Výlet na Madagaskar

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Výlet na Madagaskar

Příspěvekod martinavodickova » pon kvě 25, 2015 12:19

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, zda zde někdo byl na Madagaskaru, co jste tam viděli a zda jste jeli na vlastní pěst, nebo jste využili cestovní kancelář. Uvažuji, že tam pojedu toto léto. Chtěla jsem tam vyjet bez cestovní společnosti, ale všude na webu píší, že to není ideální a že mám vyjet s nějakou cestovkou. Když jsem se tak dívala po netu, tak se mi zdá nejlepší smazán odkaz na cestovku , protože zaměstnává přímo lidi z Madagaskaru - nicméně průvodce je pouze v angličtině. Neznáte náhodou nějakou rozumnou českou cestovku, která zaměstnává průvodce přímo z Madagaskaru, avšak která poskytuje českého interpreta, který tam pojede s vámi? A která poskytuje služby podobné jako ta cestovka uvedená výše? Mám v plánu se podívat do hlavního města a do okolních parků a k moři. Zajímají mě hlavně lemuři. Pokud máte však tipy na ještě něco jiného, co by mohlo být zajímavé, prosím, dejte mi vědět :)
martinavodickova
nováček
nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 25, 2015 12:18

Re: Výlet na Madagaskar

Příspěvekod šíp » pon kvě 25, 2015 15:26

Ahojky, smazala jsem odkaz na cestovku. Zdá se mi přinejmenším podezřelé, že jediný příspěvek po registraci a hned odkazuje na konkrétní agenturu. Asi jsem paranoidní, ale jeví se mi to jako pokus o neplacenou reklamu.
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno


Zpět na Tipy