Vrátná Dolina

kam cestovat, za kolik...

Moderátoři: Moderátoři - veteráni, Moderátoři - nová krev

Vrátná Dolina

Příspěvekod Petras » úte kvě 2, 2006 0:31

Prosím vás nevíte někdo jestli existuje kemp ve Vrátné,na mapách někde je jinde nikoli. V Terchové je určitě tam jsem byl.Případně dejte tip na přespání nejlépe ve Štefanové.Dík.[/url]
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Rujir » úte kvě 2, 2006 0:52

Teda vo Vratnej som bol uz takovych nejmin a ziadny kemp som tam nevidel. Inak co sa tyka ubytka, tak zhanat ho dopredu a rezervovat ho sa snad ani neoplati. V Stefanovej sa da byvat prakticky vsade - tam snad nie je obyvatel, ktory by neponukal privat. :wink: Ak by si predsa len chcel kontakt, tak myslim, ze Sip alebo Noemi tam pred nedavnom prespavali. Ale ktora z nich to bola, to si teraz vazne nespomeniem. :shock: :oops:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » úte kvě 2, 2006 6:53

Rujir píše:Teda vo Vratnej som bol uz takovych nejmin a ziadny kemp som tam nevidel. Inak co sa tyka ubytka, tak zhanat ho dopredu a rezervovat ho sa snad ani neoplati. V Stefanovej sa da byvat prakticky vsade - tam snad nie je obyvatel, ktory by neponukal privat. :wink: Ak by si predsa len chcel kontakt, tak myslim, ze Sip alebo Noemi tam pred nedavnom prespavali. Ale ktora z nich to bola, to si teraz vazne nespomeniem. :shock: :oops:


vidím že Rujirovi se ten omezený počet ženských co tady je s přehledem plete...
byla tam Noemi :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rujir » úte kvě 2, 2006 10:28

šíp píše:vidím že Rujirovi se ten omezený počet ženských co tady je s přehledem plete...
byla tam Noemi :lol:


Aspon vidis preco som odsudeny na monogamiu. :mrgreen: Ospravedlnujem sa obom, ale ked obidve ste sa ma pytali na to iste v kratkom casovom rozpati. :mrgreen:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod Noemi » úte kvě 2, 2006 19:14

Ve Štefanové jsem byla dvakrát.
V létě je to v poho.....občané sedí před domky a sami ti ubytování nabízejí. Na podzim mně to připadalo docela "mrtvé"...ten pán, u kterého jsme přespali v létě nebyl trvalým občanem, takže měl své bydlo zazimováno. Jestli fungují ostatní, nevím - my jsme nakonec zvolili Těrchovou, která byla výhodnější pro "hvězdicové" výlety do okolí :mrgreen: .
Pokud budeš chtít kontakt, není problém.....ozvi se.
....jinak bych to viděla spíše na oficiální chaty, ale tam je tuším cena za nocleh už kolem 300,- Sk a výš.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod pavproch » úte kvě 2, 2006 19:50

Noemi píše: ....jinak bych to viděla spíše na oficiální chaty, ale tam je tuším cena už kolem 300,- Sk a výš.


To sem ešče neviděl, aby se za chat (pokec) platilo.... :(( :wink: *
...and push the baby hard.... well, gotta admit I do...
Uživatelský avatar
pavproch
outdoor maniak
outdoor maniak
 
Příspěvky: 28248
Registrován: čtv říj 6, 2005 10:50
Bydliště: Zaplaťpanbu 350km na východ od 100věžaté (a často ještě o 200km dál východněji)

Příspěvekod Noemi » úte kvě 2, 2006 20:02

pavproch píše:
Noemi píše: ....jinak bych to viděla spíše na oficiální chaty, ale tam je tuším cena už kolem 300,- Sk a výš.


To sem ešče neviděl, aby se za chat (pokec) platilo.... :(( :wink: *


V případě, že zneužíváš netové připojení svého zaměstnavatele, tak nejspíš ne :mrgreen: ....vítej v klubu - detailisto :wink: .
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod grandmont » úte kvě 9, 2006 8:13

Jinak luxus je to taky na chatě pod Chlebom nebo tak nějak se to jmenuje. Je to kousek od toho sedla (kde je vrcholová stanice lanovky) No a v té chatě to vyjde tak do 100 sk na posteli a když přijdeš pozdě tak na zemi ještě levněji :) Myslím, že se tam dá dohodnout i ubytování na více nocí. Ovšem je fakt, že pokud se chceš kouknout třeba na Rozsutec, tak je to na jeden den docela štreka... Ovšem je tam pořád ta lenovka, že? :)
grandmont
nováček
nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: pon kvě 8, 2006 20:45

