jak jedu zpátky z Istanbulu na 10 x vlakama sice za litr, ale 3 dni.
"Své nohy natáhneš pouze tolik, kolik ti dovolí délka tvé matrace".
george1
účastník
účastník
 
Příspěvky: 882
Registrován: úte črc 10, 2007 11:58
Bydliště: Praha, převis u Tošovskejch a řopík u Králík

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » pon čer 22, 2009 12:37

sobb o vikendu odjela, tak sem ji tu radostnou novinu uz psal :) ale snad vydrzi. Horsi je ze ted jim nikdo neda sluzbu jinak nez za cash, kterymzto zrovna neoplyvaj...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod zbuddy » pon čer 22, 2009 15:19

pro připomenutí, jak žvaníš :twisted: :mrgreen:

Hafi píše:
zbuddy píše:SKY Europe - hrozí insolvenční řízení, říká TV NOVA :shock:

tilak přišel o licenci gore, říká kuba turek....

(tim chci naznacit, ze jako zdroj je to velmi neduveryhodny. co se tyce konkretni situace se skye, tak uz nejaky cas setrvale spatny stav, ze uz jde uspesne doufat v preziti s myslenkou "kdyz uz to vydrzeli do ted")


Hafi píše:
mike píše:@Hafi: to mas samozrejme pravdu, jenze prave takovehle "informace" to mohou urychlit.

to mas zase (bohuzel) pravdu ty. ale zalezi jak moc se o tom bude mluvit a navic vetsina lidi nesleduje cim a s kym leti. a pri koupi letenky si vybiraji podle ceny a nespojej si to s tim co vcera (a uz tuplem ne pred tydnem, mesicem) rikali v televizi.




Hafi píše:sobb o vikendu odjela, tak sem ji tu radostnou novinu uz psal :) ale snad vydrzi. Horsi je ze ted jim nikdo neda sluzbu jinak nez za cash, kterymzto zrovna neoplyvaj...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » pon čer 22, 2009 15:57

@zbuddy: :(( sem nejak nepobral.

@jezo jsem ted postreh, ze pises ze skye ohlasili bankrot, tusim ze jen dostali bankrotovou ochranu neboli ochranu pred veriteli, coz neni myslim totez.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » pon čer 22, 2009 16:31

To opravdu neni totez. Viz taky odkazovany clanek:
"Není to v žádném případě vyhlášení bankrotu ani konkursu, pouze jsme chtěli získat čas na restrukturalizaci," uvedl pro agenturu ČTK mluvčí firmy Tomáš Kika. Společnost podle mluvčího zachová provoz podle letového řádu, dodrží závazky z prodeje letenek a udrží pracovní místa.

Kazdopadne to k bankrotu vest muze, jestli rychle nenajdou investora. A zakaznici se k nim ted zrovna nepohrnou... No treba to jeste mesic a pul vydrzi, jinak si na nasi milou spolumoderatorku pockame o neco dyl #-o
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » pon čer 22, 2009 17:13

@Hafi: omlouvám se, taky jsem to v průběhu dne zaregistroval, ale vycházel jsem z titulku na iHNed.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » čtv čer 25, 2009 12:40

tak skyeurope maj velmi zajimavou akci á 25E (tj. cca 40E i s batohem) jedna cesta do vetsiny destinaci. Ale je jasny ze jim tece do bot o potrebujou cash. Takze kdybyste nekdo nekam chtel, tak moznost je. Jen se na to nesmite vazat (tj. nesmi byt moc velky problem kdyz to nahodou nepoleti). Kdyz to koupite treba pres SA (o neco malo drazsi), tak pokud vim, mate uzavrenou smlouvu s prodejcem a ten by vam v pripade krachu spolecnosti mel castku vratit.
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod zbuddy » čtv čer 25, 2009 13:23

@ Hafi: že Tě budeme řešit za skrytou reklamu jako prodejce letenek SkyEurope :twisted: :D
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Levné letenky

Příspěvekod Hafi » čtv čer 25, 2009 13:27

zbuddy píše:@ Hafi: že Tě budeme řešit za skrytou reklamu jako prodejce letenek SkyEurope :twisted: :D

dyk tu delam reklamu na vsechny mozny, kdyz objevim neco zajimavyho. :axe:
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8440
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(

Re: Levné letenky

Příspěvekod zbuddy » čtv čer 25, 2009 13:28

Hafi píše:dyk tu delam reklamu na vsechny mozny, kdyz objevim neco zajimavyho. :axe:


..tak jako agenta Letušky nebo SA :mrgreen:
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » sob čer 27, 2009 7:21

Zase jednou ziram na ceny letenek. Do Italie letim (teda doufam...) s Wizz, ale zpatky mi to s nima nevychazi, s easyJet taky moc ne a do SkyE se mi nechce. Takze jsem si rekl, ze si priplatim za CSA, tam je to casove idealni. Zpatecni do Milana je za necelych 5 tisic a polovinu bych dal. A ted si tipnete, kolik stoji jednosmerna letenka Milano - Praha ve stejnem terminu jako ten zpatecni let. Pres 17000 :shock: Jestli je v tom nejaka logika, tak bych ji rad slysel. Kdyby stala 5k tak to jeste beru...

