Choď a pomáhej!

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Choď a pomáhej!

Příspěvekod Danko6 » pát lis 8, 2019 12:07

Zdravím, předpokládám, že většina z vás tuhle aplikaci už zná, každopádně pro ty co jí neznají a pár těch km nachodí, se určitě bude hodit. Za každých 1000 kroků vám aplikace dá přibližně 1 kč ve formě takových bodů, které lze věnovat na charitu, případně vyměnit za peníze nebo si vybrat třeba nový mobil, ale na to už toho potřebujete opravdu hodně :D Posílám odkaz k využití: https://sweatco.in/
Naposledy upravil mike dne pát lis 8, 2019 18:18, celkově upraveno 1
Důvod: zmenen link na primy
Danko6
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 8, 2019 11:45

Re: Choď a pomáhej!

Příspěvekod tsunami » pát lis 8, 2019 14:53

Předpokládám, že většina lidí to nezná. Mě osobně to připadá jako kravina, navíc ten odkaz na tvůj profil - co za to dostáváš, když se někdo registruje s jeho využitím? Připadá mi to spíš jako forma spamu.
tsunami
účastník
účastník
 
Příspěvky: 269
Registrován: stř bře 20, 2019 20:27

Re: Choď a pomáhej!

Příspěvekod mike » pát lis 8, 2019 18:21

Mne taky a k tomu navic necroposting :evil: Ty dva nesmyslne prispevky jsem smazal a tady zmenil link na primy, kdyby se na tu blbost nekdo nutne potreboval kouknout. Za dalsi pokus o spam bude ban.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Choď a pomáhej!

Příspěvekod Frystensky » stř led 29, 2020 22:26

Díval jsem se na ty www stránky a hlavně je to užitečné pro američany. Ti extrémně tloustnou a vůbec se nepohybují.

Mimochodem, takováhle appka Vám může úplně vysát baterii v mobilu a pro delší tůru je to nepoužitelné. Museli by jste sebeou tahat ještě power banku a to se asi nikomu nechce tahat další zátěž.
Obrázek
Frystensky
nováček
nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 22, 2019 12:47

Re: Choď a pomáhej!

Příspěvekod mike » stř led 29, 2020 22:38

Kolik znas osobne Americanu? Ja relativne dost a pro vetsinu z nich to neplati. Ano, jsou tam k videni extremy, ktere u nas nepotkas, ale zas tolik jich neni.

Aplikace podobne, sice by mne ani nenapadlo ji instalovat, ale proc by nutne mela zrat baterku? Krokomer mi tam bezi automaticky a mobil vydrzi pres 4 dny bez nabijeni. Aplikace muze brat data primo od systemu a nezrat skoro nic. Nebo taky ne, ale bez vyzkouseni to rict nemuzes.
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49284
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27


Zpět na Tipy