Příspěvekod šíp » úte kvě 9, 2006 8:25

grandmont píše:Jinak luxus je to taky na chatě pod Chlebom nebo tak nějak se to jmenuje. Je to kousek od toho sedla (kde je vrcholová stanice lanovky) No a v té chatě to vyjde tak do 100 sk na posteli a když přijdeš pozdě tak na zemi ještě levněji :) Myslím, že se tam dá dohodnout i ubytování na více nocí. Ovšem je fakt, že pokud se chceš kouknout třeba na Rozsutec, tak je to na jeden den docela štreka... Ovšem je tam pořád ta lenovka, že? :)


ubytování byl fakt "luxus" to se musí nechat :lol: :lol: 23 lidí v jídelně na špinavé zemi za 60 SK za osobu :lol: :lol: ale furt lepší než kdybychom spali venku,že *
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod sheriff » úte kvě 9, 2006 8:44

grandmont píše:Jinak luxus je to taky na chatě pod Chlebom nebo tak nějak se to jmenuje. Je to kousek od toho sedla (kde je vrcholová stanice lanovky) No a v té chatě to vyjde tak do 100 sk na posteli a když přijdeš pozdě tak na zemi ještě levněji :) Myslím, že se tam dá dohodnout i ubytování na více nocí. Ovšem je fakt, že pokud se chceš kouknout třeba na Rozsutec, tak je to na jeden den docela štreka... Ovšem je tam pořád ta lenovka, že? :)


a tiez si mohol tento vikend spat na povale, v predsieni, v stodole, 6 ludi dokonca spalo v tych traktoroch, ci co to je, a po siedmej hodine boli vsetci posielani do predsiene lanovky, i ked neviem, ako pochodili... a v klude to nazvi luxusom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chatar Milan pozna vsetky statne sviatky Poliakov, Cechov i Slovakov... Cez tyzden tam mal dokopy 3 ludi, a cez vikend snad 300... (jeho slova...)
sheriff
účastník
účastník
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon kvě 1, 2006 22:36
Bydliště: Dubnica nad Vahom

Příspěvekod pripluv » úte kvě 9, 2006 8:50

Dobrej nocleh mohl bejt v tý V3Sce :ú ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Re: Vrátná Dolina

Příspěvekod sedlo » stř kvě 17, 2006 15:37

Petras píše:Prosím vás nevíte někdo jestli existuje kemp ve Vrátné,na mapách někde je jinde nikoli. V Terchové je určitě tam jsem byl.Případně dejte tip na přespání nejlépe ve Štefanové.Dík.[/url]

Ve Vrátné kemp není ale je kousek před Terchovou směrem od Žiliny a jmenuje se Nižné Kamence :lol:
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Příspěvekod Petras » pon kvě 22, 2006 1:14

Dobrá když tam tedy není kemp tak prosím napište tipy na ubytování,nejlépe ve Štefanové.
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Noemi » pon kvě 22, 2006 6:48

Petras píše:Dobrá když tam tedy není kemp tak prosím napište tipy na ubytování,nejlépe ve Štefanové.


Pokud pojedeš v "normálním" termínu (tedy mimo státní svátky, víkend apod.), není se sehnáním ubytování v Těrchově žádný problém.
Jestli ale opravdu toužíš po jistotě :wink: ...tady máš čísílko na pana J. Muráně
+ 421 417 243 333
nebo + 421 903 057 105.
Odzkoušeno vloni - jedna noc je za 220 Sk, více nocí bylo po 200 Sk.
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod Petras » čtv kvě 25, 2006 23:04

Dík ale v Terchove kontakty mám jen je mi blbé ptát se jich na ubytování někde jinde,konkrétně ve Štefanové(přesný název-Terchová-Vrátná-Štefanová) Je to sice kousek ale každá půl hodinka dobrá a nemusím spoléhat na autobus.A navíc za tu cenu co píšeš můžu bydlet na chatě,třeba rovnou na Vrátné.
Sakra kde všichni spíte když jedete na Fatru!!!
PS:Jedem s dětma tak je nebudu tahat na chatu pod Chleb apod.
Uživatelský avatar
Petras
inventář fóra
inventář fóra
 
Příspěvky: 4055
Registrován: stř úno 22, 2006 18:59
Bydliště: Mám

Příspěvekod Rujir » čtv kvě 25, 2006 23:18

Petras píše:Sakra kde všichni spíte když jedete na Fatru!!!


No... Myslim, ze 95% ludi z fora bud detmi nedisponuje, alebo ich netaha na hory, takze vsetci spia bud na Chate pod Grunom, alebo na Chate pod Chlebom alebo na Chate pod Suchym. :mrgreen:

Inak na tvojom mieste by som sa zmieril s cenou, ktora uz nizsia nebude a do Stefanovej isiel na slepo a tam sa opytal v prvom dome, ktory sa ti bude zdat, ze je OK. Tak na 90% to aj bude OK. *
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod pripluv » pát kvě 26, 2006 5:38

Petras píše:Sakra kde všichni spíte když jedete na Fatru!!!

Nebo taky někde píchlí v kleči, ale to se neříká (a nedělá) :wink: ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod pripluv » pát kvě 26, 2006 5:40

Petras píše:PS:Jedem s dětma tak je nebudu tahat na chatu pod Chleb apod.

