Lékařská služba na letištích

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Lékařská služba na letištích

Příspěvekod krysarr » stř srp 17, 2016 10:43

Mám dotaz. Máte někdo (nebo vaši známí) zkušenost s využitím lékařské služby na letištích? Můj ještě žhavý zážitek z návštěvy doktorky na letišti Manas v Bishkeku (Kyrgystán) a pobytu na klinice na Istanbulském Ataturkově letišti mě inspiroval k sepsání článku. Museli jste někdo vyzkoušet doktora někde jinde? Kolik vás to stálo, jaká byla služba, jak na vás mluvili? Zajímá mě hlavně východ a bývalý sovětský svaz, ale nepohrdnu informací ani odjinud ;) Pro mě osobně bylo nejzajímavější, že na Manas Airport po mě za těch pár dryáků, co do mě doktorka narvala a napíchala, si vzala jen asi 20 Kč jako operační poplatek. Soukromá klinika na Ataturku už samozřejmě účtovala mnohem více (ale ne přestřeleně - škoda že se to tak akorát pokrylo s mou povinnou spoluúčastí, kterou mám obsaženou v pojištění...). Vzhledem k tomu jak některé systémové věci fungují v celém bývalém SSSR podobně bych, chtěl dopátrat, jestli je to s placením podobně třeba i ve Tbilisi (Gruzie) atp. Díky za jakýkoliv postřeh...
"Dobrodružství je jen průser, který jste přežili..."

Tipy a inspirace pro dobrodruhy a cestovatele
krysarr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát pro 27, 2013 19:45

Re: Lékařská služba na letištích

Příspěvekod mike » stř srp 17, 2016 17:58

A kde mas ten clanek?
Uživatelský avatar
mike
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 49288
Registrován: pát čer 13, 2008 17:27

Re: Lékařská služba na letištích

Příspěvekod krysarr » stř srp 17, 2016 18:34

Právě že bych pro něj rád nasbíral podklady, přece jen má zkušenost zahrnuje pouze dvě letiště :)
"Dobrodružství je jen průser, který jste přežili..."

Tipy a inspirace pro dobrodruhy a cestovatele
krysarr
nováček
nováček
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát pro 27, 2013 19:45


Zpět na Tipy