Lanovka na Vilcan

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Lanovka na Vilcan

Příspěvekod Claidy » sob zář 8, 2007 14:14

Nevíte někdo něco bližšího o lanovce na Vilcan? Měla by jezdit z města Lupeni k chatě Straja. Přestože o ní píšou cestovky, nikde jsem se nedozvěděla, jestli jezdí pravidelně, o víkendech, od kolika do kolika a jestli jezdí vůbec teď v září.Nevím jestli si cestovky něco takovýho domlouvají dopředu a jestli má vůbec smysl spolíhat na to, že tam ta lanovka bude. Nemohl by mi někdo poradit?
Claidy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 8, 2007 14:07

Příspěvekod Hafi » sob zář 8, 2007 14:42

Byl jsem tam v roce 2004 na týden lyžovat. bydleli jsme v Lupeni a kazde rano jsme jezdili nahoru na Straju- zpatecni jizdenka stala tehdy 35000 starych lei (jednosmerna 20k, ale nebyl dole snih, tak jsme jezdili oboji) A jezdila v provozni hodiny (kazdy den nejak pres den, myslim od deviti) podstate kdykoli nekdo prisel (to vleky nahore byly horsi-muselo se sejit deset lyzaru aby to pustili). Vic nevim, navic se to mohlo zmenit, a taky jak to je "mimo sezonu" na podzim taky netusim. Kdyz se mi nekde podari najit mejl na Rumunku pres kterou jsme tam tehdy byli, tak ti to poslu...zatim mam jen tel. čísla na dvě tak 15letý holky, ale ty ti těžko poraděj...
Uživatelský avatar
Hafi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8431
Registrován: pát led 5, 2007 10:28
Bydliště: Už zas Praha :-(


Zpět na Tipy