Takze ted mam dilema. Risknout SkyE nebo ne? :-k Cena je dobra, ale zustat trcet v Italii by uz tak dobre nebylo (i kdyz zase zadna katastrofa).
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » sob čer 27, 2009 7:42

@mike: je to dle logiky leteckých společností (a nejen nich, takhle jsem třeba i prskal u rakouských železic, ale to je mimo). Zkus to ještě naklikat na Alitalii, ti mívají codeshare flight s ČSA a pokud vím, tak jejich cenová politika je jiná.
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » sob čer 27, 2009 7:44

(a ještě něco: zpáteční letenka je jen velice zřídka dvojnásobkem ceny jednosměrné, velice často (řekl bych, že je to spíš pravidlem), že zpáteční letenka je o mnoho výhodnější než jednosměrná)
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » sob čer 27, 2009 7:48

To uz jsem zkousel, Alitalia ma na korunu stejne ceny jako CSA. Ta logika by mne prave zajimala, jestli se takove slovo da vubec pouzit ;-)

Ze je zpatecni obvykle vyhodnejsi nez dve jednosmerne mas sice pravdu, ale tady stoji jednosmerna vic nez 3x tolik co zpatecni. Kdybych s nima chtel letet jednu cestu, tak si radeji koupim zpatecni a to nedava smysl. Ledaze... overbooking? Ze by jich prodali vic a pocitali s tim, ze nekdo neprijde?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod Ježo » sob čer 27, 2009 7:56

Aha, tož za tu Alitalii se omlouvám, já když letěl do Itálie v březnu, tak se mi právě docela vyplatilo jet přímo přes tu Alitalii. Ale byl tam i vnitroitalský let, tak to bylo možná tím...

Možná bych zkusil ještě Austrian Airlines, do Vídně to není tak daleko... ČSA s jejich cenami moc nemusím, možná tak Click4Sky (zkoušel jsi?), protože když jsem jednou potřeboval do Francie, tak s ČSA to bylo za 20tis a třeba taková Lufthansa mi to hodila za 10tis.

Mmch, proč do Milana? Na hory, Mt. Blanc? Možná by se v tom případku našlo něco třeba z Ženevy nebo podobně... (A krom toho, do Ženevy jezdí Tourbus, je to sice kodrcání autobusem, ale po akci by ti to už mohlo být docela jedno a třeba by sis alespoň trošku odpočinul... Ale to už jsou takové po haluzi alternativy.)
... A Lotově ženě bylo přece řečeno, aby se neohlížela zpátky tam, kde všichni ti lidé žili a kde stávaly jejich domy. Ale ona se ohlédla, a já ji za to mám rád, neboť to bylo velice lidské. Obrátila se za to v solný sloup. Tak to chodí.

(Kurt Vonnegut: Jatka č. 5)
Uživatelský avatar
Ježo
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1529
Registrován: úte lis 29, 2005 12:22
Bydliště: Brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod PD » sob čer 27, 2009 8:02

mike píše:Risknout SkyE nebo ne? :-k Cena je dobra...


na terminy do konce srpna bych to riskl, zvlast pokud je dobra cena, myslim, ze pres leto to nepotopi... ale zalezi, jakou chces mit jistotu, ze opravdu poletis ...

jinak alternativa, pro prazaky neprilis lakava, muze byt ta Viden - z Malpensy s air berlin za cca 55E
PD
nováček
nováček
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát led 11, 2008 18:52
Bydliště: brno

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » sob čer 27, 2009 8:11

@jezo: omlouvat se nemusis, neni duvod. V tomhle pripade asi jen preprodavaji sedadla CSA. Click4Sky je na mesic dopredu a to mi uteklo. Nic pro nas, co vsechno resi na posledni chvili. Ostatni jsou vsechny jeste drazsi, nez CSA, aspon podle vyhledavacu. Krome toho jsem pohodlny a kdyz muze byt primy let, tak mu dam prednost. Cimz odpadaji vlaky (18 hodin) a autobusy, to ani nahodou.

Z Milana do Aosty a Grand Paradisa. A odtamtud zpatky easyJet ve 14:40 nestiham, to bych musel popojet den predem a to se mi nechce.

@PD: asi to na SkyE dopadne, letim v pulce cervence. V nejhorsim bych to vzal domu vlakem pres Dolomity (a sefa by kleplo :)). Ze to ted zabali se nebojim, spis ze jim nekde zase zadrzi letadlo.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » sob čer 27, 2009 8:40

Tak jo, koupil jsem SkyE. Casove rozumne a za 36 Euro se vsim vsudy je to skoro zadarmo. Kdyz to nevyjde, tak se snad z Italie nejak dostanu.

Hafi píše:tKdyz to koupite treba pres SA (o neco malo drazsi), tak pokud vim, mate uzavrenou smlouvu s prodejcem a ten by vam v pripade krachu spolecnosti mel castku vratit.

Precetl jsem si jejich obchodni podminky a nemyslim si to. Neustale zduraznuji, ze jsou jen zprostredkovatel a veskere reklamace si resis primo s dopravcem. Mozna se z toho podle nasich zakonu takhle vyvlect nemuzou, ale uprimne, soudil by ses u nas kvuli tisicovce? Ja teda ne, a tak jsem koupil primo od SkyE.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Levné letenky

Příspěvekod agentw4c » sob čer 27, 2009 9:03

Cau, ktery nizkonakladovky litaji z Mnichova ?
Dik
agentw4c
účastník
účastník
 
Příspěvky: 481
Registrován: stř úno 7, 2007 14:09

Re: Levné letenky

Příspěvekod mike » sob čer 27, 2009 9:17

Koukni se sem a pohraj si s tim. Nacitani chvili trva, ale pro prehled je to skvele. Jinak si najdi prispevek od Hafiho na predchozi strane, ve kterem je tohle a par dalsich.

BTW, budu 7. - 13.7 vcetne v Grand Paradisu. Kdybys chtel vylezt na 4000, muzes se pridat. Kdyz tak SZ nebo telefon.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49487
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

PředchozíDalší

Zpět na Tipy