Lehky jednodenni vylet?

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Lehky jednodenni vylet?

Příspěvekod Goggy » úte kvě 8, 2007 21:19

Poradte kam v jet v CR na jeden den na 'oddychovy' vylet? (rano tam vecer zpatky), mam moznost dojet na misto autem a pak pokracovat pesky/na kole (jen cross, ne tezkej teren), takze lokace nedela problem, preferuju stredni cechy/cechy, aby mi cesta tam netrvala tri hodiny. Vim ze je spousta infositu jako kudyznudy, bohuzel mi vetsina lokaci z neznamyho duvodu pripomina skolni vylety, nechce se mi lezt po stenach nebo muzeiich :D takze...mate nejaky oblibeny mista?
Goggy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 3, 2007 16:14

Příspěvekod djx1 » úte kvě 8, 2007 21:49

To je tezke...je toho spousta.
Co treba na kole podel Labe (labska cyklostezka)? Z Lyse nad Labem do Podebrat nebo az k soutoku Labe a Cidliny a zpatky po druhe strane pres Sackou (skvele koupani), Kersko? Nevim, kolik by to dalo kilometru, ale staci se podivat do mapy...je tam spousta variant. V lese plodiny, moznost koupani, pivecko...
Uživatelský avatar
djx1
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 13, 2005 7:32
Bydliště: zas ty Milovice

Příspěvekod uplne jinej martin » úte kvě 8, 2007 22:21

český středohoří, milešovka třeba..
Budocnost patří aluminiu!
Uživatelský avatar
uplne jinej martin
nadšenec
nadšenec
 
Příspěvky: 1763
Registrován: ned led 9, 2005 21:41
Bydliště: Pragl

Příspěvekod tuso » stř kvě 9, 2007 6:33

djx1 píše:To je tezke...je toho spousta.
Co treba na kole podel Labe (labska cyklostezka)? Z Lyse nad Labem do Podebrat nebo az k soutoku Labe a Cidliny a zpatky po druhe strane pres Sackou (skvele koupani), Kersko? Nevim, kolik by to dalo kilometru, ale staci se podivat do mapy...je tam spousta variant. V lese plodiny, moznost koupani, pivecko...


:smt018 :mrgreen:
Být K.O. a říkat O.K. je tajemství úspěchu...
Uživatelský avatar
tuso
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6607
Registrován: úte lis 29, 2005 12:19
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod jinryd » stř kvě 9, 2007 7:43

Včera jsm vyrazili s manželkou do Českého středohoří. Auto zaparkovali v Třebenicích před muzeem českého granátu (prohlídku v 100 let starém německém kostele vřele doporučuju, babča u kasy je pamětnice a vzhledem k tomu, že jsme tam byli první, tak se nám moc hezky věnovala). Odtud jsme vyrazili směrem na Skalku a přes Sutom na Holý vrch (malý kopeček z kterého je nádherný kruhový rozhled), pokračovali do vesničky Boreč a odtud na Košťálov (zřícenina hradu - sice na rozcestí pod hradem je cedule, že díky havarijnímu stavu, je vstup na hrad zakázán). Nechápu proč, kameny byly opraveny, vyspárovány. My jsme měli super výhledy na celou středočeskou Koutlinu. Odtud se dá sejít zpět do Třebenic. Sakumprdum okolo 20km krásné procházky. Na závěr doporučuji zajet do motorestu ve Velemíně na skvělou papušku.
jinryd
nováček
nováček
 
Příspěvky: 63
Registrován: čtv bře 15, 2007 20:05

Re: Lehky jednodenni vylet?

Příspěvekod zbuddy » stř kvě 9, 2007 10:34

Goggy píše:Poradte kam v jet v CR na jeden den na 'oddychovy' vylet? (rano tam vecer zpatky), mam moznost dojet na misto autem a pak pokracovat pesky/na kole (jen cross, ne tezkej teren), takze lokace nedela problem, preferuju stredni cechy/cechy, aby mi cesta tam netrvala tri hodiny. Vim ze je spousta infositu jako kudyznudy, bohuzel mi vetsina lokaci z neznamyho duvodu pripomina skolni vylety, nechce se mi lezt po stenach nebo muzeiich :D takze...mate nejaky oblibeny mista?

Zajeď si na Okoř (jezdí tam i víkendový vlak z Masaryčky přes Hostivici), tam si dáš lehké terénky na různé směry, nejspíše údolím kolem potoka směr Budeč, můžeš i prohlídku hradu (ruina), hospoda je zachovalá, dobré jídlo, pivo Budvar (auto?). Byl jsem tam pěšmo v Ne. Tento víkend (12.) je tam nějaká akce (kováři ap.). Moje fotogalerie (bylo hnusně) je na Pikasa. Odkaz na požádání pošlu.
Naposledy upravil zbuddy dne sob zář 8, 2007 16:06, celkově upraveno 1
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod Goggy » stř kvě 9, 2007 11:47

zbuddy: to vypada super, tak akorat, jel bych tam s pritelkyni a navic nejsem z tech co by dokazali denne ujit 20km a uzivat si to, prece jen sem prazak a chodim tak maximalne na metro :roll: snazim se ale zlepsit, navic me ted nejak vzalo foceni, tak hledam zajimavy mista :wink:
Goggy
nováček
nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv kvě 3, 2007 16:14

Příspěvekod zbuddy » stř kvě 9, 2007 12:04

Goggy píše:zbuddy: to vypada super, tak akorat, jel bych tam s pritelkyni a navic nejsem z tech co by dokazali denne ujit 20km a uzivat si to, prece jen sem prazak a chodim tak maximalne na metro :roll: snazim se ale zlepsit, navic me ted nejak vzalo foceni, tak hledam zajimavy mista :wink:

Nestačil jsem dát přesný odkaz na Picasu, viděl jsi galerii?
Kilometráž: vlak zast. Noutonice - Okoř 2,5 km, možná míň..
Okoř - Budeč, kaple sv.Petra a Pavla 5,5 km po červené
A to jsme měli celkem 6 piv na Okoři, vepř. koleno (napůl), prohlídku hradu....Fotky si uděláš, to si piš...
"Protože mi za hodinu jede co?" "Protože Ti za hodinu jede vlak, vole" :D
Uživatelský avatar
zbuddy
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 12351
Registrován: pát úno 16, 2007 9:59
Bydliště: Kladno, rodiště Orłowa, Kolbenka v Práglu

Příspěvekod chonga » stř kvě 9, 2007 16:35

jinryd píše:Včera jsm vyrazili s manželkou do Českého středohoří. Auto zaparkovali v Třebenicích před muzeem českého granátu (prohlídku v 100 let starém německém kostele vřele doporučuju, babča u kasy je pamětnice a vzhledem k tomu, že jsme tam byli první, tak se nám moc hezky věnovala). Odtud jsme vyrazili směrem na Skalku a přes Sutom na Holý vrch (malý kopeček z kterého je nádherný kruhový rozhled), pokračovali do vesničky Boreč a odtud na Košťálov (zřícenina hradu - sice na rozcestí pod hradem je cedule, že díky havarijnímu stavu, je vstup na hrad zakázán). Nechápu proč, kameny byly opraveny, vyspárovány. My jsme měli super výhledy na celou středočeskou Koutlinu.


mohu potvrdit, super. byl jsem tam s rodinkou pře měsícem a z Milešovky bylo vidět až na Krkonoše o Ještědu, Ralsku a D.Sněžníku nemluvě.
... každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán
Uživatelský avatar
chonga
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 3078
Registrován: úte led 4, 2005 21:35
Bydliště: 3.patro v 3+1


Zpět na Tipy