Kolik je dětem? Já bych je na chatu pod Chleb vytáhl, to je panečku romantika :ú . Jestli tedy jejich věk dovoluje takovýto psí kusy...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod šíp » pát kvě 26, 2006 7:20

ještě k té lanovce /budeme na FAttře v srpnu/, jede nebo nejede? ptá se totiž můj švagr :(( jinak by myslím s námi do toho nešel :wink:
na stránkách www.vratna.sk jsem to totiž nerozluštila :cry:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod sedlo » pát kvě 26, 2006 7:58

šíp píše:ještě k té lanovce /budeme na FAttře v srpnu/, jede nebo nejede? ptá se totiž můj švagr :(( jinak by myslím s námi do toho nešel :wink:
na stránkách www.vratna.sk jsem to totiž nerozluštila :cry:

Lanovka na Chleb jede od letošního 4.března,jsou tam ale nějaké výluky asi jen mimo sezónu :lol: jinak info www.vratna.sk je tam velký banner :lol:
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Re: Vrátná Dolina

Příspěvekod sedlo » pát kvě 26, 2006 8:17

sedlo píše:
Petras píše:Prosím vás nevíte někdo jestli existuje kemp ve Vrátné,na mapách někde je jinde nikoli. V Terchové je určitě tam jsem byl.Případně dejte tip na přespání nejlépe ve Štefanové.Dík.[/url]

Ve Vrátné kemp není ale je kousek před Terchovou směrem od Žiliny a jmenuje se Nižné Kamence :lol:

http://www.skonline.sk/presentation_nr.php?id=205
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Příspěvekod pripluv » pát kvě 26, 2006 9:29

Myslíš ten:)
>>>Lanovkou na hrebeň Malej Fatry, celý rok v prevádzce<<<? :mrgreen:
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Noemi » pát kvě 26, 2006 9:30

sedlo píše:
Lanovka na Chleb jede od letošního 4.března,jsou tam ale nějaké výluky asi jen mimo sezónu :lol: jinak info www.vratna.sk je tam velký banner :lol:


Lanovka na Chleb v současné době nejede http://www.lanovky.sk/?page=lan&lan=58
...výluka je od 9. května do odvolání http://www.lanovky.sk/?page=str&str=vratna
Uživatelský avatar
Noemi
účastník
účastník
 
Příspěvky: 627
Registrován: stř úno 23, 2005 22:05
Bydliště: Hnedle vedle OV

Příspěvekod pripluv » pát kvě 26, 2006 9:33

Aha, sakra :(( ...
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod Rujir » pát kvě 26, 2006 10:25

Přípluv píše:Aha, sakra :(( ...


A to ti vadi? :twisted:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » pát kvě 26, 2006 13:38

Rujir píše:
Přípluv píše:Aha, sakra :(( ...


A to ti vadi? :twisted:


na www.lanovky.sk píšou že by výluka měla být do 19.6.2006. Takže teoreticky když tam pojedem v srpnu, tak bych mohla švagrovi slíbit že už pojede,ne? :(( :wink: :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Příspěvekod pripluv » pát kvě 26, 2006 13:54

Rujir píše:
Přípluv píše:Aha, sakra :(( ...


A to ti vadi? :twisted:


To mi nevadí. Jen jsem se dostal mírně do rozporu s mou dřívější odpovědí :twisted: .
Uživatelský avatar
pripluv
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16772
Registrován: úte srp 10, 2004 13:17
Bydliště: mám

Příspěvekod sedlo » pát kvě 26, 2006 14:01

šíp píše:
Rujir píše:
Přípluv píše:Aha, sakra :(( ...


A to ti vadi? :twisted:


na www.lanovky.sk píšou že by výluka měla být do 19.6.2006. Takže teoreticky když tam pojedem v srpnu, tak bych mohla švagrovi slíbit že už pojede,ne? :(( :wink: :lol:

Teoreticky,když nebude v srpnu ještě výluka :lol:,tak se svagřík vyveze nahoru,jinak ho musíš nechat pár dnů dole :lol:
sedlo
nováček
nováček
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát kvě 12, 2006 16:24
Bydliště: furt někde...

Příspěvekod Rujir » pát kvě 26, 2006 16:32

šíp píše:Takže teoreticky když tam pojedem v srpnu, tak bych mohla švagrovi slíbit že už pojede,ne? :(( :wink: :lol:


Nezabudaj, ze sa bavime o vyluke na Slovensku. Takze ak je napisany koniec vyluky na 19.6, tak by som tipol, ze do zaciatku zimnej sezony by to mohli stihnut. :wink:
If you're feeling original, it means you just haven't read enough.
Uživatelský avatar
Rujir
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 8954
Registrován: pát srp 13, 2004 10:13
Bydliště: Dubnica n.V./BA

Příspěvekod šíp » sob kvě 27, 2006 19:01

Rujir píše:
šíp píše:Takže teoreticky když tam pojedem v srpnu, tak bych mohla švagrovi slíbit že už pojede,ne? :(( :wink: :lol:


Nezabudaj, ze sa bavime o vyluke na Slovensku. Takze ak je napisany koniec vyluky na 19.6, tak by som tipol, ze do zaciatku zimnej sezony by to mohli stihnut. :wink:


maximálně mě švagr zabije :lol: a manžel mu rád pomůže :lol:
Uživatelský avatar
šíp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 16153
Registrován: čtv črc 14, 2005 15:41
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Tipy